Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

jasekd
17. srp 2010

@baterka a to se mi libi, ze se nedas, a stejne ty latkovky pouzivas. Ja je taky taham, kde se da, mne proste vadi ten odpad 😠 A jsme na ne zvykly, zrovna jdu veset. My mame bojovku zase jinak, v 1+1 na 40metrech budem snad 4... K Dr jdu na 15 hod, zacinam byt nervozni...

baterka
17. srp 2010

@jasekd to víš, jsem nezmar 🙂 a přesně, než ty tuny odpadu, bych se protivila sama sobě. No, ale když dojdou látkovky a nemam ani suchý ani čistý, tak občas použiju Alanu - to z DM ty z celulózy, dávám je na kompost a super, za 6 týdnů po nich není ani památky, jsou komplet rozložený 🙂, to je super alternativa. Nehledě na to, že Marek byl v porodnici v jednorázovkách (jinak to nešlo, že jo...) a děsně se opruzoval, na látkovky jsem přešla skoro hned po návratu z porodky a od té doby paráda, má zadek přímo ukázkovej 😀
prosim Tě, tak to na Tebe ve tři budu moooooooc myslet, ale však Ty už vlastně víš, ne? Tak teď hlavně, ať je vše v pořádku, ať už je něco vidět a dej pak vědět, jsem napnutá jak guma od trenek 😀!!! tak tfuj tfuj tfuj a hlavně zkus zachovat klid. Vím, 40m je málo, ale vy se nějak poskládáte a zas je skvělý, že Martínek bude mít sourozence tak blízko - budou si spolu hrát a držet při sobě

jasekd
17. srp 2010

@baterka Kecas, Alany se daj dat na kompost? Ja se ptala na latkovkch a tam rikaly holky, ze asi ne. No my v panelaku kompost nemame, ale manzel vozi na kole k rodicum bio odpad v plastovejch krabickach, tak mu obcas soupnu tu Alanu, mam je spis po doktorech a tak, ale ted jsem koupila dve AIO a i k Dr budem chodit v latce. Taky latkuju od navratu, cca od 3 tejdnu i na noc vetsinou. Jsme asi podobne prasteny, co?
Dik za palce, vim, ze jsem tehotna, ale zda je vse OK, se uvidi...

baterka
17. srp 2010

@jasekd 🙂 tak to mě těší, že je tu taky takový nadšenec pro ekologii, látkovky a vůbec 🙂!!! Hele, na Alanách je sice v češtině napsáno, že podle zákona o odpadech se kompostovat nesmějí, ale v dalších řečech je napsáno, že jsou všechny části 100% biologicky odbouratelné, já to nedávám na veřejný kompost (tady ani není, ale třeba v Říčanech se bioodpad sváží), ale na svůj kompost, takže tím nic neporušuju a jak říkám, rozložily se. Je to jen celulóza a Markovy hovínka, takže to je jako kdybys tam dala dřevo, prostě to kompostuju a pak si s tím klidně pohnojím záhon, toho se nebojím.
A jaký AIO jsi si koupila? Zrovna jsem koukala na net, na aukro a tak a jsou tam nějaké od Sketch, znáš je? A Ty co máš, jsi spokojená? A jak dlouho schnou? Já používám vícevstvé od Popoliny a na ně svrchňáky od Bambino mio, jsme teď na S, ale ještě jsou Markovi i jedny XS, chodím s nima i k dokotorům, ale nějaké dvoje AIO bych snesla.
Mimi bude určitě v pořádku, jen jestli už bude něco vidět, přeci jen budeš tak v 5 - 6tt, nebo už víc?

katy007
17. srp 2010

Jaksed: jé tak to gratuluji k miminku! Jste si ale pospíšili, to já bych nedala. teď Aďa předvedla jak se umí vztekat a to byl záhul.

Man: gratuluji vám mladá paní přeji vám ze srdce to nej. Byla jsi nádherná nevěsta.

Eri: v čem si hraješ, s těmi fotkami když malý spí a maminka si hraje? Jsou super taky bych nějaké takové chtěla.

jasekd
17. srp 2010

Holky, je to potvrzeno, nejaky 5.-6.tyden, zatim dutinka, srdicko jeste ne, kontrola s odberama za 14 dnu 🙂
@katy007 Dik, dala bys, kdybys musela, planovane to uplne nebylo 😉
@baterka jj, bylo to brzo, ale oni me tam tak nahnali, tak jsem poslechla, snad uz bude za 14 dnu tukat. Alany v kompostu bych se taky nebala, ja spis myslela, ze se to nerozlozi cele. K tem plinam, mrkni do diskuse latk.pliny a zeptej se, ale mam pocit, ze ty Sketch kritizovali jako ausus. Ja mam HaipuDaipu Pastelku 24x (kalhotkovka), na to HD svrchnaky, par ctvercu a ty AIO jsou Pop in Bamboo zlutou(vypada hezky, saje, ale uplne nadsena z ni nejsem, dela hrb na zadech a celkem blbe se v ni ty vnitrni casti rovnaj) a Imse Vimse obyc. bilou, ta je jednodussi na oblekani, ale neni tak fesna. Jinak ty Haipy mne pripadaj lepsi, sedi to krasne, saje, neprotejka, akorat nadavaj, ze hrubne material, ale ja jak nemam jine, tak to moc neposoudim a Martinek si nestezuje 😀 Strihove je paradni a zkusim je prohnat kyselinou citronovou, to zmekci. Ja mam ty AIO kvuli nefrologii, sestra tam s tim manipuluje, tak nosim papiraky, protoze HD je mokra skrz naskrz, kdyz se sundaj svrchnaky, tak to by mi bylo blby, aby na to sahala, jakmile dostanou na brisko UZ sondu, tak se mima vetsinou pocuraj, ty AIO jsou jak jednorazovky na manipulaci, tak proto. Jinak bych je nekupovala, je to takovy kompromis, podle me plina a na to gatky sedi lip.

jasekd
17. srp 2010

@baterka Doted jsem na nefro mela papiraky a az pujdem priste, tak zkusim ty AIO, jsem to psala nejak zmatene 😅

soniq
17. srp 2010

@jasekd jsem na tebe dneska celej den myslela...tak moc gratuluji, hlavně at se to dobře vyvíjí 🙂 a co Dr, říkala něco že jsi těhotná a máš 4měsíčního kloučka?

jasekd
17. srp 2010

@soniq Rikala jen: tak doktorko, jsi zase matka 😀 a ptala se, jestli jsem kojila a jestli jsem mela MS. Ona sama ma 3 vlastni deti a jedno osvojene, tak asi mnozeni celkem fandi 😀 Kloucka jsem nechala mymu tatovi, protoze jak jsem cekala, sestricka: Jeee, vy jste po 6tinedeli? No to uz asi neee.. Tak normalni prohlidka. Ja ji rikam, nene, asi druhe dite... A ona na celou cekarnu: Jeee, to je mazeeec, ze vy mate hodny dite, co v noci spi, a tak jste dovadeli.... Jak budou od sebe? Ty brdo, dalsi mimiiiiii. Takze cela cekarna vedela, proc tam jdu, tak aspon necumeli, jak mam to prvni malicke. Byly tam 2 zensky po 6tinedeli s miminkama, takove opicky male, uz si to clovek nepamatuje, ja teda nemela uplnyho drobka a zitra jdu do porodnice za kamoskou, dneska se narodila holcicka, tak se tesim.

soniq
17. srp 2010

@jasekd tak v poho to proběhlo, to musela být sranda 🙂, teda aspoň tak jak jsi to napsala tak jsem se u toho smála 🙂.

jasekd
17. srp 2010

@soniq myslim, ze lidi se tam smalo vic 😀 ja je tam znam, tak jsem sla pripravena... Za 14 dni uz dite povalim sebou, nema mi kdo hlidat, tak snad tam nebude jina sestra, aby to taky takhle komentovala 😅

soniq
17. srp 2010

Tady je mrtvo 🙂

zuzi82
autor
17. srp 2010

@jasekd taky jsem se zasmála. Ale pro tebe to asi zrovna legrační nebylo, že? Jinka mocinky moc gratuluji. 😅

jasekd
17. srp 2010

@zuzi82 ale jo, ja na to byla pripravena, jsou to docela drzky, ale mily 😀
@soniq no jo, nemuzu zvanit, manzel krmi a ja delam pradlo a dalsi domaci prace, tak nepokousej 😀

zuzi82
autor
17. srp 2010

@jasekd A vy ještě nechníte? To my už máme uspáno, takže pohoda. Manžel se dívá na fotbal, takže já mám volno. Myslím, že je rád, že mu tam nelítám před obrazovkou 😅

jasekd
17. srp 2010

@zuzi82 Mne zajima jen fotbal na svetove urovni, takove MS jsme s Martinkem sledovali, manzel ne. Malej dneska dlouho zaspal navecir, tak se mu to posunulo...

zuzi82
autor
17. srp 2010

@jasekd Tak to jo. No u nás je fotbal na prvním místě (teda myslím u manži, já ho spíš nesnáším, ale co nadělám) Už teď sní o tom jak Matěj bude velký hráč. 😀 😀 😀 Jestli teda bude pohybově po mě, tak maximálně baleťák, ale rozhodně ne fotbalista. 😀 😀 😀

soniq
17. srp 2010

no my jsme taky dnešek prospali ale jeho doba ve 20hod usínání tak už spí....

jasekd
17. srp 2010

@zuzi82 Chudinka, Matej Harapes 😀 😀 😀 To uz jsme tu resily s Eri, ze nechcem fotbalistu a hokejistu, a moje kamoska ma hruzu z mazoretek 😀 Stejne si to ty deti udelaj podle svyho. Kdyby byl po nas, bude to bezkar, manzel jako malej cca do 14ti zavodil, pak uz byl linej, je to strasna drina. Ja jezdim rekreacne, ale slusne, vlastne Martinek byl s nama, ja jezdila jeste v 8. mesici (mela jsem zakazany kolo a skoky), tak jsem si to vynahradila trochu v zime. Turisti se divili, kdyz je predjizdel bruslici slon 😀 Ale bala jsem se z kopce, kvuli padu, a tech v te dobe asi 12 kg nahore, to to valilo 😀

zuzi82
autor
17. srp 2010

@jasekd No, takže si toho běžkujícího slona letos zopakuješ, že? Určitě se ti to tak líbilo, že sis bez toho zimu nedokázala ani představit, takže žádný omyl, ale naplánované běžkující slůně 😀

mercedesse
17. srp 2010

@jasekd tak taky moc gratulkuju, hurááá někdo bude rodit po mně 😀 😀 Mě teď už začalo pěkně růst břicho. Za chvíli budu jak meloun, ale upřímně se na to těším 😀 No co mě už to postavu nezkazí a konečně můžu říkat, že jsem těhotná a ne tlustá. Až bude chvilka tak nafotím.

jasekd
17. srp 2010

@zuzi82 a kam dam Martinka? Asi do batohu.. No ale pokud budu OK, dam ho na hlidani a urcite vyrazim, jako jezdim obezretne, kratke trasy treba 10 km a z kopce pomalu. Ja jsem si na lyzich jista, tak se tak nebojim, ale kolo natrasa a minule mi ho zakazali, tak na to se jeste nejakou dobu neposadim 😖
@mercedesse boze, ja snad budu zase rodit 😖 😀
Ja se tak tesim zitra na toho drobecka od kamosky...

zuzi82
autor
17. srp 2010

@jasekd Martínka samozřejmě na hlídání, nebo manželovi do krosničky na záda 😅 A těš se hlavně na toho svého drobečka. Už jsi přemýšlela, jestli bys radši páreček nebo dva rošťáky? A co manžel? Jak vůbec reaguje na ten přísun dětí? 😀

jasekd
17. srp 2010

@zuzi82 No on muze za ten druhej prisun 😀 Takze prej se tesi... On chce kazdopadne holcicku, i ja chtela, kdyz jsme cekali Martinka, ale ja mozna chci chlapecka pro Martinka, mne je to jedno, ja nebudu zklamana ani jednim, ale zas pro manzela kdyby byla ta holka... Kdyz bude zas kluk, bude chtit treti... Ja nemuzuz kvuli praci, musim se pak vratit a pak pozdeji je to slozite sehnat zastup do ordinace a nelze to nechat tri roky prazdne...

zuzi82
autor
17. srp 2010

@jasekd Tak že byste zkoušeli holčičku každý rok? 😀 😀 😀

jasekd
17. srp 2010

@zuzi82 ty jsi vtipna 😝 Ne, pristi rok budou dvojcata 😀 😀 😀

soniq
17. srp 2010

humor humor.....skoro 23hod a vy máte humoru na rozdávání 🙂...holky, já si jdu už lehnout, dneska mi nebylo nějak moc dobře a vstávala jsem brzo tak jdu. No ikdyž stejnak malej se za chvíli vzbudí tak má to vůbec cenu? tak aspon si lehnu a budu odpočívat. Tak dobrou noc

baterka
18. srp 2010

dobré ránko!

@jasekd tak moooc gratuluju, jsem ráda, že ses s tím srovnala a těšíte se, Ty i manžel 🙂! Vlastně buď ráda, o to dřív se zvládneš vrátit do ordinace, ne 😉 ? A za 14 bude srdce jako zvon!
Tady je dneska pěkně hnusně, zapla jsem i přímotop, ať je Markovi teplíčko a já jdu řvát na zedníky - dělali omítky a k oknům omítky dotáhli tak inteligentně, že nejdou skoro otevřít... 🙄

verisek
18. srp 2010

ahoj holky,
my dneska valime na kontrolu na neurologii, tak doufam, ze Nikous ukaze jak se umi krasne pretocit a snazi se lezt a budu mit klid 😠
pak vas doctu
jaksed: gratuluji k mimcu 🙂

jasekd
18. srp 2010

@baterka no doufam, dik. Na zactku mi prace chybela, doma hruza, ale ted uz je Martinek lepsi a mam celkem klidek, tak se cloveku do toho stresu az tak nechce, ale druhe mimi a sestinedeli me opet vyleci 😅 Ty zedniky ti nezavidim, ja tak nerada na nekoho rvu, treba konflikty v praci, nastesti nejsou caste, vetsina pacientu je OK a kdyz uz snazim se to resit slusne a v klidu, ale nekdy se to neda a co jsem slysela od znamych co rekonstruovali, byl to des a uz ted se toho bojim, zatim teda nemame co... Byt jsme zvladli sami, ale to byly malickosti, na komplet rek.nemame, nejsme zadny kutilove, to budem muset zadat...

@verisek nejak mi uniklo, co ma za potize? Asi jen kontroly pro jistotu, ne? Jestli se otaci, je sikovnej, Martin se otocil ze zad na brisko predevcirem... A sestrenice kluk jeste pozdeji, a ja podle moji mamy jeste pozdeji, ale ja mam omluvenku (vrozena subluxace kycli a trminky, tudiz to slo hur 😉 ) A dik, snad to bude OK, moje mimi i vase neuro.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru