Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

verisek
26. dub 2010

ahoj zuzi: tak moc drzim palce a budu na tebe myslet..
snad ti tabletky zaberou a hezky se to rozbehne 🙂 a bude to rychlovka

mercedesse
26. dub 2010

zuzi moc moc držím palečky, ať je to rychlí a brzo máš ten uzlíček u sebe. Budu na tebe myslet.

baterka
26. dub 2010

ahoj holky, teda vy jste se dneska ale rozjely....! Uf, dočteno 😉
zuzi: moooooc držím palce!!!!! Hlavně ať je to v pohodě, žádný velký stres a oba jste v pořádku!
craw: děvče, neber si to tak osobně 😉 , já myslela na zuzi hlavně proto, že to neměla zdravotně tak v pohodě a taky byla nervózní, Tebe jsem měla pocit, že to dáváš v klídku. Pokud ne, pak to nebylo znát. Samozřejmě i Tobě přeju, ať už máte mímo doma, to je jasné!!!!

s váhou to tu radši nebudu rozmazvat, je mi ze sebe ouvej...¨
viz mé včerejší foto samospouští - manža snad pak vyrobí něco víc profi..., i když s tímhle se už skoro nevejdu do záběru 😀

mercedesse
26. dub 2010

No konečně pořádnej těhu pupajs 😉
Teda já píšu jak prase, teď jsem si po sobě přečetla předchozí příspěvek a teda fuj fujk, já se stydím. 😅

eriska
26. dub 2010

andy, man, tak to máme stejné, taky kadíšujeme během kojo😀 ale co, hlavně, že to jde ven..já taky přebaluju před a pak zase před..jen, když se hodně po kojo vzteká, tak ho přebalím..

jinak jsem cvalík, 3950g😀 a jsme úplně zdravý🙂

bat, krásný bříško

miselaniki
26. dub 2010

Ahoj, píšu za Míšu, které se v pátek v 18:20 hod narodil krásný zdravý chlapeček Kryštof, váha 3550g, míra 51cm. Porod trval dlouhých 17 hodin a byl ukončen císařským řezem, ale oba jsou v naprostém pořádku 🙂 Malý je opravdu nádherný, dneska jsem za nimi byla v porodnici.

baterka
26. dub 2010

eri: díky za útěchu..., mám pocit, že tohle už snad ani není krásný jako spíš strašidelný... 😀 , ale však ono to za pár týdnů snad ani nebude poznat ... doufám! Takže na památku je to fajn, pokud to zůstane na fotce a ne okolo pasu 😒

ivet6
26. dub 2010

Ahoj, sem zpět 😉 - už je těch lékařů nějak mnoho, dneska sem myslela, že v tý čekárně umřu.....To byste nevěřily, maličká čekárna ušní, nosní, krční. Tam narvanejch asi 10 lidí a do toho matka s asi 3 letou holčičkou, jí tam nahlas předčítala knížky...ale tak nahlas, jako by tam přednášela nám všem ostatním - to bylo tak protivný, že si člověk ani nemohl sám číst, protože slyšel: "a co má ten krteček? Lopatičku? No správně lopatičku a jde navštívit myšku... 🤐 ." Jak může být někdo tak nesoudnej...?? A ještě se na tu matku ani nedalo koukat 😝 Taková kráva!!
Tak sem si říkala, aby si Štěpánek nemyslel, že je to můj hlas, protože jak já na něj nemluvím.... 😀 😀 😀
Ufíí, ještě že my budem všechny chytrý a krásný maminky 😀
(sem se pak musela ject do Ikea odměnit lososem 😀)
Ucho mám v pořádku, takže simulace největší 😅....ovšem když sem si ve vyhledávači zadala "zalehlé ucho těhotenství" tak mi vyjelo tolik diskuzí, jak to maminky mívají...tak se mi to snad pak taky spraví, budu doufat, že je to změnama tlaků 😎
------------
Zuziku, na zítra moc držím palce 😉 ať je to rychlovka 😉 A ty budeš mít vlastně TO PŘEKVAPENÍ viď? Tak to sem zvědavá, a tipuju holčinku 😉

miselaniki
26. dub 2010

Ještě přidávám fotečku malýho Kryštofa 🙂

crawler
26. dub 2010

ahojky holčinky🙂
tak jsem zpět z rizikovky a výsledek je ten, že ve čtvrtek mám přijít znovu...Na porod to nevypadá - čípek je prostupný na prst a miminko je prý až v tramtárii - sotva tam dosáhl...na monitoru vše v pořádku, takže ve čtvrtek- to bude 8.den přenášení - znovu na KTG a prohlídku a už se rozhodne, kdy nastoupím a tak...ale říkal, že kdybych měla mimi takhle vysoko i ve čtvrtek, tak že by ani vyvolávání zřejmě nepomohlo a skončilo by to císařem - takže říkal totéž, co moje gyndařka...a tohle je uznávaný primář gynekologie, takže má mou plnou důvěru...tak uvidíme...třeba se malé do čtvrtka rozhoupe samo 🙂...a nebo budeme mít květňátko 😀D

a teď vás jdu dočíst 😉

ivet6
26. dub 2010

Jejda, Kryštůfek je rozkošnej 😉 Moc se povedl 😵

zuzi82
autor
26. dub 2010

Holky, díky za podporu. Taky doufám, že to půjde dobře a rychle a ve středu bude mímo na světě. Dneska jenom dobalím kufřík a nachystám postýlku. Teď už to má smysl.
A jak čtu příspěvěk Craw, tak to vypadá, že jí taky jako Misi předběhnu 🙂
Misi: Kryštůfek je opravdu pěkné miminečko.
Manža mi ve čtyři volal z práce, že není vůbec schopný se soustředit, že nějak chytá nerva. Z práce se stavuje pro šampáňo, že musíme ten poslední večer ve dvou oslavit. No já dám zase půl sklenky, ale i tak se těším. 😉

crawler
26. dub 2010

tak prvně zuzi: budu na tebe moc myslet, aby ti to zabralo hned a netrápila ses tam a koukej dávat průběžně vědět, jak jsi na tom a taktéž jsem zvědavá a tipuju chlapečka 😉 Jinak z předbíhání už si radši nic nedělám, páč to bych se musela uvztekat 😀 Co se dá dělat - jsem holt v naprostém pořádku, mimi taky a tak prostě budeme přenášet - a náhodou - třeba 1.květen - první byl lásky čas...a navíc je to svátek práce - tak bych to mohla oslavit zvýšenou fyzickou aktivitou a mimi by mělo hezký datum narozenin 🙂

bat: pěkný pupík 😉 a osobně si to neberu 😉 to já jen tak 😀

neznámá - vzkaž Mis, že jí moc gratulujeme k prďouskovi -je roztomilý 🙂) a těšíme se na detaily🙂

miselaniki
26. dub 2010

Gratulace a vzkazy ráda vyřídím 🙂 Petra

verisek
26. dub 2010

taky se pridavam ke gratulaci misi, malej je krasnej 🙂

mandragora10
26. dub 2010

Je, Mis....pridavam se ke gratulacim, Krystufek je uzasnej, moc se vam povedl.

evuss
26. dub 2010

Ahojky holky, přišla jsem vás zase pozdravit. Pěkně jste se rozepsali, ani jsem nedočítala všechno, jen jsem to tak přeběhla.
Zuzi: přeju ať to jde rychle a nejlépe ať se mimčo rozhoupe samo. Nám taky vyhrožovali vyvoláváním, dokonce jsem v pondělí ráno už byla přijatá a odpoledne mě zase pustili, že ještě počkáme. Dojeli jsme dom a za dvě hodiny jeli zpátky, no a za 9 hodin byla malá venku, podrobnější info pak hodím k fotkám, ať to tady nezahltím 🙂 Takže tfuj, tfuj, tfuj 😉
Oblečení z porodnice: Já šla v tom v čem jsem přijela. Kalhoty byli v poho, ikdyž v nich něco chybělo 😀 Ale halenka na mě fakt vysela. Ale pohodlíčko bylo takže dobrý
Ještě tu byla myslím řeč o váze: takže já mám dole zatím 8,5 kg. No těch 10kg na mě ještě vysí, ale však oni taky spadnou 🙂
No nic, tak jdu zpracovat nějakou tu fotečku, ať se můžem taky chlubit 😉
Jo a Mis malej je krásnej!!!
Bater: bříško už máš teda pěkný 😉

crawler
26. dub 2010

Evi: ta je nááádherná! no andílek!😀 To jste to měli veselý - asi se malá lekla nemocničního prostředí a tak se radši uráčila sama, aby maminku netrápila 🙂 To tomu našemu mimísovi je to šum a fuk 😉 Těším se na podrobnější info 😀

andrea110409
26. dub 2010

Další andílek, hura hura
mis moc gratuluju
My jdem koupat

eriska
26. dub 2010

teeeeda, jak kryštůfek, tak viktorka jsou nádherná miminka..takže, zuzi, craw..ještě fotečky od vás..už se ttěším, až se pokochám..

jojo, já jdu taky chystat koupačku...tomík spí na gauči, tatínek v ložnici, tak to asi budeme muset zvládnout sami..nechci ho budit..a zítra máme návštěvní den, přijede babičky a pak táta s přítelkyní, tak se tu moc neukážu..a taky budeme mít 4týdny..holt je to už chlapák🙂

tak se mějte hezky maminky a těhulky

evejka
26. dub 2010

Zuzko,budu držet palce,měj hezký poslední večer 2 v 1 a držte se!!! 😀 Bater,moc krásný bříško a dětičky teda máte všechny povedený...taky už jsem zvědavá na tu naší..maluju si,jak asi bude vypadat, princeznička 😀 tak mějte hezkej večír....

mandragora10
26. dub 2010

Viktorka je moc krasna 🙂 🙂
Bater, brisko mas pekne, mne neprijde nijak obrovske...tak akorat 😉
Zuzi, tak se na zitrek dobre vyspi...pak uz to s tim spanim nebude moc slavne.
Eri....Tomaskovi uz bude mesic? Teda, to hrozne leti 🙂 Gratulujeme k prvnimu malemu vyroci.

zuzi82
autor
27. dub 2010

Dobré ráno,
Evi: Viktorka je moc pěkná.
Holky, ještě jednou díky. Právě si dobaluju kufřík. Pak musím ještě na poštu, do lékárny a na úřad pro novou občanku a mezi devátou a desátou pro mě přijede manža. Samozřejmě jsem toho na dnešek moc nenaspala. Včera jsem si nachystala postýlku do ložnice a věcinky na koupání do koupelky a celou noc se dívala na postýlku a říkala si, že až tu budu spát příště, už tam bude ležet drobeček. Když už jsem usnula, tak se mi zdálo o miminku, jak jsou všichni šťastní, jak ho oblíkám, krmím a pak mi pěkně všechno poblinká. Ale jinak to bylo ve snu zlatíčko. Vůbec neplakal a byl to kluk, tak jsem fakt zvědavá.
Do porodu si vás budu ještě číst přes telefon, tak se snažte, ať se nenudím. Po porodu asi budu mít jiné zájmy, tak vás snad dočtu až časem doma. Zprávy budu posílat po Erice a Terce. 😉

zuzi82
autor
27. dub 2010

An: ještě jsem tě chtěla poprosit, jestli mi můžeš do IP napsat, jak to vyvolání u tebe vypadalo. Ale začni tím pondělkem. Tu zastavenou neděli mi tam radši nepopisuj, ať se nevystresuju. 😅 Zajímá mě, jestli ti zaváděli tabletky, v kolik, kolikátá zabrala, jak jsi měla nachystaný čípek na porod a jak dlouho to pak trvalo. Vím, že máš málo času, ale vlastně vůbec nevím do čeho jdu. Včera jsem jenom v rychlosti mrkla na diskuzi o vyvolávaných porodech a je to hodně různé. Někdo čekal i tři dny, než něco začalo působit a někdo porodil do dvou hodin. Tak jsem na to opravdu dost zvědavá, jak to bude u mě. 🙂

mercedesse
27. dub 2010

ahojky zuzi, tak buď statečná. Moc na tebe myslím. Budeme se těšit na zprávičky. 😉

andrea110409
27. dub 2010

zuzi: máš to tam 🙂

eriska
27. dub 2010

Dobré ranko, těhulky a maminky..

zuzi, moc na tebe myslíme, at to máš brzo za sebou a mímo tě moc netrápí..třeba už v noci mi přijde sms, že máte bobíška z bříška venku😉

man,jojo, strašně to letí..bohužel tomíkovi nemůžu dát ani pusinku k jeho "malým" narozkám, od rána mě děsně bolí v krku, tak se bojím, aby to ode mě nechytil..nevíte, můžu něco při kojo? abych to ze sebe brzo vyhnala..a další blbá otázka, nemůže to přes mlíčko ode mě nějak chytit?

janinka22
27. dub 2010

Dobré ránko.
Tak já měla dnes noc hroznou, moc jsem toho nenaspala, bylo mi pořád dost horko, potila jsem se a celou noc se mi zdálo o porodu 😕 tak to možná už brzy přijde.. naštěstí se mi zdálo o tom jak to bude rychlý a bezproblémový, tak kéž by to tak bylo i ve skutečnosti.. a ráno mě zas vzbudil randál v baráku, někdo si tu v bytě dělá novou elektriku 😒

zuzi, myslím na tebe taky moc! 😉

evi, Viktorka je roztomilá 🙂

andrea110409
27. dub 2010

jani: moc ti preju aby to tak bylo. Prece jen by t uz chtelo nejaky krasny a beznasledkovy porod. Ale zati dopadly vsechny dobre....mrnouskove se maji fajn 😎

andrea110409
27. dub 2010

maminy: taky máte pocit,ze nektere dny jsou ty mrnousove zravejsi? Dneska mam pocit, ze bych ty prsa mohla mit venku porad 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru