Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

crawler
26. říj 2009

mě to taky píše o týden víc, ale už jsem na to přišla proč (asi) 😅 - když jsi třeba 16+3, tak už se to bere jako 17.tt...jinak na mě už to poznat jde...no nevím, co všechno hraje roli, ale každopádně jestli jsi viděla bobka, jak se mrská na utz a vezmeš si´, kolik už má cm, tak je jasné, že při troše štěstí a soustředění ho budeš taky cítit, tak držím palce ;-DDD

andrea110409
26. říj 2009

Dneska to otestuju a uvidíme co mrňous dělá po večerech 😉

andrea110409
26. říj 2009

crawler: ještě mě napadlo....víte co budete mít ? 😎

crawler
27. říj 2009

andrea: kdepak ještě nevíme a ani si to nenecháme říct - chceme překvapení, ale nějak máme oba takové tušení, že to bude klučina ;-D Jinak každopádně na utz bylo naše mimčo vždy strašně klidné - jen tak se poškrabalo na hlavičce nebo tak...takže zatím to divoch není 😀 Tak co? bylo šimrání? Já včera mímo ucítila před spaním jen jednou - jinak bylo zcela v klidu🙂)

eriska
27. říj 2009

ahoj holky,
u mě to není jako šimrání, ale vždycky, když ležím, a hladím si bříško,tak mám pocit, jako by mi v něm kručelo..,jako by tam bublaly bublinky🙂 a dnes pan doktor potvrdil, že už se to mimísek ozývá😉
jinak já spím pořád na břiše a ani si ho nijak nepodkládám, občas polšářem, ale ten do rána stejně uteče😀 a s přítelem jsme se mazlili a ležel na mě a taky se nic nedělo..spíš z toho byl vyjukaný on a pořád se bál...

eriska
27. říj 2009

an: koukám, že máme stejný termín porodu🙂

crawler
27. říj 2009

eriska: jojo, některý holčiny píšou, že je to jako škručení v bříšku - je to paráda,viď? 🙂 Já si břicho podkládám vždy - mám takovej rituál - péřovou duchnu si podložím pod břicho a pak mezi nohy až po kotníky - jenom tak se mi dobře spí ( a dokonce jsem to viděla v časopise, že je to spací poloha těhotných s velkým bříškem a prodávaj na to takový spešl polštáře jako kojící - ale já tak spávám vždycky). Jinak, když je manža při milování na mě, tak mi to zatím taky vůbec nevadí, nebolí to nic...zatím v pohodě, ale uvidíme s rostoucím bříškem ;-D

andrea110409
28. říj 2009

Ahoj holky: mrňouse jsem ten večer cítila jednou jinak mám pocit spíš že mi něco přejede lehounce ze spoda po ruce. V těle nic necítím, ale nevim jak je t s citlivostí dělohy 🙂
Příští týden jdu na kontrou a už se těším přece jen mě vždycky uklidní když mi řeknou, že prcek je OK.
Někdy mi přijde ta jeho garsonka ve mě jak zamknutá a já se neůžu podívat dovnitř jestli má "uklizeno" 😎
To sem co, už bych ho nejraději kontrolovala od teď 😀
Moc vám děkuji z 😀 a podporu
eriska: podle posledního odhadu mám stanoveno na 9.4. 2010

majkoalucka
28. říj 2009

ahojte baby chcem sa vas spytat ze ked mam protilatky dobre tak je aj babo v poriadku......dik za odpoved

crawler
28. říj 2009

majko: máš 0- ? mojí mamce (odrodila nás 4) kontrolovali protilátky, bylo to ok a my jsme všichni taky a manželova mamka má taky rh faktor -, má 3 děti a také vše ok 🙂 takže klid 😉

andrea: vidíš, tak aspoň jednou - mě ten večer taky zašimral jen jednou, ale byla jsem taky totálně unavená, že jsem hned usla, tak možná potom divočil...Jinak já mám taky vždy pocit, že je to divné, že si broučka nemůžu zkontrolovat - vlastně ho vidím jen jednou za měsíc a jen na pár chvil - já bych chtěla vidět, jak nám roste, jak se hýbe...no, co se dá dělat 😉

katy007
29. říj 2009

Ahoj holky,
tak jsme už v práci ale každý kolem mě je nemocen ach jo, spousta z nich ani nemůže mluvit!

Jinak jsem už byla nakupovat v té KI a mám nový šatník budu chodit jako člověk 🙂

andrea110409
29. říj 2009

Ahoj holky tak nevím jestli mě nezačínají brát chutě, ale mám momentálně moooc oblíbené rybí pepřenky 🙂 No a dneska to vypadá, že večeře nedopadne jinak 😉
Taky se u vás projevují chutě a nebo to jde mimo vás ?

crawler
29. říj 2009

ahojky🙂 u mě se teda chutě projevují hodně - když mám na něco chuť, tak to věšinou vydrží aspoň týden a živím se především tím - týden med, pak marmeláda, pak paštiky a tak...teď převažuje opět marmeláda 🙂

andrea110409
29. říj 2009

crawler: tak já se držim na těch pepřenkách a nemůžu ani citít sladké.
Na okurky teda ještě nedošlo a ani na žádné nechutné kombinace...začínám mít pocit, že to jsou jen fámy 😉
Co kočárky, už prohlížíš ?

katy007
30. říj 2009

Ahoj holky,
mě se chutě nedostavují spíše naopak na nic nemám chuť, věci co jsem dříve milovala např. sladké, zeleninové saláty, rajčata, ryby nemůžu ani do pusy strčit.
Já už po kočárcích pokukuji 🙂

andrea110409
30. říj 2009

Katy:zelenina mi taky moc nejede a to jsem byla milovníci brokolice. Ještě docela šly rajčata ale jinak je to bída. Kočárek mám už napůl vybraný,chtěla bych nějaký světlý s odrazovými pruhy aby jsme byli vidět. Jo a jako perličku tam musím říct, že dnes jsem snídala něco přes půl litrů mlíka a kdyby mi to nebylo blbý tak ho vypiju celé🙂

zuzi82
autor
30. říj 2009

Ahojky, s jídlem to mám podobné. Sladké vůbec nemůžu vidět. A taky bych točila některá jídla pořád dokola. Zelenina mi nejede vůbec, zato mi moc chutná ovoce, na které jsem nikdy moc nebyla. Neexistovalo, abych si třeba dala jablko, jedině jako kompot. A teď!

andrea110409
30. říj 2009

Píšu z mobilu a nějak mě to zlobí. Chtěla jsem říct, že já měla takhle chuť na parky a to jsem je přitom nikdy nejedla. Jablko jsem dojedla teď🙂

katy007
30. říj 2009

Andy: tak když ti chutná tak proč ne? Mimču to jen prospěje, s mlékem mám taky celkem problém, ale už sním alespoň tvarohy a čistý kefír.
Jinak já si vybrala v PL kočárek meruňkovo - krémový, ale mám strach že se bude špinit pak je krásný ještě červeno - krémový a červená je má top barva 🙂 a odrazky má taky 🙂

Jo tak párek teď taky můžu a nejedla jsem je max. pečené raz za uherský rok u ohně.

zuzi: tak jsme ráda, že nejsem jediný ůexot" co nesnáší zeleninu a dříve milova¨l, cel¨kem mě to ze začátku trápilo, že pro mimčo je třeba vitamíny i když teď v zelenině ze skleníku stejně prd a ne vitamín je, mě teď hodně jedou citrusy a ananasy.

zuzi82
autor
30. říj 2009

Kočárek už mám taky vybraný, jen se po něm musím v PL podívat, ale je polský, tak by to neměl být problém. Mám fotečku v albíčku, tak můžete mrknout.

katy007
30. říj 2009

tak to máme podobný kočárek my máme vyhlednuté AB ale vypadá totožně taky se vyrábí v PL, jak má hlubokou korbičku? Kde ho máš vyhlídnutý v Těšíně? na kolik výjde jestli se mohu zeptat? ten náš je za 6.500 Kč ale určo ho dá polka za 6 tis. 🙂

andrea110409
30. říj 2009

Ja se nemůžu rozhodnout jestli kombinovaný a nebo ne. Hlavně ještě netušíme co budeme mít a tak a podle toho chci vybrat. Hlavně nechci černý, máme termín v dubnu a pak se bojím že by se v létě moc rozpáloval. Hlavně chci kočárek s většíma kolamá. Jsme blázni do turistiky a tak ten kočárek musí něco vydržet.

zuzi82
autor
30. říj 2009

Ještě jsem na něj v Polsku nebyla, ale tady na netu se dá sehnat za 8200, tak myslím, že v polsku by se do sedmi mohl vejít. Teprve to pojedeme po novém roce okouknout. Korbička patří spíše k těm větším. Hloubku nevím ale na šířku má 36 cm, což je o šest víc než většína kočárků.

katy007
30. říj 2009

Andy: ta to spíše než kočárek takovou tu "krosničku" ne? 😀 já chci taky trošku s většíma kolama, budu s ním jezdit i na chatě a tam zrovna chodníky nejsou ☹

Zuzi: a jdete do té tyrkysoé barvy?

zuzi82
autor
30. říj 2009

Jo, ta tyrkysová mě úplně dostala. Původně jsem chtěla zelený, ale jak jsem viděla tu tyrkysovou, tak jsem byla jasná.

andrea110409
30. říj 2009

No ona krosnícka by byla fajn, ale oba s mužem jsme chabrus na záda a tak by to bylo řešení na chvíli a co hlavně když se člověk natáhne tak mimco letí s ním. Uvidíme přece jen existuje už dost schůdných cest🙂 Já jsem se zelenou taky na váškách,když už nic tak je univerzální.

katy007
30. říj 2009

já taky chtěla zelený kočárek, ale manža zelený nechce ☹ ale červený, meruňkový se mu líbí tak uvidíme už mám doma leták 🙂

andrea110409
30. říj 2009

No a další věc jsou oblečky. Pěkně se v tom plácám a vůbec nevím jakou velikosti začít. Podle výpočtu by jsme měli mít miminko asi tak od 3 do 3,30 kg. Co máte nakoupeno?🙂

zuzi82
autor
30. říj 2009

Já kupuju 56 a větší a jen jeden obleček mám 50, kdyby náhodou bylo mimi malinké.

andrea110409
30. říj 2009

Ja zatím nekoupila nic,čekala jsem by budeme mít po testech. Teď ale asi začnu přece jen dokud jsem mobilní a nejsem hroch🙂 Mám ale zamluvenou postýlku a na později i židlícků.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru