Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

andrea110409
9. dub 2010

mercedes: no tak to je paráda, to jsou výborné zprávy. Tak hlavně ať fazolka hezky poporůstá a hlavně ať se vám daří co nejlíp. 🙂

miselaniki
9. dub 2010

mer: no to je super zpráva🙂)) mám velkou radost, jen tak dál, moc gratuluju.

soniq
9. dub 2010

Ahoj holky, tak se tu zase hlásím, malej dává zabrat takže když usne tak jsu ráda že je chvíli klid tak honem se snažím vždycky něco uklidit nebo si na chvíli zdřímnout. Nejvíc mi dává zabrat večer když začíná Ulice, to vždycky začne plakat a nevím jak ho utišit, tak vždycky pomůže přítel, vezme si ho k počítači a chová a malej se uklidní, no jo no, chlapi ksobě 🙂. Gratuluji Man k super kontrole a koukám že se nám to tu pomalu začíná rozrůstat, tak mimča, honem honem ven z bříška. 🙂. Jsu zvědavá kdo ukončí tabulku, kdo porodí jako poslední..
Jo, ještě se chci zeptat, můžete mi prosím někdo poradit, protože s přítelem jsme z toho nějak zmateni: Já mám trvalé bydlišt v brně a přítel za Brnem, když jsme se ptali n matrice kde bude mít mlej napsanou trvalou adresu bydliště tak se nám řeklo, že se to bere podle matky, potom ale když přítel šel vyzvedávat rodný list malýho v brně, tak prej m u paní řekla, že je to jedno kde bude mít trvalý, že to záleží na nás, tak já teda nevím, kam ho máme nahlásit na popelnice. Poraďte prosím. Jinak máme vyřízenou i pojišťovnu a čekáme na kartičku 🙂

crawler
9. dub 2010

soniq: ahojky🙂 to věřím, že si radši zdřímneš🙂 a copak? trápí ho prdíky? co se týče trvalého bydliště, tak já myslím, že je to jedno - že záleží na vás...zdravotní poj.je automaticky po matce, ale tohle myslím nee... 😕

mercedesse
9. dub 2010

Holky moc moc děkuju, já jsem tak hrozně šťastná, doufám, že mi to vydrží až do toho listopadu. 🙂

soniq
9. dub 2010

Craw: no to právě nikdy nevíme, přes den spinká hezky ale jak se blíží večer, tak jako kdyby to měl přehozený, chce se chovat, prdíky by neměl mít, to cvičíme nožičkama a používám krém Pupík na bříško, a to vždycky slyším jak prdí, je přebalenej, teplo mu snad je taky, právě že vůbec nevíme co mu je. Akorát jsu zvědavá jak to budu dělat ted, přítel bude jezdit z práce pozdě a nevím kdo ho vždycky usměrní, budu se to muset naučit, ale je možný, že vždycky malej vicítí, že jsu pak z něho už nervní a že se stresuju, protože nevím jak mu pomoci tak brečí a brečí.....
Tak děkuji za radu, zdrav.poj. vím, že to je po matce. ale ta adresa...taky když ti každej řekne něco jinýho tak pak z toho máš velkou hlavu a nevíš vůbec nic.....Je fakt že když mě přijímali do porodky tak jsem jim řekla trvalou adresu ale i adresu kde momentálně bydlím a prcek má v očkovacím průkazu napsanou adresu u přítele a já v propouštěcích papírech taky........Pak mám strach aby v tom nebyl bordel nebo aby se to tímto nějak to bydlišt nezkomplikovalo.......no, ještě si o tom promluvíme doma a uvidíme......

ivet6
9. dub 2010

mer: KRÁSA, VELKÁ GRATULACE 😵

eriska
9. dub 2010

tak nejdříve, mer, velká gratulka k bublince;) drželi jsme s prďolkou palečky🙂

tak jsem vás lrtmo dočetla, veri, díky za typ, bohužel mi dr. říkala, že se můžou používat až od jednoho měsíce☹

man, super, že kontrola dopadla dobře a malý tak krásně spolupracuje,

andy, takže už zítra,jo?😉 to je krásný, další miminečko přibude🙂

soni, máte krásného chlapečka, teprve jsem ti okoukla album 😅 malýho nahlaš k místu tvého trvalého bydliště, nám to tak říkali a určitě tím nic nezkazíš..já mám jinou otázečku, co baštíš? já mám pocit, že když už můžu a stihnu jíst, tak nic nemůžu..dr. nám zakázala vše, na co mám já či přítel alergii a na co nemáme, tak to zase nadýmá, a tak mám pocit, že když už něco můžu jíst, jsou to dosti nezdravé věci..

holky, prdíky nám dávají pořádně zabrat, včera jsem ho o ve 22:00 dokojila a od té doby do 4 do rána jen plakal..pořád, tak bolestně, dávala jsem pecičky na bříško, kojila, chovala v různých pozicích, chodila, ale prostě nic nezabralo, do toho jsem brečela, protože mi ho bylo strašně moc líto..taky jsme se přestěhovali do obýváku, aby se nám tatínek vyspal, dneska toho má v práci hodně..a kolem té čtvrté jsem už byla fakt bezradná, tak jsem ho položila na polštář a řekla mu, ať si brečí, že muj prostě neumím pomoc a on vytuhnul..a tak jsme spali spolu na gauči, dokud nás přítel ráno nevzbudil, to jsme si přelezli do postele, nakojili a chrupkali jsme do 10:15..teď tady se mnou hopsá na balonu, koulí na mě ty svoje trnky a já to smolím jednou rukou, takže si dovedete představit, jak dlouho to píšu..a až dopíšu, půjdu si s mimísem lehnout..musíme se připravit na další noc..sice máme v záloze připravený teploměr do zadečku, ale přijde mi to drastický

jinak, zuzi je bez pc, včera ji asi odešla hlenová zátka, ale prďolka se nikam nechystá, ač ho maminka z bříška vyhání jak může🙂když by něco, určo vám hned písnu

andrea110409
9. dub 2010

Tak sem si holky pustila ten díl Ulice kde rodila ta žačka ...............docela sebemrskačský 😎 ale myslím, že to byl jeden z mála filmových porodů kterej vypadal aspoň trochu reálně 🙂

andrea110409
9. dub 2010

eri: jak velká je ta hlenová zátka ?

eriska
9. dub 2010

mer, počkej, do listopadu, na konci října nám budeš psát, že sexíkujete, že chodíte na procházky, ať už je miminko u tebe v náručí..známe to tu asi všechny 😅

soni, tak si zavolej na úřad a je to,ne? tam ti poradí a když by to bylo blbě, tak to bude na ně..no, Tomínek mi někdy ppřes den spinká, někdy ho prdíky trápí..teda nevím, co jiného by to mohlo, protože dvě noci zpátky spinkal pěkně a teď se úplně svíjel a pak nezabíralo už ani prso..jinak, když je to jen z rozmaru, tak nám zabírá, když si ho položíme na ruku, obličejíčkem na předloktí..to má rád..ale hlavně, miluje společnost a chování..úplně na něm vidím, když tady někdo je a chová ho, tak ani nekvikne, a když jsem sama, tak kolikrát brečí..no, už abychom byli starší, trošku mluvili, abych věděla, co ho trápí

eriska
9. dub 2010

an, to já netuším..zuzi si sama není jistá, ale říkala, že to je jiné než výtok a že ji PA říkala, ať tak týden počká, že by to do týdne mohlo být, takže držíme pěstičky i jí, ať to má brzo za sebou a mimíska ukecá..man, tak to by ta 7 vyšla😉

ivet6
9. dub 2010

andrej k tý ulici, jj bylo to super zahraný, ale zklamali mě tím umytým mimčem, co z ní vytáhli 😀

mercedesse
9. dub 2010

Ještě jednou díky holky,
eri: snad se malinkej brzo srovná.
Takže nás brzo čekaj další miminka a maminy, tak se budu těšit na zprávičky 😉

eriska
9. dub 2010

mer, taky děkuju..teď si spinká v postýlce..mně ani nevadí, že brečí, mně vadí, že ho to bolí a já mu nemůžu pomoc 😢

andrea110409
9. dub 2010

ivet: no to je klasiícký aby vypadal dobře v televizi 😎
eri: vám teda ty mrnouskove dávají zabrat, jsem zvědavá co budu řikat já za pár dní.........no budu vás holt holky potřebovat protože už budete znát nějaký fígle.......ještě že v dětským budeme mít postel aspoň budeme mít se kam schovat a vklidu si to řešit 😉

mercedesse
9. dub 2010

No to je mi jasný, že nejhorší je, že neumí říct proč pláče a tobě je líto, že se takovu dobu trápí.

eriska
9. dub 2010

an, ono by to příteli nevadilo, ale mně je blbý, že se nevyspí, když musí do práce..tak jsem s malým odešla..dneska mu ho klidně nechám..ikdyž, on to těžce nese, když Tomínek brečí, je zoufalejší než já 😨 ale v kočárku se nám líbí..když bych našla pláštěnku, tak bych šla ven i na dýl než na hoďku..takhle jsem si jen skočila za mamkou, která mi koupila bram.knedlíky a už jsme doma..zatím spíme, tak jdu taky..holky, zatím se mějte..

crawler
9. dub 2010

eri: ahojky🙂 no jo kluci a prdíky...a co jíst - už teď se děsím a ty to máš ještě stížený alergiema...to už si vůbec nedovedu představit :-/

andy: ta hlenová zátka je asi indivindy...někdo řekne, že je toho tak čajová lžička a mamka vzpomínala, že toho byla strašná várka - aspoň 2 polévkové lžíce...ale většina se asi shoduje na tom, že je to takovej "soplík" s nitkama krve nebo tak něco... 😨

t.kosticka
9. dub 2010

Ahoj holky, no vy jste toho zase napsaly.... 🙂

Merci, teda gratuluju k prďolce...to je úleva,co?! 😀 to ti to teď uteče...

O Zuzce vím jen to, že nemají v provozu PC.

Eri, to musí být stresující, když je chuděrka takový bolavý...ale není to nic vážného, určitě to brzy přejde a bude se mu prdět jedna radost... 😉 určitě brzy nejdete způsob, co mu na ty jeho střívka bude platit....

Andy, další na řadě,jo?! 😉

t.kosticka
9. dub 2010

co je? kde je moje fotka? 😨

mercedesse
9. dub 2010

tery ahojky, na fotce prej nesmíš mít partnera, tyhle fotky admini mažou. Rozebíraly to holky na druhý diskuzi.

mercedesse
9. dub 2010

Jinak samozřejmě moc moc děkuju. 😉

t.kosticka
9. dub 2010

už jsem na to přišla...díky 😀

andrea110409
9. dub 2010

kosticka: jojo asi jsem další na řadě, ale bude to úmělé a tak vůbec netušim jak dlouho to bude trvat. Doktoři mluví až o několika dnech..........trochu mi z toho tečou nervy, ale tím už tady holky otravuju několik dní 🙂

crawler
9. dub 2010

tery: jů, já si až teď všimla, že budete mít taky Adélku jako Katy...to je sranda - čekáme tady minimum holčiček a ony se ještě k tomu budou stejně jmenovat😀DD

crawler
9. dub 2010

andy: mojí mamce vyvolávali porod pokaždé a vždy to ten den bylo...těžko říct...uvidíš, ale nedělej si zbytečné obavy...přijde mi, že to dýl trvá, když je to z nějakých zdrav.důvodů víc před opravdovým termínem porodu, ale tvoje tělo už je připravený, tak si myslím, že to pofičí🙂

t.kosticka
9. dub 2010

andy, to není umělé!!! To se jen pomůže malinko tomu přirozenému...je normální, že ti tečou nervy, horší by bylo, kdyby si byla v totální lhostejnosti....nikoho neotravuješ!!! 😀

craw, holka 😕 a to tabulky děláš ty!!!! 😀 😀

andrea110409
9. dub 2010

Adelku jsme měli málem taky ...včera jsme začali ještě přemejšlet jestli to nebude náhodou holčička protože kluka nám řekli jen na jednom ultrazvuku a pak už to nebylo nikdy vidět 🙂
Máme sice vybrané jméno Nela, ale manžel začal ještě špekulovat. Nakonec jsme zůstali u původního a možná vás o víkendu ještě překvapím 😀

t.kosticka
9. dub 2010

Nelinka je moc hezounká...

My měli jasno: jestli holčička, tak Anežka nebo Adélka ( Adélku jsme měla i první panenku 😉 )...nakonec vyhrála Adélka, protože se víc "hodila" k příjmení...Jsme Černých....Adélka Černá 🙂 😵 🤐 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru