Bolest podbřišku 24. tt. Setkal se s tím někdo?

habakuk22
24. dub 2022

Dobrý večer, cca tyden me boliva v pravém podbřišku. Většinou při nějakém pohybu když se pohnu, nebo vstávám. Ale občas i když jen ležím. V týdnu jdu k dr tak to s ní samozřejmě proberu. Ale spíš mě zajímá jestli se s tim někdo setkal 🙂

nikoulinka
24. dub 2022

@habakuk22 ahoj 🙋
Já toto měla i dcery (je narozená jako druhá). Řekla bych, že mi to někdy šlo až "do křeče". Nepříjemná bolest, taky - podbřišek pravá strana. Nevím teda, kdy přesně už to začalo, ale vím, že to trvalo poměrně dlouho. Nebylo to teda denně, ale převážně u nějakého pohybu, a semtam taky v leze. Ptala jsem se tehdy na to své Mudr, říkala, že toto se některým stává. Že mám být klidná. Dle utz, bylo vše v pořádku

guliii
24. dub 2022

Také se mi to občas stane, už snad od 10 týdne. Úplně křeč na pravé straně, většinou při nějakém pohybu. Ale vše je zatím v pořádku. Moje mamka to prý měla také, když byla těhotná.

kamce
25. dub 2022

Nema tam mimi nohy?😁

habakuk22
autor
25. dub 2022

@kamce to zjistím asi až u dr. Ale napadlo me jestku tam nemůže mit nožky, qlr přišlo mi to hodně bolestivé "jen na nohy" 🙂

kamce
25. dub 2022

@habakuk22 me to prave delalo taky a byly tam nohy ale asi to bude mit vic faktoru. Jeste me jakoby pichalo v boku po cviceni, tak to muze byt i 'jen' nejak namozene.

saraca
1. kvě 2022

Ahoj, me na bolest v podbrisku a obcasne krece v nohach predepsal magnezium. No od te doby mam klid. V podbrisku jsem to mela tak 2 krat z niceho nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru