Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

zuzi82
autor
8. bře 2010

Evi: tiše závidím. Já Camarelo chtěla, ale nesehnali jsme ho, takže jsme koupili Firkon Verano. Je hodně podobný, ale není to Camarelo. 😅 Myslím, že je super. Mrkni na diskuzi. Všichni ho tam dost chválí, jen jedna maminka není spokojená se sportovní verzí. 😉

verisek
8. bře 2010

ahoj holky, taky jsem byla klidnejsi kdyz uz jsme meli kocarek doma, ted nam jeste chybi prebalovaci komoda, vubec nic nemuzu sehnat 😠

eriska
8. bře 2010

evej, ze strií si nic nedělej..vím, lehko se to píše, mě taky štvou a to už je mám rozlezlí po obou bocích a mám pocit, že každý tam nějaká nová přibyde☹ ale co, laser mi je aspoň vybělí, když už nezmizí..camarelo q12, jojo, taky jsme ho na začátku měli v plánu..teď se jedeme mrknout, jak bude vypadat a k tomu dorjan danny sport 2010..uvidíme, který nám padne do oka, ale je pravda, že camarelo bylo první, co se nám líbilo..on se vždycky najde někdo nespokojenej, nebo ten, kdo má holt smůlu a narazí na blbý kus..musíme doufat, že my to nebudeme🙂

eriska
8. bře 2010

veri, z komody si nic nedělej..ono ní stejně dlouho mimčo přebalovat nebudeš, protože jak se začne otáčet a lést, tak bude bezpečnější přebalit ho na posteli..tedy u nás to u všech dětí tak bylo..pak byla komoda dobrá jako skříň..🙂 ale určo tu nej seženete..nebo ji zadejte truhláři..tak to máme my, dělal ji strejda pro své dítko..ale zase to asi vyjde dráž, než ji koupit hotovou někde v ikee..

miselaniki
8. bře 2010

Ahoj holky,

no vidím, že v kurzu jsou kočárky, no jsem opravdu ráda, že už máme vybráno🙂
eri: no já jsem žádnou hezkou komodu nesehnala, tak manžel udělal přebalovací pult, který pak časem zrušíme a komodu koupíme pak asi z IKEA.

Jinak my jsme o víkednu konečně domalovali, teď už jenom čekáme kdy nám dovezou postele do ložnice, zrušíme ty co máme a vrchneme se na prckův pokoj. Kvůli tomu malování jsme museli spát v obýváku a mně pak boleli záda celý víkend 😖 Zítra jdu do poradny tak jsem zvědavá od kdy mně pošle na monitor do nemocnice.

evejka
8. bře 2010

Veri,mám tip...v Ikee maj levný přebalovák s jednou poličkou za 750 Kč v barvě buku http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2004... by to ani tolik nebolelo...taky si myslím,že pak později budeš přebalovat všude jinde než na přebalováku 😀včera jsem byla u kamarádky,co má dvojčata a ty dělaj na zemi (dece) úplně všechno..jí,spí,přebalujou,hrajou...prostě multifunkční...

andrea110409
8. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem dneska byla okouknout kočárky a velmi horkým kandidátem je nově Q12 camarelo...jdu okouknout jak jsou na tom, ale jsou to kočárky montované u nás. Co hlavně mají velikou korbu 😎

andrea110409
8. bře 2010

evejka................jeee tak to jsme nahodou narazili na stejny kočár.
Omlouvám se za opožděnou reakci ale dočítám vás postupně 🙂

andrea110409
8. bře 2010

zuzi....fotečky máte velmi originální a velmi krásné, myslím, že vám zbyde krásná vzpomínka 😎

eriska
8. bře 2010

zuzi, taky chválím, fotečky jsou vážně nádherné🙂 moc vám to tam všem třem😉 sluší..fakt závidím..

an, taky jsem na camarelo koukala na netu..jsem zvědavá, jak bude vypadat na živo stejně jako ten danny 2010..hlavně se mi u obou líbí, že jde polohovat zádová opěrka u hluboké vaničky, to je super, protože nemusím pak prcka tak rychle cpát do sporťáku🙂 jinak oba kočárky jsou poláci a co jsem z videa pochopila, tak i stejné značky

ivet6
8. bře 2010

zuzi, super fotky 😉 Jaký to bylo 😉??

andrea110409
8. bře 2010

eri: mě v obchodě teda tvrdili, že montovaná je Q12 u nás, ale je to jedno....ta cena kompletu je velmi zajímavá a hlavně má odpružení, které jiné kočárky nemají např. Cortina. Nabízeli mi i Patrona, mám však velkého manžela a tak by měl problém s jeho výškou. V reálu Q12 působí velmi pěkně a stabilně...i barevně se mi moc líbí. Od X landru jsem upustila hlavně kvůli prostornosti korbičky a možnosti otáčení korbičky 😉 Držím pěstičky ať vyberete ten nej pro vás 😎

zuzi82
autor
8. bře 2010

Vy jste teda rychlé. Teď jsem to tam dala i s obličejíkem z posledního 3D a chtěla vám napsat, že to tam už je. Já jsem spokojená. Myslím, že jsou krásné. První rodinné fotky s miminkem 😅
Eri: Ten Danny sport má v hluboké korbě tři polohy na zvednutá zádíčka, nevím jak to má Camarelo. My máme nakonec u Firkonu těch poloh dokonce šest. Podvozek se mi pořád víc líbí u Camarela, ale firkon splňuje, co jsem chtěla, tak dobré, ale o Camarelu už přestaňte psát, nebo budu litovat, že jsme ho nakonec neobjednali třeba z e-shopu 😖

zuzi82
autor
8. bře 2010

Ivet: děkuji. Bylo to moc fajn. Bála jsem se, jaké to bude pro manžu, ale nakonec vypadal, že si to celkem užívá a musím přiznat, že se na těhle fotkách usmívá víc, než třeba na svatebních. Zdá se mi, že tady byl více uvolněný, což mě překvapuje, když vezmu, že se to fotilo v ateliéru a fotila nás ženská. Svatební jsme fotili v zámeckém parku a fotil nás fotograf, se kterým si manža dokonce tykal. 😒

evejka
8. bře 2010

Zuzi...to je nádhera...skoro jak od Saudka...krásně umělecký a moc vám to sluší...hezký,jak jste do toho šli 😉 Jinak holky co už máte kočárek,když ho prodávají,nevíte,jestli ho prodávají seřízený a servisovaný?Nebo jen v krabici a udělej si sám? 😀

andrea110409
8. bře 2010

zuzi: ale me se ten kočárek moc líbí, právděpodobně by mě zaujal také, jen jsem ho u nás nikde neviděla. Neboj budete spokojený 😉

andrea110409
8. bře 2010

evejka: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr já tě roztrhnu 😀 Jás em ráda že sem nějaký vybrala a ty na mě ještě se servisem ....no to samozřejmě nevim 😅 Teda holky já si tu připadám jak dutá řepa vy toho víte 3x víc než já 😀 😎

evuss
8. bře 2010

Pěkné dopoledne přejeme,

tak jsme dočetli a už jsem zapoměla co jsem chtěla psát 😒 😅

Zuzi: krásný fotečky!!!

Jinak já jsem v sobotu udělala nálet na drogérku a pokoupila co se dalo, no moc toho nebylo ale zase mám něco z krku🙂 Taky jsem brouzdala po mimibazaru a balíčky už putujou k nám tak su zvědavá, objednávala jsem plínky, plenkový kalhotky, povlečení a teď se ještě chystám na pár drobností.

Teda holky pěkně se nám to krátí co, se pomale nestíhám ani divit 🙂 Na strie se vybodnite, taky už se mi po bokách malinký udělali, myslím, že když zesvětlají tak nepůjdou moc vidět, no co naděláme, když už tam jsou, ne. A kočárky určitě taky vyberete ty správný, ono nikdo není dokonalý, ani kočárky 😀 A na ty "nedostatky" stejně přijdeme až při používání, tak přeju těm co jsou ještě v rozhodování rychlý a správný volby🙂

eriska
8. bře 2010

tak dneska se exkurze na kočárky nekoná☹ ten náš pesan si vykousl jednu sponku, nejí, nepije,tak musíme kolem 3 na veterinu..předtím musím ještě k zaměstnavateli s papírem na mateřskou..ach jooo..jednak mi je líto Barrýska jedna mi je líto těch kočárků..už jsem myslela, že to budeme mít z krku

andrea110409
8. bře 2010

eri: ajajaj tak to je nemilé, ale neboj to ještě všechno stihnete, hlavně ať hafík je v pohodě 🙂

eriska
8. bře 2010

díky, an..ale je to další komplikace..musím ho pořád hlídat, aby si to nelízal, navíc mu asi dají krunýř, takže nám všechno, co je nově udělané otluče..no, hrůza, hlavně, aby se z toho dostal..ale je to otrava, potřebuju zařizovat a připravovat věci pro miminko a ne lítat po veterině..☹

katy007
8. bře 2010

Eri: myslím si že bude v pohodě jak do terénu tak na kočičí hlavy, má celkem masivní ty kola široké "pneu" takže by neměl být problém, zítra asi půjdeme k tcýni tak zkusím ty kola poměřit a vyfotit podvozek pokud nezapomenu foťak. Mě se s ním jezdilo dobře.
Kam bys pro něj jela?

miselaniki
8. bře 2010

eri: no to mi je líto, hlavně pak napiš jak jste dopadli na veterině. Jo je to blbé, teď když mám plno jiných povinností, ale hlavně aby byl pejsek v pořádku.

katy007
9. bře 2010

Ahoj holky,
dneska jsme zase nespala už mě to nebaví. ZA chvíli budu KO a bez nálady.

Zuzi: fotky jsou moc krásné. KOlik ks ti jich udělala? Já jdu zítra a už se moc těším.

andrea110409
9. bře 2010

Katy: tak to mě se to už povedlo dát nějak pod kontrolu a umim znovu usnout. Dneska zrovna jsme byla vzhuru ve 3:30 a tak jsem šla muži uvařit meltu na ráno, pak si lehla a ještě usnula do krásných 7. 😉 Je fakt, že se, ale přes den snažím chodit ven a večer pak co nejdýl jít spát, abych se unavila 😎

katy007
9. bře 2010

Andy: já většinou spím, ale když na mě příjde ten den tak fakt ani oko nezamhouřím, už mi nezabírá ani si třeba v noci začít číst aby mě to uspalo.

verisek
9. bře 2010

ahoj holky, ja dneska nespala mezi 1-2.30 pak jsem se vzbudila jeste k ranu, ted jsem jak kdyby me nekdo zmlatil...

evuss
9. bře 2010

Dobré ráno holky,

tak se přidávám k nespavcům. Už je to teda lepší než minulý týden, ale není to to pravý ořechový, noc plná převalování a bdělýho spánku, no nic moc. Tak všem přeji ať sluníčko za oknem dodá energii, ale jen za odknem, venku je pěkná kosa.

katy007
9. bře 2010

Evi: tady taky krásně slunečno, ale bohužel -6C ☹

evuss
9. bře 2010

Katy tak u nás -8 a v Brně taky -6, ale než jsem došla do práce tak jsem myslela, že je aspoň -10. Brrr

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru