Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

eriska
5. lis 2009

an, to musí být super probuzení...😉 mně se dneska zdálo, že se nám narodila nádherná holčička, měli jsme oba obrovskou radost, pak přišli přítelovi rodiče, že se na malou podívají, vzali ji z postýlky a říkají, že je to krásný chlapeček, celý zdenda..tak já začala zmatkovat, křičet, že já mám holčičku, ať mi ho ukážou, že se špatně dívají😀 a on to byl můj přítel, jen v malinkatý podobě😀 tak nevím, nevím, co mi ten sen říká..😉

katy, věřím, že to bylo super..jdu hledat na netu, sice teta dělá i těhu masáže, ale my dvě se moc nemusíme (přivdala se k nám a nějak naše rodina nesouhlasí s jejími názory a metodami,ale co naděláš, že?) tak to zkusím nejdřív někde jinde a pak kdyžtak k ní..já bych do fotek šla, ale my tady nemáme žádné profíky, jeden jo, ale je nekřesťansky drahý..tak jsme říkali, že si pořídíme kvalitní foťák a ségra nás vyfotí..chceme, aby tam byl i náš výmaráček, a černobíle fotit jde..jinak zatím mi stačí ty, co si sama vyfotím v zrcadle🙂

crawler
5. lis 2009

katy: taky by se mi fotky líbily, ale zase...bude to asi mastné, že? 😒

jinak holky, jestli můžu - tak vám doporučím i masáž obličeje - jednou jsem na ní byla - vybrala jsem si olejíček dle své vůně, paní mi dala čelenku, aby mi nezamastila vlasy, pustila relaxační hudbu a masáž trvla cca 30 minut a bylo to žůžo - bylo to sice jen masáž hlavy, ale měla jsem pocit, že mám uvolněné celé tělo ;DDDtaky jsem chrochtala, takže vřele doporučuju🙂

evuss
5. lis 2009

Ten přivídělek určitě žádná černota není 🙂 Je to schváleno a funguje to v 90 zemích a teritoriích světa včetně ČR, takže nemusíte mít strach. Není to ani žádný podomní prodej nebo pojišťování, děláme to už všechny, takže nic moc velká změna akorát teď za to dostanem zaplacený 😉 Má to, ale jednu "nevýhodu" nejde to přesně popsat jen takhle na pár řádcích... Je tam víc možností a záleží na každým, kdo si co vybere a co mu bude pasovat, takže nejjednodušší je si sednout a pěkně to všechno probrat. Když by některá z vás měla zájem tak písnite do IP a nějak se určitě dohdnem, ráda cestuju, takže se ráda podívám např. na chrudimsko apod. 😉 Tady už to rozebírat moc nebudu, abychom nedostali vynadáno, že to moc nesouvisí s mimčama. Takže budu čekat na zprávy v IP a těším se až vás osobně poznám 😉

katy007
5. lis 2009

Craw: taky jsem slyšela o masáži hlavy že je fajn, uvažuji, že bych si zašla i na kosmetiku, nechodím, problémy nemám, naposledy jsem byla coby nevěsta, ale jen tak pro hýčkání 😅

Co se týče fotek co jsem se koukala na 2 profíky jejiž práce se mi líbila tak to stálo 960 Kč a tuším že tam bylo 36 fotek.

crawler
5. lis 2009

eriska: já měla dneska taky sen, že se mi narodila holčička!!!, byla sladká, malinká a měla bloňďatou hlavičku a my oba jsme z ní byli celý pryč...bohužel, pak mě mímo probudilo a musela jsem jít čůrat...taky lítáte tak často?já jdu někdy v noci jen 1x, ale někdy i 4x...děsný...nedokážu si představit, že bych měla pít 3l denně - to byc seděla na záchodě pořád... 😖

evuss
5. lis 2009

Crawler, s tím chozením na záchod to máme stejný. Myslím, že tak za celý dosavadní těhu sem vydržela asi tak 3-4x celou noc, jinak musím aspoň jednou jít no a přes den to ani nemluvím, mám furt žízeň a pak to tak vypadá 😀 To mě se teda ještě nezdálo, že se nám to už narodilo, ale mamco jo. Prý byla se mnou u porodu a rodila sem někde v nemocnici na chodbě 😝 Tak sem ji řekla ať se na večer tak necpe a pak se jí nebudou zdát takový hovadiny 😀

katy007
5. lis 2009

Holky,
taky pořád lítám 😅 ale celkem i dost piji, vždy jsem dost pila, ale lítám častěji než jsme lítavala 😀 a bude hůř až mimčo bude velké a bude tlačit na močák 😖

eriska
5. lis 2009

to, jo, bude hůř..já to nechci zakřiknout, ale už týden spinkáme celou noc v kuse..no, než usnu, ikdyž třeba už padám na hubu, tak jdu na záchod a do těch 7 vydržím..jinak jsem vstávala max.1 za noc..ale přes den lítám..já pít musím dost, jinak se mi hlava rozlítává do všech stran

zuzi82
autor
5. lis 2009

Mám to stejné jako Eri. Taky už v noci nemusím. Jdu než usnu a pak ráno hned jak se vzbudím.

katy007
5. lis 2009

tak to jste š´tastné ženy, já když už se probudím tak se zase i hned napiji 😅

eriska
5. lis 2009

zuzi, nemůžeme to ale zakřiknout, jak píše katy, bude i hůř

zuzi82
autor
5. lis 2009

Tak, tak. Na netu jsem někde četla, že ve 3. trimestru se to zase zhorší.

evuss
5. lis 2009

Já to zuzi taky četla, tak su zvědavá, jak dopadnem, když už teď sme "počůránky" 😀

katy007
5. lis 2009

A aby toho nebylo málo, přidá se pálení žáhy ☹

Evus: to budeme muset mít pořád hrnec pod sebou 😀

evuss
5. lis 2009

😀 😀 😀 Teda dámy já vám povím, že máme ale vyhlídky 😀

andrea110409
5. lis 2009

Tak sem si na základě vašeho povídání uvařila čaj Rooibos🙂 na začátku těhu jsem s tím měla ale problém, nemohla jsem pít vůbec nic ze všeho se mi dělalo špatně. Jediné co fungovalo byla voda s citrónem🙂

katy007
5. lis 2009

Andy: já taky ze začátku pila vodu s citronem, ze všeho jiného mě bylo 😝 a teď mi nejvíce šmakuje černý čaj tak si dělám ke snídani. Slabší 😉

evuss
5. lis 2009

Tak to já zas ujíždím na takových těch dětských pitích, myslím ,že je to Kubík a nejradši máme mrkev s jahodou a jinak vyhrává obyčejná neperlivá voda 🙂 Jo a v práci čaj aby nám nebyla zimina.

andrea110409
5. lis 2009

Ja miluju ještě černej s citrónem a medem to je takovej večerní rituál🙂 Sladký pití mi moc nejede ale ovoce a ovocné šťávy jsou moc mnam🙂 Zatím ani nijak rychle netloustnu a tak ani neřeším kolik dobrutek si dám. Jen aby se to teď nerozběhlo a já se za chvilku nekulila🙂

katy007
5. lis 2009

Já taky nic nepřibírám, ale pravda sladké nejím, jen ráno osladím černý čaj. Dneska jsem si chtěla zkusit koupit kokosové mléko, ale nebylo v obchodě ☹

andrea110409
5. lis 2009

Hm tak takové chutě mě ještě nenapadly🙂 a ani netuším kde bych ho sháněla. Na začátku těhotenství jsem jedla pomalu jen rohlík s máslem a ještě dneska je to jedno z mých nejoblíbenějších🙂 Nevím teda co na tom mrňous vidí ale když mu to chutná🙂 Dneska jsem v práci a je tu frmol, zvládám vás číst na mobilu jen po chvilkách a jindy se tu budu nudit už to vidím🙂

eriska
5. lis 2009

holky, já miluju všechny čaje, teď frčí mátový a tětu čaj od lerosu, jinak taky magic winter..ten s bezinkovou šťávou a citrónkem..mňam, mňam..🙂 jinak voda, občas s citrónem, ale na co mám strašné chutě jsou džusíky..nejlépe ty, který nejsou 100%..anebo vymačkaný grepík s pomerančem..jééé, to bych mohla pořád..dneska bude ke sváče ananas, tak se těším..teď se mi dodělává česnačka, tak se nadlábnu a šup do postýlky vypařit bacily pryč

katy007
5. lis 2009

Andy: já to kokosové vždy měla moc ráda, co jsem těhu jsme nezkoušela, kravské mléko mi teď nedělá dobře a byla jsem ve větším obchodě tak jsme si na to vzpoměla.

Eri: ten rtěhu z Lerosu mám taky a už mi moc nejede asi jsme se přepila ☹

andrea110409
5. lis 2009

Holky už jste řešily v čem budete chodit v zimě? Já sháním rovné kozačky a mám i vyhlíly kabát ve kterém bych to mohla zvládnout🙂 Jsem na to zvědavá. Momentálně zjišťuju že v busu raději stojím,nemačkám si pupíka a nijak mi to zatím nevadí🙂

crawler
5. lis 2009

ahojky, tak jsem zase tu, ale vy už asi ne 😀

já piju ranní s citronem od pikviku a pak těhu od apotheke, ale ten mi tolik nejede... 😝 jsem radši na černý než bylinkový...

co se týče přibírání, tak když budete chtít něco vědět, tak se ptejte přeborníka - mě ;-DDD

katy: já mám moc ráda sójové mléko, buď natural a nebo vanilku či čokoládu - paráda - je to drahé, ale my to vždy nakoupíme v akci - nedávno měli u nás v Kauflandu - 1litr za 16,90 z původních 55kč 😀DD

andy: no...už se děsím, páč zimní bundu rozhodně nedopnu po vánocích - doufám, že do té doby ještě vydrží 😅 pak mi něco půjčí mamka - nebudu s tím dělat štráchy - na novou bundu nemám - teda mám-ale nechci vyhazovat peníze za bundu jen třeba na 2 měsíce - to by musela být jedině z frcu ;))

crawler
5. lis 2009

jinak už mi holky přišlo epino (na trénování porodu proti nástřihu hráze od cca 35.tt) a když jsme to s manžou nafoukli na těch 10cm - čili obvod 30cm, tak mi to ani nepřišlo tak hrozný - vím, že realita hrozná bude - ale čekala jsem větší balonek 😝 a paní mi k tomu přidala olej weleda na masáž hráze, pak lněné semínko, čaj z maliníku a pak čaj v kojení...vše za 1600kč, takže paráda už mám předporodní výbavu ;-DDD

jinak dnes byl díl DR.Quinnové, jak rodila v přírodě pod tím stromem - chvílema jsem se musela smát (chvílema mě to přecházelo, když jsem si uvědomila, že to čeká i mě) - když při 3.kontrakci kvičela, že už nechce a že to nevydrží...celej díl jsem probulela (jako obvykle) 😀 😢 😀

verisek
5. lis 2009

obleceni na zimu uz taky resim, nakoupila jsem si leginy a delsi svetry, docela se to nosi a k tomu asi kozacky, kabat vubec netusim kde, jelikoz vetsina je dost uzkych

crawler
5. lis 2009

verisek: moje segra si kdysi koupila kabátek ala pelerínka nad kolena a do toho by se schovalo bříško s trojčatama - bylo to moc hezký, ale je fakt, že teď jsem nic podobnýho nikde neviděla... 😨

andrea110409
5. lis 2009

Ahoj holky tak sice mám nízkej tlak, ale teď mi pekne hnula žilou naše poradkyně. Jen nevím jestli je to ten pravej způsob na zvedání krevního tlaku 😉
Na zimu budu mit áčkovej kabát, kterej jsem si kdysi pořídila a teď se opravdu hodí. Jen doufám, že nebude velká zima, abych v něm vydržela.

evuss
6. lis 2009

Dobré ráno holky, tak já se bundu na zimu snažím koupit už asi měsíc a nikde sem nenašla tu podle mých představ, takže co to půjde budu chodit v podzimní (pod to pořádnej svetýrek) a doufám, že než nastane tuhá zima tak seženu takovej kabát jakej by se mi líbil a do kterého bychom se vlezli 😀 Ale dřív si musím pořídit ještě nějaký těhu kalhoty, rozhíčkala sem se jima a když sem si ráno chtěla vzít obyč tak sem zjistila, že mám krátkej pásek a už je opravdu nedopnu 😅 Takže jdu hledat těhu manžestráky, doufám, že zas nějaký seženu.
Crawler: o tom epinu jsem četal a taky přemýšlela, ale myslím, že to nakonec zkusíme jen s masáží, snad to bude stačit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru