Zaznamenaly jste špinění v období nidace?

merunka
26. bře 2007

chtela jsem se tehulek zeptat, jestli zaznamenaly spineni v dobe nidace - uhnizdovani...? a popr. kolikaty den po ovulaci?

tvarohacek
26. bře 2007

merunko, já začínám 6 tt. a špiním druhý den, pravděpodobně to je způsobené cestou vlakem, tak nevím, pokud by to pokračovalo, jdu k doktorce

natalie77
26. bře 2007

AHoj, jestli špiníte, jděte k doktorce, dají Vám Utrogestan a budete mít klid, držím pěsti.

bledulka
26. bře 2007

já jsem špinila v období nidace.Otěhotněla jsem v pondělí (po IUI,takže vím přesně kdy) a špinila jsem (i trochu čerstvé krve bylo) následující týden úterý a středu...

Tvaroháčku-tvé špinění bych už konzultovala s gynekologem-ať již pokračuje nebo ne. I kdyby přestalo,stejně bych to Tvé lékařce řekla...

merunka
autor
27. bře 2007

dekuji bledulko...takze to bylo 8 a 9 den po oplodneni...

holky, nezamenujte to prosim, ja mam na mysli spineni v obdobi UHNIZDOVANI zarodku coz je max do 14 dne po oplozeni...

me se to stalo ted 6 den po ovulaci, tak jsem trochu zmatena, proto se ptam, od kdy po oplodneni se to stalo VAM...

len
27. bře 2007

Implantační špinění se může objevovat cca mezi 5. a 12. dnem po ovulaci 🙂 Můžeš kouknout do galerií Fertilityfriend, je to relativně častá záležitost a pokud to není dlouhodobé, určitě se není čeho obávat 🙂

merunka
autor
27. bře 2007

diky Len 🤐 😵

chci zivouci dukazy, no tak holky, vzpomente si? kolikaty den se vam to stalo, jestli se vam to stalo??? 😉 😀

len
27. bře 2007

No, jinak mně osobně se to teda stalo - 8. a 9.DPO, úplně vzorně, ale těhu z toho nebylo 😒 No, to jsem tě asi moc nepotěšila 😀

merunka
autor
27. bře 2007

ano...nepotesila 😠 😎 😎 😎
jsem typ cloveka, co potrebuje mit naprosto presne info...o vsem... abych pak vedela., jestli si neco namlouvam, nebo jestli to mam nebo nemam vyloucit... ale jsem v klidku.
zalozila jsem tema, proto, ze jsme se o viknedu hooodne opili 😖 ☹ 😵 tak jsem se vylekala, kdyz jsem spinila, ale jen velmi malo a jen 1 den...

verunnecka
28. bře 2007

ahoj,já jsem měla špinění jako znak těhotenství,ale to je asi něco jinýho.

janesm
28. bře 2007

Ahoj
já začala špinit asi 5 dní před očekávanou MS pakl jsem zjistila že jsu těhotná a špinila jsem střídavě s krvácením až do 12tt,jsem 14tt a občas zašpiním také.Na začátku mě říkala doktorka že je to proto že se mimi uhnizduje pak že se tvoří placenta a ted to může špinit do doby než se placenta přichytí.... 😉

larunnka
28. bře 2007

Ahoj Janesm, jestli si vzpomínáš, psali jsme si spolu na snažilkách..dnes jsem objevila // a já jsem špinila dva dny před ms a ted uz nic. 😀

janesm
29. bře 2007

larunka
tak to je úžasné moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!! A moc a moc držím pěstíčky!!!! Byla jsi na IVF nebo spontáně??? Skoč za námi do snažilek bud na IVF provere.... nebo Regiony Brno a okolí!!!!! Je to úžasné mám radost!!!!! 🙂 😉

larunnka
29. bře 2007

janesm, je to přes IVF, díky za gratulaci 😀

jolav
5. dub 2007

Ahoj, já jsem měla dvoudenní středně silné krvácení 8 dní po početí, myslela jsem že se jedná o normální menstruaci. Teď jsem již ve 20tt.

tucniacik
30. dub 2007

merunko, ja som bola 2x tehu, oba razy som sice potratila,ale pri oboch som zacala spinit 8.az 10.den po ovulacii... cize som spinila 3dni...

martule20
7. kvě 2007

Ahoj,taky mě špinění docela trápi, špinila jsem už minulý měsíc asi v půlce cyklu dva nebo tři dny, ale to jsme se ještě nesnažili. Teď jsem přesvědčená, že jsme se milováním trefili do OVU, ale začala jsem špinit hned ten den odpoledne a už to trvá třetí den, tak nevím, jestli se mimi uhnizďuje nebo jestli to je náznak toho, že z toho nic nebude...

danielavoda
4. bře 2008

Ahoj holky, jsem asi 6 dní po ovulaci, je mi zvláštně - stejně jako před očekávanou menstruací, trochu špiním. Probíhal u některé z vás tento stav stejně a následně jste zjistily, že jste těhotné? Za jak dlouho je možné zjistit, že jsem těhotná? Jsem velmi netrpělivá ☹ Díky

koalice
3. kvě 2008

Ahoj,
nidační krvácení je opravdu celkem normální záležitost, některé nastávající maminky to dokonce považují za kratší a slabší menstruaci a poté bývají u gynekologů špatně zadávaná data poslední menstruace a nález na USG nekoreluje s výpočtem porodu. Mohu nidační krvácení potvrdit i z osobní zkušenosti, měla jsem jej při prvním dítěti a nyní to vypadá, že i při ev. druhém. Cca od 17. do 25. dne cyklu opět slabě špinila, načež mi vyšel dvakrát po sobě positivní test na HCG z moči....

mondulinka
2. pro 2008

ahoj holky, kdyz ma nekdo nidacni krvaceni, projevi se // na testu driv?... mate nekdo zkusenost?

len
2. pro 2008

Ne. Teda, ne že bych neměla zkušenost, ale není jediný důvod, proč by měly být // dřív 😉

mondulinka
2. pro 2008

tak me to napadlo, ze kdyz se to zahnizdi, ze uz muze vylucovat HCG

len
2. pro 2008

No to samozřejmě může, ale bude ho vylučovat stejně rychle jako vajíčko, co se zahnízdí bez špinění 😉 A těch je většina...

azhra
2. pro 2008

Mondulinko, stejne se doporucuje vyckavat s tehu testy aspon az do 1.dne MS.. nekdy muze MS uhnizdene vajicko smest s sebou [ az 20 % ] ☹ nebo s proste pusti samo, je to jen shluk bunek.. a pak budes zbytecne smutnit
.. maloktera snazilka to vsak vydrzi 😉

eliz3
17. říj 2009

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli to chápu správně - nidační špinění je tedy něco jako taková divná, slabší a kratší a hlavně bezbolestná menstruace? Zažívaly jste při nidačním špinění nějaké bolesti? Nebo prostě jenom to špinění a žádný bolesti?

chersi
24. led 2010

Ahojky chtěla jsem se vás těhulek zeptat, zda se u vas neobjevilo, než jste zjistili že jste v očekávání slabé krvácení a špinění. já jsem vysadila HA v 5/09 a doted mi MS chodila pravidelně po 28 dnech. tento mesíc kdyz jsem mela 20 dc, tak jsem začla slabě krvacet, ted jsem 22 DC a špiním. K doktorce zatím chodit nechci protože krvácení bylo opravdu slabé. Nemáte nejaké zkušnosti, děkuji

tevi
29. led 2010

Může se jednat o uhnizďování vajíčka. Zažívám teď to samé.

vrk
6. bře 2013

Ahoj, jsem 6 dní po ovu a začla jsem jakoby krvácet, brala jsem closik a teď mám od 5 dne utrogestan. Nevím co si o tom myslet, ovulace proběhla podle dr. ale já jsem měla i ovulační špinění a teď po 6 ti hodinové cestě autem začlo i krvácení. Dělala jsem test a našla slabounkou druhou čárku. Dr mi řekla po tele fonu, že už je to menstruace a nezadařilo se... Ale na menzes je to příliš brzy...

majka220990
16. říj 2013

Ahojky, chtěla bych se zeptat, já beru HA už přes 3 roky, ale tento měsíc jsem poslední týden otočila, místo braní večer, jsem ji začala brát ráno. Marodím s nohou a dostala jsem Aulin, který jsem měla brát ráno a večer, večer mi bývalo na zvracení, tak jsem začal brát anti ráno. Mám ale problém, Jestli je během braní HA možná ovu a dá se během ní otěhotnět, může se to projevit tak, že 8 a 9 den po ,,ovu´´ jsem měla světle hnědý až růžový výtok? Je blbost aby to bylo uhnizďování vajíčka, nebo ne?

lajla
25. říj 2013

@majka220990 no ja myslim, ze kdyz beres antiko jak mas, tak je opravdu nepravdepodobne ze bys byla tehu..pokud tedy neberes neco co vyrusuje pusobeni antiko..aulin nevim co je

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru