Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

janinka22
12. únor 2010

jůůů lívance bych si taky dala 😵 no snad si je udělám až budu doma tak budu v klídku vymýšlet co si uvařím za mňamku 🙂

eri,s tím jménem bych to taky nějak vážně nebrala,hlavně aby se vám to jméno líbilo,mě ani nenapadlo hledat nějaký významy jmen...a určitě bych se podle toho neřídila

craw,však tu s náma kvákáš tak se nedělej 😀

eriska
12. únor 2010

ivet, to jsem jukla do diskuze o jméně a tam jedna paní psala k jinému jménu, tak jsem jí písla do IP, co je u Šimona, jen tak, pro zvědavost, já na tyhle věci moc nejsem, ale tak nějak mě to teď hlodá..třeba vím, že Dominik se nedoporučuje, že jsou to zlobiví kluci, neposlušní a znám dva a takoví přesně jsou..ale uvidíme..jinak, když zadáš do googlu numerologie jména, tak ti vyjede dost odkazů..asi to zkusím, co tam na Šimona říkají😉

craw, já byla masožravec, ale co jsem těhu, tak chuť na maso nemám..šunku, občas párek, to jo, ale třeba na steak, to ne..a že jsme předtím měli s přítelem steaky k véče ob den..i omáčku, dám si, ale bez masa..spíš jsem teď na sladký..to bych mohla po pekáčích a vůbec by mi to nevadilo..tak doufám, že se chutě na masíčko vrátí..jasně, ozkoušej a písni..já třeba kefírovou buchtu miluju😉..zase to sladký,no..bakalářka je otrava, to věřím, ale brzo to budeš mít za sebou a pak už budeš myslet jen a jen na miminko masožravce😀

crawler
12. únor 2010

jani: ale kvákala bych víc, ale dost už - jdu napsat další stránku, takže pssst a nerušit 😀

eriska
12. únor 2010

jinak jsem koukala do tabulky, kde jsou váhy a míry mimča podle týdnů, a když to budu brát, že jsme o týden starší, tak má mít už 2kg a 43 cm..to je mazec 😅

skretik
12. únor 2010

Eris ja mam v prukazce pphl II. ,tak z toho moc moudra nejsem 😀 , ale myslim, ze doktor rikal, ze mame hlavicku dole, ale vzhledem k tem kotrmelcum, ktere ten nas mimis casto dela, se poloha meni kazdou chvili 😉 . Na tom 4D to bylo krasne videt, jak jednou byla hlava dole a za chvili se musel presunout UTZ, protoze hlavicka byla nahore, hral si asi na schovku nebo co 😀 😀

ivet6
12. únor 2010

eri tak sem se na to snažila koukat, a buď bych musela něco počítat anebo mi vyjely karmy plynové 😀 ....
....kdybys našla něco suprtrupr ty, tak budu zvědavá 😉

A jinak, jak by mělo mít špatný vliv jméno, který se ti tolik líbí ne 😉

skretik
12. únor 2010

Tak satek je uz objednany, tak jsem zvedava 😅.

Ivet poslu ti do IP Horoskop podle jmen, je to sice slovensky, ale to je myslim uplne jedno 😝

skretik
12. únor 2010

Jeee tak neposlu, tam nejde dat priloha,tak jestli chces posli mi email a ja ti to tam poslu 😉

ivet6
12. únor 2010

skret, díky 😉

skretik
12. únor 2010

Mas to tam, ale Stepana jsem nenasla 😕

skretik
12. únor 2010

Tak je tam Štefan, to je prý stejný jako u nás Štěpán 😉

ivet6
12. únor 2010

ten tam zrovna nemá nic moc 😝

skretik
12. únor 2010

😀 , no proto bych se podle toho neridila 😵

ivet6
12. únor 2010

😀 tak jo 😀

ivet6
12. únor 2010

tak mi holky dorazila hrací dečka 😉 Juchů....jen mě zaskočil pán z PPL 😲 , chtěl po mně k podpisu datum narození...je to normální, nebo to byl nějakej úchyl 😝

miselaniki
12. únor 2010

Ahoj holky,

já jsem měla ten poslední dva dny samé návštěvy tak nestíhám ani číst a ne jestě psát.
bater: gratuluji ke svatbě
veri: super, že je všechno OK
skretik: pphl II. znamená poloha hlavičkou dole postavení pravé, zadej si to do vyhledávače ono ti to najde obrázky

No vidím, že rozebíráte jména podle horoskopů to by mně tedy zajímalo jak je na tom jméno Kryštof, pošlete mi to někdo do IP díky.

skretik
12. únor 2010

Diky Mis, mrknu na to 😀
Kristofa mas v IP 😉

ivet6
12. únor 2010

2x 😀

skretik
12. únor 2010

😀

miselaniki
12. únor 2010

Díky holky, to neva. No celkem zajímavé čtení to jsem zvědavá jaký bude ve skutečnosti🙂).

eriska
12. únor 2010

holky, já koukala do diskuze o jméně, abych se třeba inspirovala, ale fakt na Alexeje, Nicolase, Sebastiany,...apod. nejsem..my máme český přijmení, takže k němu prostě nemůžu a ani nechci dát nějaké pro mě exotické jméno..a tam právě rozebírali jména podle numerologie, tak jsem tak zběžně nakoukla..ale já na to nevěřím, ani na horoskopy a stejně, jiné jméno než Šimon se mi teď nelíbí (uvidíme, co bude za měsíc)

miselaniki
12. únor 2010

eri: je důležité aby se jméno líbilo vám, horoskop bych neřešila, já jsem si to nechala poslat spíš ze zvědavosti🙂

crawler
12. únor 2010

ahoj holky, tak jsem napsala 3 stránky bakalářky a víc po mě nechtějte 😝

kefírové lívanečky byly super, takže pro zájemce sem píšu recept, ale já jsem si ho krapet upravila 😀

0,5l kefíru (já namixovala 250ml jahodového kefíru a 250ml podmáslí)
2 vejce
250g polohrubé mouky
1/2 lžičky sody

Toť vše - když budete mít neochucený kefír, tak samozřejmě oslaďte, tak 2 lžíce, ale páč jsem dělala částečně z toho jahodového, tak už jsem vůbec nesladila. A osobně mě chutnají s tvarohem a rybízovou marmeládou.
A bylo z toho 24 lívanečků 🙂

Jinak, co se týče jmen, tak já na takovéhle věci taky nedám. My si prostě vybrali hned po zjištění pozitivního testu jména Elena a František a je mi jedno, jaké povahové rysy to přinese, páč vím, že tohle je otázka genetiky, takže to špatný i dobrý zdědí po nás 😀

andrea110409
12. únor 2010

Ahoj holky, tak sem si konečně sedla. Přišla jsem z práce a ten poslední den byl nějak moc náročný 🙂 V práci jsem dostala krásnou kytku a pár věciček pro mrňouska (lahvičky, oblečky až bude větší a první dudlík) Zatímmi vůbec nedochází, že už tam v pondělí nepůjdu. Jsem sice unavená a moc se těším až si odpočinu, ale za pár dní už budu vymýšlet hlouposti 😉

crawler
12. únor 2010

andy: tak super, že sis to užila😀 jen pěkně užívej, odpočívej a neboj - nejdýl v pondělí ti dojde, že už tam na delší dobu nemusíš🙂

baterka
12. únor 2010

andy: vítej mezi námi závislými na sociálním systému 🙂 a snaž si to období do porodu užít a odpočinout si!!!

crawler
13. únor 2010

Krásný víkend holky🙂

Tak mě dnes manža vyfotil pupík - ani mi nepřijde, že by se nějak extra zvětšil, ale posuďte samy🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Jinak dneska se mi opět zdálo o předčasném porodu - no zážitek, no🙂

Malej byl včera nějaou dobu hlavičkou dolů, ale evidentně se mu to moc nelíbilo a tak se otočil a už mě zase tlačí hlavička do žeber 😀DD

Co máte v plánu o víkendu? Já odpočinek, ale budu se snažit sáhnout i na tu bakalářku a zase s tím trochu hýbnout 😝

K obědu dělám čínské nudle se sójovou omáčkou a k tomu kuřecí kousky restované na zelenině...

andrea110409
13. únor 2010

Ahoj Craw: to já k obědu dělám bramborovou kašičku a vinnou klobásu 😉 Jinak mi ale dneska neni nic moc, boli mne zada a dopolední behani po obchodech nebylo zrovna to pravé. 😒 Tak se budud snažit odpočívat a snad se to srovná.
O předčasným porodu se mi zdá už i během dne....každé zaseknuté prdy mě malinko rozhejbou a začínám hledat tašku 🙂

baterka
13. únor 2010

ahoj holky, už dvě hodiny mám na hlavě hennu a moooc se těším, až ji budu moci smýt... 🙄 . Jinak probírám nějaké krámy a snažím se to nepotřebné vyhodit nebo uklidit, mimi věci se nějak nebezpečně roztahují..., asi to znáte 😉

crawler
14. únor 2010

Ahoj holky🙂

koukám, že máte asi nabytý víkend 😀

manžílek je nachřapaný, tak jsem s ním doma a pečuju, aby mu bylo v pondělí líp. Normálně není vůbec nemocný, ale zákon schválnosti je, že po 2 týdnech v práci onemocní :-/ Naštěstí nemá žádné vysoké teploty, ale držím ho v pelechu, vařím čaje a nosím paraleny. Chytil to od kolegy, co byl v práci s chřipkou. Je to naprd tahle doba, že si lidi ani nemůžou dovolit marodit a přecházej nemoci a roznášej do okolí...:-/

Jinak tady je dnes krásně - chladno, ale nádherně svítí slunce a co u vás?

Mimísek dneska děsně řádil - a zase mi vybrovalo bříško - tak by mě zajímalo, zda to může být opravdu ta škytavka nebo co?🙂

S mamkou jsme se domlouvaly, že už začneme brzy prát oblečky - asi během 14 dní, tak se těším až se budu hrabat v těch malinkejch věcičkách 😀

Ozvěte se některá ať mi tu není smutno 😝 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru