18.tt, druhé těhotenství, necítím pohyby. Měla některá podobně?

kozaci
27. črc 2019

Ahoj holky, jsem v 18 tt, druhé těhotenství a necítím žádné pohyby. Všude čtu, že druho -rodičky (více rodičky) pohyby cítí dřív než u prvního prcka.
I moje kamarádky s druhým pohyby v tuto dobu cítily. Vím, že prcek může být jen jinak natočený a každé těhotenství je jiné, ale jsem dost nervózní. Měla jste to některá podobně? K lékaři jdu za dva týdny.

bilbery
27. črc 2019

@kozaci Já jsem dokonce 4.dítě cítila až po 20tt. Určitě je ještě čas.

nazka
27. črc 2019

@kozaci říkal mi dr, že to bývá o 2 týdny dřív než u prvního.. Já první cítila až po 20.tt.. Takže je ještě čas..

ladyhacek
27. črc 2019

Prvního jssmt cítila od toho 18tt druhého tak 20-21 tt taky déle. Záleží i jak je tam uložený 🙂

jitule_hrachule
27. črc 2019

@kozaci Ono jsou to jen nepatrné pohyby, taky se mně doktorka ptala, jestli je cítím, jako něco jako lechtání motýlů jsem cítila, ale musela jsem se na to dost soustredit a když je doma dvouletý brácha, tak dokud to není pořádný kopanec, tak to člověk zase tak moc nevnímá a snadno zapomene, jak nepatrné to bylo u prvního, navic v u prvního má člověk ten čas se víc pozorovat a vnímat. Ale pokud se ti něco nezdá, tak jdi k dr. dříve ať se zbytečně nestresuješ.

jajanek
27. črc 2019

@kozaci 2 tehotenstvi konecne pohyby citim ve 24tt, placentu mam na predni strane ;) vse je uplne v poradku, tak zadny stres 🙂

kozaci
autor
27. črc 2019

Díky za uklidnění! !!!!!

calvac
27. črc 2019

@kozaci ja u prvniho citila pohyby okolo 18. tydne a u druheho paradoxne az po 20. tydnu. Prislo mi to divne, ale proste to tak bylo.

korneliusa
27. črc 2019

@kozaci Taky jsem u druhého začala cítit kolem 20tt. Zato teď si to holka vynahrazuje. Rány jak do Marjány a mele sebou celý den. Nejdelší pauzu má maximálně hodinu a pak zas na novo.

korneliusa
27. črc 2019

@kozaci Taky jsem u druhého začala cítit kolem 20tt. Zato teď si to holka vynahrazuje. Rány jak do Marjány a mele sebou celý den. Nejdelší pauzu má maximálně hodinu a pak zas na novo.

saminomimino
27. črc 2019

Ano měla dokonce u pátého tehu sem v 18tt nic necítila přitom třeba u druhého už v 15 a u prvního v 18tt už jo ,pozdní pohyby byly placentou vepredu a pořádně pohyby byly až kolem 25tt

anezkak
27. črc 2019

@kozaci ja u prvniho v 19 tt, ted u druheho az ve 20tt. Taky me nebavilo cekat 😎

zuzan88
27. črc 2019

Taky až po 20. tt, teď druhé těhu.

fatal_error
30. črc 2019

Jsem na zacatku 18.tt a pohyby jeste necitim, placentu mam dole. V minulem tehotenstvi jsem mela placentu vpredu a to jsem je necitila hodne dlouho, do 20.tt urcite, spis bych rekla, ze jeste pozdeji.
Nemej strach, prijde to.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru