Změny velikosti břicha v průběhu dne. Je to normální?

barbarik
3. bře 2011

Ahoj holčiny, s několika kolegyňkami řešíme tuhle otázku už v našich fotoalbech. Nepřišel někdo na to, proč ráno bývá těhotenské bříško o tolik menší než večer? Mám téměř 12 tt, ráno absolutně nic a večer vypadám jako normální těhulka v 5. měsíci. Logicky si to vysvětlit nemůžu, nepřežírám se 😀

madormi
3. bře 2011

to tak mají asi všichni, já to taky tak mám prostě přes den jíš, pak stačí že se nepodaří dojít si na velkou a je to i jako netěhu jsem měla ráno plošší bříško a nižší váhu to je normal, prostě žaludek se plní 🙂

crca
3. bře 2011

@barbarik Já vypadám už 2 roky po porodu pořád jak v 5 měsíci 😀 😀

dlabinecka
3. bře 2011

@barbarik Já bych řekla, že je to zcela normální jev i v netěhotném životě. akorát, že, když ženská není těhotná, tak si nepozoruje a už vubec nefotí bříško ráno a večer 😉 Přes den jíš, piješ, hromadí se plyny ....

apollo11
4. bře 2011

Voda 😉 Ráno je člověk dehydrovaný, objem některých orgánů je menší (i váha bězně i o 2 kg)

tehuli
4. bře 2011

bud v klidu zrovna včera jsem měla zelný salát coleslaw:D a večer jakobych byla v pátém na mě přítel koukal co to jako je a kdy jdu na sál:D

zuzau2
4. bře 2011

tak já těhotná nejsem, ale v těhotenství jsem to měla stejné a mám to i teď 🙂 Odjakživa trpím nadýmáním, takže stačí se napít a vypadám hned jak těhulka 🙂 dopoledne nic a odpoledne břicho....

kaci1
4. bře 2011

@barbarik taky jsem většinou večer nafouklá. Je to úplně normální, tak si s tím nelam hlavu a užívej si to. Přeju ti hezké těhulkování.-)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru