Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

zuzi82
autor
25. lis 2009

Misi: taky pěkný kočárek, mimčo se bude mít krásně 😎

evuss
25. lis 2009

Souhlasím se zuzi je fakt pěknej a ta červená nemá chybu 😉

miselaniki
25. lis 2009

díky holky, je od kámošky po jednom mimi takže žádný nejnovější model, ale v perfektním stavu, už jsem s ním jezdila když chodila ona ven s malým a byla jsem spokojená. Ono je i dost kritiky na ty tříkolky, ale to Janéčko mi přijde v pohodě.

katy007
25. lis 2009

Misi: moc hezký kočárek 🙂

Co se týče pohybů cítím je cca 3 týdny teď i když přiložím ruku na bříško, ale ze začátku jsme taky nevěděla zda je to piškot nebo něco jiného, ale už vím, že je to piškotek a někdy tedy pořádně divočí a kulí se po celém bříšku 🙂

eriska
25. lis 2009

teda holky, clovek si odskoci na utz a vy se takhle rozepisete🙂

takze u nas je vsechno v poradku, uz jsme poradny cvalik 350g😉, vsechno mame, dr.rikal, ze to je ukazkove miminko, tak mame radost..z ceho radost nemame, je to, ze se potvurka nechtela fotit..jednu ruku mel v pusince a druhou si zakryval ocicka..takze foto neni a dvd taky..ale, 17.12. jdeme jen na foto a dvd, takze zadne mereni..a abych nezapomnela, tuseni bylo spravny a mame chlapecka..pritel rikal, ze nic jinyho, nez pindika a kulicky nevidel😀 on nam pan doktor jeste ukazoval ocicka, pusinku, nosanek (to se priznam, ze jsem taky nevidela), srdicko, ledviny, plny mocovy mechyr😀 no proste parada..holky teste se..a ted vas jdu docist🙂a pak honem na gyndu na kontrolu, takze mame dneska takovej doktorskej den a pak musime chlapum upect pernik a udelat cinu🙂

zuzi82
autor
25. lis 2009

Eri: moc gratuluji, nejen k dobrým výsledkům, ale také k tomu chlapečkovi. 🙂

miselaniki
25. lis 2009

Eri: gratuluji k chlapečkovi a hlavně, že je všechno v pořádku- výborná zpráva.

eriska
25. lis 2009

zuzi, diky, je to uleva..vedet, ze je v poradku..tak my si oba porad tajne prali holcicku, ale tak co, kluci to maji v zivote jednodussi.aspon podle nas..a pak, aspon druhe holcicka a muze to byt ema..to uz si ohlidame, aby se nenarodila v dubnu😀 jinak TP mame porad na 13.4. a to jsem zjistila, ze ma priteluv bracha svatek, tak uvidime, jestli se bude chtit narodit na strejdovi narozky😉 tak co, zuzi, jak jde peceni?

holky, ja pohyby citim tak od 18.tt a to asi, fakt nevim, jestli to byly "jen streva" nebo mimo..nebo jsem si to vsugerovala..takovy to poradny davani o sobe vedet, to prislo az pred tydne a jen obcas..ptala jsem se dr. a ten rikal, ze to nevadi, ze nejaky miminka jsou klidnejsi, ale ke konci to prijde poradne a pry budu jeste rada vzpominat🙂takze, kdo pohyby neciti, zadny stres.

janinka22
25. lis 2009

eri,gratuluju k úspěšné kontrole a k chlapečkovi 😵

eriska
25. lis 2009

holky, diky..je to fakt uleva, takhle mimco, vlastne uz muzu napsat chlapecka videt..no, nejlepsi byl fakt pritel, ktery se zacal smat, kdyz dr. ukazal pindika a pak celou cestu se tomu smal, jak videl malinkatyho pindika, ze po tatkovi nebude😀 kazdopadne se uz ted tesim na 17...tak pres vanoce bude trosku klid a pak to uz do dalsiho utz utece

evuss
25. lis 2009

Jé eriska, gratuluju. Já to snad ty dvě hodiny nevydržím, jak to popisuješ, to je krásný, su zvědavá jak se ukáže mrňous nám, doufám, že ne až moc a že nepoznáme pohlaví 🙂

miselaniki
25. lis 2009

eri: spíš takový technický dotaz, jak dlouho trvá ten velký UTZ , my jdem na to příští týden a pak máme ještě něco na vybavování tak abych to dobře naplánovala, cca půl hodky??

eriska
25. lis 2009

evus, kdybych se nezeptala, tak ja to nepoznam..v te zmeti bublin a carek😀pak jsem si rikala, je, to je krasna hlavicka a on zacal merit brisko 😀 😀 😀 a teda navic byl k nam porad zadeckem, tak uz jsem pak myslela, ze mi vytlaci diru do bricha, jak se snazil tam toho pindika uvidet, pak to zasekl, zvetsil a ukazal..takze ja bych to nepoznala..ale je to super zazitek, jen to moc rychle uteklo..pak dej vedet, jak jste dopadli, ale urco dobre

mandragora10
25. lis 2009

Eri, ja se taky pripojuji ke gratulacim....to je super, ze je vse v poradku a chlapecek je ukazkove miminko 🙂 Tak po tve zpravicce uz asi ze ctvrtka na patek ani oka nezamhourim, jak se budu tesit, co mame my 🙂

crawler
25. lis 2009

Ahojky holky🙂

eri: moc gratuluji ke zdravému chlapečkovi ;-DDD Myslela jsem, že když je to 3D, tak je snadný poznat části tělíčka, ale splést si bříško s hlavičkou? ;-DDD buď nemáš fantazii a nebo to 3D není až tak zřetelné???;-D Já si představovala dle fotek z 3D, že je vidět nádherně úplně vše...já si právě ten utz maluju, jak to bude úžasný, ale radši teda budu počítat s tím, že to nebude až tak jasně vidět...já půjdu až v 22tt, tak jsem zvědavá a hlavně hrozně nedočkavá...A jak dlouho vše trvalo? Myslíš, že to DVD by mělo aspoň 20minut, když už to stojí 600kč?

crawler
25. lis 2009

mis: opravdu krásný kočárek - líbí se mi hlavně ta barvička...nechci se nikoho dotknout pokud to plánujete, ale mě osobně se nelíbí ty celé černé kočárky, jak jsou teď asi v módě - potkávám jich ve městě docela hodně a nevím...je to takový smutný, není na tom jediný barevný prvek, který by to ozvláštňoval...osobně se mi černá barva líbí - je elegantní, ale k miminku se mi nehodí...

evuss: podle čínského kalendáře jsme na tom zcela stejně - otěhotnění v 21 a v červenci - tak schválně budeme mít alespoň jedna holčičku???;-D Já, jak jsem psala, jsem vnitřně přesvědčená, že to bude chlapeček, tak schvááálně ;-D ty jdeš na utz zítra?

andrea110409
25. lis 2009

Závidím závidím aktuálním ultrazvukum a raduju se s nima,my jdeme 2.12 a nemůžeme se dočkat🙂Pohyby už cítím a dneska v noci jsem je cítila i na povrchu břicha🙂 Zatím mě ty pohyby moc baví ale bude to určitě tím že je to takové šimrání🙂 Taky kočárky moc chválím,my už máme vybráno ale ještě jsme neobjednáváli.

eriska
25. lis 2009

holky,
tak kontrola na gynde nedopadla podle mych predstav..nasli bilkovinu a krev v moci, takze v patek donest znova moc..moji pocatecni radost to teda uplne zkazilo a mam hrozny strach, ze to nebude v poradku..ackoliv podle krve a utz je vse ok..teta me teda uklidnuje, ze mela bilkoviny taky, a ze to bylo v pohode, ale...dokud to neuslysim od doktora, tak neuverim..ja vedela, proc jsem mela o vikendu strach..tak ted, kdyz uz vime, ze to bude Martinek, doufam, ze bude vsechno v poradku..ho premlouvam, ze se mu s nami bude moc libit, at tam neblbne a je hodny..a tim uklidnuju i sebe..

holky, nebojte, dospite, a miminka uvidite..je to krasny pocit..ja porad mela takovy zvlastni pocit, tak jsem ten utz ani tak nevnimala a pak na gynde dr. vybali tohle..a ja se ani nezeptala, jestli to je neco vaznyho, ci o co jde, jak jsem z toho byla vyvedena z miry..

craw, bylo tam fakt narvano, doporucuju jit o pul hodky driv..my to 3D nemeli, dr. spechal, protoze tam byla nejaka pani, co krvacela..ale minule to 3D bylo a bylo vsechno videt..ja asi nemam fantazii, protoze kdyz jsem tam videla jen ovalek, tak jsem z toho fakt nepobrala, ze to je brisko..navic se mrska porad mrskal a otacel..kazdopadne 17. to 3D chci a dat si ho i natocit..

miselaniki
25. lis 2009

eri: já jsem měla s močákem problémy v 10 tt i jsem brala antibiotika. A tehdy mi na močák dovolili brát brusinky v tabletách, to se v těhu může. Mám s nimi výborné zkušensti už před těhotenstvím, jelikož s močákem mívám problémy. Tak držím pěsti aby to bylo dobré, hlavně hodně těkutin.

crawler
25. lis 2009

eriska: neboj neboj - určitě bude vše v pořádku! určitě to nebude nic vážného - třeba i skrz to tě pálila ta žáha, ne?...zkus zapátrat tady na koníkovi na diskuzích - třeba ti holky něco poradí 😉 juj, tak to jste měli pech, že nebylo 3D a zároveň se vysvětlilo, proč jsi nepoznala bříško - vždyť u 2D je to kolikrát dost špatně vidět - to bych asi taky nepoznala - třeba moje sestra má fotku 2D pindíka a já myslela, že je to hlavička a on to byl pytlíček, takže tak ;-D na 3D bys to určo poznala - tak nakonec já budu vyprávět Tobě, jak to 3D dvd vypadá - půjdu 2 dny před tebou...no a teda uvidíme, zda bude mimísek vzhůru a zda bude ochotný zahrát v krátkém domácím filmu ;-D

Martínka Ti zapíšu do tabulky🙂

soniq
25. lis 2009

Ahoj holčiny, tak dneska jsem byla na UZ a kardiologii a vše je naprosto v pořádku, tak jen doufám, že to tak zůstane, jo a budeme mít chlapečka : Jakub Roberto.
Eriska: gratuluju k chlapečkovi🙂

andrea110409
25. lis 2009

soniq: koukám, že je to samej kluk 🙂 My podle té tabulky co tu koluje by jsme měli mít holčičku,ale uvidíme jestli nám ji potvrdí i ve středu 😉
Odpovídají vám ty kluci té tabulce ?

soniq
25. lis 2009

Já jsem ale věděla nějak že budu mít kluka, ségře jsem říkala, že bude mít holčičku i když všichni tvrdili, že bude mít kluka a ejhle, narodila se ji krásná holčička....🙂

crawler
25. lis 2009

andy: myslíš tím tu čínskou tabulku? to můžu zjistit - dle věku a měsíce početí - hned se juknu - snad to holkám nebude vadit🙂

andrea110409
25. lis 2009

crawler: jojo to myslim a má jí tu v fotoalbu spoustu holek tak snad to nikomu nevadí, jinak by ji tam nedávaly 😉

crawler
25. lis 2009

tak soňa je stejný případ jako já, takže by to měla být holčička 😉

andrea110409
25. lis 2009

crawler:tak to jsem zvedava jak to dopadne 😉

crawler
25. lis 2009

erika - otěhotnění ve 23 v červenci = kluk 😉

takže jak to tak vypadá, tak je to 50:50

ale teď jsem našla nějaký odkaz, že je u toho nutné vypočítat lunární věk matky a ne klasický, tak to prostuduju a vyhodnotím znovu ;-D

crawler
25. lis 2009

juj, tak je to opravdu jinak - lunární čínský rok se počítá jinak - podle toho bych já otěhotněla místo v 21 ve 23 a to se místo holčičky rovná kluk...je to složitý - hodím to k sobě do alba, tak si to můžete spočítat🙂 moment

miselaniki
25. lis 2009

Soniq: gratuluji k dobrým výsledkům a ke chlapečkovi - nádherné jména.
Holky jaká čínská tabulka, kde to najdu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru