Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

eriska
14. říj 2010

zuzi82, díky, taky si myslím, že mi to tam pomůžou vyřešit, já jen, abych nebyla úplně za debila..a jakou máte vybranou sedačku? my taky dostaneme nočník😀Dasi to vyhraje ten z ikey..

baterka, my taky pořizujeme kombíka..tmavě modrý se světle modrým vnitřkem..měl by přijít do týdne, jen ho máme nový, protože ho dostanu od mamči k narozkám a k vánocům..a hlavně, její kamarádka má obchůdek s dětským zbožím, tak tam vždycky musíme něco koupit..my teda máme u babičky po tetě beránka, ale ten je křiklavě červený, tak se mi do něj moc nechce..bude u babičky v kočárku 🙂

jasekd
14. říj 2010

@eriska S kytkou si nech poradit, nikdo si nemuze myslet,ze jsi blba, kdyz se v tom nevyznas, nastesti to neni tak casto potreba, my meli obrovskou kytici nejakejch fialovejch a jednu mam pocit i bilejch, vidis, pro 90ti letyho dedu... My ted ven chodime jeste normalne obleceny a pod sebou ma takovou kozesinu a na sobe tlustsi fleecovou deku od Emitexu, vcera rano, kdyz jsem sla do prace, bylo -4, tak jsem ho narvala do kombinezky, co mu mama koupila o neco vetsi, kdyz byl malej, byl v tom uplne ztracenej, ale celkem jsme ji vyuzili, u nas, kdyz jsem byla v porodnici, tak i snezilo, akorat jsme mysleli, ze mu jeste aspon na ted vydrzi,a ne. Mam jeste takovej pytel do autosedacky a pak musim poridit ten fusak. Ted je to blby, ze kolem obeda, kdyz jsme sli zpatky, bylo na kombinezu celkem vedro.

verisek
14. říj 2010

ahoj holky,
mis: ockovani v pohode, mel vecer 37,6 takze nic hrozneho
jinak ja mam fusak primo ke kocarku, jde dat do hluboke i do sportaku
pak jsem poridla takovou teplou bundicku a k ni se da na nozky dopnout nanoznik, to je super a jeste jsem poridila zatim 1 kombinezu
jeste me teda dost laka fusak Lodger, stoji 2000 🙄 ale co vim, tak si ho nemuzou vynachvalit

miselaniki
14. říj 2010

@eriska - jo kytka, sudý počet ( ale teď už se to tak nebere) a raději jiné kytky než bílé
@eriska - tak jasně že nee zas takoví otužilci nejsme máme podědené - přechodný fleecový fusak, zimní fusak od emitexu do autosedačky - do korbičky to stačí i jsem objednala na mmb kombinézu. Od tchánovců dostaneme ten emitex 3v1 abych pak měla do sporťáku, protože tam pak ty tenší už nestačí. Jídelní židličku - no nakonec vezmeme IKEA, protože máme lehátko a to nám ještě chvíli vydrží než bude sedět sám. Jo a u té kaše nestlé bacha u míchaní, už jsem to tady psala dělají se hodně hrudky jestli si jí ještě nedělala, tak míchat a míchat🙂.
@baterka - no vyfotíme, návleky máme tenké zatím, jinak taky nám poslali se šátkem růžové, asi moc nejdou☹. Chci ještě do obchůdku Brána k dětem co je v Brně obhlídnout to nosítko a tam dokoupit teplé návleky, jenom asi kartu nechám doma protože bych nechala majlant🙂)

zuzi82
autor
14. říj 2010

My jsme koupili fusak před 14 dny v Polsku. Je to značka Womar a je super, beránek a dá se i do korby i do sporťáku. Má na zádech díry na kšírky a nástavec pro větší dítě, takže my ho určitě využijeme i za rok. Když dávám Matěje do kočárku, tak už ho tam má. Moc ho neoblíkám a radši položím do fusaku. 🙂

@eriska Nočník koupili naši a nevím kde. Jen jsem chtěla takový, co začne hrát, když se dítko vyčůrá. Myslím, že se na něho bude líp učit. Prostě bude chtít, ať to hraje, tak půjde radši na nočník, než do plíny. 😉

A nosítko kupovat nebudeme, stačí nám kočárek a na léto bych chtěla koupit takové ty lehké golfky. 😉

zuzi82
autor
14. říj 2010

Jo a kombinézku máme jednu teplou fleecovou, ale spíš tak na podzim nebo na jaro a pak jednu zimní. Obě jsou větší, tak snad chvíli vydrží

miselaniki
14. říj 2010

@zuzi82 - taky máme fleecovou - má takové ouška, Kryštof v ní vypadá jak medvídek🙂, hlavně je to super v oblékání, je v overalu šupneš do kombinézy a není co řešit. On se malý totiž hrozně nerad obléká.

baterka
14. říj 2010

právě jsem na MMB objednala Matrkovi Emitex 3 v 1, je ještě rok a půl v záruce, jako nový (paní dostala druhý od tchýně 🙂 ) a za 650,-, takže pohoda, bude tmavě modrý se světle modrým fleecem uvnitř, tak se těším, až dorazí. Taky jsem po netu právě nechala 3 tisíce v bundě pro mě - je na nošení ětí, tak jsem zvědavá, jaká bude a zda mi bude sedět. Ale je fakt, že já nemám auto (- z přesvědčení - je to neekologický....) a jezdí m všude se šátkem a už je zima, tak abychom byli oba v teploučku 😉 . No a Marek má z MMB dva fleesový overaly, dvě kombinézy, pár teplých mikin s kapucou a taky dvoje vyteplené lacláčky. Ještě dostaneme od babičky kuklu z merinovlny (je super do šátku) a ty návleky, jsem na ně zvědavá.
A mis, na bránu k dětem často koukám na netu, zrovna dneska jsem tam objednala tu bundu, poštovné PPLkem bylo zdarma, takže nemím do Brna 🙂

jasekd
14. říj 2010

@baterka Tak to je super cena ten fusak. A vy jako vubec nemate auto? To asi ne, manzel potrebuje k praci, ne? Ja si bez auta nedovedu predstavit, a vubec ne na vesnici, ale jedno staci, pokud mas trochu kloudny spojeni, u nas nastesti vsude dojdu pesky, po doktorech i do kramu. My ted bez auta budem, prodali jsme svoje (Forman 93, technickou mel do rijna, tak jsme se ho zbavili) a ze koupime jiny, a zatim mame pujcene od manzelovy kamosky, co odjela na rok makat do ciziny, jenze mila kamaradka zjistila, ze se ji tam nelibi, asi po mesici, vraci se za par dni a auto bude chtit pochopitelne zpatky 😠 Takze jsme bez auta a ja ho teda chci, stejne nas asi ceka jezdeni po vysetrenich, do Prahy a tak, a tam teda busem jezdit nebudu, a obcas chci taky na vylet, ted mi snad pujci auto segra, chcem za sestrenici do Loun, do Stredohori 😉 Nakupy tahame na zadech v batohu a na kocarku (za chvili bude mit "nozicky" do X), manzel jezdi do prace na kole i v zime, dokud jsou silnice aspon trochu protazene, ja chodim pesky, ale uplne bez auta budu nesva a snad brzo objevime nejake slusne.

Jinak jste na tu zimu uz vsechny tak nejak pripraveny, to ja ani boha, a to jdu za 14 dni na ty triply, tak aby neprisla kalamita jako loni 😀 To byl takovej mazec, ze vsichni jen zustali cumet, pres noc skoro pul metru, mesto totalni kolaps... Mama do me furt huci, kdy uz bude ten fusak, boji se, aby chlapec nezmrznul...

baterka
14. říj 2010

@jasekd neeee 🙂, mažel auto má! On v něm vozí svoji "kancelář" - komplet nářadí a tak. On si sice myslí, že bych měla mít auto i já, ale zatím to není potřeba, bus nám tu jede za den osmkrát a to jde. Možná pak, až budou třeba dvě děti nebo zjistím, že musím někam pravidelně jezdit, ale spíš až půjde nejstarší (Marek) do školy a budu mu muset občas dělat taxíka 🙂, páč školku máme naproti. A na výlet dojedeme transportérem, má tu výhodu, že nemusím skládat kočár, místa dost 😉
no a se sněhem nestraš, joooooo?!!! 😅 My tu přád nemáme to topení, takže sníh klidně, ale až o Vánocích, ok? 😉

karolina20
14. říj 2010

ahojda holky,tak se stěhujem z bytečku a teda jsem ráda když si večer lehnu,protože mě hrozně bolí plotýnky...chodím pak jak kačena.

jasekd
14. říj 2010

@baterka No ja jsem stejneho nazoru jako tvuj manzel, ze auto by se ti hodilo, ale kdyz ty sama to zvladas, tim lip. Ono to neni jen o benzinu, ale ze musis platit povinne ruceni, i kdyz treba zrovna nejezdis. 8 busu denne docela jde, ja mam prave zname v takove dire, kde jede jeden rano z vesnice a odpoledne jeden do vesnice, a to je sila. Na druhou stranu, kdyz tim jezdi par lidi, kdo to zaplati... Co me stve, ze na hrkani po meste, kde se da dojit pesky, kazdejjede autem a sam... Tata treba jezdi po pacientech, tam to jinak nejde, ale moji znami si jedou i pro rohliky do kramu, kterej maji pul km... Nerikam, ze budu sama pesky tahat kartony mlika, ale na to mam manzela a on krosnu 😀 Ale taky jsme driv jezdili na velkej nakup autem, ale to jsme meli Kaufland cca 2 km, ted bydlim od Alberta i Kaufu 5 min, tak to dovalim. Jednou, kdyz jsem byla tehotna, mi prodavacka vynadala, ze v mem stavu snad neni vhodne tahat nakup?! No jo, kdyz ja vypadala jak pred porodem, viz zimni fotka 😀 Ale co je ji do toho?...

@karolina20 A bude hur 😉 A kam se stehujete?

crawler
14. říj 2010

@baterka já s tebou držím basu🙂s iškem chodím pěšky až do chrudimi, což je většinou cca 12km, když to spojím s nákupem...jezdfím s ním často i do školy vlakem atd atd...jde to zvládnout-jsem teda zvědavá na zimu a sníh, ale takhle je to zatím v pohodě...s autem člověk zpohodlní, ale občas je nutné...třeba když jedeme na víkend k rodičům - je to 70km a kdybysme jeli vlakem, tak tahle trasa je na 2,5hodiny, ale hlavně bysme nepobrali věci - stačí, když si vezmu, jakej balík by byly látkové pleny na celé 2 dny 😀

crawler
14. říj 2010

jinak dnes išek noc opět 10,25hod. a pak mi spal dopo v kočárku 2x1hodinu...byla jsem na sockárně, páč mě vyšlo soc.stipendium - loni jsme měli příjem 0 jak víte a tak je docela sranda, že si to ještě pro jistotuz museli zadat do pc a spočítat, že opravdu nepřesahujeme 1,5násobek ŽM 😅 ...

karolina20
14. říj 2010

@jasekd k jeho rodicum do domečku,něco málo jsem si tam předělalia ještě budem předělávat...

mercedesse
14. říj 2010

Ahojky holky, jak se tu máte? U nás všechno ok, pořád makáme. Od včerejška jsem na mateřský 😀 Jo a dneska už jsem se objednala na první prohlídku do porodnice. Jdu tam 29.10., to už budu 36+2, tak snad malej počká. Příští tejden poslední poradna u mý dr.. Pak zbalím asi radši tašku, no a bude se čekat. Doufám, že tu nebudu funět ještě ve 42. týdnu 😀

crawler
14. říj 2010

@mercedesse no to bych ti ze zkušenosti nepřála...já už skoro začala 43.tt a je to fakt o nervy...doufám, že u druhýho to bude lepší 😝

baterka
14. říj 2010

@jasekd no to je jasný! Prostě zatím to jde a až to nepůjde, začnem to řešit. On manžel má auto velký, ale je pracovní (tudíž všude piliny, bordel, prach, benzín do motorovky...). Zatím na velký nákupy nejezdíme (nemáme ledničku a máme tu myši). takže nakoupím naproti u vietnamce jen to nejnutnější a spíš si dovezu něco od našich (zelenina, a tak.) a suchý potraviny vozím zatím z vedlejší vesnice v baťohu - mají tam zdravou výživu. Zrovna dneska jsem byla opět u doktora a Marek (opět..) nedostal druhou hexu, má nějakou virózu... Tak zas další pokud za 14 dní. Ale aspoň jsem nakoupila, je tam to řeznictví s bio masem, takže manžel měl večer roštěnou s rýží 😵 .No a taky na mě koukali jak na exota - vpředu šátek, vzadu jsem si pěchovala kletr 60l - byl skoro plej nákupu... A co, když to unesu 😉 . Jsem zvyklá, bez báglu si připadám jak bez ruky. Já zas nenosím kabelku, přijde mi, že mi to furt padá z ramene a nic se tam nevejde, ale zas do divadla si ji samozřejmně vezmu 😵 .

@crawler moje řeč, myslím, že pokud bydlíme tak, že na socku jde dojít, tak proč s ní nejezdit! Je to levnější a taky si člověk často pokecá - já jak teď tady jezdím se šátkem, tak jsem dost za exota, oni to tu moc neznají. Tebe taky oslovují neznámí lidé s větou: šmankote paní, vy v "tom" máte dítě? A nebolí ho z toho záda? A může tam dýchat? To jsou dvě nejčastější věty... 😕
@mercedesse tak to už máš za pár!!! A tašku si zbal, i kdyby tam pak měla ještě chvíli ležet, pořád lepší než to pak balit s kontrakcema po 4 minutách....Držím palce, ať se Ti v porodce líbí!

dandanda
14. říj 2010

Koukněte sem na těhotenství týden po týdnu 🙂 http://www.rodicum.cz/kategorie-clanku/tehotens...

jasekd
15. říj 2010

@crawler To je super, ze ti vysly ty penize. My bysme vlakem nemohli, Martin ma veci dve tasky ja si k nemu prihodim pradlo a ponozky 😅 Pres tasky zaberou pliny, to je jejich nevyhoda, papirovky jsou skladne a po pouziti vyhodis, tohle zabere mista strasne moc, ale kdyz to jen trochu jde, tak beru latku. Ja kdyz uz nekam jedem, tak beru dost veci, ktere by se treba az tak nemusely, ale je to pro nas pohodlne, takze prebalovaci podlozku, lehatko (v autosedaccekdyz ji, tak si tlaci na brisko, celkove me ty autosedacky pripadaj nic moc a na kocarku bych ho v tom nevozila, fakt jen do auta) atd.

@baterka S kletrem do divadla, to by bylo neco 😀 Ja bych teda na brise dite a na zadech batoh netahala, ale ja potrebuju setrit zada, moje prace je na zada docela zahul, tak se nebudu nicit jeste na MD. Navic k Manduce uz ten batoh nedam, dvoje popruhy by trochu tlacily 😝 On ten satek je celkove asi lepsi, kdyz to s nim opravdu umis. Ty dotazy by me dost stvaly, co je komu do toho? Jako me sprdla ta prodavacka, ze tehotna taham nakup. Manzel je neschopnej nakoupit, na velkej nakup chodime vsichni 3, protoze bych to neunesla, a to je doba, nez on neco najde, a to chodime uz cca 3 roky do stejnyho kramu. Jo a na pokec ja moc nejsem, me proste nebavi konverzovat s lidma, co neznam (manzel se i divi, proc se bavim s vama, ale sice vas neznam, ale mame podobny starosti a radosti, coz s babou v busu fakt nemam 😀 ), mozna je to i kvuli praci, kde se clovek namele i s lidma, ktery by nejradsi nevidel a neznal... Kdyz jsem jezdila z Phy ze skoly, fakt jsem nenavidela ty cestujici, co se chteli bavit, ja potrebovala chvili vypnout a ne se bavit o pocasi. Mne zas jedna baba na poliklinice poucovala, ze jsem nezodpovedna, nebot opaluju dite (mel jen triko a plinu, byly vedra), jsem ji rekla, ze je prece schovanej v kocarku, tak prej "No proto!!!" Je pravda, ze je chlapec proti jinejm miminum spis tmavsi a oci ma skoro cerny, ale fakt je nas, manzel si ho pohlidal 😀 Sestrenka ma svetlounky deti s tyrkysovejma ocima a Martinek je proti nim uplne ciganek, ale ja tak jako mala vypadala taky, on vybledne...

zuzi82
autor
15. říj 2010

Dobré ráno,
My měli příšernou noc. Včera byl náročný den. Dopoledne jsme měli vaničky a pak rychle domů. Matěj dostal mrkev s bramborem a já si dala kuřátko a hurá na polikliniku na kyčle. Tam nám konečně řekli, že to je v pořádku a že už nemusíme široké balení a ani znova na kontrolu, tak jsem fakt ráda, ale díky této návštěvě spal Matěj odpoledne asi jen půl hodinky a jindy spí hodinu a půl až dvě, takže nic moc. Pak usnul v pět na asi 20 minut. Říkala jsem si, že večer bude úplně hotový a hned usne a nic. Po dlouhé době musel manža stále chodit k postýlce. Byl tam asi 5krát kvůli hysterickému řevu. Poprvé se Matěj vzbudil v půl jedné (stačil dudlíček), pak na jídlo v půl třetí (normálně jí mezi 3-4 hod) a pak už téměř nespal. Pořád brečel, když jsem ho hladila a tišila, tak usnul a hned jak jsem si lehla, tak zas začal pobrekávat. V pět jsem to už nedala a vzala si ho vedle sebe dopostele. Jednu ruku jsem hodila přes něho a hlavu dala tak blízko jeho, aby cítil, že na něho dýchám. A pak spal dvě hodiny v kuse. Asi po tom usínání potřeboval vědět, že tam jsme. 😅 Teď už samozřejmě spí 45 minut a jindy mu dopoledne stačí tak 20.
Dneska taky jdeme poprvé vyzkoušet plavání v bazéně, tak jsem zvědavá, jak to Maty zvládne. 🙂
@jasekd My, když někam jedeme, tak máme taky plné auto. On jen kočár zabere plno místa. Až budeme jezdit jen se sporťákem, tak to bude lepší. K tomu jsme ještě vždycky brali cestovní postýlku a klasickou matraci. A Matěj má svůj samostatný kufr a my s manžou tašku, do které musíme dát všechno. Máme co dělat, ať to dostaneme do auta a to máme Opla kombíka 😲

jasekd
15. říj 2010

@zuzi82 My jdem na kycle v pondeli a snad to bude OK. A ty jsi davalafakt poctive siroky baleni? My mame latkovky, takze pohoda, ale pamatuju se, jak me to siroke baleni pres papirovku stvalo. Martin byl na 3 mesicich na kontrole a nemel jadyrka, ale Dr rikal, ze je v poradku a baleni jsme uz davat nemuseli, ale on to stejne trochu ma v latkovce. Mne se ted taky casto v noci budi, zacina me to stvat, protoze musim furt slejzat z te zvysene postele a potme lovit dudlik, vcera jsem si ho ve 4 musela vzit k sobe, manzel je nemocnej, tak spi v kuchyni na zemi, aby nas nebudil, tak jsme aspon meli dost mista, u me asi po hodine usnul. Hlad nema a celkove je docela v pohode, i kdyz se vzbudi, ale sije sebou a nechce spat, asi by si hral nebo co 😀 Dneska teda i brecel, ale dudlik zabral.

eriska
15. říj 2010

Dobré ranko,
zuzi82, gratulka k úspěšné kontrole...uvidíš, na bazénu se to matýskovi bude líbit ještě víc, tolik vody, nových hraček, lidí..bude jistě v pohodě..mě to plavání mrzí, ale nechci nic pokoušet..

holky, já být bez auta, jsem jak bez ruky, od té doby, co mám řidičák, tak si to užívám, mě řídit děsně baví...si nedovedu představit, že na větší nákup jdu pěšky 😖 to by mě piclo..táhnout se s tím..jsem pohodlná..jasně, co jde po městě, tak obcházíme pěšky, ale nějaký návštěvy babiček, atd, tak to by mě mohlo, táhnout se busem..to jsem se najezdila dost na škole

tak my od té doby, co dáváme to mlíčko s rýží, tak vstávám tak 3x za noc, takže pohoda..jinak dneska nám ráno odjel tatínek na slovensko a tomínek se v 4 rozhodl, že bude vstávat..tak jsem ho nakojila, šoupla do postýlky a normálně vytuhla..a on pak asi taky 😅

holky, co děláte dobrého k obídku sobě a prckům? já asi špagetky carbonara a tomulka dostane poprvé brambůrky se špenátem

jo, jak jste řešily oblékání a příkrmy, tak my do včerejška převlíkat nemuseli..včera jsem dala k obídku kaši a tomík zjistil, že je super do ní prskat, takže jsme byli oba celý od kaše 😀

katy007
15. říj 2010

Ahoj holky,
tak jsme zpět. Měli jsm e být jen do út, ale P. dostal volno a v hotelu jsme měli štěstí, že se jeden pokoj uvolnil tak ti cvo měli jít do našeho pokoje šli do jiného (a museli být pěkně nas... my totiž místo klasického lux pokoje dostali ve stejné cen lux. apatrmán) celý hotel je kromě welnessu zrekonstruován a vypadá tedy fakt super, teď od příštího týe bude hotel zavřen a bude se dělát to welness. Počasí nám vyšlo nádherné - krásný barevný slunný podzim, čistý vzduch a azurová obloha. Adélka byla vzorová hrozně hodná, pokojená. Výhodou bylo že nám zdarma dali pro ni postýlku a veškeré nutnosti pro miminka. Byla tam i mamka se sestrou (chudák se musela obětovat taťka nkonec nemohl jet dr. mu to nedoporučil a sám říkal, aby si ničeho neužil - bazén, procedury, apod. nesměl nikam kde e vlký vzduch) tak jsme celkem dost i sportovali, Adélka byla pořád s námi venku - dost jsme chodili na procházky, na koníky, denně i Adélka chodila plavat - my ostatní 2x denně, do posilovny, na tenis. A samozřejmě i procedury byla jsme na masáži, v kouzelné truhlici, rašelině, lávové kameny a kosmetice i já mám teď pleť jako Adélka bylo to i s masáží obličeje a dekoltu to byla paráda musím se juknou zda to někde i u nás v blízkosti domova dělají. Taky jsem se 1x projela na koni. Jídlo taky super, teď se krotím a mám hlad na váhu jsem ještě raději nestoupla
Taky jsme byli na Slavnostech sv. Huberta a bylo to moc fajn. Včera jsme od tama vyjížděli až v 19 hod. a na Ostravici smog jak blázen se nedalo dýchat a to jsme měli zavřená okna a klima vypnuta, nejhorší to bylo ve FM, ale v OV už v pohodě.

Mrkvičku jsme ještě nedávali zkusím o víku nebo v př. týdnu. A Adélka mi říká mam a když vidí mamku tak ba a už se koulí i z bříška na záda tak válí furt sudy i několik za sebou dneska se dokulila a ž pod stůl, úplně mimo deku 😅

Jinak u nás se kojení opět upravilo, přes den tak často nekojím, cca co 3-4 hod. a v noci vstávám jen 1x a to kolem 0,30-1 hod. tak klepu na dřevo abych to nezakřikla.

crawler
15. říj 2010

ahoj holky.-)

tak my opět supr noc - spal takřka 11hodin teda s tím, že vstával s tatínkem před pátou - no tatka je jako sloník v porcelánu, tak to chvíli trvalo ale usnul zase a vstávačka byla v 7,30. a pak mě dopolko spal 2h v kočárku - samozřejmě jsem musela vozit- ve stojícím by nespal...Nicméně- zdá se, že jsme našli to pravé ořechové a náš režim slaví úspěch- vyhovuje nám i malému🙂
@zuzi82 některé děti hrozně špatně snáší, když se jim nabourá režim... ☹ 😖 znám to a jsem taky vysazená, když máme mudra nebo něco, co zasáhne do režimu a posouvá spánek nebo jídlo....kor ted to budu úzkostlivě hlídat, páč jsme si to vymakali dost tvrdě a nehodlám to zase znovu budovat... 😝

crawler
15. říj 2010

@katy007 ty bláááho- vy se máááte!!!! máš web na ten hotýlek - slíbili jsme si s manžou, že na jaře si uděláme víkend bez malýho, tak by to byl dopbrej tip, ale asi draqhý, že? 😅 😕
jinak Adélka je úžasná!!! držím pěsti at je pořád tak hodná🙂 😵

katy007
15. říj 2010

Craw: je to tam nádhera, dražší sice je, ale stojí to za to ty pokoje jsou vážně nádherné a jak bude i ten welness opraven bude ještě krásnější, navíc bazén (vnitřní i venkovní), fitko, tenis, kuželky, šipky, biliárd je vše v ceně navíc jsou v ceně i fén a župany. Je to fajn si sjet do suterénu zaplavat a jít v župíku a o jídle raději nemluvím, dneska to bylo kruté! 😀 Ale musím zase začít jíst dietněji. 😔 😅 a web pošlu do IP

jasekd
15. říj 2010

@katy007 Mne taky, prosim 🙂 Ne ze bysme tam hned jeli, ale aspon se pokocham, licis to fakt nadherne. Ja bych ted mohla tak akorat plavat a chodit na prochazky, do sauny nemuzu, na kone ani nechci, neumim to a stejne by to neslo, ale treba casem... Ovsem se dvema prckama nevim, aby to nebylo spis za trest 😀 Ty jsi takova sportovni, tys normalne tehotna sportovala? Ja mela u M. zakazany kolo a jakykoli otresy, takze jsem plavala, velmi opatrne hrala na dovolene volejbal a chodila pesky, v zime trochu bezky, ale kolo a brusle jsem neriskovala. Podle toho vypada moje kondice, je na nule 😝 Ale zase se mi nechce riskovat nejakej problem, kor kdyz jsem spinila. A na bazen nemuzu, nebot zatim vypadam jen tlusta a ne tehotna 😀

katy007
15. říj 2010

Jasekd: já taky vypadám kulatěji, nmám postavu jako před těhu (zatím) nepouštím se do nějakého omezování jídla, ani do silového cvičení, abych neměla svalovou horečku a pak prý kys. mléčná přejde do mléka a je po kojení. Já jsem v těhu chodila ke konci na plavání a od cca 6 měs. 2x týdně a jogu a pak procházky 1-2x denně od ledna jsem byla doma čerpala jsem starou dovču + novou a pak nastupovala na MD

ivet6
15. říj 2010

ahoj holky, užíváte některá Azálii? Jste s ní spokojené?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru