Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

crawler
23. dub 2010

katy: U bundy bych se nestresovala - nezapomeň. že jsi mlíkárnička🙂) Man rodila tuším 17 hodin? nebo ještě víc?...měla časté kontra, ale neotvírala se...:-/ Jinak věřím, žes musela být defakto fit, viď? a bez nástřihu, což je úplně úžasný - ty jsi masírovala hráz nebo ji máš tak pružnou? to bys byla výjimka...😉

crawler
23. dub 2010

tery: ale prdlačky - typická přílišná kritičnost ;-D...kolik už máš kg nahoře? já 17...:-/

t.kosticka
23. dub 2010

😀 mlíkarnička! 😀

chceš vědět, koik mám nahoře?! 22kg!! A to jsou ještě 4 týdny před porodem 😒 takže Tvých 17kg je úplná nádhera...

crawler
23. dub 2010

tery: ono asi nebudeš přibírat až do konce, neboj 🙂 já jím pořád stejně, každý den mlsám a 2 týdny už nemám ani gram hore...prostě už to tělu stačí a ty jsi prostě jiný typ - musela jsi být hrozně hubená - však ještě teď nechápu, kde těch 22kg máš 🙂...na tvém místě bych se neznepokojopvala - maximálně, kdybys už měla 2 brady tak jo, ale jinak neee ;-D

t.kosticka
23. dub 2010

hubená jsem nebyla, měla jsem 65kg a selskou postavu a teď mám 87kg a mega selskou postavu 😀
však jsme se o tom už několikrát bavily...určo budu mít těch 25kg nahoře, jako moje mamka... no ale co...
já se neznepokojuju...teď už ne. 😉

t.kosticka
23. dub 2010

no...ale s těma 2 bradama bych jako moc nežertovala 😀 mám pocit, že mi obličej nějak natéká 😀
5.5. jdu naposledy ke kadeřnici, pak ji neuvidím asi tak rok, tak přemýšlím, že půjdu úplně nakrátko, aby se ten obličej opticky zúžil...
tady vymýšlím, jak se zkrášlit, protože od konce května už asi na moje "zkrášlování" nebude moc času.

crawler
23. dub 2010

tery: tak záleží 65kg na kolik cm? ale to máš fuk 🙂...já to plánuju obráceně - rok už jsem s vlasama nebyla (naposled jako proměna v časopise Dieta - tp bylo žůžo 😀 ) a po porodu plánuju jít a chci změnu...páč teď jsem začala mít lupy, na který jsem nikdy netrpěla a vlasy počítám, že budou padat, tak je chci zkrátit a tak...nic extravagantního, ale chci vypadat jinak 🙂

crawler
23. dub 2010

jinak já jsem v obličeji každopádně oplácanější, tak nevím, zda tuk nebo otok...ale kdybys viděla moje lýtka - mám je 2x takový - strašně zadržuju vodu blé

t.kosticka
23. dub 2010

vysoká jsem 168...takže 65kg na mou výšku nebylo nějak málo.

ono je pravda, že pak taky uvidíme, co udělá kojení s vlasama : MAMINY, POSTŘEHLY jste změnu ve struktuře vlasů, když teď kojíte?!

Ty jsi byla ve proměně v časopise,jo??! A co tam s tebou udělali? Nemáš nějaký obrázek v počítači...jako "před" a "po"? To se mi vždycky líbí...

t.kosticka
23. dub 2010

jo, o lýtkách mi nemluv a ještě jak jdou po zimě bílý 😠 , to je pošušňáníčko 😀

crawler
23. dub 2010

tery: no ono celý ty moje kejty jsou fakt "sexy" 😠 😖

jojo, přihlásila jsem se a vybrali mě do Diety - bylo tu supr - jela jsem do Prahy do kadeřnictví Franca Provosta, tam si hráli s mýma vlasama 5 hodin, pak mě nalíčila vizážistka a oblékli mě (oblečení hlavně z Marc.and Spen., Orsay, apod.) Pak přišel fotograf a udělal asi 100 fotek. V časáku pak byla fotka před a 2 po...Bylo to moc fajn zahrát si na modelku 😀DD Mám doma ten časák, ale v pc ne...jedině, že by to bylo na netu 😉 zkusím se juknout 🙂

t.kosticka
23. dub 2010

tak jo, mrkni, kdybys to našla, to by bylo super!
Jsem zvědavá 😀

crawler
23. dub 2010

http://www.fitweb.cz/clanky/krasa/402441-studen...

našla jsem to - no před - vypadám jako Máňa 😀DD

t.kosticka
23. dub 2010

Z nás teď budou taky mediální hvězdy...předevčírem mi volala známá, co dělá v Mladý Frontě, že budou v jedný příloze dělat nějakoureportáž ze Zámecký zahradě na Kladně a že si vzpomněla, že jsme tam měli svatbu, tak jsme ji včera posílala fotky z obřadu. jsem zvědavá, jakou vybere...a kdy to vyjde. 🙂

t.kosticka
23. dub 2010

Ty krásoooo 😲
ty jsi hezká!!! Tak se nechej ostříhat!! Co na to říkal manžel? To už jste spolu byli?!
Fakt ti to tam ohromně sluší!!!!

crawler
23. dub 2010

😠 teď už to mám dávno odrostlý a vypadá zase jako ta Máňa 😀 ale po porůdku bude změna - chci kvůli sobě a i manžovi 😀

crawler
23. dub 2010

Jojo, to už jsme spolu byli - no líbilo se mu to a moc 😀 právě mi říká ať jdu zase takhle na krátko 🙂 já jsem totiž děsná - vlasy si jinak neumím upravit a tak to hodím do gumičky a to fakt moc sexy není ☹... Jů vidíš, tak další star 🙂 uvidíme s čím se vytasej další maminky a těhulky tady z diskuze - třeba tu je mezi námi schovaná i nějaká herečka 😀DD A jinak samozřejmě děkuju za pochvalu...já byla hlavně moc spokojená s lehoučkou hlavou a prostě to byl nezvyk, ale moc super...A navíc celá ta proměna byla fajn- moc fajn lidi z celé redakce...cítila jsem se tam báječně, takže jestli budeš mít někdy možnost tak do toho jdi 🙂 já jim napsala a za 2 týdny jsem frčela do Práglu 🙂

t.kosticka
23. dub 2010

to mikádo Ti fakt jde...ani by nemuselo být vlnitý...i když ti vnky teda moc sluší...

crawler
23. dub 2010

jsem si skrz to koupila žehličku na vlasy, páč mi to tam kadeřnice dělala žehličkou ( a já myslela, že se tím vlasy jen žehlí 🙂)...no ještě jednou děkuju 🙂 hele zato kdybys mě viděla teď v mém domáckém oblečku, vlasy do uzlu a rozplizlá jako slonice, tak bys nevěřila, že jsem to na těch fotkách já 😀

t.kosticka
23. dub 2010

😀 co udělá pár šminek,co?! 😀
no, aspoň můžeme být ženama mnoha tváří 😀 a ty chlapy se s náma nenudí...jednou sexy kočka, podruhý domácí buchta 😀 😀

t.kosticka
23. dub 2010

mluvím samozřejmě i za sebe, protože kdybych te´d chtěla někoho svádět, tak dostane takovej záchvat smíchu....červený elasťáky, triko upatlaný od zmrzliny, vlasy splihlý... 😀

crawler
23. dub 2010

tery: no já spíš 100x buchta a 1x kočka 🙂...jojo, pár šminek a je to...teď už se líčit umím a když chci, tak je to super, ale tenkrát jsem byla líčidly neposkvrněná...nějak jsem neměla možnost se to naučit...Hele, taky se ti všechno zachytává na pupku? já mám momentálně na prsách česnečku a na břicho mastnej flek...asi kus másla...nevím, ale prostě z mého oblečka poznáš čím se živím 😀

t.kosticka
23. dub 2010

😀 😀 jo, to znám...já mám taky věčně drobky od pečiva, fleky od jahodovýho mrože, a teď čerstvě flek od hemenexu...ono je to totiž docela záhul se bez nadklánění nad talíř najíst, že jo?! To pak všechno padá na prsa a na pupek....

crawler
23. dub 2010

to teda a já mám i problém při otvírání/zavírání lednice, špajzu apod. - vždy zapomenu, že mám před sebou ten pupek a kdyby to bylo možný, tak si ho asi přivřu 😝 ..takhle se jen musím omlouvat mimísovi, že jsem ho zase dveřma od lednice přizdila 😀 a že do té lednice lezu častu ... 😅 😀

renys
23. dub 2010

Ahojda, ty brďo Craw, ty si kóoooča!!! To si dobrá, že si do toho šla, asi to bylo príma, nechat se rozmazlovat, viď? Ty vlasy jsou naprosto boží a tu barvu bych brala všema deseti 🙂 !!! Takhle zvněný mi je naposledy udělala kadeřnice na profi focení s bříškem a kvůli tomu jsem si pořídila teflon. kulmu a vypadá to dobře, akorát trochu pracnější. Fakt mikádo Ti sedne. Jinak s tim Epi, ty jo, tak to už máš skvěle natrénováno, to budou mít z tebe radost 😉 .

mandragora10
23. dub 2010

Craw....to je uyasna promena, moc ti to sekne, fakt kocka!!! Je z tebe mezi nami medialni hvezda 😉 A je fajn, jestli s eumis sama podobne nalicit a ucesat....ja jsme na tohle desne leva 🙂
Jinak holky, ze nepoznate kontrakce se fakt nebojte....mozna ze zacatku budete mit pochyby, ale jak se to vic rozjede a bude to pravidelne, budete mit jasno.
Craw...natrenovano mas super, pokud budes mit hladkz prubeh porodu a budes se sama otvirat, tak to das bez nastrihu jedna basen...nas malej mel prumer hlavicky 34 a kdo ma natrenovano 29, tak diky hormonum to da. Jen musis mit stesti, aby mimco nebylo moc hrr jako nas Tomasek, ktery se rucickou predem a tim padem se pres raminka pak nevesel.
Teri, moc hezke brisko mas...vubec nechapu, kde muzes mit ta kila schovana....vahu fakt nereste, ja sla y porodnice s 5 kg nahore a po 5 dnech uz mam jen 2 a to se v jidle nijak neomezuju. Bricho uz mam uplne ploche, jen takove mekke, ale to se casem snad upravi.
Rozhodne se na porod teste, protoze pak uz uvidite ta svoje miminka a je to hrozny prekvapko, jak vypadaji 🙂 My v podstate cely den Tomaska porad okukujeme, pozorujeme jake dela grimasy a tak.

verisek
23. dub 2010

craw: teda to je mazec, moc ti to slusi 🙂 ja miluju kdyz me nekdo ucese a nalici, ja sama se moc nemalaju, jen pudr, resenka, treba stiny malo, jen vecer kdyz jsem nekam sla..

verisek
23. dub 2010

man: muzu se zeptat co rikas na epidural? jsi vlatne zatim jedina komu ho pichali..

verisek
23. dub 2010

jinak u nas nic noveho, mam akorat zas tvrdy bricho tak jsem si lehla k telce..
cely vikend ma byt hezky, tak jsme si rikali, ze pujdem asi do ZOO, ta v Brne sice neni nic moc, ale udelame si hezkou prochazku
dneska mi dosla odsavacka a sterilizator tak budu studovat pouziti

mandragora10
23. dub 2010

Verisku, ja jsem byla zasadne proti epiduralu - jednak jsem se ho trosku bala, byla jsem spis pro prirozeny porod pokud mozno s co nejmensim poctem medikamentu, a taky proto, ze je v porodnici v Krci placenej - 5700 Kc, coz neni mala castka. Ale kdyz jsem pak mela nesnesitelny bolesti, ktere jsem po tech x hodinach uz nezvladala prodychat a porad jsem byla otevrena jen na 3 cm, tak jsem svolila a dnes jsem tomu rada. Doktor, co mi ho pichal, byl profik, vse mi vysvetlil, dal mi zkusebni davku....ktera hned zabrala a na hodinu jsem kontrakce skoro necitila,pak uz ano, ale vyrazne mene...diky nemu jsem si odpocinula a byla fit na zaverecne tlaceni, kde uz to citis, ale to je potreba, aby jsi vedela, kdy zatlacit a kdy dychat.
Na pristi porod, pokud bych mela stejne problemy a byl dlouhy, bych si ho nechala dat urcite taky. Zadne problemy pozdeji jsem necitila, ani me nebrnely nohy, nebolela hlava, coz byvaji obcas prechodne obtize s nim spojene.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru