20. týden těhotenství a vůbec nepřibírám na váze

peetta
25. dub 2014

jím už řekla bych normálně,první 4.měs mi bývalo pořád zle,ale nezvracela.su z toho aji špatná že vážím furt stejně,je to druhé těhu po 4.zamlklých těh.holky taky to máte(nebo měli) jste to také?myslím to "nepříbírání" 😉

betikap
25. dub 2014

já sem začala přibýrat až kolem 24 týdne, před tím sem jak mi bylo špatně schodila 3 kg.. 🙂 a pak sem za celí těhu nabrala 7kg 😀

pt1981
25. dub 2014

ahojky, dnes jsem byla na gyndě a od začátku těhotenství mám nahoře 1.5kg. Přitom bříško mám krásně kulaté a prsa se mi taky nalily.....

konidana
25. dub 2014

Nevím už kolik jsem přibírala, ze začátku jsem spíš hubla, a to mi nebylo nijak zle a cpala jsem se o106. Při prvním těhotenství to na mě začlo být trošku vidět asi až v 6.měsíci:D

faminka
25. dub 2014

Já dnes končím 20.týden a jsem porad 3 kg v minusu oproti začátku.... ale ono to podle me pak naskoci... prsa mam o dvě čísla větší a brisko už taky vypouklo... říkala mi doktorka, ze si to mimco bere z těla proste-a je to fakt, jsou mi Pres zadek a stehna vetsi i dřív vyřazený rifle...

ebro
25. dub 2014

Ahoj, já jsem v 29tt a to s dvojčatama a zatím mám furt o 4 kg míň než před těhu. Nejdřív jsem hubla že mi bylo zle a teď bych ráda jedla,ale mám těhu cukrovku tak skoro nic nesmim. Ale děti prý rostou normálně tak snad OK. Ale hubnout už prý nesmim, jinak půjdu na kapačky.

hanik87
25. dub 2014

Ahoj ja jsem v 23tydnu a ma nahore jen 2kg.u doktora vse v poradku mimi roste jak ma 🙂

gepe
25. dub 2014

@peetta zacala jsem pribirat az nejak v 24tt, za cele tehotenstvi narust vahy celkem +3,5kg 😀 pokud razantne nehubnes ci velmi hodne nepribiras, vahu resit nemusis 😉

t_novotna
25. dub 2014

@peetta Nedělej si s tím hlavu - ja na začátku těhotenství jen hubla, přitom mi zle nebylo, jedinkrát jsem nezvracela a mohla jsem sníst cokoli, kolem pulky těhotenství jsem se dostala na svoji váhu před otěhotněním a v 8 měsíci jsem na kontrole vzdy po týdnu mela 3 x stejnou váhu a doktorka to vůbec neřesila. Za celé těhu jsem přibrala 3 kg. Není pravidlem, že musíš hodně přibrat. Prostě miminko si z tebe bere to, co potřebuje, a dokud doktor neřekne, že je někde problém, tak bych to vůbec nehrotila 😉

petra2411
2. kvě 2014

Ahoj,při dceři jsem přibrala 16,5 kg, ráno mi bývalo špatně. .teď vůbec nevím,že jsem těhotná, od začátku ani jedna nevolnost, můžu jíst všechno a přibrala jsem kilo. Doktor říkal,že si dítě bere co potřebuje ze mě... 🙂

sedmiteckas
2. kvě 2014

@peetta ahoj, bud ráda, že se ti váha drží, jez normálně dál, tohle bych vůbec neresila, že nepribiram, tělo se zaridi, nechej to na něm 🙂 já jsem 28.tt a nahoře zatím asi 8kg, vazim se jen u doktora, váhu teď neresim.

lvicek2000
2. kvě 2014

Nevidim v tom problém. V prvním těhotenství jsem měla ve 20.tt plus jedno kilo, za celé teh. 6 nahoře a nikdy to nikdo neřešil a to jsem byla riziková kvůli jiným problémům. Buď ráda, ze nebudeš vorvaň 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru