Bolesti v podbřišku ve 14tt, máte zkušenost?

monkapa
15. únor 2014

Ahoj,začím 14tt a od začátku mě trápí bolesti v podbřišku.Měla jste s tím také některá zkušenost?Mám pořád strach,že se něco stane,mám po dvou zamlkl. těhu.Bolest je na obou stranách(více v levo),občas dost ostrá,jindy méně.Vím že se muže natahovat děloha,ale řikám si,že už by to ve 14 tt mohlo ustavat....díky za odpovědi 🙂

lenus202
15. únor 2014

@monkapa Já jsem měla taky bolesti, přešlo to až kolem 16tt, doktor mi říkal, že to je změnou dělohy, jak roste, všechno se v tobě připravuje na změny, uvolňuje a zvětšuje...pomohla mi vždycky teplá koupel nebo sprcha 🙂

aktata
15. únor 2014

Já mám taky bolesti v podbříšku, hlavně když chodím (to stačí ujít pár metrů). Někdy mě v noci vzbudí ukrutná bolest - až křeč na pravé straně podbříšku, stačí se jen trošku natáhnout, nebo prudce změnit polohu... Ptala jsem se na předporodním kurzu a prý je to tím, že se mi zvětšuje děloha. Bolesti mám tak od 17.tt.

monkapa
autor
15. únor 2014

děkuju moc,snad to nic nebude 🙂

mavega
17. únor 2014

ahoj, končím 12tt a taky mám občas bolesti... někdy mě pichne na boku podbřišku, někdy mě začne bolet uprostřed, ale nějaká menší nebo větší bolest každý den. dnes jsem dokonce cítila takové jakoby "šimrání"... no nevím, co to bylo. jako nikdy to (zatím) nebylo tak, že bych třeba tou bolestí nemohla chodit nebo že by to byla nějaká šílená bolest, ale cítila jsem to. dr mi na poslední kontrole ale říkala, že se na občasné pobolívání mám připravit, že se roztahuje děloha a svaly na břiše a někdo to může vnímat dost nepříjemně.. a některé bolesti mohou být i z horšího trávení, které je prý v těhotenství častější

monkapa
autor
21. únor 2014

Ahoj holky,tak co bolesti...jsou pořád?U mě ano a už mě to pěkně štve a člověka napadají prasečiny 😖 .

jana_12
25. únor 2014

@monkapa Ahoj, taky jsem po zamlkl. a teď v 15 tt. Bolesti v podbřišku jsem měla celý 1 trimestr až takové, že jsem nemohla chodit. Ve 13 tt. přestali a začali opět ve 14 tt. a trvají pořád - hlavně večer.

monkapa
autor
25. únor 2014

Ahoj,vím co píšeš,bolesti jsou fakt nepříjemny,pomáhá mi nahřátí třeba teplou vodou,tak zkus 🙂...ale zase jsem ráda,že se tam něco děje,protože když mi bolesti přestanou,tak si řikam,jestli neni neco špatně 🙄 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru