Bolesti v podbřišku ve 20tt, je to normální?

petrac1984
20. bře 2013

Ahoj holky, prosím Vás, jsem na začátku 20 týdne a poslední dobou mě pobolívá v podbřišku. Není to bolest stupňující ani natolik bolestivá, že by se to nedalo vydržet, spíš taková jako kdybych nemohla na záchod (i když to mi problémy taky moc nedělá). Je to normální nebo si mám zajít k lékaři? Příští týden tedy jdu na ultrazvuk, tak jestli to mám vydržet a poradit se až tam? Díky

vodvarkova
24. lis 2013

@lenus202 já myslím že občasné tvrdnutí do 10 epizod denně je prý normální, cvičné kontrakce.... a podbřišek mě bolí cca od 25 týdne téměř pořad...

vodvarkova
17. pro 2013

@prcekverunka ahoj, jakpak bříško?

prcekverunka
17. pro 2013

@vodvarkova Ahoj, no já jsem mezi tím skončila po jedné kontrole doma v posteli a musím ležet minimálně do 35tt ☹ Zkracoval se mi čípek a otevírala jsem se. Takže poctivě ležím a už je to zase dobré. Takže tak u mě. Co Ty?

mirinett
15. zář 2014

Mne taky poboliva zespodu napravo. Neresim to, nejsou to zadne drasticke bolesti. Mimco si dela misto 🙂

simca1994
13. říj 2014

Hezky den maminky, jsem v 19 tydnu tehotenstvi a 4 dny po sobe me boli v podbrisku. CHtela bych se zeptat jestli to muze byt neco vaznejsiho nebo je to tim ze se roztahuje deloha. Dekuji

marketis89
20. říj 2015

Ahojte nastávající miminky. Mám ten samý problém. Jsem ve 20tt, a od včerejška mám tlaky v podbříšku. Večer mi začala až píchavá bolest vpravo. naštěstí po chvilce vymizela. Nemůžu dlouho sedět, to pak bolí o moc více. Do poradny jdu až v pátek, tak snad to nebude nic závažného.

marticcelli
20. říj 2015

Ahoj,me obcas pichne v podbrisku uz od sameho zacatku tehu, dle dr.je to normalni, jak se roztahuje deloha. Ale pred 2tydny jsem mela 2hodinovou silnou krec delohy, dost to bolelo, nemohla jsem ani chodit, narovnat se a dost me to vydesilo...ak jsem hned rano letela k lekari, nasel mi zanet a napsal mi i horcik, od te doby mam celkem klid, jen obcas nekde slabe pichne. Urcite bych to resila s dr.,pokud by to bylo silnejsi nebo moc caste..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru