1. PPP návštěva u Apolináře, co se tam bude dít?

verena
18. lis 2013

Ahoj, na odpoledne jsem objednaná na první návštěvu k Apolináři. Chtěla jsem se zeptat, co se tam bude dít, dle netu s asistentkou máme probrat zdravotní záležitosti a dostanu razítko do průkazu. Zajímá mě ale, zda to nebude spojené taky s vyšetřením. Jde mi o to, zda se musím hnát domů a převlíkat se a mýt atd. Musela bych na kraj Prahy a pak se zase vracet do centra. Děkuju za vaše zkušenosti 🙂

mamkamarketa
18. lis 2013

@verena ne. Zadne vysetreni.
Trva to asi 10minut, klasicka anamneza-nemoci v rodine, predesle porody/potraty, nemoce, operace, leky..nic vic. Pak ti daji razitko a je to. Ja to cely absolvovala se starsim 😉

verena
autor
18. lis 2013

Děkuju, tak dobrý, domů nejedu 🙂 Doufám, že tam nebude takové čekání, jako na ty předporodní prohlídky. Tam jsem chodila se starším před 6 lety a bylo to na celé dopoledne. Tenkrát ještě ale nebylo takovéhle sofistikované přihlašování přes net apod. 🙂

mamkamarketa
18. lis 2013

@verena ne. Maji to na cas. Ale zklamu te, chodim tam od uplneho zacatku na poradny a je to na 3h a to jeste nechodim na monitory.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru