3D/4D UTZ - má to cenu?

luciebx
30. srp 2017

Ahoj holky. Menší dotaz. Mam možnost 3D utz na soukromé klinice, kde mě to vyjde okolo 3000 Kč. Nevim zda jít nebo radši za ty peníze něco pořídit. O peníze možná až tak nejde spis o to zda je to vážně tak úžasné jak všude čtu. Teď když se na to zpětně podíváte šli byste do toho znovu nebo radši za investovali do pokojicku nebo tak. U prvního tehu sem nebyla a teď přemýšlím zda jít. Pouštíte si DVD občas s nahrávkou nebo to leží doma. Moc děkuji za názory.

jolysek
30. srp 2017

3 tis mi přijde dost.ja to měla u Dr za pár stovek v rámci balíčku, který jsem si připlatila. Přiznám se, že jsme to ještě ani neviděli. Já osobne bych za ty peníze raději pořídila něco pro miminko nebo třeba novorozenecké focení

kalutedi
30. srp 2017

nedala bych za to ani korunu navíc. Měla jsem jen obrázek utz a nikoho už nezajímá, když jsou děti na světě. Asi tak..

luciebx
autor
30. srp 2017

Holky díky. Ráno sem se pro to nadchla ale v průběhu dne mě to opustilo a tak si říkám optam se. Tak mam jasno.

pavla555
30. srp 2017

Já mám fotečku 3D, jestli si dobře pamatuju tak za 200.- I teď se na ní ráda podívám a těším se až jí dám do alba (to jsem nějak za ten rok nestihla 🙂 ), ale 3000.- bych určitě nedala, to bych fakt koupila něco jinýho 🙂
měj se

michaela6599
30. srp 2017

Tyjo za 3000 to je moc za ty peníze bych do toho nešla , já to měla za pár stovek několik fotek a krásně video 🙂 jsem ráda že jsem na tom byla.Pokud o to stojíš zkus mrknout jinde určitě najdeš levněji

smudlinka24
30. srp 2017

@michaela6599
Presne tak. Video mam, sice kratke, ale uplne staci. Po porodu uz se na ne divat stejne asi nebudes. A hodne me prekvapilo, jak uzasne tam ta podoba po narozeni je videt🙂

evee24
30. srp 2017

Já mám taky 3D fotku ale tolik bych za to nedala. Raději newborn focení 🙂

kotito
30. srp 2017

u nás na klinice chtějí za video a 8 fotek 1200kč za jednu fotku bez videa 200kč
3000kč je hodně. My máme video a fotky z prvního těhu a ted jdu i ve druhém. je to krásné, fotky máme zarámované.

kajsav
30. srp 2017

Platila jsem 700,- a v ceně bylo video i fotky, jen to zas nebylo nic extra, protože se nám fešák nechtěl ukázat. Teď u druhého zatím váhám, protože na každém utz se zatím také schovává. 🙏😅

vanea
30. srp 2017

To je teda mazec ta cena, já platila necelé 3tis za balíček před a po porodní péče u gynekologa, od nějakého 20tt mi dělal 3D i 4D na každé návštěvě, to prosím pěkně v Praze =D za tu cenu 3tis bych do toho nešla, to je teda pěkná zlodějina =)

andreaaa1
30. srp 2017

Tak my jsme na 3D byli v Gennetu 🙂 a byl to super zážitek, byl se mnou manžel, maminka a tchýně a vůbec s tím neměli problém 🙂 připadali jsme si jako v kině, dostali jsme nádherné dvě fotky a DVD, 3000 Kč jsem určitě neplatila, tuším 1200 Kč a to nám za to stálo 🙂 http://www.gennet.cz/3d-a-4d-ultrazvuk

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru