Bojím se v těhotenství sexu kvůli infekci

carolineg1
2. zář 2013

kamaradce se stalo že po pohlavním styku se ji dostala nějaka infekce dovnitř a ona pak potratila, dost se toho bojím ale nevím jak to vysvětlit chlapovi už je se mě nervozní :(

ivajaro
2. zář 2013

Jednoduše, at trpí stejně jako ty 🙂 .... My s manželem, bo dobu 9 měsíců spolu nespali ani jednou .. a když už by ta potřeba byla hodně sylná.. jsou i jiné možnosti, jak si "ulevit" 😉 krom sexu, jako takového

svoba
2. zář 2013

Kondom by to nespravil?

modrypitrisek
2. zář 2013

Nejjednodušší by u mě bylo říct mu to stejně jako tady nám.

replykatee
2. zář 2013

Pokud váš přítel nestřídá partnerky, proč se bát infekce? Snad není jedovatý? 🙂 O jeho zdravotním stavu byste přeci měla vědět, jste přeci partneři, ne? ;)

sona_sv
2. zář 2013

Pokud na infekce netrpíš, tak bych se nebála...podle mě je to velmi nízká pravděpodobnost, že bys potratila, kamarádka k tomu musela mít nějaké dispozice. Já měla už pátou infekci během těhotenství, bohužel ty hormony tomu napomáhají a je to časté...už taky žádnou infekci nechci, spíš už nechci žádné prášky a je to nepříjemné, takže sex už taky dlouho nebyl ☹ ale řešíme to jinak 🙂 Takže hlavu vzhůru.

blahova_andrea
3. zář 2013

držet celou dobu půst je myslím hodně přitažené na vlasy pro oba. jsou sice i jiné alternativy, ale dlouhodobě to pro muže jako náhrada dostačující a pak blbnou. (nemůžu teda soudit za všechny, ale pár už jsem jich poznala 😉)
souhlasím se @sona_sv, kamarádka musela mít víc důvodů, proč se to stalo.
já na záněty trpívala, takže jsem taky byla opatrná. prostě pošli partnera před tím do sprchy. když budeme oba "vypucovaní", případně použijete i kondom, tak by to snad jít mělo, ne? 😉 můj partner dělá na stavbách, takže je to samozřejmost i bez sexu, po příchodu domů následuje sprcha 😀
pokud on je "hodný" a nedělá co nemá, tak by ti nic hrozit nemělo. jiná věc by byly pohlavní nemoci a jiní neřádi, ale s tím se muži stejně nepochlubí dokud to neodneseme my ☹ prostě si promluvte a věřte si...řešení jistě najdete 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru