V 16tt jsem spala na břiše

petulkanono
23. zář 2017

Ahoj holky, mam dotaz ohledne spank na brise. Dneska jsem se nejak asi nevedomky otocila vylozene na bricho, brisko uz mi leze, po ani ne pul minute mi to bylo neprijemne, tak jsem se hned obratila. Ted me boli bricho. Mohla jsem ji nejak ublizit?☹

pt1981
23. zář 2017

@petulkanono ahojky, v klidu... Ja spavala na brise az do sestyho mesice a to jsem mela mega pupek. Vzdycky jsem ho jakoby odsunula bokem... Pokud ti to nebylo neprijemny, urcite je vse v poradku!!!

petulkanono
autor
23. zář 2017

Dekuju, no prave uz bylo, proto jsem se hned otocila, spise me vydesilo to, ze me pak bolelo a do ted trosku boli bricho, asi se ji to nelibilo, ale slo mi o to, jestli jsem ji tam nemohla vylozene nejak skarede stlacit, aby se ji neco stalo 🙂

pt1981
23. zář 2017

@petulkanono je tam tolik plodove vody a miminko tak maly jeste, ze urcite ublizit nemuzes... Neboj 😉

sarkavrbkova
24. zář 2017

Já jsem 30tt a na polobrise spím pořad a OK

eliza1
24. zář 2017

Jsem 31tt a před pár dny jsem se vzbudila a ležela vyloženě na břiše... normálně spíš na polobřiše celou dobu... pokud je ti to příjemné tak tak spi, pokud už to bolí tak ne 🙂

evaaskalova
24. zář 2017

Ja lezela skoro na brise cele tehotenstvi :D

kafr
26. říj 2017

Tak to vam zavidim, jsem na tom stejne jako tazatelka... Normalne spim na brise, cca od 13tt se to deloze proste nelibi! Takze kdyz se v noci omylem pretocim na bricho, jsem behem chvile vzhuru a boli... Nemyslim si, ze prckovi muzu ublizit, mista ma zatim az az... (Manzelovi se to nelibi, rika, ze ji prelezim hlavicku a bude sisata 😀 )
Ucim se spat na boku, pomaha stredne velky polstar mezi nohy a pod bricho- nepretocim se.😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru