Zaznamenaly jste špinění v období nidace?

merunka
26. bře 2007

chtela jsem se tehulek zeptat, jestli zaznamenaly spineni v dobe nidace - uhnizdovani...? a popr. kolikaty den po ovulaci?

majka220990
29. říj 2013

@lajla nakonec to dopadlo dobře, teda jak se to veme 🙂 Těhu nejsem 🙂

sarriku
14. bře 2014

já jsem špinila až desátý den od ovu, bylo to tmavě hnědé a myslela jsem si, že začíná menstruace, tak jsem to neřešila😀
ale ani za týden nezačla a pak mi fertilityfriend sdělil, že už mám dva dny zpoždění.

terrorkax
14. bře 2014

v prvnim a druhem tehotenstvi ne, u tretiho jsem spinila dve hodky paty a sesty den od ovulace. Po zjisteni pozitivniho testu jsem pak jednorazove krvacela.

adinka_k
30. čer 2014

Taky jsem přesně 7 dní po ovulace měla slabounké růžové krvácení, jen jeden den. Byl to spíš takový růžový stín. ;)

happylenulka
27. říj 2014

já špinila 10 - 11 DPO... mylně jsem si myslela, že mi přišla dřív MS. Test byl v té době negativní... o to větší bylo nadšení o týden později, když mi to nedalo a udělala jsem si po té divné, krátké a slabé MS znovu test a tam dvě čárky silné jak dálnice ;)

yukisek
22. lis 2014

Ahoj holky
Tak co myslíte 30 jsem mela poslední MS, ovulace vychazela na 13teho a to jsme se s manzelem milovali ale byl to prerusovany sex ale vim ze ve me neco zustalo:D. No a ted poslednich par dni se citim nafoukla boli me v podbrisku cejtim na sobe docela unavu a mota se mi i chvilema hlava plus teda normalne moc nejim a ted si neco dam a za 15 minut mam hlad. Jinak jsem delala test predevcirem a byl nega. No a dneska jsem byla na zachode nedalo mi to a zavedla jsem vatovou tycinku a spicka byla lehce zabarvena do ruzova mno jasna krev. Ted vecer krev uz nebyla zase uplne cista tycinka. No a kdyz si moje datumove informace zadam do kalendare tak by nidace mela vychazet na vcerejsek popripade dnesek tak ja nevim myslite ze to mohlo vyjit?

glimmer
28. led 2015

Holky, mám teď 10 den po ovulaci, snažíme se o mimčo, takže jsme se od konce MS milovali každý druhý den. Trefili jsme se i přesně na ovulku, tu mám velmi bolestivou, nelze jí tedy přehlídnout. Včera jsem měla růžovou "šmouhu" na kalhotkách a pak trochu při utírání. Přes noc nic a dneska od rána bylo jenou trochu čerstvé krve a teď odpoledne už jen taková hnědá starší krev, při utírání. Může to být uhnizďování ?

luckylee
31. srp 2015

Ja spinila 4dny pred ocekavanou ms.Asi 6dni po ovulaci.Ovulaci jsem mela pozdeji a odpovida tomu i mimco.V ten den jsem malinko spinila a vecer po sexu toho bylo hodne ale zadna krev.A od te doby nic.Jen drobne zaspineni v 9tt.🙂

lukjak
1. zář 2015

já jsem po ivf a 6 den po transferu jsem začla mírně špinit, 7 den jsem také špinila a to hodně , 8 den na 2 hodiny červená krev , 9 den zase špinění silné a pak jako když utne nic a jsem těhu 🙂 může za to hodně překrvená sliznice. Bylo mi doporučeno zvýšit braní duphastonu.

tmp11
13. říj 2015

Ahojky
Snažíme se s manželem o mimi... Dnes jsem 8 den po OVU a začalo mně taaaak hrozně píchat v podbřišku , že jsem myslela že to neustojím. Po 5 min dobrý. No a druhý den ráno jsem se probudila a hnědě krvacela ...
Ted čekám jestli to bude MS a nebo co to je...
Kéž by uhnizdovani, ale moc tomu nevěřím..

sazu1
11. lis 2015

Ahoj, taky se s manželem přes půl roku snažíme. Tento měsíc jsem začala menstruovat o 3 dny dříve, ale je to navíc jiné. Menstruace je slabá, spíš takové silnější špinění, ale nemám žádné vedlejší příznaky jako při menstruaci (jindy mě hodně bolí záda a krvácím silně). Špinění trvá už 4 dny, test zatím negativní. Nemá někdo podobné zkušenosti?

tmp11
13. lis 2015

@sazu1 jak jsi dopadla? Já jsem bohužel měla minulý měsíc nidační krvácení, ale nic z toho nebylo...tak jsem v očekávání co se tentokrát bude dít

verylina
16. pro 2015

@lukjak tak to je super..
Já jsem dnes 6 DPO, 21 DC a špiním - krvácím. Těžko to specifikovat. Ráno to vypadalo, že přišla MS, i mě dost bolel podbřišek no a teď špinění zeláblo a bolest vlastně žádná. Brala jsem tento měsíc Femaru a vznikly 3 folíky, 15 DC píchnutý Pregnyl 5000. Fakt nevím co si o tom mám myslet. Snažíme se už dlouho a mezitím jsem absolvovala dvě operace endometriozy. Po druhé operaci byly cykly normální a pravidelné a luteární fáze 14 dní. No a teď toto. Na MS se mi to zdá brzy, i když kdo ví. Musím si holt počkat no. 😝.

sunny79
29. pro 2015

Ahoj, rada bych se optala na radu. S pritelem se snazime o miminko uz 6 mesicu, ted prvim mesicem si delam ovu testy a taky merim teplotu, oboji vyslo pozitivne na 15CD, s pritelem jsme se snazili dva dny pred pozitivnim ovu testem, v den pozitivniho testu a obden po pozitivnim testu, takze bychom se teoreticky meli trefit. Od te doby se merim dal, teplota se zvysila na 13 dni, pak se propadla jeste nize nez v obdobi ovu, pak zase stoupla dalsi dva dny nad ovu teplotu a pak pak propad a ted zase na dva dny stoupla. 12 den po ovu jsem mela pres noc slabe krvaceni, spise spineni na spodnim pradle velmi svetlounka krev a pak dalsi dva dny uz jen nahnedly hlen. To se vlastne stalo 3 dny pred tim nez mi mela prijit normalni menzes, ktera se nedostavila, normalne ji mam 3 dny a celkem silnou. Ten velky pokles teploty byl kolem toho dne slabeho zakrvaceni. Fertility friend mi rika, ze mam uz vic jak 18 dni vyssi teplotu, coz ale na grafu neodpovida, kdyz jsem tam mela ty dva poklesy, tak nevim co si myslet. Krom obcasneho pichani v podbrisku a toho, ze jsem casto nafoukla jako balon, zadne dalsi priznaky nemam. Normalni menzes se nedostatila uz tyden, tehu test pred 6 dny mi vysel negativni tak nevim, ted se bojim otestovat, at nejsem zklamana znovu. Ma nekdo podobnou zkusenost? Mohlo to slabe zaspineni byt menstruace jen se tak strasne zkratila na par hodin a mela tak slaby prubeh? Jsem zmatena, kdybych alespon ten graf mela normalni se vzrustajici teplotou a nebo mela napriklad bolest prsou nebo nevolnost. Vazne nevim. Diky moc za radu.

mika251
29. pro 2015

@sunny79 kratkodobe poklesy nie sú nič neobvyklé, podstatné je, aby teplota v globále rástla. Nechceš priložiť graf? Takto z popisu sa z toho človek ťažko vymotáva.
A ten test by som riskla. Keď sa MS nedostavila v obvyklom termíne, tak by to mohlo byť ono 🙂

sunny79
29. pro 2015

@mika251 ahoj miko moc dekuji prikladam graf, bohuzel jsem zacala merit teplotu az pri ovulaci, tak tam nejsou predchozi data,ale tohle je muj graf.

sunny79
29. pro 2015

@mika251 no a i kdyz muj graf vypada na to,ze to spis klesa, tak mi presto Fertility Friend napsal tohle:
You are 20 days past ovulation (DPO). You are now waiting for the best time to test. More... You have more than 18 days of high temperature
Please take a test,
you may be pregnant!

verunecek28
4. led 2016

@sunny79 jak to dopadlo?

verunecek28
4. led 2016

Jinak ja ted taky nevim.Od 26dc stridave ruzovy hlen a nazloutly,nebo nahnedly az do 32dc.Vaham jestli testovat,nebo cekat na Ms.Bezne spinim tak 1-3dny pred Ms,ale tentokrat uz je to tyden.Navic vzdy se to stupnovalo a ten 3-4den dorazila.Ted jen cekam.Kazdopadndm cykly mam 33-37dni dlouhe.

sunny79
5. led 2016

@verunecek28 ahoj, zatím je to divné. Menses nedorazila, tehu test stále negativní, dokonce mi klesla i teplota a měla jsem teď další pozitivní ovu test, tak jsme opět zkoušeli. Teď mi teplota vyskočila o 0,7C. Průběžně jsem nafoukla a mám citlivé víc bradavky. Zítra jdu na gynekologii. Zatím po telefonu doktor říkal, ať beru vitamíny, že to pořád může být tehu, že někomu se to na testu ukazuje až po 8 týdnech. Jenže u mě celkově poklesla ta teplota, tak se jen teď modlim, ať nemám nějaký jiný zdravotní problém ☹

verunecek28
6. led 2016

@sunny79 tak drzim palce at je tam fazolka ;) ja zatim beze zmen.Test negativni,Ms nikde.Vcera bylo lehce ruzovo a dneska bezovo.Jsem z toho jelen.Jinak pokud mas pozitivni ovu a jsou hodne jasne obe carky,opravdu muzes byt tehotna ;)

sunny79
6. led 2016

@verunecek28mám srdickovou delohu, což moc otěhotnět nepomáhá, cystu na vajecniku, málo hlenu a sliznici jen 3,6 a na uchyceni vajíčka je potřeba 6
Mám to všechno pravděpodobně ze stresu
Kvůli cyste jsem neměla menzes
I má normální perioda je kratka
Takže mám spoustu doplňků stravy a mám pribrzdit v práci a vůbec, mám se rozhodnout zda tehotnim nebo jedu na maximum. Cysta je na hraniční velikosti k zakroku, tak ji musím zmensit
Zdravý životní styl plus cvičit a hlavně žádný stres
No a když vše půjde dobře, tak za 2-3 měsíce nás napíše na umělé oplodnění, ale to ta sliznice musí být 6
Alespoň vajecniky prý vypadají krom cysty dobře a v deloze i přes její tvar je dost místa
A neplodnost podle doktora neexistuje
Jen mám prý komplikovanější otehotneni
Jsem z toho prejeta, ale nenadelam nic

verunecek28
7. led 2016

@sunny79 No teda.To jsou zpravy :-/ ale neboj.Miminka se dockame vsechny ;) Hlavne to nevzdavej.Nas uz posila doktor na iui,ale nelibil se mu muj vysledek z hormonalniho profilu.Takze mne posila na endokrinologii,tak cekam na Ms,abych se neobjednavala zbytecne.Ale nekde se toula.Dneska jsem opet zaspinila.Tak to mame uz 9dni spineni a ms nikde.Kdybych jen tusila,jak ta cesta k miminku bude trnita,zacla bych driv.Koncim 15 mesicu snazeni a uz je to na palici.

janule1987jk
1. únor 2016

Holky můžu se zeptat, když jste špinily před očekávanou MS, a pak se Vám již nedostavila, jelikož jste byly těhotné. Bolely Vás záda v oblasti kříže?

evulinka27
1. únor 2016

já jsem nezaznamenala žádné.. ani pokles teploty... 🙂

fatal_error
3. dub 2016

jsem cca 6DPO a od rana malinko spinim. nidacni krvaceni to podle me nebude, protoze barva je svetle hneda, cili to neni cerstva krev. dokonce jsem vystourala par tenounkejch skoro az cernejch vlaken. stalo se to nekomu? to neni hnizdeni, ne? to vypada spis na nejaky cisteni? minulej cyklus jsem mela biochemicky tehotenstvi a den pred menstruaci jsem spinila, pak slabe pozitivni test, pak slabsi, slabsi, nakonec bilej a prisla o nekolik dnu opozdena ms. jenze ted je to teprve takhle brzy, tak netusim, co to ma byt. nejaky zkusenosti?

aneta33
6. črc 2016

Ano vím to přesně, bylo to 8. a 9. DPO 🙂 Slabé špinění a jsem těhu 🙂

chloe86
17. črc 2016

JO, mám dvě děti a u prvního jsem dokonce měla dvě slabá krvácení, a doktor mi řekl, že to klidně může být. Pokud tam není jasně červená krev, není se prý čeho bát 🙂 Teď jsem taky špinila, už jsem si říkala, že zase přijde potvora červená a že budu muset zase měsíc čekat a včera jsem měla pozitivní hned 3 testy 🙂 🙂 😀

chloe86
17. črc 2016

@janule1987jk Ahoj Janule, vcera jsem mela pozitivni testy hned 3 a napadla me uplne stejna otazka 😀 zada boli jako cert. Tak ted uz jsem klidna, ze nejsem sama..... 🙂 tohle si z prvnich dvou tehu vazne nepamatuju, uz je to spousta let.

kikkulina
22. zář 2016

Ahojte holky,mam dotaz,ovulace byla minule pondeli,utery sex.menstruace mela prijit v nedeli a nic,az dneska rano nahnedle spineni-tak na jednu intimku,boli me podbrisek,malinko i krece,chodim často na malou a jsem jakoby nafoukla..muze jit o uhnizdeni vajicka? Dekuji za odpovedi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru