Bříška kolem 13 týdne 75kg těhulek. Pochlubte se

denousek
28. čer 2007

ahoj holky...mám dilema....kdo foti bříška tak to jsou samí štíhlounky holčiny...ja mam 74kg a 167 cm jsem ve 13tt a bříško nemám ani náznakem!!tak se bojím jestli je vše v pořádku..já vím že je to individualní ale zajímalo mě udělat takovou anketu 75 kg tehulek jestli už mate alespon malilinké bříško!já ho mm spíše odpoledne takové nafouklé ale po ranu teda nic!!a není ani tvrdé prostě špek a nic....jak to máte vy??děkuji za názotry snad mi tohle téma nezamítnou ptz jsem z toho fakt špatná ☹

titkovamiriam
28. čer 2007

ahoj ja som klasicke brusko nemala vobec,Pri Milanovi som mala 76kg a brusko som mala naozaj az ku koncu pribrala som 8kg,pri michalovi to iste a teraz pri Marekovi som pred tehu mala 90 a pribrala som 6kg takze vela ludi ani nevedelo za som tehu.
Pri nas moletkach sa brusko schova 😀 😀

susik77
28. čer 2007

denousek: ja som zacinala tehu na 76 kg 😎 V tom 13.tt este skutocne to brusko nie je vidiet, ale ani u vsetkych stihlych holiek, ja som sama pozorovala take 1.zvacsovanie od 16.tt, kolegyne v praci to videli tak okolo 18.tt. Odchadzala som z prace v 28.tt a ked som prisla priniest nej. papiere v 32.tt, tak ma ani nespoznali, uz som mala dost velike brusko 😎
To maju vsetky holky taky pocit-otazky, ci nemaju prilis male al. prilis velke brusko...ale v podstate na tom vobec nezalezi, hlavne ze miminko je zdrave 🙂

belda
28. čer 2007

denousek, neboj!!všechno bude!!! 😀 já teda vážila 75kg, když jsem šla rodit, ale já sem zas druhej extrém.já jsem až moc hubená(52kg-172cm), ale já břicho neměla do 26.tt!!!!!!!pak to ale začalo!!musella sem ležet v nemocnici a tak mi moje pupíno hodnotily setřičky a tehdy mi rostlo závratnou rychlostí!!(změna byla patrna po pouhém víkendu)nakonec jsem vypadala, jako bych tam měla 2mimča 😀

denousek
autor
28. čer 2007

susik77:myslíš??takže by to mělo byt dobre ze...pred tydnem sem byla sice na kontrole a mimi sem videla jak si tam hovi..tak snad je to v poradku..zmatlo me to ze mi brisko ani netvrdne...vis...

belda
28. čer 2007

denousek:to. žet i břicho netrvdne-buď jedině ráda!!já kvyli tomu skončila v nemocnici, ptz mi hrozil předčasný porod!!!

denousek
autor
28. čer 2007

belda :fakt??ja jsem myslela ze takovy ta blana tam byt musi a ja nic necitim....jen kdyz zatnu svaly tak citim ty svaly ja jsem trubka co to resim co...ja jsem hroznej stresan uz o 2 mimi jsem prisla ale to bylo jen nazacatku ze se mimi spatne nebo vubec nezahnizdilo tak mam ted strach porad aby mu tlouklo srdicko a vsechno bylo o.k. nevim totiz jak bych na sobe poznala ze neco neni o.k...nic me neboli ,vubec nespinim ani jsem nespinila,bricho me neboli...tak bych mela byt klidna ja vim ale jsem magurek no... 😒

edimon
28. čer 2007

Ahoj Denousku....prosím tě, břicho teď vůbec nezatahuj!!...chudě bobánek 🙂

Já sice nenám 75kg..ale taky nejsem zrovna hubeňourek. Začínala jsem těhu s 61kg na 162cm..k dnešnímu ránu mám66kg 😅 Když se podíváš do albíčka, tak tam máš moje bříško i v tom13tt. Buď v klidu, já jsem taky pořád holky prudila, že mám jen špek a bla bla...skutečně bříško povyrostlo až kolem 16tt..teď jsem v 18tt a věř, že mě lidi stejně ještě sednou nepustí...ale už se kulatíme...takže je to naprosto v klidu jo?! 😉 papa

susik77
28. čer 2007

denousek: ja som si tiez myslela, ze nebudem mat take pevne tehu brusko a mam-asi od 22.tt...a to je supr, ze Ti netvrdne-to byva az tak od 4.-5.mesiaca-nie je to moc dobre, moze sa skracovat cipok a hrozit predcasny porod. Neboj, ja som tiez raz prisla o mimi v 8.tt a uz som to teraz dotiahla na 35.tt 🙂

denousek
autor
28. čer 2007

no edimon...vazne..brisko ti pekne vyskocil mezi tim 13tt a 16 tt.. 🙂 tak snad mam tedy jeste cas..jeste jsem nic nepribrala 😖 ale tak snad to bude vazne dobre... a brisko nezatahuju jen treba po ranu kdyz ho mam prazdne tak se s em tam podivam jestli naaahodou nepovyrostlo...a nic...no kdo si pocka ten se docka jen aby jsme byli v poradku 😒 tak nicc dekujiii paaaa

denousek
autor
28. čer 2007

dekuju susik za podporu 😉

belda
28. čer 2007

denousek, máš za sebou to nejrizikovější období, tak neboj!!pokud nějak vážně neonemocníš, nebo tak nějak, tak by všechno mělo být ok!! 😀 navíc, za pár týdnů začneš cítit pohyby a pak se budeš moct sama ujišťovat, že je všechno tak jak má!!tak se zbytečně nestresuj(i když se to lehko píše, ale věř mi, vím o čem mluvím), ssusik77 má pravdu.u mně to tvrdnutí zkracovalo čípek.ale já ho měla fakt často,2-3x do hodiny, dokonce i pravidelně po7min..

edimon
28. čer 2007

Denousku..buď ráda, že jsi ještě nic nepřibrala...to přijde 😀 ..znám i případy, kdy holky ještě hubly, takže buď v klidu, pan dr ví co můžeš a nemůžeš, takže by ti jinak vynadal, kdyby to nebylo ok 😉 Já jsem taky po ránu měla bříško jako že nic...za to dneska jsem zjistila, že už nemám žádné dlouhé kalhoty...pak to teprve začíná být žůžo 😒 Mimi sice roste...ale mamka každé ráno histerčí, protože s nákupem hadříků to není zase taková legranda, když chceš vypadat trochu k světu... pokud tedy nemáš zlatou kreditku... 😉 Hezké odpoledne pa 😉

susik77
28. čer 2007

denousek: drzim palceky, uvidis, vsetko bude super 🙂

evi3
28. čer 2007

Denousku, velkostou sa vobec netrap, ja som mala pred tehu 170/65, v 13 asi +1, 16 tyzdni som mala +2 kila ale brusko vobec nebolo vidno vobec. trochu vyskocilo minuly tyzden, doteraz si to v praci skoro nikto nevsimol 🙂 .

onno
28. čer 2007

Ahoj jsem ve 13tt.Zhubla jsem skoro 3kg.Měřím 163cm teď vážím 49kg.Byla jsem na umělém oplodnění než jsem zjistila že jsem těhotná ,tak jsem měla 52kg.A před IVF jsem měla 48kg.Nám takové nafouklé bříško.Byla jsem plochá tak to na sobě poznám.Jinak lidé na mně nic nepoznávaj.A divý se kde to nosím když jsem menčí.

denousek
autor
28. čer 2007

onno tak to je dobre no ono naroste az se mu bude chtit jen musime vyčkat 😒 😉

emmaelzer
28. čer 2007

denousek, ja mam 175 a 70kg na zaciatku teho, teraz som pribrala take 2kg a brusko nie je tehotenske, len mi babo vytlaca sunky, tak to vyzera ako keby som len priberala. Ale ked si lahnem, alebo niekedy ked si ho chytim, tak citim , ze je tvrde, a ze sa tam nieco deje. Jedna moja znama je o mesiac viac ako ja a brusko jej uz krasne tehotensky vytrca aj ked bola este silnesia pred teho ako ja...
takze asi musime byt trpezlive

onno
28. čer 2007

Jsem zvědavá kolik přiberu za celé těhotenství. 😒

simus
28. čer 2007

holky máte čas🙂 já přibrala první kilčo v 19-21tt takže se nebojte a nespěchejte čím míň naberete v začátku tím líp🙂 kynout se začíná až po 7 měsíci🙂

kukulkaja
29. čer 2007

Ahojte, ono je to naozaj individualne. Ja som mala pred tehu okolo 64 kg, teraz som v 21 tt a mám 62. Takze ked niekomu poviem, ze som v 5. mesiaci, tak nechcu verit. Doktor sa k tomu zatial nevyjadril, takze asi je to OK.

ivaana
29. čer 2007

čafte,

ja mám skôr takýto problém. Som len v 10tt, vážim okolo 56 kg a už mám bruško.
Je viditeľné nielen večer (vtedy mužovi vravím, že to je celodenný špek, lebo dosť jem) ale aj ráno. Je síce malé, ale pod pupkom už je aj čiarka a bruško vystupuje tak do hora. Muž ho aj cíti, keď sa k nemu pritisnem, normálne zavadzia. Nie je to ale priskoro?
To aké bude potom neskôr?

romana28
29. čer 2007

Podívejte se do alba na moje bříško a to si myslím, že jsem byla štíhlá

dudulicek
29. čer 2007

denousek.. To sa vazne netrap... ja som zacinala tehu 72kg a az 15tt som videla (citila) vypuklinu 😉 . Od uplneho zaciatku tehu som pribrala 1,5 kg - snazim sa papat normalne i ked niekedy sa to neda 😅

Ivaana - to co opisujes - hlavne tu ciarku, mi pripada skor na 16tt a nie 10 😕 ale ak ti lekar povedal, ze je vsetko OK, tak sa nemas preco trapit 😉 🙂

romana - ved ty si stihla 🙂 aj ked ti vidno ze ti rastie brusko, ostavas chuducka 🙂 patris k tym stastnym, ktorym rastie iba brusko a nie zadok 😀

denousek
autor
29. čer 2007

romana 28.tyyy joo....tak stihlunka a v 18 tydnu zadne brisko??teda skoro zadne,,ak to si me ted uklinila ... 😅

dudulicek...no uz zacinam chapat ze to proste prijde me by jako nevadilo ze nemam brisko ale spis ta obava jestli roste jak ma atd... 😕

simus
29. čer 2007

holky jak to tady čtu🙂 tak jsem si jistá že za 20týdnů budete v jiné diskuzi probírat jak už přestat nabírat🙂 Mám dojem že už by jste všechny chtěli mět pupíky a valit je před sebou🙂 ale věřte že je fakt čas, vždyt vaše miminka jsou ještě hrozně malinká a mají malou váhu🙂 to co ted naberete nejde na mimouška ale na tělo, tak si dopřávejte všeho s chutí a mírou a těšte se ..

dudulicek
29. čer 2007

🙂 ja som sa tiez toho obavala... ale ked si chytis podbrusko urcite tam citis "nieco ine" take ako "pevnejsi" mocovy mechur 🙂 hlupe prirovnanie, ale ine ma nenapadlo 😀

denousek
autor
29. čer 2007

😎 a vite co by me jeste zajimalo??ve 12tt jsem byla na kontrole na dalsi jdu v 16tt a to mi rekli ze jdu na krev ale nerekli na co...na zacatku tehu mi rekli ze v 16tt pujdu na test HIV ale ted mi nerekli n co jdu...to pujdu vazne jen na to HIV??ja bych rada sla i treba na ten test na downuv syndrom nebo na nejake vysetreni at proste uz mam neco za sebou ne... 😅

dudulicek
29. čer 2007

no teraz ti budu robit tzv. tripple testy - kde budu zistovat, ci babatko nema nejake geneticke chyby (downov syndrom a pod.). Tieto testy nie vzdy vyjdu dobre... ale to sa netrap, bo smerodatna je amniocenteza..

romana28
29. čer 2007

v 16tt jdeš na tzv triplletest. Zjistí genetické vývoj. vady, tedy i Downa. HIV se snad dělá hned zpočátku

denousek
autor
29. čer 2007

no to bych neprezila kdyby nevysli dobre!!!na amniocentezu bych teda fakt jit nechtela!!ffuujjj snad to bude dobre...v rodine jsme nikdy problemy nemeli a segra je ted v 8 mesici a vse ji vzdy probehlo o.k. tak snad budu mit taky stesticko no...a ty tripple testy se tez delaji z krve ze??a myslis teda z mi to udellaji zaroven s tim HIV?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru