Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

miselaniki
28. dub 2010

Ahoj holky,
jdu vás jenom pozdravit už jsme doma. Děkuji za přání ke Kryštofkovi. Až budu mít chvilku všechno dočtu. Jdu se hned podívat kolik máme miminek.

mercedesse
28. dub 2010

obrovitánská gratulka pro zuzi a Matýska. Je ho teda pěknej kousek 😉
misi je fajn, že už jsi doma.

miselaniki
28. dub 2010

zuzi: tak moc gratuluji
a jaký máme průběh tedy, visí, že je tady pořád Craw, kdo bude další?

verisek
28. dub 2010

mis: vitejte dome 🙂
zuzi: obrovska gratulace 🙂

miselaniki
28. dub 2010

ahoj veri, díky nakonec jsem rodila na obilňáku🙂), bohunice plné.

verisek
28. dub 2010

faakt? tak az budes mit chvilku napis jak jsi tam byla spokojena.. ty saly jsou tam hezke, ale sestinedeli teda pry hruza
je fakt, ze vetsina chce do Bohunic, tak tam je asi vetsi riziko, ze te nevemou

eriska
28. dub 2010

holky, mluvila jsem se zuzi, pozdravy jsem vyřídila..tak v rychlosti, včera dostala dvě tabletky na vyvolání, to se nic nedělo, ráno v 7 konstatoval primář, že se dnes rodit určo nebude, o půl deváté zuzi začaly bolesti po 2 minutách, přijel za ní manža, dostala epi a v 11:15 byl matějíček na světě😉 takže po holkách, co si ty porody "vyžraly" třeba zase jde éra rychlejších porodů..

misi, super, že jste doma..čekáme na fotečky maminky a kryštůfka a samo, na info, jak porod probíhal😉

evuss
28. dub 2010

Ahoj Mis. Přidávám se k čekajícím na fotečky 🙂
Teda to měla zuzi rychlovku. Aspoň že tak.

eriska
28. dub 2010

jojo, měla to super..tak když si užila s tím přenášením, s tím vřídkem, tak si to zasloužila..

takže ted je na řadě s rychlovkou craw..

ty jo, my zase brečíme, jako každý večer, naštěstí je doma tatínek, tak chová a já jdu chystat barrysovi dortík k zítřejším narozeninám..😉

crawler
28. dub 2010

Mis: tak jak se vede maminko? 😀 jak se cítíš po CS? Zvládáš? Moc gratuluju k bobánkovi a těším se na popis porodu a fotečky 😉 Jinak jsi mě potvůrko předběhla, ale to nemůžu nikomu vyčítat, páč já jsem fakt brzda 😀DD

páni Zuzka to měla teda suverénně nejrychlejší - tý vado - bomba - to je záviděníhodný😀 asi to urychlil ten epidural, že? Man to taky hodně pomohlo...

Holky myslete na mě - zítra jdu do tej rizikovky na kontrolu - nechci aby mě dál trápili - přeju si, aby mě už začali vyvolávat nejdýl v pátek, tak držte pěsti ať se mnou mají slitování 😔

verisek
28. dub 2010

teda tak to zuzi zavidim.. 🙂
krasne rychlej porod a jeste k tomu epidural, zaslouzila si to po tech komplikacich co mela..

crawler
28. dub 2010

eri: tak kdyby to mělo být odstupňovaný dle dnů přenášení, tak bych snad ani nestihla dojet do porodky, ne? 😀 barýsek bude mít rok? gratulka 😀

verisek
28. dub 2010

craw: tak hodne stesti, myslim, ze zitra se to rozsekne a uz te nenechaji dyl prenaset
uvidis, o vikendu uz budes mit mimco v naruci

crawler
28. dub 2010

veri: děkuju za podporu a pokud už se tu na netu nepotkáme, tak Ti moc přeju, aby to šlo v sobotu dobře a mělas to rychle za sebou - třeba budeme mít obě miminka na svátek práce- první máj🙂 😀

miselaniki
28. dub 2010

Holky tak zuzi je rychlík tedy. Craw moc na tebe myslím, i celou dobu co jsem byla ve špitále drž se. Jinak tedy doufám, že jsem to taky vyžrala za vás a vy budete rodit báječně. Až budu mít víc času napíšu, ale celkem 17 hodin a nakonec sekce. Byl to mazec tedy.
Veri na Obilňáku super, ale pravda, že Bohunice mají hezčí porodní sály, ale personál skvělí. Měla jsem fajn PA. No šestinedělí je děs, takže já jsem chtěla aspoň polonadstandard a nakonec jsem měla nadstandard a super. Jenom je blbé že novorozenecké je ve 2. patře a toto ve třetím tak jsme se malým furt lítali. Jestli chceš vědět víc, napiš do IP tel. číslo zavolám ti.

andrea110409
29. dub 2010

Ahoj holky, tak mi dneska jdeme na ultrazvuk na ortopedii...tak jsme zvědavá jak to dopadne 😉
Jinak noc byla klidná, jen jedno krmeni a trochu muchlování v mamině posteli 😎
Zítra jdu taky na vytažení stehů.....bojim bojim a přivezou nám konecne po 3 měsících sedačku...už budeme jako lidi 😉

mercedesse
29. dub 2010

tak to byla super rychlovka.
craw ať ti to dobře dopadne a už začno mudři něco dělat. 😉

andrea110409
29. dub 2010

craw: ty jsi pro nás napínavá jak telenovela 🙂 O to víc ti všichni budem držet pěstičky a usilovně sledovat...kdy už 😀

evejka
29. dub 2010

Téda,moc gratuluju Zuzce a přála bych si taky takovou rychlovku 😀 Craw...držím palce, prostě tohle čekání už je skoro za Tebou a nejpozději o víkendu máš bambulku v náručí...držím palce a moc na vás myslím!!! 😀

ivet6
29. dub 2010

Ahoj holky 🙂,

Jani, taky bych se být tebou zbytečně neplašila, kdyby bylo něco jó závažnýho, tak tě nepouští dom....takže třeba jen straší, i s tou nemocnicí, víš jak to bylo se Zuzkou a jejím čípkem a nakonec se stresovala kvůli tomu doktoru úplně zbytečně 😉

Zuzce moc velká gratulka k miminečkovi 😎

Man, to jsem ráda, že nejsem sama, kdo si vyslechl od "tchýně s tchánem", že Vaše miminko je celej tatínek 😀 Mně se takle rozplývali nad 4D UZ, ale nebyl to jen celej tatínek, ale hlavně celá babička a celej dědeček 🙄 Mě jaksi úplně vynechali 😅 Takže sem zvědavá na to, až bude maličkej na světě 😠 , docela mě to mrzelo ☹

Míši, super, že jste s Kryštůfkem už doma 😵 Máš pocit, že si byl maličkej podobnej podle 3D UZ? Některé maminky to říkají, já si ale neumím představit, že bych ho podle toho poznala 😀

Craw, už ti držím všecky palce 😎

mandragora10
29. dub 2010

Ahoj holky,

tak moc gratulujeme s Tomaskem Zuzi k tak rychlemu a pohodovemu porodu a hlavne ke krasnemu Matejovi 🙂 To jsem rada, ze se karty obratily a zase se tu nastartuji pohodove a rychle porody. Uz bylo na case a Zuzi si to urcite zaslouzila.
Mis, vitej doma, pekne si to s Krystufkem uzivejte.
Craw, tak ted je uz rada na tobe...no jsem zvedava, jestli te nepredbehne jeste Verisek 😉 Ale datum 1.5. by bylo hezky, ne?
My dneska mame za sebou takovou divocejsi noc, Tomasek porad nejak pochrupaval, sypal, kroutil se, ze jsme skoro nezamhourila oko. Ted spinka v kolibce, ale taky porad vydava nejake zvuky....no ale snad ho nic neboli. Uz se tesim, az odpoledne vyrazime na prochazku, dneska je v Praze nadherne.

andrea110409
29. dub 2010

man......mě Šima při spaní taky různě kňučí a podobně. Někdy je to prdíkama a někdy asi divoké sny zrovna teď máme za sebou dvě takové noci. Teď zrovna hodně plakal, ale bylo to zakonceno prdikama a tak asi dobre.

mandragora10
29. dub 2010

Andy, tak to jsem rada, ze vydavaji zvuky i jina miminka....ze zacatku jen hykal u kojeni, ale ted se projevuje uz i ve spani 🙂 Mame se na co tesit 😉

andrea110409
29. dub 2010

man: ono je to prý i projev určitých psotníčků....já se takhle bála že nám mělce dýchá, ale prý je to jak se mu něco zda 😎

verisek
29. dub 2010

ahoj holky, tak doufam, ze teda craw nepredbehnu..
uz pocitam se sobotou a hotovo 🙂

evejka
29. dub 2010

Veri,tak ať vše dobře klapne..je to fakt skvostnej datum...byl pozdní večer, první máj 😀 přeju hladký průběh 😉

renys
29. dub 2010

Ahojky kočky, nějak to tady flákám, ale to důležitý vim 🙂 :
Zuzi, veliká gratulace k Matýskovi 🙂 🙂 !

Tak teď Verisek a Craw - která bude asi dřív? 🙂 Moc moc držim pěsti, ať vám to jde holky jako po másle 🙂 !.

My byli včera na prohlídce, byli jsme pochváleni, pěkně přibíráme, až prej moc 😀 , takže ti prdíci jsou možná z přepapání, takže když za 14 dní bude opět rapidní nárůst a prdíci budou stále - tak prý mu zkrátíme režim kojení třeba jen 15 min..chudinka malej 😒 . Jo a dostali jsme kapičky Sab simplex. Jinak včera Maxík usnul na prochajdě v kočárku v 17:30 a spal v něm ještě doma až do 21:30, paráda 😀 , prso mi praskalo, tak jsem nenápadně šramotila 😀 , a nic...

skretik
29. dub 2010

Taky moc moc gratuluji k Matyskovi, takze kluci tu rapidne vedou, co 😀 ?!

Craw taky drzim moc palce, snad ten uplnek zabral a do vikendu bude mimis venku, moc drzim palecky. A Veri tobe hladky prubeh, at te moc netrapi.

Ja tomu nasemu prdolkovi davam jeste 2dny a pak uz muzeme taky vesele rodit, tak doufam, ze se mu bude chtit brzy k nam 😵

skretik
29. dub 2010

A maminy jak zvladate to nocni vstavani a brzske ranni vstavani??? ja z toho mam docela hruzu 😖 , miluju spanek, byvam strasne protivna, kdyz jsem nevyspala 😅. Ale snad to s mimiskem bude jine 😅

renys
29. dub 2010

Skreti, já si na to noční vstávání čéče zvykla docela dobře, malej se vzbudí tak okolo 2 hod. a pak až třeba v půl šestý, takže to se dá, horší pro mě je, to noční vysedávání s nim v náručí - včera třeba do půlnoci a normálně mi padala hlava 😀. Takže užívej si poslední krásný nočenky, kdy je máš jen a jen pro sebe, pak už se pár let nevyspíme 😀 . Přesně situaci vystihla moje kámoška - řikala, jste unavený a nevyspalý, viď, ale hrozně šťastný....já nabíram energii z jídla a ze sluníčka 😎 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru