5 dní zpožděná MS, je na testování ještě brzy?

triolka84
5. čer 2015

ahoj holky.. jako nováček tady nevím jak to tu chodí... ale i tak vás chci požádat o radu... tak... poslední Ms jsem měla 4.5. no a cyklus mám pravidelný po 28 dnech... dnešním dnem mám asi 5dní zpoždění..test 1slabě pozitivní a 2test sněhobílo... myslíte že je ještě moc brzy na testování? nechci hned plašit k dr. stejně by bylo asi moc brzo a na utz by nic neviděla... děkuji moc za rady popřípadě zkušenosti

korinka8
5. čer 2015

Ahoj, ja si prvni test delala az po tydnu takze to nemohu tak posoudit ale ten vysel negativni ... Ale za dalsi dva tydny uz sem si testu udelala 5 a vsechny vysli pozitivne ... Pak az jsem se objednala k doktorovi ... Me tehotenstvi bylo necekane ale ja vedela ze je neco jinak ;) po 5 dnech bych jeste nepanykarila ;)

kimikk
5. čer 2015

Ahoj, na sonu by to dr, uz videla.... A mas nejake priznaky? Udelala bych si test z ranni moce zitra 🙂 napis, jak to dopadlo 🙂

nikola94
7. čer 2015

Ahojte, chtěla bych se zeptat. Dne 28. 5. jsem myslela, že jsem dostala menstruaci, ale lehce jsem krvácela jeden den a pak už to bylo jen malé špinění. Udělala jsem si těhu test a nic. Dnes ráno jsem zaznamenala hlenovité krvácení. Je možné těhotenství?

kimikk
7. čer 2015

Udělej jsi test, a kdy jsi měla poslední Ms pred spinenim, nevysadila jsi HA?

nikola94
8. čer 2015

@kimikk Poslední jsem měla 25. 6. Test jsem si dělala a nic. HA jsem nebrala, měla jsem tělísko a to už 3 měsíce nemám.

kimikk
8. čer 2015

Tak jeste pockej, dostavi se Ms

nikola94
8. čer 2015

@kimikk Ale ona přišla, jen jsem jí měla jeden den. Měla jsem i premenstruační potíže, jako bolest prsou.

nikola94
8. čer 2015

@kimikk Raději jsem se na středu objednala k doktorovi. Tím nic nezkazím.

bricka
8. čer 2015

Ahoj holky.. mám podobný problém .. akorát nemám pravidelnou men. , už mám 8 dní zpoždění,tak dlouho jsem jí neměla.. už od pátku mě pobolívá břicho,jako kdybych měla hlad..taky mi začaly bolet prsa..a dnes odpol. jsem zkusila teh. test a vyšel negat. .. tak nevím co si mám myslet,jestli není něco špatně semnou .. děkuji za odpovědi ..

kimikk
8. čer 2015

@nikola94 to je dobře, tak pak dej vědet, drzím palčky 🙂
@bricka Já mam taky problémy, TT 37,1*C, nevolnost, nechut k jidlu a těhu test negativní a hlavně velke bolesti břicha, mozná mam hormonální disbalanci, uvidíme jak to dobna, počkám do pondělí, udělám si test a jinak na gyndu 😖

bricka
9. čer 2015

@kimikk já bych byla radši kdyby to bylo to těhotenství než nějaký problém :( a jak dlouho už jsi to nedostala ? Taky mám někdy pocit na zvracení,ty bolesti břicha jako bych to dostala ale pořad nic :/ docela mám strach ...

kimikk
9. čer 2015

32 DC, ale muzou to byt i hormony, pockam jeste. Kdyz se bojis, hajdi si radeji k dr.

svlocka
9. čer 2015

Ahoj je mozne kdyz jsem v patek mela dusika a pichani v podbrisku a tlaky vcera ms nedorazila dnes jo ale neniklasicka mam takovou svetlou a do toho spineni myslite ze si muzu udelat test pokud se nerozjede klasicka ms?prsa mam natekle boli jen sem tam.

triolka84
autor
9. čer 2015

Ahoj holky tak jsem opět zopakovala test a opět jen dusik..ale o víkendu jsem trochu i spinilaa po utreni na wc trochu krve.. ale tt pořád s duchem viditelnym okem bez nakloněni na všechny strany. Myslíte že je ještě šance?

nikola94
9. čer 2015

@triolka84 Mám to podobné. Jeden den jsem krvácela a další tři dny jen špinila. Potom cca za týden, když jsem se utřela, jsem tam měla hlenovitou krev. Zítra jdu k doktorovi, tak napíši, jak jsem dopadla. 🙂

triolka84
autor
9. čer 2015

@nikola94 Jj určite napiš ..držím palce 😉

nikola94
10. čer 2015

@triolka84 Tak jsem dojela od doktora a nic. Aspoň mi řekl, že mám ovulační dny a proto mám bolesti v podbříšku. Tak budeme zkoušet dál a doufám, že to vyjde.

kimikk
10. čer 2015

Aspon to 😊 ja mam taky vzdy bolesti, ze se to nekdy neda vydrzet

nikola94
11. čer 2015

@kimikk Já bych ale byla raději, kdyby jsem už byla těhotná.

kimikk
11. čer 2015

To ja taky, dnes jsem zjistila , ze v tom nejsem a musim pockat na Ms a zas dalsi měsíc snažení, ale musíme to brát tak, zme i to je pěkne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru