Bublání v bříšku ve 21tt, teď už se to bude stupňovat?

furka
5. čer 2014

Ahoj holky, dnes jsem ve 20tt+6 a včera mi pěkně zabublalo v bříšku. Prý to jsou první pohyby, dnes jsem to cítila také, ale jen maličko. Myslíte, že teď už se to bude jen stupňovat až to bude opravdové kopání? 🙂 Jsem nervózní když dlouho nic necítim.

arnettacek
5. čer 2014

Myslim, ze urcite. Ja jsem tehotna poprve a pohyby citim uz od 16. Tydne a od 14 jsem citila bublinky 🙂

lennab
5. čer 2014

Také myslím, že ano. Já je cítila od 17. týdne. Někdo říká, že je to jako lehtání motýlími křídly, já bych to přirovnala k zaškubání neruvu někde uvnitř. Ze začátku určitě jen občas a postupně každý den. 🙂

lucil
6. čer 2014

Také bych řekla, že to jsou první pohyby. Já jsem poprvé těhotná a první pohyby jsem zaznamenala ve 20 týdnu jako by přesun plynů 🙂 a nyní o 14 dní později ji musím kolikrát přemlouvat ať mi nedává takové perdy 😎 . Pohyby necítím celý den, asi je ještě moc malinká. Vydrží vždycky tak hoďku až dvě a pak mám i několika hodinovej klid. Tak to alespoň cítím já..... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru