Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

crawler
22. únor 2010

a klikni na "Co je masáž hráze?" - ono to má stejný odkaz, ale otevře se ti jen ta nabídka, takže dál už musíš sama🙂

andrea110409
22. únor 2010

Ahoj holky,
snažím se vás dočíst, ale asi to vemu na etapy. O víkendu jsme se konečně přestěhovali a řeknu vám, že takovej bordel jsem snad ještě neviděla 😀 Všechny věci jsou momentálně u broučka v pokoji a doufám, že se mi povede co nejdříve je spacifikovat a přestěhovat. Dneska taky se chystám an praní všech věciček na mrňousa a tak jsem zvědavá jak nám to bude odsýpat.
Včera mě děsně píchalo v tom mym močáku, ale byla to moje chyba protože sem se o víkendu děsně nalítala. Dneska ještě nějaké úřady a pak budu pokračovat v ukládání věcí.
Dnes je taky na Praze 2 (rozhlas) velké téma badlení v panelovém domě......bydlíte takhle někdo a jak se vám bydlí?. Ptám se taky protože já v takovém mini paneláčku bydlím teď a zatím jsme s mužem moc spokojený...tak snad to nezakřikneme 😎

t.kosticka
22. únor 2010

Jsem ráda, že se vám líbí. Fakticky je moc pohodlná, pokud nějakou chcete pořídit, vřele doporučuji.

Děkuju za přání k užití ultrazvuku, snad bude malá spolupracovat.

Zkusím se mazat chvilku taky něčím jiným, uvidíme...

Zuzi, já jsme zjistila, že třeba po koupely mě ty pipi kosti bolí víc, takže na to třeba pomáháí chlad, ale zase bych se bála kvůli nějakýmu prochladnutí a zánětu...nevím. Já zaručený recept nemám a kosti bolí dost. Doktor mě uklidnil, že to k tomu patří a prostě to přecházím...ale jak říká katy, nej je ulevit si tím lehem a zvednutím nohou...

t.kosticka
22. únor 2010

já jsem z tý masáže dost zmatená...v tom popisu je úplně jiný postup než na obrázku...

zuzi82
autor
22. únor 2010

Teri: na kurzu nám PA říkala, že nejprve začínáš ukazovákem po první článek a jezdíž jakoby do U a tlačíš prstem na tu kůži, za několik dní se dostaneš až po dva články. Pak až to trochu povolí, dáš ukazovák a prostředník zase jen první články a nakonec ukazovák a prostředník po dva články. Nevím, jestli je to srozumitelné, tak se kdyžtak ptej. 😉

miselaniki
22. únor 2010

ahoj holky,

ivet: nádherná fotečka, malý je hezoučký
všem co jdou na UTZ-přeji dobré výsledky a krásné pokoukáníčko na mimíska
kosti: ta podprda vypadá strašně pohodlně, asi neodolám, jenom tedy nevím jakou velikost
craw: já maliník a l. semínko budu praktivat jenom to ještě musím nakoupit a ztáhnout si někde návod

No tu masáž jsem tedy nepochopila, píšou použít úplně jiné prsty než je na tom obrázku. Olejíček mám koupený tak uvidím.

Holky jak to máte se spaním? Mně se v poslední době strašně zhoršilo usínání. Buď vystihnu hodinu kdy zatnu a spím celou noc, nebo fakt nespím třeba do dvou a pak vysílením tedy usnu. Ráno se budím s bolestí hlavy a nevyspáním, jasně jsem doma a nic se neděje, ale je to tedy nepříjemné.
Jinak jsem moc ráda, že vykouklo sluníčko a vypadá, že má být teplo. Já zimu moc nemusím, tak už se třesu na jaro🙂.

katy007
22. únor 2010

Andy: taky bydlím v paneláčku, ale je nás tu málo, všichni máme obří byty a bydlí se nám tu moc dobře, hezké prostředí, hodně zeleně všude kousíček. A hlavně všichni se tu staráme aby dům nechátral a pečujeme o něj a to je hlavní!

Misi: jakou značku toho oleje sis koupoila? Já dneska vyrážím na procházku tak si ho asi koupím a v př. týdnu pomalu začnu s masáží, má se nejdříve od 34 tt což je u mě cca za 1,5-2 t.

janinka22
22. únor 2010

Ahoj holky,jen jdu pozdravit. Teda vy jste toho zas napsaly.. když nesedím jen u PC a pořád nenakukuju a nečtu,tak je toho strašně moc!
Já se dnes poprvé mohla konečně pořádně vyspinkat,ale nemohla jsem už zabrat po tom co manža odešel,tak jsem vstávala už v 7 hodin.. teď dopoledne jsem uklízela,takže teď si dám pro změnu voraz 😀
Odpoledne bych chtěla zkusit jít konečně na to plavání,tak doufám,že to bude a od novýho roku třeba nezměnily dny nebo hodiny,abych tam nepřišla a poslali mě domů,že žádný plavání není .. tak uvidíme no.

zuzi82
autor
22. únor 2010

Ptala jsem se na kurzu, jestli uškodí, když se začne o něco dříve a PA říkala, že to nevadí, jen je to zbytečné (pokud neporodíte v 36 tt, pak už je třeba začít 😀 ) A já mám olej na hráz od Nobilisu. Je to 20 ml za 120 Kč. Podle toho, co jsme za ty tři dny spotřebovali, to vypadá, že bude stačit.
Jani: tak už pěkně odpočívej a přeji ti, ať plaváníčko je 😉

andrea110409
22. únor 2010

Katy: děkuji za povzbuzení nás je tu taky málo a dům je celý opravený. Dnes nám do oken krásné svítilo sluníčko a tak mi tam bylo moc krásné. Co se týká masáže hráze tak já to praktikovat nebudu, možná na to doplatím ale nějak vnitřně to pro mě teď není prioritou. Musím ale vyřídit podprsenku i když mamina říkala že ji byla hned malá tak ji nepoužívaja. Jsem na to zvědavá🙂

crawler
22. únor 2010

mis: na obrázku jsou prsty, když si to praktikuje žena sama a v popisu, když to praktikuje partner - dává mi to tak smysl🙂 Jinak návod na maliník a l.semínko si můžeš stáhnout z mého alba 😀

katy: já mám olejíček od té weledy, jak je všude doporučovaný, ale to proto, že jsem ho dostala zdarma k epinu - je dražší, takže kdybych měla kupovat sama, tak si koupím nějaký levnější - podstatná je masáž a olej až druhořadý😉

jani: dej vědět, jaké plavání bylo 🙂 taky bcyh ráda, ale tady no bazen pro těhule :-/

co máte holky o obědu? 🙂 já si dám jen knoráckou polévku s nudlema a až přijde manža, tak budu dělat "hrnečky" (obyč hrnek se vymaže a vysype strouhankou, nastrouhá se do něj šunka, na to tvrdý sýr a vyklepne se do toho osolené vejce a dá se to povařit do vodní lázně. pak se to vyklepne a nakrájí na kolečka - obyč ale mňam🙂)

zuzi82
autor
22. únor 2010

Na olej bacha. Může se použít vzásadě jakýkoliv, ale PA říkala, že nějaký druh oleje není dobrý, protože vysušuje, ale fakt už nevím jestli mluvila o slunečnicovým nebo mandlovým, nebo ..... prostě nevím. 😖
Takže jestli budete kupovat jiný než speciální na hráz, tak zkuste pozjišťovat. 😉

miselaniki
22. únor 2010

Craw: díky za vysvětlení asi to tak bude jak píšeš🙂
Katy: mám olejíček od Welledy, je tedy dražší jak píše Craw, ale manžel řekl ať si vyberu co chci na strie a na tu hráz, že mi to koupít tak jsem cenu moc neřešila🙂.
janinko: tak příjemné plavání, taky bych zašla🙂

katy007
22. únor 2010

Já asi taky koupím tu Weledu, co je to dražšší? 200-300 Kč? to nebudu řešit, hlavně ať je k čemu a na tu masáž se dokopu 😅

katy007
22. únor 2010

Jinak my už po ovbědě dmneska vařil manža ohřál ze včerejška brokolicovou polévku a udělal vepřové špízy a brambor.

crawler
22. únor 2010

katy: tuším, že kolem 200kč - přes 300 rozhodně nee 🙂

a souhlasím se zuzi, že některé oleje vysušují - ale rozhodně ne ty spešl hydratační, takže "teoreticky" by šel i Aviril za 16kč - zvláčňuje se tím pokožka miminek čili nevysušuje, ale rozhodně bych taky koupila jen ty, co jsou přímo určené na masáž hráze, páč radši neriskovat nějaký zánět, vyrážku nebo tak, přeci jen je to dost choulostivé a o to víc v těhu🙂

miselaniki
22. únor 2010

katy: na netu píšou 236 Kč cena za Welledu

andrea110409
22. únor 2010

Ahoj holky tak k obědu mám divokou rýži v kombinaci s normalní a v tom zamíchanou restovanou zeleninu (mražená mexická) a trochu strouhaného sýra. Dlouho jsem to neměla a je to děsná dobrota 😀

ivet6
22. únor 2010

Ahoj holky,

děkuju za pochvalu miminka 😉

Já se teď vrátila z neurolog. a rodit můžem na všechny styly, takže taky budu muset začít řešit olejíčky na masáž (fakt by mě ale zajímalo, jestli to má doopravdy cenu 😠 )

K obědu sem teď zfutrovala česnekovou polévku a asi jdu ještě do špaget se špenátem a smetankou (na tom teda ujíždim) 😀

evuss
22. únor 2010

Kosti dík za typ na podprdu, když je pohodlná tak taky pořídím akorát tu velikost furt nevím 😖 Co se týče masáže, tak tu jsem zkoušela v sobotu a docela sem se u toho "zapotila" 😀 Řikala sem si že to prvně zkusím sama než řeknu manžovi, ale su asi jelito a moc mi to nešlo 😝 No ale dneska zkusím zas a snad to bude lepší 🙂 Olej mám taky od té weledy a stál mě 225,- takže se to dá.

andrea110409
22. únor 2010

Holky tak mrňous má vypráno, jen to teď musí uschnout. Dokonce jsem dneska ještě pořídila plíny do porodnice a tak začínám mít věcičky kompletní 😉
Chci se zeptat vyznavaček látkových plín, jak budou řešit jejich protékání....budete dávat nějakou gumovou vložku ?
mis: před časem jsem s tebou probírala jeden druh hormonů.....měli na tebe nějaký vliv? Cítila jsi se třeba oblblá ?

evuss
22. únor 2010

Andy, tak já budu dávat na matračku pod prostěradlo gumovou podložku, máme nějký starý ještě po nás, ale v dost zachovalým stavu takže použiju je a když nebudou vyhovovat koupím něco současnýho. No a to že budu prát a převlíkat povlečení o to víc je hold riziko látkovek 🙂

andrea110409
22. únor 2010

Holky jen pro částečné uklidnění:

http://www.prozeny.cz/magazin/tema-tydne/to-byl...

andrea110409
22. únor 2010

evus: vi, že se vkladala kdysi guma ještě nějak do poslední plíny....docela o tom přemýšlím protože ty gumové kalhotky co prodávají se mi moc nelíbí a myslím, že musí i dost škrábat. 😒

evuss
22. únor 2010

Jo jo vlastně, na tu sem uplně zapoměla mamka mi o tom taky řikala, ale musím o tom někde něco přečíst moc toho nevím 😅

andrea110409
22. únor 2010

evus: prý to jde koupit také v lékárně, tak tam asi zítra zajdu....
Jinak jsem pro prani těch věciček použila tekutou Lovelu. Koupila jsem jí raději menší balení kdyby mrňousovi nevyhovovala 🙂

evuss
22. únor 2010

Andy tak to okoukni a pak dej vědět 😉 Já na praní budu používat SA8 baby, prášek už mám doma, ale nějak nestíhám vyprat 😅 No ale řekla bych že ještě přístí týden a pak už to bude takový volnější tak se na to končně vrhnu 🙂

crawler
22. únor 2010

holčinky já látkovat nebudu, ale vím, že se prodávají tzv. separační plínky, které se dávají do těch látkovek 😉 a jinak nezapomeňte pořídit i nějakou podložku i sobě, páč během šestinedělí počítejte se silnějším krvácením, tak abyste si nepoškodily matrace - já standartně i při ms používala dětské přebalovací podložky - jen se mi shrnovaly, tak si pořídím nějaký větší rozměr...

my jsme prali v Sensa - respektive my pereme jenom v něm a protože je to dětský prášek, tak jsem nic jiného kupovat nemusela - to jedině, kdyby tento nevyhovoval...

mě čeká žehlení těch prťátkovin...nechci to mít přechlý, tak se do toho dám asi už dnes...

zítra jedu na další kurz do Litomyšle, takže bude zabitý celý den...

ivet: a můžu se zeptat - ty jsi měla nějaký problém nebo proč neurol.?

ivet6
22. únor 2010

craw: vyhřezlý 2 plotýnky, tak sem měla strach, co se mnou vyvede porod a gyndařka raděj taky chtěla posudek o vedení porodu....
Ovšem když čtu diskuze o masáži hráze a holky tam píšou o tom, jak byly skoro vykoštěný, tak nevím, jestli ten CS není nakonec milosrdnější 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru