Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

crawler
20. lis 2009

andy: děkuji za přispění do tabulky🙂 jméno jsem odhadla správně 😉

já si maminku půjčuju v knihovně - dneska jsem přečetla 2 čísla (z roku 2004 a 2006)...je to pěknej časopis 🙂

andrea110409
20. lis 2009

crawler: já si ji koupila prvně a byla ve zdvojeném čísle s Moje psychologie. Je tam těch článků mraky a některé jsou pro mě teď dost aktuaální 😉

verisek
20. lis 2009

ahojky, tak se taky pridavam:
otehotnela jsem nejspis 8.8.2009
moje jmeno je Veronika
pohlaví děťátka je chlapecek
věk 26
porodnice asi Obilni Trh Brno
termín porodu 2.5.2010
a vybraná jména pro mimi Karolína a Nicolas, ale bude to chlapak takze Nicolas, jen jsme se jeste s manzelem nedohodli jestli bude s K Nikolas a nebo s C Nicolas
🙂
tesim se na tabulku 😉

miselaniki
20. lis 2009

ahoj craw, dvýborný nápad🙂)

těhotněla jsem: 6.8.2009
jméno: Míša
pohlaví: asi holčička
věk: 38
porodnice: asi Fakultní nemocnice Bohunice Brno
termín porodu 24.4.2009
vybraná jména: nepíšu ještě se to může změnit 😀

crawler
20. lis 2009

Tady ukázka, jak to asi bude vypadat, ale pokusím se to vylepšit 😉
Míšo, díky, hned Tě tam zanesu 😉

crawler
20. lis 2009

Verčo🙂 taky děkujííí a ukázka bude za chvíli🙂

crawler
20. lis 2009

ták zatím to vypadá takto - pracovní poloprázdná verze🙂 pak to zvětšíme a pohrajeme si s tím, kdybyste měly ještě nějakej tip,tak sem s ním 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

crawler
20. lis 2009

jo jen Míšo a Veru - takový detailík - TP máte dost od sebe, takže u jedné z vás to otěhotnění bude asi jinak🙂 ten TP jste mi řekly dle poslední MS nebo dle utz? díky, kdyžtak to přeopravím🙂

mějte se hezky a já jdu na sněženky a machry🙂

eriska
20. lis 2009

craw, tak jsem ti to poslala do IP, nejak jsem zapomnela, ze uz mate popsanou 25. stranku..takze to sem znovu psat nebudu, holky si to prectou v tabulce..tabulka vypada pekne..je to super napad😉

holky, ja jmena porad nevim..chceme oba emu, ale svatek ma 8.4. a TP mame 13.4., dle posledniho utz 11.4., ale podle MS plati i ten 13., tak pocitam s nim..tak nevim,nevim..nechci, aby mela kdyztak svatek a narozky behem tydne

zuzi82
autor
20. lis 2009

Tak já taky, věk 27, otěhotnění kolem 31.7., pohlaví znát nechceme, jména Anna a Matěj, TP 24.4. a porodnice ve Frýdku-Místku

mandragora10
21. lis 2009

ahoj holky,

tak zdravim jeste z dovolene, ale zitra uz nam konci a hura zase do prace. Netesim se ani trochu, ale co se da delat. Co jste tu za tyden me nepritomnosti napsaly si doctu az bude vic casu, ale posilam zatim aspon udaje do tabulky: Vladka, 31, Praha, pohlavi chceme znat, ale nevime, zda to prozradime ostatnim, jmena Zuzana a Tomas, TP 16.4., porodnice Praha Krc.

verisek
21. lis 2009

crawler: termin porodu mam stejny jak podle ultrazvuku tak podle posledni menstruace na 2.5.2010, kdyz jsem se ptala doktorky kdy jsem zhruba otehotnela tak rikala kolem 8.8. ze to tak sedi

misabroj
21. lis 2009

Ahoj holky, jsem tady nová a nevěděla jsem kam mám jít??Tak mě napadlo sem k vám 🙂 Chtěla bych se vás zeptat na jednu věc a to, jestli jste měla některá slabé špinění v prvním trimestru???Já jsem v 6tt. a když jdu na toaletu, tak se mi na toal.papíru ne pravidelně ukáže kousek hnědavého špinění a někdy jen nažloutlé.Myslíte, že to může být něco vážného???Ke svému lékaři jdu až ve středu, tak se bojim, abych to vydržela s tou psychikou!!!Moc se bojim, jelikož jsem před půl rokem byla na potratu(v 9tt.)-miminko bylo bez srdeční akce.Doufám, že mi některá poradíte, budu jen ráda, děkuju!!!

andrea110409
21. lis 2009

misabroj: vítej 🙂
s špiněním jsem v prvním trimestru měla taky problém. Opakovala se tedy jen 2x ale vyděsilo mě to pokaždé strašně. Nikdy to však nebylo nic vážného a na pohotovosti vždycky zkontrolovali mrnousa a dobrý. Pokud máš možnost jít na pohotovost tak to využij přece jen čim dřív budeš v klidu tím líp. Protože ten stres miminku vůbec nesvědčí.
Jinak hlavně v klidu a přeju hodně štěstí 😉

misabroj
21. lis 2009

Děkuju moc, ale bohužel tu možnost jít na pohotovost nemám, počkám ještě do zítřka a kdyštak bych šla až zítra.Je to vážně hrozný, čím si musí člověk na začátku projít!!!Akort když mám za sebou takovou zkušenost, to mi na odvaze taky moc nepřidá!!!!Jinak beru duphaston, který mi doktor předepsal, myslíš, že je dobrý, že mám s ním větší naději o miminko nepřijít??Beru jeden ráno a jeden večer.Do toho ještě femibion 800 a samostatnou kyselinu listovou.ve středu mě čeká ultrazvuk, tak jsem moc zvědavá, jestli bude vše v pořádku!!Je to asi směšný, ale už se toho bojim ode dneška!!!Bojim se, že zase nebude známá srdeční akce.....A čim víc si člověk uvědomuje, že o něco jde, tak tim víc se mi vrací poslední zážitky z těhotenství.A ty čekáš svoje první mimnko??? 🙂 Nebo už doma nějaké dítko máš??? 🙂

miselaniki
21. lis 2009

verisku: já myslím, že to máš správně, že to počítají blbě mně. Přitom já vím přesně kdy bylo oplodnění byla jsem na IVF, jenomže mně to pořád počítají podle poslední ms což je blbost a u toho UTZ si myslím, že se prostě doktor sekl o týden - počítal kdy mi to embryo vkládali a ne kdy bylo oplodněné.

craw: napiš mi tam termín porodu 30.4.2009 já se na to ještě zeptám teď na velkém UTZ aspoň to mám teď s čím porovnat

andrea110409
21. lis 2009

misabroj: bohužel s těmi léky ti neporadím to jde trochu mimo mne a nemám s nimi zkušenosti.
My čekáme první mimino a tak jsem taky ze všeho vykulená.

verisek
21. lis 2009

miselaniki: ja to nevim presne na den, ani nevim jestli se to da urcit, ale doktorka mi rekla, ze mi to fakt vychazi tak 14 po posledni menstruaci, coz je rozmezi 8-11.8. 🙂 v tu dobu jsem mela ovulaci..

petullek
21. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem sem dneska tak nakoukla a koukám samé známé tváře 🙂 Téééééda holky to jsou už veliký bříška 🙂) gratuluji 😉 můžu se sem k vám přidat??

crawler
21. lis 2009

Hezký večer těhulky😀DD,

tady máte aktualizovanou tabulku - krásně se to zaplňuje 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Když budete mít změnu údajů nebo cokoli, tak písněte🙂

Dneska jsem byla u kamarádky, která má malého prcka - 9 měsíců - a když jsem ho viděla, tak o to víc se těším na vlastní ;-D

ahoj Petullku, vítej🙂)

andrea110409
22. lis 2009

Ahoj holky tak už dva dny mi mrňous hraje v břiše snad semifinále fotbalového zápasu 😀 Kdykoliv se dostanu do klidu tak mě aspoň dvakrát kopne. Jak jste na tom vy ? 😉

soniq
22. lis 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a koukám, že jsou tady nové tváře, zdravím. Máme totiž rozbitej počítač ☹

andrea110409
22. lis 2009

soniq: tak to jestli se chystáš dočítat historii tak to budeš mít n spoustu večerů 😉

soniq
22. lis 2009

Snažím se to aspon trochu přelouskat ale je toho hafo...ale až bude víc času a budeme mít opravený kompl tak si to přečtu všechno.
Koukám, že máte tabulku nějakou, tak jestli se můžu přidat: Jméno : Soňa, TP: 11.4.2010, Porodnice: asi Bohunice, Jména: Sára Rosi, Jakub Roberto: věk 21

andrea110409
22. lis 2009

soniq: máte vymyšlena velmi originální jména 😉 tyhle dvojkombinace semi taky líbí

soniq
22. lis 2009

díky, příítelova maminka je kubánka a tatínek čech a přítel má taky dvě jména tak to chci taky....

andrea110409
22. lis 2009

soniq: mě se líbí, že ty jména k sobě krásně sedí. Některé kombinace jsou za ucho trhající co poslední dobou někteří vymýšlí...pak mi je těch dětí líto 😒 To pak ten človíček musí být silná osobnost 🙂 ale tvoje děti budou spokojeni 😎

soniq
22. lis 2009

děkuju... To doufám, že se jim budou líbit 🙂

crawler
22. lis 2009

ahoj holky🙂,

soniq - asi jsi tu nebyla tak dlouho, že jsi spíš nová tvář ty pro nás😀 do tabulky jsem tě zanesla, ale bohužel se mi tam nevešlo celé chlapecké jméno - nemůžu udělat širší sloupky, protože tady na koníkovi mají šířku obrázku omezenou a tohle je maximum...jinak kdy jsi otěhotněla nevíš? a co pohlaví? bude to překvapení nebo si to necháte říct?

andrea: to ti moc závidím - můj mimísek se nějak uklidnil - vůbec o něm nevím...chtěla bych ho zase pořádně cítit, hlavně abych se uklidnila 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru