17tt - připadá mi, že se mi zmenšuje bříško. Vám taky?

stelzigova.b
5. bře 2014

😒 Jsem v 17 tt a někdy jde bříško vidět..hezky dopředu jak jde a jindy zase během dne je jakoby zatáhlé a poloviční tak mne to trápí.Nejradši bych už měla pořádnej pupek 😀 Největší je když se najím a řádně napiju nejvíc mi chutná Fanta,ledový čaj Nestea a pomerančový džus s dužinou. Vždy když se chci bříškem před někým pochlubit tak se předem něčím nafutruju aby bylo vidět že už nějaké to bříško mám ☹ Ale u malé,když jsem ji čekala,nebylo dlouho vidět nic a šlo mi to nejdřív do boků,nohou a zadnice pak teprve pozvolna rostlo bříško.Tohle jde jiné jde vyloženě dopředu,moc si přeju kluka🙂 No nevím mohu si bříško vyfotit a příště ukázat..opravdu nevím no možná bych jen chtěla všechno hned a ono to prostě nejde

petula_88
5. bře 2014

Vydrž, všechno bude🙂 V podstatě do začátku pátého měsíce jsem měla stejný problém. Ráno jsem nevypadala vůbec těhotně a během dne se bříško vždycky vykulilo. Říkala jsem si, jestli je to vůbec normální🙂 Od šestého měsíce bříško zůstává na místě a už se jen zvětšuje🙂

marukm
5. bře 2014

Já se furt třásla, ať už mám břicho, ať to všichni vidí..a teď bych ho klidně zastavila na současné velikosti (už se mi blbě ohejbá!:D). To přijde.🙂

antoinet
5. bře 2014

V 19tt jsem se vdávala a taky to ještě nebylo vidět, buď ráda, ve 3. trimestru si ho užiješ až až🙂

dana17
5. bře 2014

Jo tohle je normální 🙂, taky jsem to tak měla. Ale teď ve 23tt mě spíš děsí kam až to mimi poroste 😀

mysicka_lb
7. bře 2014

Já jsem tohle, co popisuješ, měla někdy v 8. týdnu. Taky bylo břicho pěkně vidět, když jsem byla najeděná nebo měla plný močový měchýř. Lidi už na mně poznávali, že jsem těhu, už to ani nebylo takové to " ona nějak přibrala," ale prostě to bylo natvrdo vidět. Nevím, co je horší, jestli mít pupek v době, kdy bys to ještě ráda tajila, nebo nemít v době, kdy se jím chceš chlubit🙂

beandy
11. bře 2014

Já jsem v 18tt a taky na sobě pozruju že mám nějaký malý břicho. ☹ I okolí to říká. Na to že jsem v 5. měsíci, to není vidět. 🙂 Ani jsem skoro nic nepřibrala.

verca222
11. bře 2014

No mne začala bruško rást len nedávno.. Tiež som sa v tomto týždni bála či je všetko OK. Ale je .. Každá to máme inak 😉

saminomimino
11. bře 2014

no jé si 17tt máš před sebou více jak půlku těhu a normálně je těhu fakt slušně patrné po 20tt,vždyť v té době už má prcek taknějk váhu a míru na to aby udělalo malý bříšek,v 17tt tu naříkat že není 😀 utečete to a budeš tahat soudek,já taky nic nic pořádnýho a po tom 25tt jak se malušké začně zatučňovat jsem se začla kulit,vše bude,klííd 😵

majvik
11. bře 2014

z toho si nic nedělej, já jsem v 38tt a spousta lidí si ani nevšimne že mám nějaké bříško až když řeknu něco o těhotenství, nebo porodu, tak to je většinou: "jo a ty jsi těhotná?" 😀

sedmiteckas
11. bře 2014

@stelzigova.b U mě taky bříško nebylo tak do 19.tt nic moc, jsem "tučnější" i na břichu, tak to spíš vypadalo, že jsem hodně najezená, ale tak teď už docela narostlo za poslední dny a ač to ještě není žádné mega velké břicho, už je to poznat i fyzicky. Takže jak píše"marukm", jak jsem zezačátku chtěla hned mít mega bříško, aby přece každý věděl, že jsem těhu, tak teď bych klidně i počkala ještě 🙂 všechno přijde, neboj, dočkej času. I tak to strašně letí...

uwe
11. pro 2014

Ahoj, jsem také 17 t. a právě dneska ráno oproti tomu, jak to bylo v předchozích dnech, mám menší břicho. Taky mě to vyděsilo. Nechci plašit zase u doktorky, tak doufám, že to bude ok jak píšete.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru