Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

katy007
22. pro 2009

Craw: jo rybáří u kádí ti ty hlavy taky prodají, sice kapra nekupuji,a le jak jdu kolem tak málo kdo si odnáší hlavu od kapříka, tedy pokud si ho nechá i zabít a kuchnout. Jo že se hlavy prodávají jsem taky slyšela a je to sprosté!
Já kapra nejím tak buď P. zajistím 2 řížky od mamky nebo ve Sapru koupím 1/2 chlazeného kuchaného a zbytek si dá do mražáku.

Jani: já už chodím na 7, ale nevadilo by mi ani na 6,30 zvláště v létě. Jsem ranní ptáče a tak mi vstávání nevadí a pak třeba už kolem 15,30 bych mohla být u vody.

A mám hlad asi si zajdu zatočit kuřátko do mikrovlnky.

crawler
22. pro 2009

katy: to tedy je sprosté - zvlášť při těch cenách...prodají kapra za 120kč a pak někomu jinému tu stejnou hlavu naúčtují taky třeba za 30kč i víc...a vsadím se, že pokud budou mít jikry a mlíčí, tak nám je taky naúčtují...jo s poctivostí nejdál dojdeš...kde ty loňské sněhy jsou, že? 😀

janinka22
22. pro 2009

tak to my kapra máme rádi,jediný co mi vydí jsou kosti,ale to se nedá nic dělat...navíc je to jediná ryba,kterou manža jí,tak se toho musí využít 😀

katy,já bych taky radši chodila dřív do práce a tím pádem i dřív z práce,ale prostě je to tak,takže to nezměním..ale už to mám za "pár" tak je mi to jedno už to nějak vydržím 🙂 navíc bývám teď dost unavená a bolí mě záda,tak kdoví,jestli si od ledna tu prac. dobu nestrouhnu...ze zdravtoních důvodu,že bych si to domluvila-uvidíme...zkusím si po novém roce vzít do práce na sezení balon,třeba to bude lepší.

Jdu taky za chvíli na obídek s kolegyněma,jdem do nějaké restaurace,jdu tam poprvé,tak jsem zvědavá co bude na baštu 🙂 si nech chutnat, katy 😉

t.kosticka
22. pro 2009

craw, jo jo, díky...doufám, že to není až tak nebezpečné...tvrdnutí dělohy ☹

t.kosticka
22. pro 2009

craw a Tobě se to měsíc neukázalo kvůlu používání toho hořčíku,jo?!

mercedesse
22. pro 2009

Ahoj holky, přišla jsem vám jen popřát krásné svátky a hodně štěstí v roce 2010 a ať máte zdravá a hodná mimina. 😉 🙂

crawler
22. pro 2009

mer: Tobě taky vše krásné do dalšího roku!!! A pěkně se s láskou snažte a brzy se přijď pochlubit🙂

t.kosticka
22. pro 2009

jééé, merci..zdravím Tě! Jak se máš?!
Tobě i Tvé rodině taky hezké vánoce!!! Ať se co nejrychleji zadaří!!! 😉

crawler
22. pro 2009

tery: no, pokud je to tvrdnutí časté, tak se s tím nesmí zahrávat kvůli předčasnému porodu...Mě pomohl ten hořčík a víc odpočinku a kdykoliv si sednu, tak si podložím nohy...já nevím, snažila jsem si pomáhat různě a nevím, co z toho zabralo nejvíc...mě tvrdlo tak 3x denně vždy na pár minutek a hlavně při chůzi nebo když jsem delší dobu stála, takže možná byl nejlepší ten odpočinek nevím...ale každopádně mudři na to předepisují magnesium (nevím,asi v tabletách), tak uvidíš 😀 některé to dělá víc a některé vůbec...ale doktorce to raději řekni ať máš jistotu 😉

crawler
22. pro 2009

janinka: ten balon ti určo pomůže - já jsem tomu nikdy nijak extra nevěřila, ale od té doby, co se na něm plácám, tak o zádech ani nevím...teď na něm zrovna taky sedím - prostě místo židle a je to fakt super, takže ty když jsi většinu dne v kanclu, tak ti určo prospěje sedět cvhílema místo židle na něm 😉

mercedesse
22. pro 2009

tery: já už se mám dobře a pracujeme na mimču jak diví, takže na silvestra bysme to mohli testnout a uvidíme, třeba se brzo pochlubíme. 😉 🙂 I když v to moc nevěřím. 😒

t.kosticka
22. pro 2009

merci, 😀 tak pak napiš, jak to dopadlo. Jednou to vyjít musí 😉

mercedesse
22. pro 2009

no to prostě výjde už teď 🙂. Jinou šanhci tomu nedávám. Tak pa a užijte si vánoce s bříškama. Ne že bych nezáviděla, ale moc vám to přeju.

katy007
22. pro 2009

Tak jsme se šla provětrat a venku břečka, večer to namrzne a ráno to bude divočina. JInak před Sparem úplné kapří divočení, lidí jak opic tak nevím zda je happy hour či co? 😅

andrea110409
22. pro 2009

Ahoj holky, tak dneska jsem dosháněla co jsem potřebovala. Dneska máme první Vánoce a malinko mi běží hlavou, že dneska bude mít Šíma za rok svůj první svátek 🙂 Ale nechci to zakřiknout 😉 Dneska jsme taky byla u pani doktorky se podívat na mrňousa, poslední dobou se mi zdálo, že se moc nepohybuje, ale je úplně v pořádku jen má nějak lenošné období 😉 Tak se mi hodně ulevilo 😎

katy007
22. pro 2009

Andy: někdy mají své dny a melou sebou o 106 a někdy jsou klidnější, buďme rády za klidnější období, za chvíli porostou a bříško jim bude menší to teprve budou herdy do žeber a orgánů! Si ještě užijeme. 😉

Holky uvažujete o lehátkách? Já už mám 2 favority:
http://www.sambaby.com/1981-lehacky-a-hopsadla/...
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla...

ale u toho FP se mi zdá, jako by byla konstrukce plastová.

evejka
22. pro 2009

Ahoj holky,moc vás zdravím po dlouhatánské době a hledání 😉 Mimčo mě trochu zlobilo,krvácela jsem, vždy jednorázově,ale dost mě to vyděsilo a na pohotovosti jsem byla každý týden jako doma...no,ale mimčo rostlo,všechno bylo v pořádku a příčina je nejasná....takže se šetřim a docházim do práce jak je třeba... 😉 jinak musím vás potěšit, craw jestli se dostanu do tabulky, tak jsme holčička 😀 PS:no jo,já vim platím zápisný 😀 ...jinak do konce roku budem taky bydlet ve svým,tak teď dotlačujeme, co se dá....jsem tak ráda,že vás zase vidim,holky moje bříškatý 🙂

t.kosticka
22. pro 2009

craw, děkuju za rady...

merci, měj se!

Ahoj evejko!!!
A nemohlo to být stresem?Třeba i tím stěhováním?! Vy čekáte holčičku? 😀 A jaktože to víte tak brzy? To je hezký!

zuzi82
autor
22. pro 2009

Ahoj merci a evejko, merci i já tobě přeji krásné svátky a ten nejšťastnější nový rok.
Evi: už jsem myslela, že jsi na nás úplně zapomněla. Hlavně, že jsi nás našla. Tak se hlavně šetři, ať je vše v pořádku a ta vaše princezna to zvládne. A se stěhováním to moc nepřeháněj, raději zapřáhni manžela. Jsem moc ráda, že tě tu zase vidím 😉

mandragora10
22. pro 2009

Katy,

lehatko jsem poridila, z druhe ruky, s kovovou konstrukci - vsechny maminky s malyma miminkama mi ho doporucuji, ze je to moc fajn vec, ze se mimco aspon nenudi a nemusi cely den jen lezet v postylce.

Evi, tak to je fajn, ze aspon nekdo ma holcicku 🙂 Treba uz se koncem kvetna a v cervnu zase budou rodit vic holcicky a nasi kluci budou mit napadnice 🙂

evejka
22. pro 2009

Holky,já jsem jenom provianťák,zařizuju a vyřizuju telefony, zedníky...jsem v teple a nic netahám.Nevím, z čeho by to mohlo být...doktoři tvrdí,že to u některých žen těhu provází...no tak jsem ta "šťastná",hlavně,že je vše v pořádku.Už asi týden cítím malé pohyby,záchvěvy,říkáme tomu motýlci🙂
Teri,prostě ta naše holka je hambářka a ukázala se nám...ovšem je to bez záruky,ale jak jsem objížděla ty doktory,říkali to...já to teda i vnitřně cítila,ale uvidím až na velkým UTZ...jdu na něj 13.1, tak snad to bude šťastný...je to přesně 7 měsíců po svatbě...jinak triply nám vyšly v pohodě, šíjovka taky,tak snad budeme v pořádku.Taky vás tak ráda vidím...je to návrat "domů" 😀 😉

katy007
22. pro 2009

Man: a co máš za značku? Máš ho i vibrační? Já bych chtěla i vibrační a pokud možno, abych už vše měla doma 😅

Evejka: hlavně, že jsi už v pořádku a princezna taky.

Jinak to naše malé nás všechny napíná co? 😅 jsem zvědavá co řekne tchýně až ji řeknu, že už to opět nevypadá na holčičku, ale na kluka - ona kluky nemusí.

t.kosticka
22. pro 2009

Evej, já jdu taky 13.1. na velký ultrazvuk!!!

ivet6
22. pro 2009

Já jdu 12.1. 🙂 tak sem zvědavá, jestli se prokáže ten klučina 😉

janinka22
22. pro 2009

jéé ahoj Evi,gratuluju k holčičce!! To je super,no ale aby se jí ještě nevyklubal pindík 😀 to víš,holky nejsou nikdy jistý na 100% 😎 to je dobře,že jste oba v pořádku,hlavně se šetři,když jsi měla takové problémy!

merci,taky Ti přeju hezké svátky a hlavně aby se vám brzy znova zadařilo 😉

mandragora10
22. pro 2009

Katy....znacku si nepamatuju z hlavy, mrknu doma a pisnu ji vecer, snad si vzpomenu...jinak vibracni neni, jen houpaci.

Merci, i ja se pripojuju....krasne svatky a snad hned po Novem roce nam budes moct oznamit radostou novinku 🙂

mercedesse
22. pro 2009

Děkuju moc holky, strašně se mi po vás stýská. Bylo to o moc veselejší, povídat si s váma. Tak snad brzo papa.

eriska
22. pro 2009

zdravim, vas, holky,
tak jsem od doktora, vsechno je v poradku, i ta zlobiva deloha se uklidnila, ale presto mi doporucil odpocivat a schvalil mi vanoce u babicky, takze muzu v klidu odjet🙂

teri, me ten tlak v brisku taky zlobi, ale ne porad, jen obcas, treba, kdyz vstanu, dlouho jdu, nebo kdyz se mi chce na zachod, tak to tlaci dvakrat tolik..navic, nas chlapecek si nejradsi vegetuje u maminky na mocaku, takze si na to pomalinku zacinam zvykat🙂

holky, ja mam taky darky dokoupeny, jsou to spis takove malickosti, teda nakonec se mi podarila sehnat pro pritele velka ottova encyklopedie myslivosti (z 1000 na 500kc) takze dostanu tu a dvd miminka..a teda, jeste jsem koupila trenyrky a k tomu nazehlovaciho pata a mata (jak ted doma kuti) tak musim nazehlit a bude..muj pubertalni nevlastni bratricek si naporoucel pod stromecek kondomy, takze ty musime jeste dokoupit (pritel, ja se do toho nehrnu, nikdy jsem nekupovala, takze vlastne ani nevim jaky) a jinak mame vsechno nakoupeno..uz jen zabalit

ja uz se tak na vanoce tesim, zrovna dneska ma pritel volno, tak jsem byli na obidku a planovali jsme, jak ty pristi vanoce budou probihat, ze pujdeme pustit kaprika, nakrmit do lesa zviratka, vytvorime svoje tradice, svoji bastu..asi tech pristich vanoc nedockam..

eriska
22. pro 2009

mer, krasne vanoce prejeme a prijemne snazeni 😅 urco te tu po novem roce uvidime..vis, jezisek totiz prani plni, takze ti ho taky vyplni..🙂 jen mu musite kapku pomoci

evej, gratuluju k holcicce..tak aspon nejaka prdolinka mezi tema nasema chlapama se nasla🙂

eriska
22. pro 2009

jo, katy, jinak lehatko budeme taky porizovat..dost jsem na nej slysela chvalu a taky pry nenici ty zadicka tolik, jako autosedacka, takze my ho urco poridime..je dobry na hrani, klido i na krmeni..ale chci za nej dat tak 1000..takze nejaky z bazaru..nejspis..nebo ve sleve🙂 jinak mne se vic libi to do fisher price

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru