Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

soniq
24. srp 2010

Dobré ráno holky, u nás taky prší, sice není zima ale prší a docela fest. my už máme očkování za sebou, malej jen trošku plakal ale hned se uklidnil, ted spinká v postýlce. Včera nám fakt to počasí krásně vyšlo, njn, Misel...ví kdy má dohodnou srazík 🙂.

katy007
24. srp 2010

Ahoj holky,

Podle fotek to vypadá, že jste si srazík užili to je paráda, jen já jsem z konce světa a můžu jen závidět, zkusím se někdy se Zuzi domluvit, přeci FM a OV není tak daleko 🙂

Craw: tak 8 ti budu držet palce, mě 8 začíná 1 lekce AJ konverzace a hned pak NJ tak se těším, ale bude to asi náročné, manža mi malou doveze ke kojení.

Eri: moc gratuluji k termínu svatby budete mít nádherné fotky jak budou venku zbarvené stromy.

Holky taky vám dítka hůře usínají, když je úplněk?

evuss
24. srp 2010

Ahojky holky, tak se jen přidávám ke spokojenosti včerejšího srazu. Bylo to super!!! Už se těším na další...
@miselaniki tak se ti to nakonec povedlo s tím cvičením.... Tak přeju cvíčo bylo příjemnější než jednání s nimi 🙂 Jinak taky prosím o tu stránku jak jsi o ní mluvila. A co se týče fotek ze včerejška tak taky nějaký mám, myslíš že bych ti je mohla poslat na mail, že by jsi je hodila k těm tvým ať to máme "pohromadě"? 🙂
@soniq to Kubík byl určitě hodný, abys ho zase příště za nama vzala 🙂
@eriska tak to je super, že už to máte se svatbou domluvený. Tak přeju ať všechno klapne dle představ a máte pěkný počasí, ne jak dneska...

katy007
24. srp 2010

Evi: u nás taky leje jako z konve tak ven nemůžeme, malá teď usnula v postýlce, tak jsem alespoň pořádně otevřela balkon, venku je teplo, ať má čerstvý vzduch, ale prochajda je prochajda.

evuss
24. srp 2010

Katy tak Viky taky vytuhla a kupodivu taktéž v postýlce (většinou tam přes den nechce moc být). Tak jsem se dala do úklidu, ale taky bych šla radši ven 🙂

karolina20
24. srp 2010

ahojky těhulky,jsem tu nová,mužu se k vám přidat?

evuss
24. srp 2010

@karolina20 ahoj, no já si myslím, že to není problém. Akorát mi už jsme tu maminy, ale máme tu i dvě těhule, že holky. Takže já nemám problém s novou "tváří", když to tak bude i u holek, tak tě tu vítám 😉

karolina20
24. srp 2010

to bych byla moc ráda kdyb mě takto přijali všechny.

katy007
24. srp 2010

Ahoj Karol myslím, že nebude ani u holek problém, alespoň ti třeba jako zkušené těhulky maminy poradíme 🙂 který jsi tt a odkud jsi pokud to není tajemství.

karolina20
24. srp 2010

ahoj,jsem ve 26tt a jsem z Třebechovic pod Orebem

soniq
24. srp 2010

@karolina20 u mě taky žádný problém, jak řekla Evus, jsme tu už maminky ale máme tu i těhu, tak tě vítám...

karolina20
24. srp 2010

@soniq děkuji,to jsem moc ráda...mužu se vás jako zkušených na něco zeptat?

soniq
24. srp 2010

@karolina20 určitě ti rádi všichni poradíme🙂

karolina20
24. srp 2010

@soniq v neděli jsme opíkali a včera ráno mě přepadl průjem,pak se to přes zlepšovalo a tak jsem myslela že to bude dobrý,ale dneska ráno znova.Měla jste s tím nějaká v těhu problém?

soniq
24. srp 2010

@evuss taky malej usnul a já se chystám uklidit, teda nic velkýho, jen utřít prach a umejt podlahy...ted ještě pověsím prádlo, dám druhou pračku a bude to ok....takže to určitě dodělám a amalej se probudí na obídek 🙂

soniq
24. srp 2010

@karolina20 já jsem tim občas trpěla, ale fakt jen občas, mě spíš chytal průjem před porodem 🙂. Budeš dávat do alba nějaký fotky? at se můžem pokochat? 🙂

katy007
24. srp 2010

Karol: asi ti to nesedlo, dej si něco proti průjmu a pokud se to bude zhoršovat tak jdi k dr. a hlavně dost pij.

janinka22
24. srp 2010

holky,tak já mám taky uklízecí den 😀 podařilo se mi Adámka na podruhé uspat a stihla jsem utřít prach,umýt záchod a taky jsem zkusila vysávání-a super! Fakt u toho spí a spí.. 😎 tak to je bezva,že můžu vysávat když spinká. Teď ještě chrní tak si dělám obídek..

@karolina20 vítej tady 😉

soniq
24. srp 2010

@janinka22 no vidíš, jak je hodnej. A co včera, uklidnil se potom jak jste přijeli dom?

jasekd
24. srp 2010

@janinka22 Chtela bych mit tvuj elan... Ja teda zas vyzehlila kupu pradla.. Mela bych jit ven, ale je mi tak zle (prvni tehotenstvi se opakuje 😠 ), ze se mi nechce a snad budu radsi v dosahu WC uklizet a dite vyvencime s manzelem vecer. Jinak srazove fotky moc hezke 😉
Jinak jsem poslala Craw i nase fotky, tak si snad brzo prohlidnete i naseho Martina 😉

@karolina20 ja jsem jedna z tech dvou tehotnejch, podruhy, neplanovane a uplne na zacatku, tak to jeste nikam nepisu do profilu a tak, tak vitej 😉

@soniq koukam, ze taky uklizis... teda vy jste pilne...

miselaniki
24. srp 2010

ahoj holky,
takže doplnila jsem ještě fotky od evuš a manželovi se podařilo obnovit ty moje fotky v pc tak je to komplet.
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/miselaniki/a...
My jsem doma z poradny, Kryštof má 6 kg a mudr. nám hned píchla hexu a prevenar 13 a já myslela, že až ve čtvrtek🙂. Malý byl statečný trochu zabrečel a jak jsme odcházeli tak už se smál, teď spí. Tak jak čtu všechny uklízíte, že bych taky začala?🙂
@katy007- jo hůř i já špatně spím, nejvíc jsem to cítila jak jsem byla těhotná to jsem se ani nemusela dívat do kalendáře🙂)
@karolina20 - vítej
@soniq - tak budu držet pěsti ať nemáte reakci na očkování
@janinka22 - no jsem ti to říkala, že bude spinkat, fakt vysavač nevadí právě naopak.

soniq
24. srp 2010

jo, my máme 7,30kg 🙂

jasekd
24. srp 2010

Tak jsem vypotila i pidialbum, muzete se seznamit 😉 Me to tak strasne nebavi, tak mi to dlouho trvalo...

janinka22
24. srp 2010

@soniq ále to víš,ono je to furt na střídačku,chvíli řve,pak je zas zlatíčko..ale jak jsem říkala,tak se to určitě postupem času lepší a lepší 🙂

@jasekd noo elán..jako jsem ráda,že taky dělám něco jinýho než nosím na rukách prcka 😀 a taky je potřeba tu jednou za čas uklidit no to se nedá nic dělat 😎

@miselaniki páni,jenom 6 kg?? 😕 tak to jsme oproti vám fakt tlusťoši 😀 a kolik Kryštůfek měří?

miselaniki
24. srp 2010

@janinka22 - no měří 62cm ( ale on se u toho tak mlel dle mně má i víc), ale to tak nemůžeš brát, Kryštof ze začátku fakt přibíral pomalu, furt nás honila mudr na kontrolu kojení a tak až později se to zlepšilo.

mercedesse
24. srp 2010

@karolina20 Ahoj já jsem druhá těhule, protože se nám to na poprvý nějak nepovedlo a holky mi trochu utekly, takže je teď doháním jak se dá a oni klíďo už jedou druhý kolo 😀 Mě snad chtěj strhnout nebo co 😀

jasekd
24. srp 2010

@crawler Jak sis vsimla, tu caru mam (tam na ty fotce je malymu 6 dnu, takze to jsem mela jeste narok 😉 , jenze ji mam furt 😠 takze se urcite jeste ted dobarvi a kdo vi, kdy se toho a zda vubec, zbavim... Bud rada, ze ji nemas, mne se to fakt nelibi, navic to mam nejak nakrivo...
Jinak holky diky za pochvaly, zaslouzim si je hlavne ja, ze jsem se k tomu konecne dokopala 😀 Manzel asi nebude uplne rad, jestli na to prijde, ale nechtela jsem , at je tu M takovej noname mezi tema vasima...

soniq
24. srp 2010

@jasekd a můžu se zeptat proč to manžel nechce aby jsi sem dávala fotky?

jasekd
24. srp 2010

@soniq no on dela IT a vi, ze se vsechno sleduje a pod a nechce, abych o nas psala nejaky osobni udaje, fotky... Takze mam sice krasny fotky cele rodiny, ale davat to sem nebudu, je fakt, ze svuj oblicej sem taky necpu, prece jen , zna me dost lidi tady. Martinka jsem dala, protoze uz jsem se chtela pochlubit a taky abych tady nevypadala jak smirak, co sem nic nehodi 😅

soniq
24. srp 2010

@jasekd jj, chápu to...dík za odppověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru