Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

zuzi82
autor
16. srp 2010

@t.kosticka Tak to je moc fajn, že se máte dobře a budete se brzy stěhovat. A pak, doufám, zařídíte net a začneš mezi nás zase chodit 😉

t.kosticka
16. srp 2010

a už zase budu muset letět, jdeme koupat... 😉 snad se v týdnu ještě objevím...
mějte se holky hezky...zatím!!!!! 🙂

soniq
16. srp 2010

ahooooooj 🙂

mandragora10
16. srp 2010

@t.kosticka Teri, uz jsem si te potvrdila a mam te v pratelich 🙂

baterka
16. srp 2010

ahoj holky, tak jsem vás dočetla!

@soniq tedy, vypadá to, že to bereš dobře a jsi trpělivá, čekáš, s čím přítel přijde! To Tě obduvuju, já bych si dělala hysteráky... 😅 Držím palce, ať to vše dopadne dobře a ať T to Kubík zatím vynahrazuje 😲

@mandragora10 přidávám se ke gratulacím a ódám na svatební foto, nádhera!!!

@t.kosticka Teri, to znám, taky rekonstruujeme, akorát že my v tom staveništi bydlíme 🙂, bez wc, sprchy, pračky, ledničky..., paráda. Tak držím palce, ať jsou práce rychle a brzy se stěhujete!

U nás je nové to, že mám na baráčku net! Hurá, byl to boj, ale vyhrála jsem 😎 ! Kope se tu čistička a zedníci taky docela makaj, takže baráček se mění před očima a penízky na účtu svítí čerbeně ... ☹. No ale Marek je zlatíčko, je moc hodný, usíná kolem osmé, budí se ve 2 a v 5 a pak spí ještě tak do sedmi. Zatím mu stále stačí mlíčko ode mě, takže doufám, že to vydrží. Jak píše Eriska, pokud to půjde, taky neplánuju příkrmy určitě do půl roku a pak uvidíme.

eriska
16. srp 2010

teda, maminy, člověk si odpo schrupne s prckem, pak zajede vykoupat psa a vy se takhle rozepíšete..🙂 a až tady budu zítra, tak tu nikdo nebude,co? 😠

baterka, teda, takový bojový podmínky tam máš? to skládám obdiv k tvým nohám..tam já bych být nemohla..jsem holt zhýčkaná,no 😅 a je super, že to mareček tak pěkně zvládá..

soniq, máš správný přístup..nenechat se tím deptat, mazlit se s bobíškem, prostě si ho užívat, je to děs, jak rostě před očima,co?hlavně, že je malý i ty zdravý a to je to nej..našemu hodně blízkému oznámili, že má nejtěžší formu leukémie, tak je to fakt síla..a víte, jak mu to oznámili? po telefonu, ať si sbalí župan a přijede..no zabít ty doktory..

soniq
16. srp 2010

@eriska já tu zítra dopo určo nebudu 🙂, musím do brna něco vyřídit a malýho bude hlídat babička....já až odpo nebo k večeru. Tak holky mějte se pěkně a přeji krásnou donbrou noc...já už jdu si lehnouit a koukat na telku, malej už dávno spí tak paráda...🙂

eriska
16. srp 2010

soniq, jééé, tak díky za info..my asi taky spíš vyrazíme ven..teď tady pod okny řve nějaký opilec..no hrůza, tomík se chudák v postýlce kroutí...já jdu udělat pár foteček na funny photo🙂

jasekd
16. srp 2010

@baterka Ahoj, to jsou teda bojove podminky... a kde vlastne ted jses, psala jsi o severu, myslis Cechy nebo Moravu?

eriska
16. srp 2010

nové foto a už jdu spát..sice se mi nechce, ale třeba toho využít, dokud ten můj malý poklad chrupká...tak všem přeji dobrou noc a dobré ránko😀

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/eriska/album...

jasekd
16. srp 2010

@eriska Ten Tomasek vypada tak dospele 😀

eriska
16. srp 2010

to víš, jede pátý měsíc, tak hází dospělé výrazy😀DDD ne, letí to strašně..kolikrát si říkám, že si to tak strašně letí, že když jsem byla v pátém měsíci, tak byly vánoce a on už je v pátém tomík..a o vánocích ani nemluvím..to budeme zkoušet stát, už bude sám sedět. lést...občas chci zpátky na pošušňání to malé miminečko

jasekd
17. srp 2010

@eriska no to si budes muset udelat dalsi 😀 😀 😀

katy007
17. srp 2010

Ahoj holky,
jak se máte? My už jsme zpět z chaty bylo fajn, ale tentokrát žádná přečtená kniha, Aďa měla nějaké své dny byla protivná, nic ji nebavilo, tak jsme pořád s mamkou kolem ní lítaly a dělaly ji program a stejně moc spokojena nebyla.
Odpo zkusím hodit nějaké fotky.
Co tady nového?

mandragora10
17. srp 2010

@eriska Jeee, to jsou super fotecky!!!Tomik je krasnej 🙂

baterka
17. srp 2010

@jasekd
@eriska no jo, bojové to je, ale jde to, je ještě teplo a Marek to zvládá mnohem líp než my dva s manžou 🙂!

@katy007 ahoj, vítej zpět z chalupy. Novinky moc netuším, neb tu jsem taky po dlouhé době, ale jedna pecka tu je: jasekd je velmi velmi pravděpodobně opět těhotná!

jasekd
17. srp 2010

@baterka Decku je jedno, kde je, dokud ma teplo a vas, proto jak pises, je to bojove pro vas, ale zas muzete byt spolu, jak jsi byla po porodu sama, to nebylo lehky... A kde ze teda jste na severu? Jesli neni tajne, aspon oblast 😉

baterka
17. srp 2010

@jasekd mezi Děčínem a Českou Lípou a tajné to zhodně není 🙂

baterka
17. srp 2010

@jasekd a máš pravdu, důležité je teplo, rodiče, mlíko a občas přebalit a vykoupat (kyblík tu má), ostatní moc nevnímá 🙂. Přesně, lepší být pohromadě v nepohodlí než zvlášť. To máš recht

jasekd
17. srp 2010

@baterka Jejda a povodne jste nemeli? Asi ne, kdyz o tom nepises, my tady v JBC v pohoda, za LBC v chalupe mame vodu ve sklepe jeste ted (prusak spodni vody),ale co se deje kus dal, to je hruza a tim vasim smerem to bylo taky 😒 A puvodne jsi odkud?

zuzi82
autor
17. srp 2010

Jé Bater, to jsem nevěděla, že přímo tam. Zrovna v sobotu tam jedeme na týden. Mám tam babičku a jezdila jsem tam jako dítě na chatu. A teď tam jedeme za rodiči a bábí na dovču. Jestli nechceš veřejně, tak písni do IP, kde přesně baráček stavíme. My jedeme do Kytlic 😉

jasekd
17. srp 2010

@zuzi82 v Kytlicich jsem byla na podzim na dovolene jeste s pupkem. A jak se to teda rika, ta Kytlice nebo ty Kytlice? My rikali ta Kytlice, ale na ofiko strankach obce je oboje 😅 Predpokladam, ze myslime to same, mezi N.Borem a Varnsdorfem...

zuzi82
autor
17. srp 2010

@jasekd Spíš bych řekla mezi N.Borem a Č. Kamenicí, ale je to ono. Někdo to říká jako ta a někdo ty. Jsou dvě varianty. Buď je to podle sukně ta Kytlice a nebo podle rodu Kytlů, kteří tam kdysi žili a pak by to byly ty Kytlice. Tak si můžeš vybrat. My říkáme ty Kytlice. 😉

jasekd
17. srp 2010

@zuzi82 Ono je to v trojuhelniku Kamenice Bor Varnsdorf, jasne. Tak ja budu rikat ta Kytlice, nejak to mam zazite 🙂 Dik za vysvetleni.

baterka
17. srp 2010

@jasekd
@zuzi82 jo tak Kytlice (ty) znám, máme tam kamarády 🙂, svět je malý.
Já pocházím ze Říčan (u Prahy) a teď jsme ve Valkeřicích, je to nad Františkovem nad Ploučnicí, který byl teď dost v televizi, neb nebyl nad Ploučnicí, ale pod Ploučnicí ... ☹.
zrovna řeším, že Marek dneska jedl naposledy v pět ráno a od té doby prso nechce, tak jsem se dívala na www.kojeni.net a může se jednat o tzv. bojkot kojení, uvidíme co s tím, nutit ho rozhodně nechci, ale o mlíko přijít taky ne... Nevíte některá jak na něj? Nebo prostě jen už 7 hodin nemá hlad? Vypadá jinak spokojeně, hraje si, teplotu nemá, tak nevím....

jasekd
17. srp 2010

@baterka no to nevim, to se mi nestalo. On teda nikdy hlady moc nebrecel, ale prece jen pak fnukal a kdyz mu dam, nepohrdne. Tak to zkousej...Mrknu na mapu na ty Valkerice 😉

jasekd
17. srp 2010

@jasekd dam jidlo, prso uz bohuzel asi tyden ne ☹ Ale ani pri kojeni se mi toto nestalo...

jasekd
17. srp 2010

@baterka mluvim sama se sebou, blbec 😅

jasekd
17. srp 2010

@baterka no je to dira 😀 Neni to sok, od Prahy tam?Oni nekteri Jizani maji u nas na severu depku a nektere tyhle vesnicky kolem Boru a Kamenice jsou takove...Tuhle teda neznam. Tam uz skoro zacina Stredohori, ne? My meli babi a dedu jeste kus dal, Louny...

baterka
17. srp 2010

@jasekd sama tu nejsi!!! já kojila 🙂, takže plasný poplach, už je to ok, jen asi prostě neměl hlad, jsem matka bláznivá
jo díra to tu je, ale krám i školku máme naproti, takže pohoda, navíc ve vedlejší vesnici máme kamarády, zrovna dneska k nim jedu vyprat - s látkovkama bez pračky je to fakt bojovka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru