2 doktoři řekli, že čekáme holčičku. Můžu se spolehnout?

monca222
19. lis 2013

Holky, myslíte, že se můžu spolíhat na to, že mi dva doktoři nezávisle na sobě řekli, že čekáme holčičku? Ani já a ani přítel jsme na genetu opravdu neviděli nic bimbat se a ani nic okolo, vážně to vypadalo jako kávové zrnko. 😀 a doktorka mi to za týden ještě potvrdila, že se také přiklání k holčičce, zabírala mimi ze všech stran. Je to moje první těhu, tudíž ještě pořád nevím co čekat 😅

ninizoi
19. lis 2013

Jj určitě mužete spoléhat pokud si byli doktoři jistí.. 🙂 😉

evulinkab
19. lis 2013

@monca222 Věřila bych jim...zvlášt na genetice jen ten ultrazvuk už tak "dokonalý". že je vše krásně videt, vše jde poměřit apod..takže zkušený doktor ti jiste řekne, co má mimi mezi nožkama.

monaida
19. lis 2013

Mě to řekli už ve 20. tt, byl si jistý a bylo to tak🙂

antoinet
21. lis 2013

Jsem ve stejné situaci, 2 lékaři se shodli, ale já tomu na 100% nevěřím, ať pak nejsem překvapená, omyly se stávají🙂

kaijko
21. lis 2013

Kamaradce cele tehu tvrdili, ze to bude kluk a narodila se holcicka 😀 Ja nakupova vse ruzovy na moji dceru, kdyz mi rekli, ze to bude holcicka, ale porad me tam hlodal ten cervik co kdyby nahodou 😀

gepe
21. lis 2013

Nam nejdriv kluka, pak holku. Nechali jsme to tudiz otevrene a pockali si, co na nas vykoukne pri porodu 🙂 nejednou I v okoli nasem se stalo, ze napr.cele tehotenstvi doktori, ze holcicka a na sale vykoukl pytlik 😀

laurital
21. lis 2013

U nás se Lukáš přetransformoval při porodu do Laury, takže já už bych to brala s určitou rezervou 😉

joel01
9. pro 2013

ja mam taky sve prvni tehotenstvi a me doktor rekl ze tam je kluk a dalsi dva rekli ze tam je holka. Tak sme s partnerem na vaskach protoze nevime co mame cekat. Ale nam je jedno co to bude dulezite je ze to je zdrave

anduska.x
9. pro 2013

Nam rekli 3x holku (z toho jednou na 4D UTZ) a narodil se Dominik😀...

snowvwhite
9. pro 2013

Kamarádce řekli, že holka, má 2letého kluka 🙂 doktoři Praha... omyly se dějí; u prvního sem si to nechala říct, ale do poslední chvíle tomu věřila napůl, u druhýho sem se nechala překvapit a zkoušela "naslouchat vnitřnímu hlasu" - kterej se měnil, ale nakonec byl správnej 🙂 to překvápko je příjemnější, než když věříš, že to bude holka a narodí se kluk...

jasminy
9. pro 2013

Mně řekli 2x holčičku, dva doktoří nezávisle na sobě a bylo to tak.

monca222
autor
6. led 2014

Holky, děkuji za názory. Hlavní je, aby bylo miminko zdravé 🙂 Termín se nám už blíží, měsíc a půl, už s enemůžeme dočkat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru