Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

crawler
21. pro 2009

janinko🙂 moc gratuluju k chlapečkovi 😉

miselaniki
21. pro 2009

Ahoj holky,
zdravím po mrazivém víkendu, dnes v Brně krásně svítí sluníčko.
Kostičce gratuluji k dobrým výsledkům a chválím bříska - kostička a man.
Katy taky jsem dělala to to tvoje rafaelo, má to jenom jednu vadu - hned je to sežrané - sorry za výraz ale jiný na to nejde napsat, je to výbornéé🙂).
Janinko tak gratuluji k výsledkům i chlapečkovi - myslím, že budeme muset pokamarádit s nějakou jinou skupinou kde mají samé holky🙂) co říkáte?

eriska
21. pro 2009

teri, ahojky, uzij si nakupy

jani, gratuluju k chlapeckovi🙂 tak to musime potom dat nekde na pul cesty nejake setkani, a budou tam sami chlapaci🙂 hlavne, ze jste v poradku..tak to ma manza radost,ze? neboj, jmeno nejaky v pohode vymyslite..mne se taky strasne libi Adam, ale vadi mi, ze ma svatek na stedry den..

skretik
21. pro 2009

Ahoj holky, ja jen tak na skok 😀 , Jani byla jsem totiz strasne zvedava co cekate, tak jsem byla cela nedockava, kdy to sem napises 😅 .
Ja jsem byla dnes na UTZ, mimi ma taky 20cm, ale je to sycak a melo nozicky u sebe a kdyz uz se nam konecne podarilo, aby nejak zmenilo polohu, tak si dal sycak chodidlo presne mezi nohy a taky tam vadila pupecni snura. Ale pravdepodobne to vypada taky na kluka, pry je to tak na 90%, ale jisty si pan doktor teda nebyl 😀 ! Takze to vypada, ze duben a kveten 2010 bude plodny na kluky 😎 , tak snad se nam brzy narodi nejake nevesty... Hlavne, ze jsou ty nase miminka zdravi a v poradku,ze 😀

janinka22
21. pro 2009

holky,díky 🙂 jo taky mám další fotky v albu...
eri,ano manža má radost,to víš že jo 🙂 a věřím že na tom jménu se shodneme, prostě si hlavně budu stát za svým, nesmím se jen tak dát 😎 Jo je to blbý že Adam má svátek na štědrý den, ale co už..
Jak tady píšete o tom rafaelu úplně na ty kuličky mám chuť! Ale mám všechno schovaný na balkoně a vytáhnu to až na štědrý den,musím odolávat 😀

katy007
21. pro 2009

Tak já nakonec si dala kuřecí steak zapečený s broskví a sýrem a s rýží a byla to mňamka a malé je taky spokojené, teď si dělá kotrmelce a nevím proč začala se mi dost točit hlava!

Já bych si holky dala trošku cukroví hned bych zobla 🙂

ještě u nás možná vyjde holka, pokud se nám někdy odhalí. 😉

andrea110409
21. pro 2009

Janí velká gratulace ke klukovi a hlavně k jeho zdraví. Pěkně se nám to tu schází a budem jak Klabzubovku. Na Vánoce s mrňousém se moc těšíme a už jsme i vymysleli jak to všechno bude🙂

zuzi82
autor
21. pro 2009

Skrti, jani: gratuluji k výsledkům. Mě už to tady s těmi chlapi ani nepřekvapuje. Já bych hlasovala pro Daniela, u Adama mi taky trochu vadí svátek na Štědrý den.

eriska
21. pro 2009

mne se libi adam i daniel, oboje to jsou krasna jmena, jen daniel se ted narodil kamaradovi, tak u nas nee a adam, ten svatek na stedry den..ale ono jim je to jedno..dopoledne dostane darek k svatku a odpolednu mu dalsi donese jezisek..aspon to maji rodice odbyty pri jednom, ze? to mi meli rozmyslenyho martina, ale jestli vyjde nevim, protoze moje segra je martina a tak nevim no, aby to nebylo moc stejny..tak uvidime..mne se libi i treba simon, jakub, honza..no, uvidime, na cem se s tatinkem domluvime..ale jak to tak vidim, tak to vyresime az v porodnici..nebo az budeme vyplnovat ten list se jmenem

katy007
21. pro 2009

Adam je hezké jméno, jen mě taky odrazuje, že je na Vánoce ☹ jinak nám by Adam šel hezky i k příjmení. Jinak manža má narozky i svátek v jeden den 😅

eriska
21. pro 2009

nam by sel adam taky k prijmeni😉 ale ten svatek,no..uvidime..to pritel ma svatek a narozky v lednu, dva dny od sebe, ja to mam pekne rozdelny, duben a listopad a vyhovuje mi to...tak si rikam, ze ten nas mrnous by mohl svatek slavit nekdy treba v lete ci na podzim🙂

miselaniki
21. pro 2009

Janinko, obě jména jsou hezká. Hlavně zkoušej jak vám to pasuje k přijmení. U nás finální jméno pořád vymyšlené nemáme, na holčičku to bylo raz dva, ale ty klučičí nám nějak nejdou, zatím máme Lukáš a Kryštof.

katy007
21. pro 2009

Eri: já listopad a leden a mezi tím Vánoce 😉

crawler
21. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tak tady aktualizace🙂

Katy: kdy jdeš na utz? jsem zvědavá, jaké pohlaví nakonec čekáte vy?🙂

katy007
21. pro 2009

Craw: na další ke své dr. jdu 9.1. tak se zkusíme juknout, jinak na velký 3D asi až kolem 30 tt.

Jinak holky pomoc chlop mě provokuje! Píše mi že si uvařil kafíčko vytáhl cukroví (a mě honí mlsná, taky bych si dala) a že mu v TV začíná pohádka, že jde s MAtem koukat 😠 😠 😠 a já tu tajtrlíkuji a nebaví mě to tu už chci dom!

mandragora10
21. pro 2009

Janinko, gratuluji k chlapeckovi, uz jsem ani necekala, ze to bude holcicka....proste se v cervenci a srpnu 2009 zadelavalo na chlapecky 🙂 Obe jmena jsou moc hezka....svatek na Stedry den, teda nic moc, ale porad lepsi nez mit na Stedry den narozeniny (to ma muj strejda)....svatky se ase az tak moc neslavi, i kdyz deti oslavy miluji a asi byste muslei dopoledne slavit Aadamka a vecer by prisel Jezisek 🙂

Skreti, taky gratulace....hlavne ze je vsechno v poradku, v nasi debatni skupince to ani nic jineho nez kluk byt nemuze 🙂

Jinak davejte na sebe pozor, zrovna jsem sla po ulici a tam lezela na zemi pani, nohu od kolena niz uplne vykloubenou, uz tam stala zachranka, ale pani narikala a okolo ni hloucek...uplne se mi udelalo nevolno. Tak my s temi brisky musime byt dvakrat opatrnejsi.

crawler
21. pro 2009

katy: fakt jsem na vás zvědavá, páč jsi poslední šance - já a evča budeme mít překvápko...no a teda ještě ten zuzík to nemá tak úplně jistý, páč přeci jenom když to neřekl přímo mudr....🙂

já jdu dělat rafaelo za chvilinku a bojím bojím, že to hned sním...mám totiž poslední 3 dny šílené chutě, tak nevím nevím :-/

já mám taky svátek na vánoce a naopak se mi to líbí, páč nemáme ve zvyku svátky nějak slavit, ale páč mají rodiče nakoupené dárky, tak mi vždy dopoledne jeden šupli k tomu svátku - tak jsem měla takovou ochutnávku na večerní rozbalování ;-DDD

katy007
21. pro 2009

No ještě jsou kombinace Adamů a Ev, co se na vánoce i narodili 😉 😅

crawler
21. pro 2009

já se sice na štedrý den nenarodila, ale narodila jsem se v den, kdy chodí mikuláš s čerty, takže narozeniny i svátek mám kousek od sebe - teď mi to je fuk, ale když jsem byla malá, tak jsem musela čekat celý rok na nějaký dárek ;-DDD

janinka22
21. pro 2009

misi,jasně,že to zkoušíme i k příjmení 🙂
Ještě mě napadlo zabrousit do zahraničních kalendářů... ale právě vyloženě zahraniční jméno by se nehodilo k našemu vyložené českému příjmení,no,tak uvidíme,třeba ještě na něco narazím..

man,beru to jak píšeš-svátky se až tak neslaví-u nás to tak funguje,takže bych se netrápila tím,že by měl Adámek svátek na štědrý den...a dokud by byl malý,tak by se to řešilo jak píšete-ráno dárek k svátku a večer dárky pod stromečkem 🙂
Jojo,já se teď taky bojím chodit po venku,chodím opatrně jak to jde,člověk nikdy neví,kde to podklouzne a už letí...

skret,tak to mě mrzí,že vám to ten váš lumpík neukázal!! Ale hlavně že jste oba v pořádku a rostete jak máte 😉

crawler
21. pro 2009

man: tomu říkáš bříško? 😀DD to je prča, jen počkejte, dneska vám tam hodím sebe - nebo možná, že ty fotky co už v albu mám, jsou děsivé ažaž...vážně jsem zvědavá, kam až to doparcuju, každopádně svou zimní bundu mám už na knop, takže počítám, že nový rok už budu muset být v novém - naštěstí mám těhu kabát od sestry , do kterého by se vešly i trojčata🙂

jo a kostičko - nechceš taky do naší tabulky?🙂 jinak ještě k té váze - má dr. mi řekla, že možná to bude víc vody, ale dle 3D utz ve 22.tt to nebylo potvrzeno - ale sestra měla plodovky 2x tolik při obou těhotenství - je to nějaká porucha hyper...a dál nevím...Každopádně jsem měla strach hlavně kvůli tomu, že mi váha třeba 3 týdny stála a pak během týdne šup 3 kila nahoru...pak zase chvíli klid a nárazově zase 3 kg nahoru...ten týden, kdy jsem to nabrala byl ten, kdy jsem brala vitamíny a to období mezi tím mi váha zase klesala, tak jsem nakonec ty vitamíny vysadila a váha šla za týden zase o 2kg dolů...ted vitamíny neberu, ale s přibíráním počítám - to ale kvůli vánocům🙂 - momentálně mám tedy nahoře něco mezi 5-6kily (za těch vitamínů to byl +9kg! a z toho důvodu si myslím, že to je těmi vitamíny, páč jsem jedla pořád stejně)...😉

janinka22
21. pro 2009

man,ty máš tak roztomilý bříško 😅 i když na 24tt teda pořád dost malušenký,ne? 🙂 fotíš se po ránu nebo k večeru..? Já na večer,pak mi ale přijde,že jsem široká už pod prsama a že to samotný bříško nevynikne.. asi jak jsem za celej den najezená nebo co 😀

crawler
21. pro 2009

no janinko to tvé bříško, to je taky kapitola sama pro sebe🙂DDD já jsem zvědavá, zda nás pak doženete nebo jestli ho před porodem budete mít o polovinu menší než my ;-D kdepak ty mimísky máte schovaný, když už měří tolik centimetrů, tak já nevím, jak je tam máte uskladněný ;-D

janinka22
21. pro 2009

craw,no jo,je to zajímavý,že někdo má bříško hned a roste mu rychle a dost a někomu zas vůbec...taky to moc nechápu a jsem zvědavá jak budu vypadat před porodem..no ale zase jsem i ráda,než se už teď tahat s velkým bříškem je lepší žádný nemít 🙂

mandragora10
21. pro 2009

Janinko, Craw....no vam mozna prijde malinkaty, ale ja mela predtim obraceny lavor, tak mi prijde, ze mam pod pupikem tedka balonek 🙂 Jinak je to foceny po ranu, takze vecer je asi jeste o trochu vetsi 🙂 Ale je pravda, ze okoli ma pocit, ze na 6. mesic zatim nevypada.
Jinak ale i kdyz mam male brisko, uz mi vyskocily 3 strie...a to se poctive mazu minimalne 2x denne, olejem a Elasti Q ☹ Hold je to asi vic o elasticite kuze, mam ji vseobecne suchou a na vahove vykyvy moc neni zvykla, tak se bouri. Hold nekdo ma vetsi brisko a hladoucke, ja mensi a jizvicky.

ivet6
21. pro 2009

Ahoj holky,

gratuluji k chlapcům 😀 Já byla v pátek taky na UZ a paní doktorka mi říkala, že tam vidí pytlíčka 😀

Ani sem se nedivila kór, když jsem začala koukat na vaši diskuzi! Tady se ani nic jinýho nelíhne 😀 😀 😀

Takže kdo chce kloučka sééééééém 😀

verisek
21. pro 2009

ahoj holky, tak ja se ted vratila z Olympie atd.. kupovala jsem darky, jeste mi chybi asi 3 tak jsem rada, jsem docela utahana a zmrzla..
jinak jsem dnes byla u sve doktorky na kontrole, cipek i deloha se zklidnili, tak jsem rada, mam dal dodrzovat klid a pit magnezium, jinak prcek si dneska cucal snad celou rucicku, tak to bylo moc hezky, po Novem roce me ceka test na cukrovku, fuj a 3D ultrazvuk, na ten se moc tesime
jinak jsem se ji ptala na epidural jestli je placeny a rikala, jak kde, pokud je to fakultni nemocnice nebo porodnice tak se neplati, pokud mestska, jako treba Milostrdni bratri, tak se muze stat, ze ho chteji zaplatit a co se tyce bezpecnosti, tak pokud to dela odbornik, ktery tech epiduralu picha denne nekolik, neni se ceho bat..

crawler
21. pro 2009

man: vážně už strie na takovém pidimini bříšku?🙂já jich teda mám pár na bocích už z puberty, kdy mi lítala váha nahoru dolu, ale nejsou prakticky vidět...teď se mažu elastiquem, indulonou, olejem od avonu skin so soft a prostě čímkoli, co přijde pod ruce...a zatím teda nic, ale strie určo budou, páč je mají sestry i mamka, tudíž geneticky mi je to daný...to mi připomíná, že dnes jsem se ještě nemazala... 😅

ivet: tebe v tabulce nemáme...přemýšlím, že udělám zvlášť květňátka, páč vás přibývá, ale aby v tom byl trochu systém, tak vám udělám vlastní tabulku, teda jestli chcete 🙂 a mimo to teda gratuluji ke klučíkovi - mě to přijde uplně neuvěřitelný, myslela jsem si, že to bude plus minus 1:1 a ono samý XY 😀

veri: já chci rodit v litomyšli a tam je to zrovna placené - tuším 3500kč - já teda epi nechci...slyšela jsem i dost špatných ohlasů, ale uvidíme, jak to bude...chci rodit do vody a tam ani epi nebývá třeba - v tom smyslu, že ta voda bývá jako taková přirozená analgeze, tak uvidíme...možná budu po hodině prosit, aby mi ho napíchli ;-DDD

verisek
21. pro 2009

craw: ja jsem posera a bolest snasim hrozne, jsem schopna i omdlit 😅 obcas jsem mela hodne bolestivou menstruaci, jednou me pritel vezl v bolestech na pohotovost, zvracela jsem, tekl ze me studenej pot a bylo mi na omdleni, bolelo me v zadech, tam mi pichli injekci a do ted si pamatuju tu okamzitou ulevu..

zuzi82
autor
21. pro 2009

Man: to tvoje bříško bych brala i jako netěhule.
Já do epiduralu asi půjdu. Taky bolest nemusím, takže pokud mi to pomůže užít si porod s menšími bolestmi, tak do toho jdu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru