Zaznamenaly jste špinění v období nidace?

merunka
26. bře 2007

chtela jsem se tehulek zeptat, jestli zaznamenaly spineni v dobe nidace - uhnizdovani...? a popr. kolikaty den po ovulaci?

ivalinka1
23. zář 2016

Myslite, ze spineni z uhnizdovani se muze objevit az 2dny po ocekavane ms? Mela jsme ji dostat ve stredu, ve ctvrtek jsme zacala spinit (ruzove az hnede) a dnes to stale pokracuje... vubec nevim co by to mohlo byt, tak googlim

kikkulina
23. zář 2016

@ivalinka1 mam ted to same akorat jsem zacala spinit po 3 dnech a spineni je hnede..cekam na nejake rady,nazory ale nikdo nic ☹

astyna
23. zář 2016

ne 🙂 jen mě bolelo břicho jako při menstruaci.

ivalinka1
23. zář 2016

Tak u me to vypda, ze se rozjede ms... ach jo, uz jsme chvili myslela, ze to bude zahnizdovani a klapne to...ale.asi ne

saidy
23. led 2017

Ahoj holky, obnovuji diskuzi. 13-15.1. jsem trošku hnědě špinila, pak to přešlo. 18.1. jsem šla na gyndu, na UZT cysta, poslali mě na krev a ta byla negativní. Zajímalo by mě.. Může slabé hnědé špinění, které samo přestane způsobovat cysta? Kdyby to bylo nidační špinění, bylo by o 3 dny později HCG z krve spíš pozitivní nebo negativní? Kolik jednotek jsem měla nevím, neptala jsem se a sestřička neříkala. Je mi divné, že se mi sem tam zhoupne žaludek a je mi chvilkama zle a občas cítím takový zvláštní tlak v podbřišku.

lenusaak
23. led 2017

@saidy pokud by slo o nidaci, tak by krev po 3dnech od, zaznamenala už hcg 🙂

saidy
23. led 2017

@lenusaak To asi jo, ale kolik jednotek by tam tak mohlo být a kolik se vyhodnocuje v laborce za pozitivní? Neptala jsem se, jestli mám 0 nebo tam něco bylo, tak nevím 😔 Dostala jsem vyvolávačku, dneska je to 6 den a až na občasné tlaky v podbřišku, silný výtok a občasné zhoupnutí žaludku zatím nic ☹

heduskak
27. led 2017

Ahoj holky, posledni ms byla 2.1 pak 16.1 ovulace a v patek 20.1 jsem mela ruzove spineni, dneska na testu nic asi je jeste brzo mam to i potvrzeno od jedne maminky tady. Ms ma prijit v pondeli tak snad neprijde. Test udelam 31.1-2.1 aby bylo neco videt kdyby neprisla ms.. Snad teda uz neprijde.. 😉 jinak mam jeste citluve bradavky, poboliva me podbrisek

vanea
14. únor 2017

U nidace jsem "zašpinila" až den po ní=) tzn 7DPO proběhlo uhnízdění, 8DPO jsem zašpinila. Ale jen jednou, malilinko růžově, flíček na toaleťáku byl tak velikosti hrášku.

veruf
9. bře 2017

vaceni

Dobrý den, také Prosím o zkušenosti a radu. Pul roku se s přítelem snažíme o mimi. Mam za cca 3-4 dny dostat MS, ale začala jsem z ničeho nic špinit plus kus (srážení krve) nevím jestli to muže byt i tím, že máme za sebou dlouhý let z dovolene a náročnější přestupy  jindy mě před MS boly prsa i břicho a ted vůbec nic

vanea
9. bře 2017

@veruf u nidace nebývá krev a kousky, je to opravdu jen jednorázové denní zašpinění..trvá maximálně dva dny ... každopádně to neznamená, že nemůžeš být těhu.. těch variant co ti může být je ale spousta, buď tam mohlo něco být a začalo to odcházet, nebo tam něco pořád ještě je a udrží se to i skrz špinění 🙂 uvidíš za pár dní, jak to bude vypadat 🍀

veruf
18. bře 2017

Nakonec dorazila MS ☹ ted mam zrovna ovu tak na tom makame 🙂 doufam, ze uz to klapne po pul roce snažení 😇

sedlackovak
21. bře 2017

@merunka ahoj ano já měla nidační špinění 6 dní po ovulaci

pajushak
21. bře 2017

Já jsem špinila, ale nevím, kolik dní to bylo po ovulaci. Trvalo to celkem 4 dny, barva světle hnědá do růžova.

klaudyse
21. bře 2017

ano, 7 dní před termínem MS, špinění a celkem větší bolesti v podbříšku trvající asi 2 hod.

katjes29
7. dub 2017

Ahojky snažilky, potřebuju poradit. Momentalne jsem v zahraničí takže nemuzu ke svemu lekari. Tyden pred ocekavanou MS jsem dva dny spinila ale fakt slabe. Pak uz nic... ted jsem mam uz treti den zvysenou telesnou teplotu a dnes mela prijit MS a jeste neprisla... je moznost ze se neco deje nebo ze jsem tehotna? dekuji predem test jsem si jeste nedelala prijde mi to brzo.

katjes29
10. dub 2017

Holky tak dnes mrska prisla tak nic :( zase priste..

luuucatko
18. dub 2017

Ahoj holky, měla jsem 6 dpo hodně silný hustý hnědý výtok, následně 7dpo už jen zbytky bílého, 8 dpo a 9 dpo (dnes) mám píchavé bolesti v podbřišku. Za 5 dní má přijít ms, myslíte, že je možné že je nidace nebo to může být jen dlouhá předzvěst pro ms? Měla jste to některá takto? U mě je to poprvé.

veronika182
26. dub 2017

Jojo 9DPO takové lehké, nic extra viditelného. Další den už byl test pozitivní.

lenicka2323
27. říj 2017

Ahoj všem,jsem na zacatku tehotensvi uz jde videt gestacni vacek ale obcas lehce zaspinim (ruzove a jen na toaletnim papire pri utirani)..mel jste to nekdo taky tak? A jak vse dopadlo?prvni tehotenstvi bohuzel dopadlo spatne na zacatku 16tt tak ted se furt plasim.

luckamarcu
27. říj 2017

@merunka ahoj, jo dvakrát těhotná, obě růžový cosi na papíře... Ale kdy to bylo nevím... Asi 4-5den

snezenka123
5. pro 2017

Ahojky holky. Mám prosbu. Byla jsem těhotná třikrát a nikdy tohle nezažila. MS byla 16.11...a sice neměřím ovulku, ale dle bolesti byla 13dc (28.11)a 15dc jsem byla na běžné gyn prohlídce a dle utz viděl dr na pravé straně (kde jsem měla bolesti v den ovu) tekutinu zřejmě po probehle ovulaci... Sex byl nechraneny 11dc a 13dc byl s pharmatexem.. No a v neděli 18dc jsem měla mírné špinění světle růžové na toaletaku a včera 19dc trošku na slipovce.. Světle růžové a bolest bricha. Dnes nic. Cyklus mívám cca 25-26. Pokud se jednalo o zahnizdeni, kdy už mi to ukáže test z moci? MS čekám za 6 dní v pondělí.. Míč děkuji

kacasa
5. pro 2017

Ahoj..ja ted poprve zazila spineni..zrejme u nidace..kdy to bylo 3 dny, od 9dpo.
Bricho me bolelo tak, ze jsem cekala spis MS a uz se nedostavila
U predchozich tehotenství to neznám

snezenka123
5. pro 2017

@kacasa test jsi dělala? Kdy? Nebo kdy čekáš MS? Já bych chtěla udělat test nejdriv v pondělí v den očekávané MS.. Ale to špinění mě svádí k tomu ho udelat driv😇

kacasa
5. pro 2017

@snezenka123 test jsem zkousela od 9dpo..to byl pozitivni pouze ovulacni test..a 10dpo byl pozitivni uz tt. Ted jsem 17dpo

kacasa
5. pro 2017
kacasa
5. pro 2017

@snezenka123 snad ti to pomuze😉

beruda
5. pro 2017

Pokud se vůbec objeví, mělo by to být cca 5 až 7 den po oplodnění. Já osobně jsem nešpinila ani u jedné dcerky.

kacasa
5. pro 2017

testy z dr max 10dpo neukazaly jeste ni..z Benu jsou lepsi (Livisane)

kacasa
5. pro 2017

@snezenka123 myslim, ze je jeste na test brzy..pockej alespon do 10dpo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru