6 týdnů od MS test pozitivní, na UTZ není nic vidět

karolinahd
4. zář 2016

Zajimalo by mne zda mate nekdo zkusenost vic nez 6 tydnu od posledni ms test pozitivni ( vsechny) a na utz u doktora nebylo nic videt je to normalni....? Muzu jeste doufat ze tehotna jsem...? Tyden od kontroli mne ceka dalsi kontrola ale to cekani je nekonecny....navic doktor rikal ze uz by neco videt byt mnelo

salenas
4. zář 2016

@karolinahd to víš, že naděje je, mohla jsi mít ovulaci dýl ... drž se

karolinahd
autor
4. zář 2016

@salenas dekuji....

san33
4. zář 2016

Ted jsi v 6tt a na utz jeste nemusi jitnic videt. Ja si pro jistotu na zacatku tehu obden delala tehotensky test, jestli druha carka neslabne a taky jsem si obden zasla do laboratore jako samoplatce zjistithodnotu hcg. Ta se zvysuje na cca dvojnasobnou hodnotu za 2dny. To byla pro me jistota, ze je vsechno v poradku.

karolinahd
autor
4. zář 2016

@san33 dekuju carky na testu postupne zesilili....a krev na hcg mi odebyral doktor....takze to vipada ze by to mohlo dopadnout....?

lavender19xx
4. zář 2016

@karolinahd mně to nepřijde neobvyklé, vždyť si vem, že teď můžeš být teprve ve třetím nebo čtvrtém týdnu, i když se to počítá od poslední ms... Zkušené matky se prý na gyndu objednávají až tak na osmý týden, aby už se mohly těšit z ultrazvuku 😉
A doktoři si leckdy nedávají pozor na pusu, jak co řeknou, což je škoda. Měli by vědět, že jim na křesle sedí vystreslá snažilka, která potom bude ještě dlouho obracet každé jejich slovo i jak to řekli 🙂, neklesej na mysli.

karolinahd
autor
4. zář 2016

@lavender19xx Dekuji ja si prave myslela ze šest tydnu bude dostatečných....

lavender19xx
4. zář 2016

@karolinahd je to dostačující na test z moči nebo krve, na ultrazvuk se ještě chvilku počká. Možná doktor 'chtěl' už taky něco vidět, proto se tak vyjádřil.. 😉

Beru to po mé zkušenosti, kdy mi při klasické kontrole gynďák řekl, ať tam přijdu za týden přesně znovu, že na děloze vidí bílou tečku... a víc mi k tomu neřekl. Já vystreslá, co se děje (google mi vyhazoval pouze dva výsledky- těhu nebo raka), za týden jsem tam tedy přišla, on se koukal a říkal- "no nic, jakási malá skvrnka tam je, ale nic průkazného. Bolesti nemáte? Tak za rok na další kontrolu..."
Myslela jsem, že ho zabiju, zkazil mi celý týden mého života, kdy jsem vrstvila jednu domněnku za druhou... tolik k doktorům, jsou to taky jenom lidi 🙂

ancickahyksova
4. zář 2016

6 týdnu od poslední ms je vlastně 4 týdny od početí a jestli si dobře pamatuji,v v tomto týdnu na utz nic vidět nebylo...bohužel t to skončilo potratem,ale tím te nechci samozřejmě nijak strašit.Podle mě za to mohla doktorka,protože mě šíleně nervovala,že je to mimodelozni atd..U syna mě objednal dr na 6tt a teď mě dokonce objednal až na 7 tt a to byl vidět vacek =)

weencaa
4. zář 2016

Hlavne klid! Me samotnou u obou kluku objednaval dr tak na 9.tyden na utz, aby uz pry bylo neco videt. Prijit driv jsem mela, jen kdyby "neco".

astyna
4. zář 2016

u mě taky nic vidět nebylo, měla jsem být dle jejich výpočtu 6tt, ale byla jsem sotva 5 tt, doktor řekl něco o neprosperujícím těhu a že asi příští týden na přerušení. Já jsem tam prostě nešla. A nyní mi to neprosperující těhu začalo chodit. Zasáhl osud - doktor umřel, nahradila ho jiná doktorka, který přihlédla k délce cyklu, opožděné ovulaci a ejhle najednou vše dávalo smysl...

weencaa
4. zář 2016

@weencaa PS:Volala jsem tak v tom 6.tydnu. Nejvic si bohuzel z toho hovoru pamatuju dotaz sestry: A chcete si to nechat? Kdyz jsem rekla, ze jo tak me prave objednali az na 9.tt.

karolinahd
autor
4. zář 2016

Moc vsem dekuji....musim rict ze na to musim porad myslet....o dalsiho prcka se snazime uz 13 mesicu ( vim ze to neni zase tak dlouho a jsou taci kteri se snazi daleko dele....) a ted kdyz je nadeje tak jsem hrozne nervozni jak vsechno dopadne....( samodrejmne doufam ze tam bude malicky )

demetritis
4. zář 2016

@karolinahd hele a ovu si měla kdy mužes mit ovu 9 dnim před ms a to si teprve nejak 4a kousek a to nic vidět nebude tak se dej do klidu papkej vitamínky a držím palce dcerka mela dle ms termín 18.6 a dle utz 15.7 a dle utz ve 2trim až 22.7 po vyvolani porodu kvuli špatným ozvam jsme byly cca o 10mladčí ješte než mela byt takže klid mimi podřebuje čas

karolinahd
autor
4. zář 2016

@demetritis kdy jsem mnela ovulaci bohuzel uplne presne nevim....( nemyvam ji pravidelne) ale kdyz vezmu ze posledni ms jsem mnela 16-23.7 tak uz je to hrozne dlouho i kdyz je pravda ze kdybych mnela ovulaci 10 dni pred ms tak je to zhruba mesic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru