V 16tt mě píchá v podbřišku

martinato1989
15. srp 2017

Ahoj holky, jsem v 16tt a dneska mě začalo tak nějak tupě pichat v podbrisku. Jen narazove, netrvá to v kuse cely den, ale jen občas. Měla jste to některá? A pak mám ještě jeden dotaz, když se ohýbam, cítím v břiše takový nepříjemný tlak, jak kdybych tam měla kamen a tahal mi bříško dolu...🙄

danapf9485
15. srp 2017

Také me kolem 15tt pichalo v břiše, tak sem z toho byla vyklepana ale v poradne mi dr řekla ze to jsou růstové bolesti jak se roztahuje děloha, ted jsem 26tt a občas me to vystřeluje az pres tříslo do nohy, už me to skolilo i párkrát na podlahu, to jsou zas pro změnu pry vazy, a co se týče toho tlaku, dost trpim na tvrdnutí břicha a nejvíc mi pomáhá když si zkratka lehnu a odpocivam, celkove mám klidovej režim, nedokazu si představit ze bych mela chodit do prace, stačí mi i pul hodinky na procházce se psem a tělo už mi říká dost, tak musím do postele a odpočinek vždy uleví. Každopádně o vsech typech bolesti mluv v poradne s doktorkou, me upozornovala hlavně na křeče v břiše, ty prý jsou nežádoucí

martinato1989
autor
15. srp 2017

@danapf9485 mne prave doktorka řekla, ze to zvětšování dělohy bolí jako před ms a to občas mám a tohle mě vystrasilo, protože je to jiné. Já do práce ještě chodím, zatím to kde...i když mám dny, kdy neudrzim skoro oči otevřené 😂

danapf9485
15. srp 2017

@martinato1989 ja jsem taky ze vseho vzdycky vyjukana 🙂 ale to popichavani k tomu pry taky patri... ja byla v praci 14 dni, kdyz jsem prisla v 15:00 domu musela jsem zdrimnout, probudila se treba 22:00 dala si sprchu a sla zase spat :D ale me teda bylo i zle od zaludku a myvala jsem mdloby od nizkeho tlaku a kvuli fyzicky narocne praci ve skladu jsem to zkratka nezvladla, jenze i kdybych sedela nekde v kancelari tak dlouhe sezeni mi taky nedela dobre /napr. u pc/ to me chyta prave tlak do bricha a s nim spojene tvrdnuti, na to mi dr napsala at uzivam magnosolv jeden sacek rozpustny ve vode kazde rano 🙂

martinato1989
autor
15. srp 2017

@danapf9485 já mám od zacatku tehu úplně klid...občas mi taky lítá tlak, protože se mi zamota hlava...jinak nejhorší je ta únava, to taky přijdu domu a držím se abych vydržela aspon do osmi vzhůru 😂 Já pracuji jako obchodní zástupce, takže práci mám klidnou. Nedivím se, ze při práci ve skladu si radši zůstala doma, je to rozumne.

petrapetricek
16. srp 2017

Já jsem 15 tt a mám to stejný. Ze začátku jsem se lekala, bolelo to hodně, píchlo to vždycky až úplně dole 🙂 Teď už jen občas, nijak zvlášť si toho nevšímám.

91katka
25. srp 2017

Mě v tom dneska tak rýplo v podbřišku až u třísla, že mě to na moment normálně paralizovalo. Vzala jsem hrnek, vstala z gauče a už jsem se nehla, položila hrnek a čekala co bude. Jinak jsem na konci 14tt, docela mě to leklo, ale jinak celý den klid, tak to se asi mimčo pohlo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru