Žiadne pohyby v 21. týždni tehotenstva, je to špatne?

kaccistar
24. kvě 2015

Ahoj dámy, začínam trochu stresovat. Každý píše, že už cíti pohyby a ja v 21. týždni vôbec nič.. okrem veľkého bruska a obcasnej bolesti v kríži mi nie je absolútne nič, tak sa začínam cítiť tak nejak netehotná :-/ srdiečko cez angel sound počujem. Som prvý krát tehu, tak mi to už vŕta hlavou. Na screening až o týždeň, už sa neviem dočkať. Aké máte skúsenosti?

elvira
24. kvě 2015

Mě pohyby začaly pozdě - nějak na přelomu 21. a 22. týdne. Takže pokud je jinak všechno v pořádku, tak to neřeš. U prvního těhotenství to může být později - ale během 14 dnů už bys měla něco cítit. 😉

berblin
24. kvě 2015

@kaccistar pohyby jsem začala cítit až kolem 25tt a to jen opravdu malinko. Takové ty pravé kopanečky se rozjely až po 28tt.

lucinka58
24. kvě 2015

Taky bych byla v klidu. Já jsem první pohyby zaznamenala cca v 25 tt a více jsem je vnímala až po 28 tt. Takže nevěš hlavu - taky jsem si říkala, že jsem divná, ale není to tak. Prostě některá to cítí dřív, některá později a hlavně je to i o uložení placenty. Vydrž, určitě se dočkáš 🙂

merope
11. zář 2018

Prvorodičky prý pohyby vnímají mnohem později než holky, co už rodí po několikáté. Špatné by bylo je cítit a najednou nic, ale pokud jsi je ještě cítit nezačala, tak bych s tím asi nestresovala - zvláště pokud slyšíš, že srdíčko bije.

cuuza
11. zář 2018

Já si uvědomila při utz, když dr komentoval, jak pořad kope, že ty divne pocity jsou kopání. Čekala jsem trochu něco jiného 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru