38tt prudké a časté pohyby miminka a tvrdnutí břicha

mydarling
15. únor 2016

Ahoj holky,chci se zeptat,jestli jste to taky některá neměla,zítra začínám 38tt,první porod byl ve 36tt velmi rychlý,ted už mě dr.2měsíce straší,že můžu rodit kdykoliv,hrdlo volné na 2prsty,ale dnes do rána jsem skoro nespala,pořád mi tvrdlo břicho při jakékoliv poloze a mimi celý den dělá prudké a bolestivé pohyby,myslíte,že už by to mohlo znamenat brzký porod?

z_u_z_a_n_a_1988
15. únor 2016

@mydarling Ahoj, ja osobne si nemyslim, ze to musi znamenat brzky porod. Mne totiz doktorka taky strasila od cca 34. tydne, ze je mala dole hodne natlacena a muzu prakticky kdykoliv porodit a dnes koncim 40. tyden. Ohledne tech pohybu, taky mam obcas dny, kdy mimi radi a jeho pohyby vnimam bolestive, jindy je klidnejsi.

ireniq
15. únor 2016

Sama jsem před porodem měla pohyby spíš min, jak tam měl prcek málo mista, ale na kurzu nám říkali, že každý nápadný výkyv aktivity miminka je důvod ke kontrole, tzn.jak bez pohybů, tak nápadné "mrskani".... ja bych se radši nechala zkontrolovat.

mydarling
autor
28. únor 2016

Tak to dopadlo tak,že jsem porodila 17.2.,takže se to možná už chystalo 🙂

z_u_z_a_n_a_1988
29. únor 2016

@mydarling tak to jsi porodila o den dele jak ja..🙂 gratuluju! 🙂

malanikova
17. črc 2016

Holky jdu do 38tt,a je normální cítit pohyby miminka, někdy se tam mrska tak ze to i zaboli.ma už hlavičku směrem dolů..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru