Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

crawler
13. říj 2009

katy - jsi machr!🙂 já se dívám na jste to, co jíte a za ty roky, co to dávaj jsem tam pochytila tolik rad, že jsem mohla začít jíst o dost víc než dříve, ale správné kombinace a pestrost a zhubla jsem taky dost...teď mi to těhu komplikuje, páč mám jiné chutě, apod. a tloustnu, ale těhu to aspoň trochu omlouvá 🙂

katy007
13. říj 2009

Craw: já se taky te´d nehlídám a nežínyruji, ale zatím ty chutě nemám, spíše naopak do všeho se musím nutit.

eriska
13. říj 2009

katy: to mám úplně stejně..do všeho se nutím..teda, dneska jsem byla na nákupu a viděla tam ty bonbonky, marshmellow (nevim, jak se to píše), koupila si je a cestou z nákupu je snědla...to jsem pěkný prasátko, ale prostě nešlo odolat..a teď mi je pěkně těžko, tak si dělám mátový čajík a jdu si lehnout s nějakou knížkou..přítel a psisko šli ven,tak musím využít klidu..a tu dietku jsi někde vyčetla? já mám třeba alergii na všechno, co žije ve vodě a je jedno, jestli je to tepelně zpracovaný..stačí mi, když Zdenda přijde z ryb a smrdí rybinou a mám alergošku jako blázen..já se právě v tom kombinování moc nevyznám..a už teď mám 70 kg,což mě děsí a bylo v plánu to shodit, což jsem i začala,ale pak jsem zjistila, že jsem těhu a radši jsem toho nechala..a teď se snažím nejíst sladký (kromě těch dnešních bonbónů)

katy007
15. říj 2009

Ahoj holky,
včera jsme se tu vůbec nedostala, příliš práce. Já se kdysi o vhodnosti potravin bavila s nutriční sestou.
Tak ryby te´d vůbec nejíš? Já taky ne, sice je mám ráda, ale chuť na ně vůbec není a když jsme se donutila je sníst bylo mi z nich zle a to jsem filé udělala přírodní jen na másle s kmínem.

eriska
15. říj 2009

ahojky kočky, nějak to tu nežije..kdepak všechny jste?
katy: já je nejím vůbec už od 5 let..a teď mi je domů ani Zdenda nenosí, abychom to nějak nepo...mám alergošku na více věcí a Zdenda taky, tak se tomu snažím vyhýbat, aby ji pak mímo nemělo..
jak se máte při čtvrtku? U nás je fakt hnusně..zima, fouká vítr, do toho chumelí...

verisek
15. říj 2009

tady je taky hnusne, v Brne, ani se mi nnechce vylezt z domu ☹

eriska
15. říj 2009

to jo, v tomhle počasí bch nejraději zalezla pod peřinu a nevytáhla paty z domu..

evuss
15. říj 2009

Ahoj holky, tak se po delší odmlce taky hlasím. O tom počasí mi ani nemluvte, od sedmi su v práci a pěkně si tu zatápím pod stolem, takže to celkem jde, ale cesta byla úúúděsná, sem myslela, že odlítnu ještě že mám zátěž a 3kg nahoře, tak mě to drželo při zemi 😀

katy007
15. říj 2009

Tak holky tady taky zima 1C déšť se sněhem a větřisko. Včera jsem to měla v práci celkem záhul tak jak jsme dorazila domů snědla jsme grepa, navařila kotel čaje, okoupala se, zabalila do županá a šupajda do pelíšku s knihou 🙂
Ale taky se mi v tom počasí nikam nechce! už abychom koupili to auto budu do práce jezdit autem a parkovat ve Sparu, abych ho neměla prochladlé a v zimě zasněžené 😅 tedy doufám, že se co nejdříve dočkám, už o tom mluvíme hodně dlouho!

eriska
15. říj 2009

katy: auti je super věc..my ho kupovali loni na podzim..ale zimni gumy odjely tamtu sezónu a na tuhle už nebudou..a jelikož nás budou stát víc jak 10 tis., tak půjde auti do garáže a koupí se za to nábytek do ložnice nebo do koupelny..musíme teď ty korunky na rekonstrukci šetřit..ale už máme návrh koupelny a vypadá superově..už jen čekáme, kdy nám to všechno přijde a hurá do toho..

katy007
15. říj 2009

Eri: tak to máte nějaké SUV tam jsou drahé pneu, taky jsme chtěli, ale už jsme ho shodili z lopaty, měli jsme x typů a ve finále to bude Octávka nebo Astra.
Koupelnu si necháte dělat přes firmu nebo sami?

eriska
15. říj 2009

nene, máme pasata v kombiku, ale má tam nějaký spešl gumy a přítel by je chtěl zachovat..taky jsme se rozhodovali mezi octávkou, ale pak jsme viděli tohodle našeho pašíka, v kůži, v automatu a za pomalu stejný penízky, tak jsme šli do něj..
koupelku si budeme dělat sami, ale firma, u které si objednáváme obklady, dlažbu, vanu a baterie, tak dělá návrhy, že když si u nich zakoupíš nad 10 tis., tak ten návrh je zdarma, tak jsme toho využili..jakou máte koupelnu vy?

katy007
15. říj 2009

Pasaty jsou teď za hodně dobrou cenu taky jsme jednoho fešáka objevili, ale bojíme se pak pálek za opravy, ND u Octávky je to přeci krápek levnější.
My máme modrou koupelnu a WC žluté, na MS mám album pod stejným nickem tak pokud chceš tak se koukni.
Do jaké barvy jdete vy? Budete mít koupelnu spojenou s WC?

eriska
15. říj 2009

no, my ho zatím dávat do opravy nemuseli..nejvíce jsme se báli toho automata a to nám řekli, že ten vydží až 200tis. km, a pak, nová převodovka stojí do 20 tis...tak jsme do něj šli..navíc dneska, už je pasat pomalu na stejny urovni jako oktavka..
na album určo kouknu..my budeme mít bílo vínovou a wc necháme jen bílý..máme to odděleně..mě by ani společné nevadilo, máme ho tak u mamky, ale zdenda nechce..

katy007
15. říj 2009

Tak to se s tvým Zdendou shodneme, my taky nechtěli, ale u nás by ani nebyl důvod mame celkem velkou koupelnu i to wc navíc nesousedí vedle sebe tak by to ani moc nešlo.
Manža pořád chce automat já jsme proti sice beru ty výhody, ale pak sedneš do jiného auta s normální převodovkou a nerozjedeš se nebo jsi jak v autoškole 😅

eriska
15. říj 2009

katy, tak to jsem měla stejný problém, pořád jsem nadávala, že automata v žádným případě, že pak nevlezu do auta s norm. převodovkou,ale pak jsme to vyzkoušeli a neměnila bych..je to super..navíc, když chci, tak si to přehodím a řadím si podle svýho..můžu ti říct, že nedělá problém jet s jiným autem..v létě jsem byla sama s mamkou v chorvatsku, jely jsme s fábkou a úplně bez problému..takže za nás můžu doporučit..automat je super a manža určo ví, proč ho chce..
jinak mě to wc s koupelnou nevadí, protože jak jsem bydlela u mamči, tak jsme ho měli..a nijak nám to nevadilo..zase jsme ale byly jen ženský..takhle s chlapem je určo lepší mít oddělené wc..to mi máme pidi koupelničku..ale i tak, bude krásná🙂

katy007
15. říj 2009

Tak určitě bude krásná 🙂 budete mít kout nebo vanu?

eriska
15. říj 2009

tak jsem zkoukla album na MS..máte super byteček..závidím, fakt 🙂 já to chci nafotit před a po, tak pak dám taky na net..na pokoukání..jestli se nám to povede..budeme mít vanu..ráda si, kor v zimě, poležím v horký vaně...katy, vybíráte už kočárek?

katy007
15. říj 2009

Nevybíráme vůbec nevím jaké má mít parametry apod. poradím se s kámoškou má 1,5 starou holčičku a kočárky vybírala a hodnotila celé těhu tak o nich něco nastudováno má. Já musím volit takový abych vešla do výtahu, i když budu moci využívat kočárkárnu, která je teplá, čistá a byla by jen pro mě jen já a předseda bychom ěli klíčky. asi bych chtěla aby péroval takovou tu kombinaci a 100% vím, že nechci 3 kolky s tím se mě blbě jezdí. vy už máte favorita?

eriska
15. říj 2009

no, my chceme čtyřkolu, a aby měla nafukovací kola ( zdenda je myslivec a rybář, tak aby s ním mimo mohlo do terénu🙂) a aby dobře pérovalo..my výtah nemáme, takže to řešit nemusím..máme vyhlídnutý v-cross..byli jsme v krámě, kde měli moooc kočárků a během té půl hoďky, co jsme tam byli, tak prodali tyhle kočárky 3..má to super pérování, každých 14 dní mají nové barvy kočárků, kola podle našeho, zdenda to omrknul po technický stránce, prý super..takže asi do něj půjdeme..a navíc, ta trojkombinace u nás stojí necelých 10tis..což nám i vyhovuje..víc mi přijde jako blbost..mně se jeeště líbí dondorjan, ale ten jsem na živo ještě nikde neviděla..a ten v-cross, ten mají dvě známé a jsou s ním mooc spokojený

verisek
15. říj 2009

ja an kocarky uz taky koukam, nejdriv vsichni basnili o jane, tak jsem na to koukla, krom tohoo ze stoji minimalne 20 tak se mi absolutne nelibi, navic jsou to trojkolky, bavila jsem se s pani v obchode, dokonce mi pujcila kocarky na projeti po prodejne a venku a urcite chci 4 kola, zadni vic od sebe, predni vic u sebe, ma to lepsi stabilitu, pak urcite nafukovaci kolecka a aby ten kocarek byl lehkej, jelikoz ja i manzel jezdime vsude autem 😒 takze jsem se rozhodla pro v-cross maji super vyber barev a ty kocarky jsou takovy vesely 🙂 muzete si vybrat ze 3 podvozku, 3kolka, 4kolka klasic, nebo 4kolka nizko profilova(vic drnca ale vypada nadherne)

katy007
16. říj 2009

Ahoj holky,
můžete mi poslat odkaz na ty vaše kočárky co jste vybrali? Omrkla bych je. Kdo je výrobce? Holky dost nakupují kočárky v Polsku, s reklamací prý žádné problémy, a jsou kvalitní, levné dost se i u nás prodávají, ovšem za jinou cenu a do PL to máme 15 km 😅 možná teď so vyrazíme do PL na čumendu co tam vše je za kolik, apod. ale uvidíme dle počasí jak bude hnusně tak to prdíme, i když krásně už asi nebude ☹
Jinak dnes konečně neprší, nesněží, nefučí, ale včera večer padaly vločky jsem čekala, že ráno bude bílo a na chatu jak jsme tento víkend chtěli jet našim pomoc zazimovat musíme počkat je tam kalamita a 90 cm sněhu 😅 cesta z Frýdlantu na Bílou je uzavřená a kdoví jak to vypadá na slovenské straně řekla bych že ještě hůře, oni vždy mají problém zpacifikovat sníh 😅 😠

eriska
16. říj 2009

ahojky,
jak vám je takhle po ránu? mně dost mizerně..ale to k tomu prostě patří, co? my se na víkend chystali k babičce, ale vypadá to, že tam je hafo sněhu a na těch našich letních by to nebylo dobrý, takže budeme doma, v teplíčku postýlky a u knížky..to vidím, jako dobrou představu
Katy007: odkazy ti posílám do IP, jinak kdybyste do polska vyrazili, tak dej pak vědět, taky mě napadlo, že tam zajedeme🙂

katy007
16. říj 2009

Eri: díky za odkaz. No vlastně ani nevím zda tatík už přezul, pokud ne tak tu svou nádheru z garáže nevatáhne a do služebního se všichni nevleze resp. vlezeme je to takový menší tranzit 😀
Co momentálně čteš? Já hodně čtu, ale teď kousek přečtu a spím 😢

eriska
16. říj 2009

já mám od mamči půjčený takový ty historický romantiky..krásně se u toho odreagovává a usíná..ale mám půjčenýho i nestydu z knihovny..ten se mi jako film líbil, tak zkusím knížku..i líbáš jako bůh se mi líbilo, ve středu jsme to zkoukli..jinak mám ráda ještě remarqua, ale toho už mám celýho přečtenýho..co čteš ty? dej mi typ, ať vím, co si příště půjčit🙂

katy007
16. říj 2009

No já čtu skoro vše, nejraději podle skutečných událostí, teď jsem dočetla Milionáře z chatrče a moc krásné, film jsme neviděla, ale ráda bych. A teď čtu deník mého psa celkem sranda a těhu týden po týdnu 😅

eriska
16. říj 2009

jasně..těhu čtu taky..ale nevím, jestli to samý..tam milionáře si přečtu, když se ti líbil..jen u nás vždycky dlouho čekáš, než knížku někdo vrátí..

katy007
16. říj 2009

U nás v knihovně lze na ni hodit rezervačku jinak se mi i moc líbila Gejša a Sníh padá na cedry pokud jsi to nečetla a Přežít (o spadnutém letadle v Andách, určo si viděla film) ale kniha 100x lepší.
A do PL jedeme pokud nebude pršet/sněžit auto je přezuto 🙂
Teď jdu posvačit babajdu a lípový čaj s medem bacily už začaly řádit 😠

eriska
16. říj 2009

to teda, ty bacily.. 😠 na mě už leze nějaká rýma..tak se na víkend v posteli těším..než rozkope celej byt, tak toho musím využít..uvidíš, podle počaska, každopádně, když pojedete, přeju šťastnou cestu.🙂 já se teď autem daleko víc bojím..minulej týden to do nás málem narvala mladá kráva s nějakou pikslou..jsem to pak rozdejchávala..úplně se teď o sebe jinak bojím..
díky za typ..opisuju a půjčím..u nás jde taky rezervačka, ale mají v tom bordel...

katy007
16. říj 2009

No taky se bojím v autě více než dříve, proto hledáme bezpečné, dříve jsme měli bez airbagů a manža v 50 km neubrzdil za deště když někdo udělat před ním myšku a auto na odpis.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru