Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

zuzi82
autor
9. říj 2009

Lepší jako hroch než jako koule a to mi fakt hrozí. Mám jen 163 cm.

katy007
9. říj 2009

Mandra: neboj NT bude v pořádku, my byli min. pá i s manžou a o týden dříve mi brali krev tak hned se vyhodnotili výsledky a vše je v pořádku, jsme moc rádi a manža byl hotový jak viděl malé na obří LCD 🙂

Zuzi: zapoměla jsi že ženská stíhá x věcí najednou? 😉 ale já mám práce hodně, ale už si říkám prdím na to co se budu stresovat, když někdo se pořád jen dloube v nose a neví do čeho píchnout a ještě má královský plat a je na stejné pozici co já, nemluvím o vedení.

Veri já jsme taky nabrala 2 kg hned ze startu to mi dr. říkala, že tělo i dost zadržuje vodu a teď mám pořád stejnou váhu i když bříško roste. jinak se taky bojím abych nebyla mobydick, ale naštěstí nemám vůbec na nic chutě a sladké co jsme milovala jsme už neměla 3 měs. v puse.

eriska
9. říj 2009

Ahojky,
tak jsem konečně tu..super zuzi, že jsi to rozjela..když jsem to tam zakládala, tak jsem ani nevěděla, že nějaký společný termín je, a tak jsem to šoupla tam..až pak jsem našla, že jsou i jiné témata..🙂 ale je fakt, že je nefér, že jsou témata, kde se ani k tématu nebaví,ale protože to je dost stránek, tak se jim to asi nechce číst..ale hlavně, že jsme se holky našly a můžeme dál "kecat".. já už jsem na netu objevila úžasný dupky a overálky, tak se rozmýšlím objednat x neobjednat..ráda bych už něco malinkatýho měla doma, a jak píše mandragora, tak to žehlení bude super..ne jen to dospělácké, ale i to úplně malinkaté..mně všichni, co mimčo mají, nebo je už mají odrostlí radí, abych koupila jen hrozně moc malinkato vel.56, že z toho rychle vyroste, nejdýl prý tetě dvojčata vydržela ve velikosti 62..tak uvidíme..proberu těch 10 pytlů u babi na půdě a pak se půjde pro něco nového..jinak včera jsem byla u dr. a váha taky stagnuje..což já jsem ráda, protože měřím 165 cm a mám 68 kg..takže ty dvě, co šla dolů, mi vůbec nevadí..takže zuzi, jako koule budu taky..jen "tohle" bříško mi nebude tolik vadit, jako to vyžraný..od příštího týdne se chystám na cviko, tak snad se nebude tak rychle přibývat..katy007, teď nevím, jestli jsi nám psala, jaký máš vybraný jména?

evuss
9. říj 2009

Ahoj holky, zdravím vás a hlásím příchod 😉 už jste toho stihli hodně popsat, taktak sem to stihla dočíst. Jinak já bych v práci chtěla zůstat co jedýl to půjde dělám účetnictví u kterýho mi břucho vadit nebude a navíc mě to hrozně baví takže bych chtěla vydržet co nejdýl. Co se týče váhy tak já během prvních dvou měsíců 2kg nahoře a od té doby nic. A navíc mám furt 58kg(výška169cm) ať se vážím ráno hladová nebo večer napapkaná, tak nevím kam se to jídlo ztrácí 🙂 . Teda holky vy už takhle frčíte v oblečení. Já když sem mamce řekla, že musím oběhnout rodinu ať vím co podědíme tak si klepala na čelo, že mám čas, ale je fakt, že bych asi měla začít, páč su skoro furt v práci a o víkendu se snažím ještě dělat na stavbě takže času není moc a bude hůř až se začne baráček zařizovat. Takže na to asi taky vlítnu...

eriska
9. říj 2009

no, nás teď taky čekání předělání bytečku, tak na shánění není čas..pak vánoce a dárky na poslední chvíli a myslím, že v lednu, v mrazech, se mi nikde moc chodit nebude chtít..takže bych to ráda přebrala, napsala seznámek, co potřebujeme (a co chceme) koupit a pak se do toho podle korunek vrhla..a to se pak zvláde🙂

evuss
9. říj 2009

No vidíš eriska ten seznam. Sem vlastně řikala, že si taky budu muset něco takovýho pořídit, bych na to zapoměla 😀 A dárky na vánoce? No já to vidím až na prosinec, klasika a hlavně nevím co komu koupit. Nejhorší je že v listopadu má manžel a taťka svátek, taťka ke všemu narozeniny a manžel v prosincu svátek, takže je to pěkně na pytel, co má člověk furt vymýšlet 😖

katy007
9. říj 2009

Eriska: jména ještě nemáme ujasněny, ale asi si necháme prozradit pohlaví, jak jsem nebyla těhu a s manžou se o tom bavili tak jsme si řekli nenecháme si to říci necháme se překvapit a te´d jak jsem těhu tak to chceme vědět oba 😀

Holky tak s tím baráčkem a reko bytu vůbec nezávidím, my rekonstruovali před rokem a málem z toho byl rozvod, bylo to hodně náročné, teď už jen kde vrtneme nový obraz, tam přemístím květinu, tam koupím novou a pak zařídíme ten pokojíček, ale kde přesunu všechen ten bordel netuším 🙄

eriska
9. říj 2009

evuss: tak s těma dárkama jsem na tom podobně..navíc u nás má narozky, bratránek, teta, táta, sestřenka..a jsou malý prckové, tak jim něco koupit musím..a je pravda, že nevím co..a pak ještě vánoce..já to stejně nejspíš jako každý rok nechám na prosinec..to stačí, vždycky jsem pořídila..
katy: to my taky chceme vědět pohlaví..nechci třeba zařídit výbavičku do modra, a bude to holka, či obráceně..sice, když takhle koukám, tak vybírám spíše neutrální barvičky, pro obě pohlaví, ale co si budeme nalhávat, ta barevná je pěkná..🙂jinak mě stačilo se dohadovat o obkladech v koupelně..byl to mazec, představu jsme měli o ba celkem podobnou, ale pak na krámech, to bylo..teď už jsem rezignovala, řekla, že se kvůli nějakým obkladům nebudu rozčilovat a ať si to teda udělá podle svýho..a ejhle, obklady i dlažba bude podle mě🙂 tak snad takhle proběhne i kuchyň a ložnice😉

katy007
9. říj 2009

Eriska: máš album na MS? Jinak většina věcí na reko byla dle mých návrhů a výběrů 😅
Já nijak extra do růžova/modra ladit nebudu moc se mi nelíbí když je vše růžové/modré,ale pár takových oblečků 100% koupím. Jinak se mi líbí barevné veci a na co jsme úchýl tak na medvídky 😅 a moc se mi líbí takový ten overal co je na čepici medvědí ouška a na končetinách jsou vyšity tlapičky jistě víš co myslím.

simlenka
9. říj 2009

No k velikostem,ja kupovala 56 a vic a pak jsme honem dokupovali 50tku a i ta byla nasi kocce vetsi,byla malinka,mela 2,6kg a jeste zhubla,pze byla hodne zluta a tak hodne spinkala a malo pila,ale rychle se nam pak srovnala a dorostla.Ale je rozdil v kazdym vyrobci,treba veci z CaA nebo z HM jsou vetsi.

crawler
10. říj 2009

ahoj těhulinky, tak jsem vás našla 😀

tak já vám řeknu, že co se týče váhy, tak jsem u vás asi rekordman 😀

před: 58-59kg na 160cm
teď dle váhy doma 62kg
a dle vážení v poradně mám jen 158cm a 63,5kg 😀DD Tak si vyberte 🙂 No, doma se vážím pořád na stejné váze a podle ní mám 3kg nahoře a myslím si, že to je i dost zadržená voda na což jsem trpěla i při MS...bříško mám už dlouho -to už jsem psala...takže sháním těhu džíny, ale ještě jsem neměla štěstí...

katy: kdepak jsi ty kalhoty koupila? a za kolik? Já už chci taky bříško schovat do pořádných kalhot a ne porád chodit v teplákách 🙂

eriska
11. říj 2009

Ahojky všichni,
jak si užíváte víkendu? já jsem včera byla u babičky a hlídala tetě dvojčátka..je jim už 5, takže byla sranda..pořád si dávali hlavičky k břísku a tvrdili mi, že slyší bublinku, jak kope 😀 tak jsem je u toho nechala..včera jsem usnula strááášně brzo, tak jsem od 7 vzhůru a nevím, co mám dělat..uklizeno je, na oběd jsme pozvaný k mamce a přítel si vyspává 😉
katy: připadám si jak blbec, co je to MS? jinak album zatím žádný nemám..chtěla jsem oskenovat fotečky z utz, ale nějak nám blbne tiskárna a ní vše, co je spojené, tak fotečky nebudou☹ já bohužel nemám takovou tu představivost, že se kouknu na pokoj a vidím, jak ho zařídit..všechno to mám odkoukaný z netu nebo časopisů..odpolko jdeme za strejdou, truhlářem, aby nám udělal návrh kuchyně v pc..tak se těším..

crawler: nebudeš mít někdy čásek? že bychom zašly na kafčo..nebo na cvíčo🙂

crawler
11. říj 2009

eriska: ahojky🙂...doufám, že si čásek někdy najdu, ale popravdě teď je to všechno dost hektické - dojíždím do školy do Pardubic a hlavně musím psát bakalářku a chodit na praxi...do toho jezdíme k rodičům až do Svitav, takže takhle běžně jsem vyřízená,...určitě si někdy čas na sraz najdu a doufám, že to bude dřív než s kočárkem 😀
a co těhu džíny? ;) já budu tento týden shánět v pardubkách, tak jsem zvědavá....
jo a teď nevím, jestli jsem se už ptala nebo ne, ale kolik jsi dala za ten screening? mě dr poslala do Polabin na genetiku a zdá se, že to bude stát 0kč

katy007
12. říj 2009

Ahoj holky,
tak jak po víkendu? U nás v OV celý vík propršelo, tak jsme v so vyrazili alespoň na akvaburzu, nakoupili jsme si spoustu nových rybáků, potravy a porodničku zase se nám vytřeli skaláři tak teď snad už by nějaký se mohl vykulit 😀 a v ne maža s mým otcem čistili a přestavovali kompletně celé akvárko my s mamčou štěbetali. Naši dovezli lux. vozní z horského potůčku hodnoty o něčem jiném než voda z vodovodu. Tak až budu mít chvíli za vyfotím akvárko na MS = modrá střecha.

Craw: já mám jakoby bedérky ale je tam našitý ten pružný teplý pás, navíc se z nich dají udělat 7/8 i 3/4 a na boku jsou šňůrky na utahování, že zatím dokud nemám pořádný bubínek tak nepadají. Stály mě jen 540 Kč. Koupila jsem je v OV, ale ten obchod má i eshop. Mají tam jak funglovky tak levnější nošené, ale vše vypadá jako nové žádně ošupané nemají. pošlu ti do IP odkaz a koukni.

eriska
12. říj 2009

Ahojky,
tak u nás víkend proběhl v pohodě..v pátek zabíjačka u babičky, v sobotu jsme si taky vegetovali u babicky, holky, jak nemusím sladký, tak jsem teplým koblížkům od babi prostě neodolala a 3 jsem zpráskala..🙂 výborný a včera jsme prolenošili den doma, malovali jsme obrázky, jak chceme kuchyň a ložnici a odpo zajeli na veeeelký nákup, protože prý jsme měli moc prázdnou lednici..a dnešní noc jsem se i vyspala a vstávala jen jednou na záchod..jen tak dál..a co vy? jak jste si užívaly?

craw: já byla v g-medu, hned pod nemocnicí, v soukromé ordinaci a neplatila jsem nic..jen 50 za fotku..bylo to tam super..doporučuju..a dělají tam i dvd, a v polabinách jsem slyšela, že dělají jen kazetu..tak to máš nabitý program..já jsem bakuli psala 14 dní před odevdzáním, tak jsem to moc neřešila a v pohodě..na státnice jsem se učila týden a za 3 je mám..a jsem ráda, že to mám z krku..a kam chodíš na praxi?tak až kalhoty seženeš, dej vědět, kde a za kolik jsi je pořídila..

katy. panečku, tak máš doma rybáře? nebo jen akvárko? my máme doma 300 litrový a půjde brzo z domu..zabírá nám hodně místa, rybičky v něm stejně nejsou, jen naše obří krásná želvička Žofinka..tak se ho musíme pokusit někde prodat..i přítel už ho nechce..stačí mu teď to naše štěně a v dubnu mímo a bude toho mít určo dost..prosím tě, pošleš mi do IP taky odkaz na ten obchůdek? díky moc

katy007
12. říj 2009

Eriska: doma mám akvaristu amatéra, rybář byl, ale už x let nemá rybářský lístek a už x let říká, že si ho zařídí 😀
Vy máte psa? my chceme taky pořídit, ale asi až budu doma, aby nebyl celý den sám a nelikvidoval byt. Včera jsme se koukali na pokojíčky a jiné heblata do dětského a budeme vyrábět nanána 😀 jako 3 tis,. za to nedám, mě vyjde do 400 Kč! a myslím že bude vypadat stejně.
Máš IP 🙂

eriska
12. říj 2009

tak akvaristika je dobrý koníček..to by mi nevadilo, ten můj rybář je věčně pryč, teď si dělá ještě myslivecký lístek, takže není sobota, kde je doma( tahle byla výjimka).a protože podle něj, myslivec bez psa není myslivec, tak jsme v červnu pořídili štěňtko výmarskýho ohaře..ale je to zlatíčko. temperamentní je, ale jen venku, doma je moooc hodný..🙂a mimčo přišlo pak samo, tak nějak nečekaně..takže honem předelat tu naši 2+1 na 3+kk..já pokojíček zatím zařizovat nebudu..komodu i postýlku jsme zdědili, v krásném stavu a to si hodlám do ložnice..abych mímo měla při ruce..a až bude větší, tak bude mít místečko hned vedle v pokoji, kde prozatím máme počítač, skříně a současnou ložnici..hlavně mi to teď přijde zbytečný, utrácet za pokojík korunky..stejně z toho mímo nebude nic mít..až povyroste, bude mít z toho rozum a hračky, tak si půjde do svého..

katy007
12. říj 2009

Eriska: tak vymárák je nádherný jakou máte barvu? My uvažovali o Jacku Russel teriér. Já budu mít v dětském pokojíku skříň přebalovák, postýlku, křeslo na kojení a nějaké komody na oblečky, hračky a možná objednáme i postel kde bych event. spala, když malé bude uřvané tak pořád nebulíme v ložnici a do ložnice si dám koš. Já mám malou ložnici, abych tam dala ten koš musím vystěhovat do šatny komodu na prádlo, v ložnici skříně apod. nemáme a dětský je hodně velký .... teď bordelárna 😀 to bude oříšek to zrušit 😠
Postýlku a koš pak prodám, nábytek je i pro starší děti do 1 stupně. a Asi tam nechám natáhnout koberec teď je tam plovoučka.
Kolik m2 máte velký byt? a kdy začnete s akcí kulový blesk? držím palce nervů to ale bude! vím o čem mluvím.

eriska
12. říj 2009

Barrýsek je zatím šedivák, s modrýma očima, který se mu ale pomalinku barví do jantarova, do IP ti pošlu jeho net. stránky a můžeš kouknout..já jsem pejska ani nechtěla, ale když ho Zdenda tak mooooc chtěl, tak jsem chtěla, aby byl aspoň střední plemeno, aby to byl pan pes..a hlavně, aby byl inteligentní..musím říct, že je..doma se nám počůral jen jednou a všechny povely se zatím naučil v pohodě..náš byteček má 61m2, ale jsou tady 4 metry vysoké stropy, takže pokojík máme řešený horním patrem, kde se spí, to tam chci zachovat, až bude prďola větší, tak tam bude spinkat, a když by v noci vyváděl a budil by taťku, tak si spolu vlezeme do postele sem. v budoucí ložnici je více tepla, a budeme ji teprve zařizovat, takže tam nábytek nebude, jen postel, noční stolky a komoda a postýlka..až tam nebude s námi mímo, tak si tam dáme udělat nábytek. no, v pokoji, kde bude časem bydlet mímo, tak koberec máme a nebudeme ho rušit, přijde mi teplejší než podlaha, nebo lino..dáme si sem jen udělat skříně na oblečko a koupím nějaké krabice na hračky..no a to kojící křeslo..a to se přiznám, přemýšlím o tom starým ušáku, který má babička ve verandě🙂 no a koš budeme mít půjčený od kamarádky..takže taky tak..ono to mimčo stojí penízek už teď..a co kočárek? máš už nějakou představu? a vy máte byteček, nebo baráček? mě děsí to naše 3. patro bez výtahu..

katy007
12. říj 2009

Kouknu na web, vymaři jsou nádherní a chytří moc se mi líbí a má pro ně slabost, i manža a tatík. my badlíme v bytě 4,5+1 v centru má 100 m2 za domem mám školku a dětské hřiště, kousek obchod cca 50 m rodiče a škola je asi 100 m vzdálena, předtím jsme bydlili ve 2+1 u Komenského sadu taky v centru, ale byt byl malý, ale zase výhled jen do přírody, te´d mám do Komeňáku nějakých 200 m tak se to dá na prochajdy je to tam paráda, je tam i dětská herna a svět dětí. Do 2+1 se vrátíme zase až jako důchodci abychom neměli daleko na krmení labutí a kachen 😀 v parku teče Ostravice. Ted z bytu mám výhled zase na Beskydy 🙂 jinak nad barákem jsme uvažovali že bychom stavěli, pozemek v OV máme, ale s dítětem si myslím, že je lepší mít vše na dosah ruky, ale možná změním názor a začneme stavět a moje nervy!

eriska
12. říj 2009

tak to máš super, jsem téhož názoru, že je lepší mít vše při ruce..když bude prďola chodit do školy, tak se o něj člověk tak nebojí, když ví, že je to za rohem..my máme vedle baráku park (ale přes zimu se tam stěhují různá individua a chodí se tam venčit pejskové a málokdo to sbírá..já zatím pořád, vždycky tam je nějaká důchodkyně, která se dívá), projde se parkem, je tam základka, za ní školka, vedle baráku obchůdek a pod baráčkem náměstí..a k mamce to mám z kopce, asi 5 minut chůze..takže taky vše při ruce🙂

eriska
12. říj 2009

Katy: máš IP🙂

katy007
12. říj 2009

Eriska: no přesně tak, navíc i kroužky a zájmy máš všechny kolem ZŠ, v centru. Ty Michálkovice jsou krásná lokalita ale bez auta je to špatné do práce bych musela 2x přesedat a pokud by to navazovalo tak min. 1 hod. cestování autem jsi od tama v centru za 5-10 min. a do práce dalších 12 min. tak to se dá ale busem? Dej pokoj, školka daleko.
Ty ji mě bolí uško, au, au 😢

eriska
12. říj 2009

ouško? tak to je pěkně blbý..hele, mně na to radili horký kapesník..si pamatuju, jak jsem seděla u topení, na něm kapesník a na něm hlavu..

katy007
13. říj 2009

Ahoj holky,
je u vás taky tak hnusně? Tu pořád prší, větřisko a pořádná kosa! ještě že jsem si vzala na tričko i svetr jinak bych umrzla.
Ucho včera bolelo čím dál více tak jsem večer u TV nahřívala gelovou masku co mám na oči a nahřívala a na noc si zabalila ucho do tepla a zatím klepu na dřevo mě nebolí.

eriska
13. říj 2009

ahojky, všichni, jak se vede, takhle po ránu?
jj..u nás je taky příšerně..strašná zima..mám dojem, že za chvíli vytáhnu zimní bundu, aby bylo teplíčko..za 14 dní bude u nás v domě schůze, tak doufám, že nám schválí výměnu oken, tyhle, kde jsou 1 cm velké škvíry jsou na prd..a je tu zima..

berruna
13. říj 2009

ahojda holky..
my vyrážíme s Davídkem na cvičení pro dětičky a vůbec se mi do tý kosy nechce.. 😖
jináč dneska sem stoupla na váhu a mám 5 kilo nahoře, hrůza děs.. 😒 mám furt hlad no 😀 a taky sem přestala hned po zjištění // kouřit, takže já budu dobrá velrybka... 😀

katy007
13. říj 2009

Eri: tak stará okna jsou příšerná znám ze st. bytu záclona jen vlála, topení na max. a stejně v bytě zima. Teď je zateplený dům, plasťáky topení na 3 a chodíme v kratasích. Sice budeš mít doma pořádný chlívek,a le za to teplíčko a pohodu to stojí.

Beru: mě nechutná zatím nic, sice nevím co je to pořádně si pochutnat, ale na druhou stranu jsem i trošku ráda, mám strach abych taky nebyla méďa kulička, mám náběh pořád se musím celý život hlídat. Ale během min. roku se mi podařilo dát dolů 12 kg a vypracovat postavu tak doufám, že když na stejný režim najedu po porodu tak se dám rychle do formy.

eriska
13. říj 2009

katy, tak to mi musíš poradit, jak se dá 12kg dát dolů..já nemám potřebnou vůli, ale myslím, že po porodu přiijde..holky, jdu si dát obídek..tak se tu zatím mějte

katy007
13. říj 2009

Eri: já měla takový celkem nenásilný plán hlavně to bylo o změně stravy - některá jídla i když jsou zdravá tak spolu nejdou kombinovat něco zase bys neměla dopo protože to tělo neumí ještě zpracovat a trápí se. Mamka taky tak začala jíst, zapisovat a začala se i hýbat a z 85 má teď 67 kg!

Jinak zítr ajedu na ty oblečky do Karviné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru