Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

eriska
15. dub 2010

evus, přesně tak, hlavně v tu chvíli, ti to je úplně jedno...soustředíš se na sebe a na miminko..u nás taky byli všichni moc milý a příjemní..ted, s odstupem, když někdo přijde na návštěvu (každý den tady min. jednu návštěvu máme), tak s přítelem vyprávíme a všichni se dobře baví..a když to tak poslouchám, tak my taky..jako na otázku dr., po kolika minutách mám kontrakce jsem bez nadechnutí odpověděla furt, pak mi říká maminko tlačte, ale nevydávejte u toho zvuky a já funěla a on nefunte..takže sranda..no..😀

jdeme kojit, třeba se sem za vámi ještě dostanu🙂

t.kosticka
15. dub 2010

Ahoj holky!
Nám na vesici nešel od 8hod do 15hod proud....naštěstí jsme byla na gyndě pro mateřskou, takže mi to celkem uteklo...to je děs. Byla tady zima, protože i kotel na elektřinu a babičce do toho všeho ani netekla voda, protože mají darling... 🙄

Takže man už je v porodnici... 😅 DRŽÍM VIRTUÁLNĚ PĚSTI!

Te´d nevím, co všechno jste tady řešily...
strie mám na bocích,
zhnědnul mi hrozně pupík a mám od něj hnědou čáru 😀 ,
jednorázový kalhotky mám, poporodní stahující jsem chtěla, ale někde jsme si přečetla, že to je blbost, zbytečný utrácení, stačí kojit a ležet na břiše, aby se děloha stahovala, jak má...
maliník i semínka se chystám koupit

monitor máme Nanny (půjčený od kamarádky)

janinka22
15. dub 2010

holky, tak man se mi pořád neozvala.. by mě zajímalo jak na tom je, chudák malá..

t.kosticka
15. dub 2010

tak buď trpí ☹ a nebo už má po a odpočívá 🙂 ...

andrea110409
15. dub 2010

Teda začínám man litovat to už je moc dlouhé. Kdyby bylo po tak by určitě napsala. Já psala sms ještě z porodního stolu abych nevnímala síti. Fotku zkusím dat do alba kdyby se to nepovedlo tak to zítra napravím🙂

janinka22
15. dub 2010

tery,doufám,že spíš to bude ta druhá možnost a nemá hned náladu vypisovat sms-což bych se nedivila 🙂

t.kosticka
15. dub 2010

jo evej ....s těma depkama, to bych taky mohla vyprávět... 😒

t.kosticka
15. dub 2010

no, já si myslím to samé jako andy... třeba má to intenzivní cvičení taky nějaký vliv na uvolnění před porodem, co myslíte?!

Jo andy, na fotky jsme zvědavé!!!!tak honem!

Mohli bysme pak udělat album s fotkama jen našich prcků, co říkáte holky!!!!

t.kosticka
15. dub 2010

helů hele hele katy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katy007
15. dub 2010

Ahoj holky,
koukám, že než stihnu hodit odkaz tak mě Terka předběhla 🙂

t.kosticka
15. dub 2010

promiň katy! já byla hned z toho "hin"... 😕

t.kosticka
15. dub 2010

je to kočka!

t.kosticka
15. dub 2010

jak se cítíš?! Povídej přeháněj ... pokud teda můžeš...
Gratuluju gratuluju gratuluju...

ivet6
15. dub 2010

Katy ta tvoje Adélka je nádherná 😵

katy007
15. dub 2010

Moc děkuji za gratulace pořád na Adélku koukáme a nemůžeme se nabažit. Je hodňoučká, ale to ze začátku asi všechny děti jen spí, baští a kadí 😀 dneska budeme zase koupat moc se jí to líbí. Zítra zase jdeme k dr. na kontrolní odběry kvůli té žloutence tak doufám, že vše bude v pořádku a že se ji ni nevrací, mám o ni strach. Taky se krásně směje, jen přebalování se ji nelíbí to je křiku jako bychom ji na nože braly.
Jinak se cítím dobře nic mě nebolí, zatím jsem ještě i vyspaná, vstáváme kolem 22 hod. pak mezi 2-3 a apk až mezi 6-7,30 jak kdy.

Co nového tady? nějaké další dítko na světě?

miselaniki
15. dub 2010

ahoj katy: adélka je nádherná princezna, to se máš že už ji máte doma, já už počítám dny🙂

t.kosticka
15. dub 2010

Teda katy, už jsme tady řešily, jaký si měla rychlý porod...to Ti tady závidíme... a ty máš kdokonce i štěstí, že malá takhle hezky spí... 😀
Tak doufám, že ta moje Adélka bude podobného ražení jako ta Tvoje 😉

evuss
15. dub 2010

Katy Adélka je hezoučká, gratuluju ještě jednou. A jak píše Kosti. Rychlý porod, hodný miminko, co víc si přát 🙂

jajinka27
15. dub 2010

jéé se omlouvám že sem lezu 🙂

Katy velikánská gratulace k Adélce, přeju jí do života jen a jen štěstíčko a zdravíčko 😵

janinka22
15. dub 2010

holky,tak man to má konečně za sebou! Právě mi napsala sms - v 17:15 hod. se narodil Tomášek, měří 49 cm, váží 3,4 kg, píše porod byl dlouhý a bolavý,ale stálo to za to 🙂 ! Tak vám přeju hezký večer. Ještě mrknu na Adélku od Katy..

ivet6
15. dub 2010

sms od Vlaďky 😵

S radostí oznamujeme, že dnes v 17:15 přišel na svět Tomášek Vacek, měří 49 cm a váží 3,4 kg. Porod byl dlouhý a bolavý, ale stálo to za to 🙂

Jupííí, už sem měla strach, co se s Man tak dlouho děje ...... hnedka jí odepisuju, že moc všecky gratulujem 😉

crawler
15. dub 2010

SUPÉR!!! Velikánská gratulace Man!!! Jsi statečná!!! Těšíme se na fotečky a popis! 🙂 Hlavně ať jste zdraví 😀DD

miselaniki
15. dub 2010

Jé janinko děkujeme- no konečně, to se holka asi vytrápila, ale Tomášek má krásné míry. Tak jí pozdravuj a že moc gratulujeme🙂

crawler
15. dub 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/crawler/albu...

aktualizace🙂

jo a Andy se mi pokoušela poslat zřejmě nějaké foto, ale má to 29Mega, což můj mobil fakt nepojme :-/

verisek
15. dub 2010

zrovna jsem na ni myslela, ze se musim kouknout, jestli uz napsala, tak hlavne, ze jsou oba v poradku a ma to uz za sebou, asi to nemela jednoduchy chudak, podle toho co pise
kazdopadne obrovska gratulacce!!!! 🙂

verisek
15. dub 2010

ted me napadlo, holky je tady vubec nektera, ktere pichali epidural? 🙂

baterka
15. dub 2010

wow, man, to je super zpráva, je to holka statečná a Tomášek za to určitě stojí! Gratulace!
Katy: Adélka je "k nakousnutí", opravdu poklad, závidím 🙂 😉

crawler
15. dub 2010

zatím ne, ale myslím, že man vzhledem, jak dlouho jí to trvalo ho snad měla...jinak by musela být šíleně vyčerpaná...jestli ho neměla, tak klobouk dolů...teda vlastně i když ho měla...však je to fuk...všechny jste holky statečné...chtěla jsem zeptat vás maminek...Křičely jste? ulevovaly jste si nějak nahlas nebo jste to snášely potichu???? 😅

verisek
15. dub 2010

no prave, mam pocit, ze kdyz jsme se o tom bavili, tak psala, ze v te porodnici za neho chteji 5000, tak nevim, jestli do neho sla... 😒 coz je teda nehorazna cena...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru