Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

katy007
19. lis 2009

holky o zubech mi ani nemluvte loni na podzim jsme si díky "úžasné" bílé plombě zkusila své a zub se podařilo zachránit jen z poloviny tak už nikdy více ne bílou plombu, ale naštěstí jsme změnila zubaře. A jdu si dát vitamína zase to flákám 😅

eriska
19. lis 2009

no, tak to ja jsem si vitaminky dala vedle postele a kdyz rano vstanu, tak si ho dam..🙂taky se snazim bastit dost mlecnych vyrobku..a dulezity je taky spravne cisteni zubu..coz ja asi nemam☹

jani, taky se chystate na dvd? ja jdu na utz pristi tyden, tak si rikam,ze to bude uz 21tt, takze na dvd bude neco videt🙂 uz se moc tesim

miselaniki
19. lis 2009

Ahoj holky já z vitamínů beru Femibion je prý výborný, ale hrozně drahý takže do 12 tt jsem brala každý den teď beru obden. U zubaře jsem byla, naštěstí našel jenom pidi kazík tak to jsem ani necítila. Mám pak dojít až pred porodem, ble nerada tam chodím. A taky mi byla doporučena dentální hygienička tak se musím objednat.

Holky jsem jsem včera curala po městě a zašla jsem se podívat do H&M, C&A a ještě jednoho obchodu na dětské oblečky no je toho tolik krásného, že jsem si nemohla vybrat 😉 . Tak jsem si řekla, že počkám do 2.12 nas UTZ až nám potvrdí pohlaví a pak něco koupím.

evuss
19. lis 2009

Ahoj holky tak vás po dlouhé době opět zdravím. Vidím že je řeč o vitamínech, to já baštím od Nutlite každý den vápník a vitamín C a když si vzpomenu tak večer Omega3 no a až doberu předepsaný železo tak začnu baštit i to od Nutlite. Jinak zuby mě zatím nebolí a doufám, že ani nebudou, zubařku moc nemusím, ale taky bych se tam měla jít podívat 😅

Miselenik, promin, ale ted jsi mě pěkně rozesmála 😀 Napsala jsi že jsi čůrala po městě 😀 Nemyslím, to ve zlým, ale děkuji za pobavení 😀 Jinak s těma oblečkama tě plně chápu, já bych taky nakupovala a nakupovala, ale mám s oblečením útrum, zdědili jsme asi pět krabic a ještě nás něco čeká. A oblečky to jsou moc pěkný, takže zbytečně bychom kupovali něco jinýho, ale vynahradím si to na povlečení a takových drobnostech a taky na kočárku 😉

miselaniki
19. lis 2009

Evuss: no to jsem si ani nevšimla, samozřejmě jsem chtěla napsat courala🙂)

eriska
19. lis 2009

holky toho oblecenicka po kramech je..my taky zdedili..8 pytlu mam u babicky na pude na prebrani, ale neodolala jsem..neco jsem uz koupila🙂 neodolala jsem..navic si myslim, ze neco noveho taky dostaneme pod stromecek, takze s nakupy uz je konec..ted uz "jen" vybrat kocarek, za ten se da dost penizek..

katy007
19. lis 2009

No já jsem dost nových nebo téměř nových oblečků zdědila tak už nebudu nic asi kupovat max. něco ala teplákovka, bryndáčky, ponožky, capačky a overalek ala mednídek. Možná něco taky dostaneme na vánoce a to mimčo z toho hned fakt vyroste a tak mě to příjde zbytečné.

janinka22
19. lis 2009

eri,ano já se na to dvd taky těším,navíc mě překvapilo,že mi ho natočí moje dr. při ultrazvuku..to jsem ráda,tak se těšííím. Vy už byste měli vidět co to bude viď 🙂 Jinak k tomu čištění zubů-asi skoro nikdo je nečistí tak důkladně jak by se mělo,jednou mi ukazovala dr. jak čistit i s mezizubníma kartáčkama,ale přiznám se že jsem u toho nevydržela ani dva týdny... 😅 zabere to čas a taky mě to bolelo,tak na to prdím

eriska
19. lis 2009

no, videt by to snad byt melo..ja se toho nemuzu dockat..az to budeme vedet a vymyslet konkretni jmena..ono takhle je to super, ale preci jen, kdyz budu vedet, jestli je to ta nase holcicka nebo chlapecek..😉no, ja je obcas mezizubnima kartackama projedu, ale dost to boli a dasne krvaci, tak si rikam, abych tem dasnim nedavala moc zabrat..jinak, vetsinou vecer to cisteni odbyvam..frk, frk a je to..jsem vzdycky dost unavena a stat navic v koupelne se mi nechce..tak tu hygienicku zkusim..jen se dokopat tam objednat

janinka22
19. lis 2009

eri,já se právě na to taky těším,až budem vědět jestli mám v bříšku holčičku nebo chlapečka,začnu nakupovat věci jak divá a budem konzultovat jméno 🙂
Já si myslím že ti ta dentální hygienistka řekně dlouhý způsob čištění zubů,možná i s těma mezizubníma kartáčkama a tak..ale uvidíš .. no a pokud to tak bude a jsi zvyklá ošudlit na rychlo zuby jako já,tak to stejně pak dodržovat nebudeš 😀

katy007
19. lis 2009

ëri: zoubky čistím stejně 😅 ale měla bych jinak, ale nechce se mi jsme lenoch, mezizubní kartáčem používám, ale jen u některých zubů u jiných to dost krvácí, což asi taky není 2x OK.

Holky budete na předporodní kurzy chodit v rámci porodnice nebo k nějaké dule, porodní asistentce? A co cvíčo už jste začaly?

crawler
19. lis 2009

Ahojky holčinky🙂

za moment přidám své pupendo - když mě manža vyfotil a já to viděla na displeji - no... 😅 za to by se nemusel stydět 7.měsíc 😝

k zoubkům - já mám už tak měsíc problém s tím, že mi krvácí dásně. nikdy jsem na to netrpěla, ale četla jsem, že v těhu je to normoš, tak jsem si koupila měkký kartáček, abyc to trochu zmírnila...

eri: mě ta sestra z g-medu říkala, že mezi 20 a 25tt je to nejlepší doba na 3D dvd - pak už je mimi dost velké - takže jdete v nejideálnější době, tak se těš 😉 Budu se těšit na zážitky - jdeš toho 25.?čili příští týden?

katy: vidíš svitavy= mé rodné město, skuteč= tam jsem byla 4 roky na gmyplu a pardubky= vš čili jsi projela má milovaná místa🙂 a dracula byl super viď? moje sestry byly na premiéře - jejda to už je hrozných let zpět a byly nadšené!🙂

crawler
19. lis 2009

tak hotovo - přidán pupík z 16 a 19tt...tak co? myslím, že vedu🙂

andrea110409
19. lis 2009

crawler> jejej co to budete mít za obříka ? 🙂 Takové bříško nemám ani já a to jsem byla silná už před otěhotněním. nemyslím to špatně jen koukám jak si ten tvuj mrňousek dělá v té své garsonce plac 😉

katy007
20. lis 2009

Ahoj holky,

Craw: jednoznačně vedeš 😅

Jinak dnes venku krásně svítí sluníčko, vůbec se mi nechce sedět v práci 😢

janinka22
20. lis 2009

dobré ránko 🙂
tak myslím,že craw v bříškách vede 😎 🙂
jo dneska to vypadá že bude zase hezky jako včera,taky se mi nechce být v práci..no nějak to vydržíme,já půjdu dnes tak kolem třetí hodiny,zajedem za švagrovou na návštěvu,tak se těším,ona už je v dost pokročilejším stádiu těhu 🙂 a zase uvidíme synovečka.

katy007
20. lis 2009

Tak já dnes po práci jdu na nové drápky, nevím co si mám nechat namalovat neporadíš Jani?

janinka22
20. lis 2009

katy,záleží co se ti líbí 🙂 neznám tvůj vkus..já si naposledy dělala (mám je zatím pořád) takový "zimní" nehtíky 😎 francii stříbrnýma třpytkama a do toho jen čárky růžovou a bílou a kamínky růžový a stříbrný,no nevím jestli si to dokážeš představit 😀 tak ti pošlu odkaz.. http://janinka-modelaznehtu.blog.cz/galerie/moj... a je to hned první fotka..tak se můžeš inspirovat,já ráda zkouším něco novýho,nemám ráda dokola stejný věci a klasiku..

eriska
20. lis 2009

hezke patecni rano holky,
u nas taky krasne sviti slunicko🙂hned se lip vstava..ikdyz, dnesni noc..hruza des..porad se mi zdaly fakt hnusny a docela realny sny, nastesti, ted si na ne uz nevzpomenu, ale kazdou chvili jsem byla vzhuru☹

craw, tak bych rekla, ze mas brisko o kousek vetsi nez, ale jen o pidi kousicek, vesele te dohanim, kdyztak koukni do albicka..nemam tam teda 19, ale 20tt a to uz stoji za to😀 a zacina mi ten muj pupik pekne zarustat chloupky, takovymi svetlymi, ale ted, proti slunicku to je videt..a od pupiku dolu, jsem objevila 5 cernych chloupku..tak je budu muset na pristi tyden na ten utz pekne oholit😀 urco pak podam info, no, kdyz bychom se videly, tak bych ti klidne i to dvd pujcila, abys videla, jak to vypada😉

an, taky prihod brisko🙂zatim jsme s craw favoritky na big pupik😀 jinak nas bobes si uz uspesne buduje aspon 2+1 misto te puvodni garsonky, tak si myslim, ze bude mit za chvili tu svoji rekonstrukci hotovou a zacne se chystat na dalsi😀

katy, tak ja u nas v okoli o zadne dule, nebo porodni asistentce neslysela a porodnice u nas porada predporodni kurzy ve spolupraci s klubem mamacem,tak nevim, asi tam..oni to maji jako formou prednasek, takze si asi vyberu jen ty, co se mi budou libit..co se tyce cvica, tak se nejak nemuzu donutit..nechce se mi samotny..

jani, delas krasny nehtiky, doufam, ze ti nevadi, ze jsem na ne mrkla..kazdopadne ty zimni,ty jsou super..jdu 9. prosince, takze mam inspiraci...ted jsem to nechala na danca a udelala mi modry, s bilyma kyticka, pry aby mi ladily k tricku😀

zuzi82
autor
20. lis 2009

Dobré ranko,
Jani, nehtíky jsou krásné. Já umělé nenosím, ale tyhle teda závidím, ještě k tomu, když si je umíš udělat sama.
Dnes jsem si do albíka přidala tu 3D fotečku z minulého týdne, tak můžete mrknout na našeho mrňouska.
Včera jsem tu už odpoledne nebyla, v poledne jsem zjistila, že mají ve Scontu slevu 19% na všechno, tak jsem volala manžovi a jeli jsme vybírat sedačku do nového obýváku. Manža se hned zamiloval, takže je objednaná a dodají nám jí koncem ledna a taky jsme už koupili přebalovací komodu a velkou skříň do dětského pokojíku. To bude nádhera. Pokojík sice ještě není udělaný (chybí sádrokarton na stropě a není položená podlaha), ale hned jak to bude, tak tam ten nábyteček sestavíme. Už se těším. Večer ještě doplním fotečky ulovené výbavičky a pupíku, i když na Craw rozhodně nemám. Na fotkách jsou zatím spíš vidět jen špeky, ale za to velké. 😀 😀

janinka22
20. lis 2009

eri,nevadí,děkuji za pochvalu 😵 s posledním výtvorem jsem sama spokojená 😎 Já měla dneska taky nějakou noční můru! Jsem kdesi byla v noci,v nějakým lese či co a normálně jsem šla a najednou přede mnou visela mrtvola 😕 páni holky to byl hnus a jak živý to bylo,jsem začala děsně křičet - v tom snu a utíkat,spadla jsem do bláta..no pak jsem se naštěstí vzbudil..ale byl to děs,nechápu proč se mi zdají takový sny!

zuzi82
autor
20. lis 2009

Mě se zdály takové sny spíš na začátku. Je to asi tím strachem, který teď máme, aby bylo všechno v pořádku.
Já pro změnu teď trpím nespavostí. Několikrát v noci se budím a pak nemůžu usnout a jen se převaluji. Netrvá to dlouho třeba jen několik minut, ale já vždy spala tvrdě celou noc,tak je to docela nezvyk. Dneska jsem se třeba vzbudila už v šest, tak jsem vstala a šla si do obýváku číst Maminku.

katy007
20. lis 2009

Jani: moc krásné mám inspiraci 🙂 ty se tím živíš? nebo to máš jako koníček? Jak si to dokážeš sama sobě tak krásně namalovat? Já max. francii a pravou ruku už mám kostrbatou 😅 jinak já taky ráda experimentuji s barvami a jen bílá francie s max. kamínkem není nic pro mě. Má nehtařka má ze mě radost, že nejsem konzerva a může na mě zkoušet vše možné 🙂

Tak já naštěstí žádné ošklivé sny nemám, ale dost se mi zdávají i několik za noc.

janinka22
20. lis 2009

zuzi,možná to bude tím že občas mám v myšlenkách obavy..těžko říct 😅 tak to už pěkně vybavujete viď 🙂 to ti závidím,já se ještě neodhodlala nic koupit..přemýšlím jestli mám počkat až budeme znát pohlaví,nebo ladit do neutrálních barviček..a tak zatím teprve po všem pokukuju a vybírám..

katy,děkuji taky za pochvalu,je to jen můj koníček,neživím se tím,a dělám nehtíky jen sobě a dalším dvoum slečnám,co ke mě chodí pravidelně,jinak jsem dělala ještě asi dalším dvoum,ale to bylo jen jednou..teď už se do toho stejně už tak nehrnu,protože se víc zajímám o svoje těhu 😀 ale pak při mateřské bude každá kačka navíc dobrá 🙂 jako ze začátku mi to taky pořádně nešlo,navíc jsem samouk..ale časem se člověk zdokonaluje,takže teď už je ta úroveň někde jinde rozhodně. Jinak dělat si pravou ruku levačkou to je fakt něco,ale je to o zvyku 😎

katy007
20. lis 2009

A jak dlouho jsi se to učila? Bylas jsi na nějakém kurzu nebo tě nějaká kámoška nehtařka učila?

janinka22
20. lis 2009

já jsem šla jednou na nehty do salonu,tak nějak jsem to obkoukla,pak jsem si objednala sadu,koukala na netu na postupy a ták a zkusila jsem to a pak už jsem se jen od ostatních začla přiučovat...sobě jsem nehty začla dělat někdy myslím v únoru..ono záleží jak je kdo zručnej,podle toho se taky rychle nebo pomalu učí.. já mám k tomu tak trochu vztah,páč jsem vyučená kosmetička 😀 možná proto mě to tak chytlo 😎 na kurzu jsem nebyla žádným a slyšela jsem,že většinou tam naučí stejně prd,pak se to naučíš všechno až praxí,spíš tam jde o ten "papír" no,ten já zatím nepotřebuju

zuzi82
autor
20. lis 2009

Já jdu teda do neutrálních barviček, nebo do lehce modré. Vzhledem k tomu, že nechceme vědět co to bude, tak to ani jinak nejde. Já se nějak nebojím toho, že bych nakupováním něco zakřikla, co se má stát, to se stane a jestli koupím dupačky, nebo ne to asi neovlivní, takže si to nakupování užívám. Musím přiznat, že, co se týká velikosti 56, tak už mám asi všechno, co budeme potřebovat. Tak teď už se s maminou vrháme spíš na větší oblečky tak do toho roku. Myslím, že je dobré mít něco dopředu. Pak až budeme kupovat plenky z mateřské a nedej bože taky nějakou výživu, tak penízků na oblečky moc nebude.

janinka22
20. lis 2009

zuzi,jasně,já taky na tohle nevěřím,že by se nákupy něco mělo zakřiknout,to souhlasím,ale nějak ještě nebyla příležitost k nakupování a taky jsem přemýšlela nad těma barvičkama no,ale určitě brzy už chci něco pořidit taky,abysme neměli pak moc výdajů najednou..
Se vám teda divím,že nechcete vědět co to bude,já bych to nevydržela 😀 se spíš nemůžu dočkat až se to dozvíme 😎

crawler
20. lis 2009

ahojky🙂
jojo, ten můj mimís si tam pěkně dělá pořádnou rezidenci ;-D když já chci pěkné 3kilové miminko a né 5kilového buřta ;-DDD kdo to má potom porodit???🙂 Viděli jste holky tak před 6 měsíci v televizních novinách, jak mladá Ruska (nebylo jí ještě 40) porodila své 9.dítě? Vážilo kolem 10kg a ona říkala, že celou dobu byla přesvědčená, že jich musí mít v břiše víc, ale mudři se dušovali, že tam je jen jedno a když se potom ten valibuk narodil, tak trhl skoro rekord (vede nějaký z asie, který měl 14kg- to má roční dítě )
😅

No tě prsk, ale chudák matka i to novorezeně 😢

eri: ty pondělky jsou prostě blbý - minule jsem byla v SY a teď budu v české třebové...mě se ty pondělky hodí - buď mám přednášku a když nemám, tak jsem ráda, že si můžu udělat prodloužený víkend, ale sejít se musíme...musíme si to nějak rozumně naplánovat dopředu a hotovo...co se týče tvého pupíku, tak taky móc pěknýýý🙂 jsme favoritky ve velikosti - ještě jsem zvědavá, jak se budeme v průběhu trumfovat🙂 a jak s námi zamávaj strie. tady na koníkovi jsem si prohlížela jedno album. byla to hubeňounká slečna a první 2 strie měla na boku už v 7tt!☹ síla no...já zatím nic, ale mamka i ségry měly, tak s tím počítám i když se mažu denně😢

janinka22
20. lis 2009

craw,no páni,to by mě asi zabilo porodit 10 kilový mímo 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru