Máte fotky z 22-23tt Vašich břich?

fujarka22
26. srp 2017

Ahoj holky,máte fotky z cca 22-23 tydne Vašich břich?Ja ho stále marně očekávám a už jsem nervní kam se ten šmudla schoval 🙂

fujarka22
autor
27. srp 2017
lencak80
27. srp 2017

To je v pohode...take jsem to tak mela. Dokonce u prniho mi zacalo rust brisko az po 24tt. Jeste ve 22tt jsem si kupovala normalni rifle jen trosku vetsi. Myslim ue behem 2 az 3 tydnu ti vydkoci vice. Bud rada ze ho mas malinke.

zulubo
27. srp 2017

Ahoj, já fotku Teda nemám, ale mám termín za dva měsíce a bříško mám jen o kousíček větší než ty. Kamkoliv jdu - teď jsme vybírali kočárek - tak mi třeba prodavačka řekla ze mam určitě času dost a když jsem ji řekla ze už jen dva měsíce, tak ji spadl pant... Ale můj doktor mi říká že je to tím jak jsem vysoká tak se na mě bříško ztratí, protože miminko je v pořádku jak vahove tak délkově. A i můj chlap říká že vypadám jen jako bych se dobře najedla 🙂
Ale zase bud ráda, lehko ho shodis. A však ono ještě doroste. No a jestli mas mindracek tak jsme dvě 🙂

sophien
27. srp 2017

V pohodě🙂22. týden😀

fujarka22
autor
27. srp 2017

@sophien tak po tomhle prispevku jsem uz klidna😄

fujarka22
autor
27. srp 2017

@zulubo mindracek mam,ktera budouci maminka se netesi na břich....5 kilo nahore uz ale mam😄🙈

zulubo
27. srp 2017

@fujarka22
Asi tak 🙂 ale já všude kam přijdu tak mi říkají že na mě není nic vidět. To já mám nahoře asi 10 kilo... Ale asi budeš jako já vysoká a hubená tak se to na tobě ztratí 😉

sophien
28. srp 2017

@fujarka22 Taky už mám nahoře tak 3-4 kila a jsem celkem vysoká🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru