Byl z kávového zrna kluk?

pampeliska11
30. čer 2017

Holky, slyšeli jste nekdy o tom, že by mamince dr ukázal kávové zrno v 21tt a byl to nakonec kluk ? v 15tt v nemocnici mi rekli kluka, pak v 17tt rekl dr taky 90% kluk a pak 21tt strasne dlouho hledal a pak rekl, že nevi co rekl minule, ale ze ted holka. ukazal mi 3 carky.. ja ze rekl minule kluka a on ze to nechame na priste ted uz to bylo fakt dlouho a ze kdyby mi predtim nerekl kluka, tak si je dnes jisty holkou... nevim co mam cekat... popravde jsem se hrozne tesila na kluka a citim se hrozne, ze se neumim smirit s holkou :( i jsem to oplakala jsem hrozna :( jednu holcicku uz mam.

dendakozlova
1. črc 2017

@rejni To jsem zvědavá co se ti narodí...já vidím teda pindika 😅

madulinka
1. črc 2017

já to nepoznám, ale taky vidím pinďíka! 😀

any_any
1. črc 2017

@pampeliska11 Kamaradce rekli, ze ceka kluka a byla to holcicka. A jak je ted stastna. 😉 Definitivne se to dozvis proste po porodu a ty emoce po porodu zaridi, ze nebudes resit, jestli je to holka ci kluk. Je to skoro az klise, ale pokud je miminko zdrave... <3

rejni
1. črc 2017

@dendakozlova
@madulinka Nee holky 😂 na pindíka mi to přijde moc malé podle 3D fotek pindíků na netu 😃 no největší jistota bude po porodu..😊 Zase si říkám, že doktoři přece musí vědět nejlíp a že už se teď shodli na té holčičce 😊

dendakozlova
1. črc 2017

No já doufala v holčičku..ale na 4D jsem viděla i já varlatka..😝 no co už..už se ale s klučinou stotožňuju..🙏😍

monci3
13. črc 2017

Já si myslím že to bude kluk 😊 Sama mám doma holčičku, kluka a teď to bude asi zase kluk. Dr. mi to řekl už ve 12 týdnu. Obrecela jsem to,chtěla jsem vzdycky jen holčičky a není mi prano. Hlavně že bude miminko zdravé. . 😊 Už jsem se smířila a těším se. Příští týden jdu na velký utz,Tak třeba me ještě dr potěší 😊 ale hlavně ať je miminko v pořádku 😚

pajorkova
11. dub 2019

@soyevita můžu se zeptat ,jak jste poznala na sobě že čekáte holčičku, nějaké příznaky ..moc si přejeme holku..Děkuji

karol1996
11. dub 2019

Pro to jsem to nechtěla vědět :D bylo nam to jedno :D přítel chtěl kluka, ja holku, nakonec ze me vylezla holčička a jsne oba šťastní 🙂

kesja
20. říj 2019

@haaaluska v jakem tt vam řekli 100%kluka? Me ho řekli na 100 v 25tt a teď mě dr.v poradně ukazuje na utz 3 holku.

haaaluska
20. říj 2019

@kesja 13-14 tt?potom v 20 uz to bola holcicka a ostala

alca99
27. pro 2019

@kesja fakt? Takze vlastně nevis porad co čekáš... Prekvapko🙂 me to raky porad meni 3 x holka 2 x kluk.

kesja
15. led 2020

@alca99 ahoj no na 100%ne. A co tobe rekli naposled?

alca99
16. led 2020

@kesja Mě to ve 20 tt na určo řekli, že kluk. do 20 tt to byla na všech ultz holka. Ve 22 na echu nevěděl, možná kluk ale i holka. No a teď mi zase řekli, že kluk ve 28 tt. Tak já nevím. Počítám, ale spíš s klukem🙂. Tobě řekli naposled co?

kesja
16. led 2020

@alca99 taky kluka, ale vcera v poradne zase camprlika nenašel 😊 takze fakt az do porodu prekvapko😉

alca99
20. led 2020

@kesja ahoj, tak jak jsi na tom porad 2v 1 nebo uz vis? Posilam hodně sil at vsechno dobre dopadne🙂

kesja
21. led 2020

@alca99 ahoj, uz mam klucika od 17.1 na svete. Co ty porad nic?

alca99
21. led 2020

@kesja je.. Super.. Moc gratuluji. 17.1.se narodil i muj 1.syn. Ja mam termin az na zacatku dubna. Hodně zdravíčka!

kesja
22. led 2020

@alca99 a uz vis teda 100%?Jinak děkujeme

alca99
22. led 2020

@kesja nevim.. Ale myslim ze kluk. V 29 mi ukazoval kulicky, ale nikdy mi nikdo neikazal camprlika🙂 ja uz mam i dceku.. Tohle je 3. Takze je mi to jedno. Jen jsem chtela vědět.. Do cehu jdu. Ale myslim si, ze do modré 🙂 koukala jsem, ze ti to taky porad menili...

kesja
23. led 2020

@alca99 kdyz jsou kulicky, tak je to kluk👍😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru