Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

janinka22
27. bře 2010

Holky,díky,ano na modelce ta podprda vypadá super,ovšem ve skutečnosti to není až taková bomba.. ale možná až se mi do ní nalijou prsa a vložím tam tampon,tak to bude zas vypadat jinak.

Reny,tak to jsme na tom podobně,mě se teď v těhu z košíčků béček staly už céčka,tak jsem zvědavá co to bude po porodu. Doufám,že mi pak ty céčka zůstanou i po kojení,to bych byla spokojená 🙂

My dnes malujem,teda manža maluje předsíň,nechce ode mě pomoct,abych nebyla v tom binci a smradu z barvy..ale pak nás zas bude čekat pěknej úklid,to vám povím,ať už je to za náma! To je teď pořád něco..
Tak si užijte víkendu!

verisek
27. bře 2010

ahoj holky, tak tady zas tak hnusne neni, sice se ochladilo, ale je kolem 13 stupnu a polojasno
ja jsem si taky radsi zacla chystat tasku do porodnice,nejak me poboliva bricho, jak u mesicku, ztvrdne a jde mi to az do zad.. 😖

katy007
27. bře 2010

Ahoj holky,
tak já pořád nemoccná, ale snad už to ustupuje, jak pořád kuckám jak tuberák tak malá sebou mele, chudák nemá ani chvilku klidu 😅
Jinak my máme pořád luxusní počasí 17C a sluníčko od rána. A já musím sedět doma ach jo.

mandragora10
27. bře 2010

Ahoj holky,

tak my jsme na navsteve u pritelovych rodicu, ale oni odjeli na cely den do Brna, tak si lebedime sami v jejich nadhernym domecku. Pocasi tedy nic moc, dopoledne jen 6 stupnu a porad lilo, ale ted uz je 9 a dokonce sviti slunicko. Vecer se chystame na chvilku se znamyma posedet do restaurace.
Katy, jinak ja jsem taky porad nachlazena, rymu a kasel uz mam asi 10 dnu a nijak to neustupuje, ale teplotu nemam, tak ani nelezim. Hold si mimco pekne uzije...neustale divne zvuky, hybani bricha pri kaslani 🙂
Jani, podprsenka opravdu na fotce vypada pekne, ale je mi jasny, ze v realu to takova bomba byt nemusi. Ja mam kojici podprsenky 2, kazda stala 1200 Kc a zatim je vubec nenosim, protoze mi prijdou desne asexualni. Radeji jsem si poridila normalni podprsenky....i kdyz normalni az tak nejsou...spis trosku padaky 😉 75DD, 75E....normalne jsem nosila C, tak jsem zvedava, kam se posunu az se mi prsa naliji. No treba casem prijdu na nejaky figl, jak kojit i s normalni podprsenkou....driv preci takove vymozenosti nebyly a taky zenske kojily.

renys
27. bře 2010

Ahojky, tak my jsme na procházce zase zmokli a pak se tak ochladilo, fuj. Jo ten kašlík to je teď v těhu hnus, při každym zakašlání jsem se malýmu omlouvala 😅 , a cucala jsem jitrocelovej sirup.

Verisku, že by taky poslíčci?

zuzi82
autor
28. bře 2010

Ahojky,
tak se hlásím. Zákrok se dal rozhodně vydržet. Jen to hodně krvácelo, což dr. očekával. To zastavování krvácení byl největší hnus. U toho jsem málem omdlela. Sestřička rychle běžela otevřít okno a dr už toho pak radši nechal. Pustil mě domů s tím, že kdyby byl jakýkoliv problém, tak mě má manža okamžitě přivést. Výsledky budou příští týden. Nicméně tam mám cosi o velikosti 3,5 cm. Může to být jen infekce, ale prý to v takové velikosti v životě neviděl, takže se mám spíš připravit na horší variantu. Nechce mě prý uklidňovat, že to bude dobré, když si myslí, že nebude. Přiklání se k tomu, že to je zhoubné. Když jsem mu řekla, že i to se ale dneska dá bez problémů léčit, tak mi na to s dost studeným obličejem odpověděl, že nebudeme předbíhat, ať se jen připravím na horší zprávy. Odpoledně jsem se trochu složila, ale pak přišel manža z práce a brečel už ve dveřích, tak jsem si říkala, že takhle tu oba žít týden nemůžeme a zakázala jsem slzy a negativní myšlení. Prostě se dr. jen plete a mám jen extrémní infekci 😉 Na výsledky jde manža se mnou. Tak a konec. To jen ať víte, jak na tom jsem. Vyjadřovat se k tomu nemusíte. Počkáme na čtvrtek. OK? 😉

zuzi82
autor
28. bře 2010

K monitoru, náš mimís se na monitoru taky hýbe jen někdy, ale dr. to neřeší, stačí mu to tak, jak to je. Teď jsem slyšela od kamarádky, že ty pohyby při natáčení monitoru řeší jen v nemocnici. Normálně dr. stačí, když tam mímo je a spí. Takže žádnou paniku. Já mám někdy den, že se mímo převaluje třeba jen půl hodinky a jinak je klid 😉

eriska
28. bře 2010

dobré ranko,
tak my jsme opět sami 😝 , tatínek nám odjel do jeseníků na pozorování zvířátek ☹ ale od čtvrtka mě pořád zlobí žaludek, včera už to bylo dobrý, tak jsem si udělala ke sváče pudink, což byla asi chyba a pak večer na grilovačce u známých se mi udělalo dost špatně, takže honem domů do postýlky..musím ale 3x zaťukat, že jsme to se smectou "ustáli" bez zvracení..ikdyž, jestli by to pomohlo a bylo by mi líp, tak se tomu nebráním..

t.kosticka
28. bře 2010

zuzi, ve čtvrtek na Tebe budu moc myslet. Jsi moc statečná!

renys
28. bře 2010

Zuzi, hrozně moc držim palečky a věřim tomu, že to bude dobrý!!!!!!

mandragora10
28. bře 2010

Zuzi, podle me doktor nemel vydavat zadne soudy predem, muze si neco myslet, ale dokud to nema potvrzeny, mel si to nechat pro sebe....takhle te treba cely tyden stresuje a nakonec to dopadne dobre. Takze hlavu vzhuru, snaz se byt pozitivni, tesit se na miminko a ve ctvrtek na tebe budeme vsechny myslet! 😉

t.kosticka
28. bře 2010

jo, to si myslím taky...zbytečně stresuje a hlavně teď, těsně před porodem...nezdá se mi to moc profesionální. 😨

zuzi82
autor
28. bře 2010

Holky díky, věřte, že už bych strašně chtěla, ať je čtvrtek. Je jedno jaké budou výsledky, hlavně ať už vím, co bude dál. Tahle nejistota je děsná. I kdyby to znamenalo nějaké operace nebo hnusnou léčbu, tak už se s tím dá bojovat, ale takhe jen čekám a nevím. A teď už vážně dost.
Dneska asi budeme konečně sestavovat postýlku, tak to se fakt těším 🙂
Včera jsme se byli u kamarádů podívat na měsíčního mimíska a bylo to fakt zlatíčko. Už se strašně těším, jak bude nám mrskat ručičkama v zavinovačce 😎

mandragora10
28. bře 2010

Zuzi, spravny pristup....vzdyt miminko uz je skoro za dvermi a brzy uz bude mrskat vesele rucickama v zavinovacce v sestavene postylce 🙂

crawler
28. bře 2010

Ahoj holčinky🙂

zuzi: Jsi ohromně statečná a říkám Ti, že ten doktor je blb - pravidelně jsi chodila na kontroly, takže to ber s naprostým klidem tak jako dosud a těš se na mimišátko ;-D Někteří mudři bohužel zneužívají své moci a děsí pacienty - můžeš si o něm myslet jedině to, že je vůl...co jiného? 😉 Takže úsměv ať tě neopouští! 🙂

ivet6
28. bře 2010

craw: moje řeč!! 😎
zuzi: držim palečky, všecko bude dobrý, nic jinýho si nepřipouštěj 😉

zuzi82
autor
28. bře 2010

Já jsem vlastně ráda, že mi to tak řekl. Když mi můj dr. posílal stěry na cyto, tak mi nic neřekl, já si na netu přečetla, že je to v klidu a někdy ten vřídek sám zmizí, takže když jsem šla za týden a on na mě vybalil, že musím do nemocnice na další odběry na hystologii, tak mě to úplně dostalo, protože jsem s něčím takovým vůbec nepočítala. Takhle, když mi to tenhle tak naservíroval, počítám, že to může být i zlé. Ale teď přeci mám důvod se vyrovnat se vším. Kdyby mi teď řekl, že to bude dobré a příští týden vyrukoval s operací nebo kdo ví čím, tak bych se asi složila, takhle s tím už trochu počítám a můžu být jen velmi mile překvapená. 😉

janinka22
29. bře 2010

Dobré ránko,vstáváme,kde jste kdo! 😀

Tak my máme snad konečně poslední náročný víkedn za sebou.. máme už i vymalovanou přesíň a včera jsme uklízeli. Ještě bych ráda umyla okna a vyprala záclony ať je to komplet,ale to uděláme asi až zas o víkendu,nebo možná v týdnu..uvidíme.

zuzi,taky držím palečky,aby to bylo v pořádku. Přístup toho doktora..no takhle tě stresovat před porodem si myslím není zrovna od něho moc chytrý,ale zase souhlasím s tím,že je lepší počítat s horší variantou,aby jsi pak nebyla v šoku,jak píšeš.. však uvidíš ve čtvrtek,budu na tebe taky moc myslet 😉

eriska
29. bře 2010

dobré ranko,
tady, my už jsme taky vzhůru😉 já bych teda ještě klidně spala, ale přítel odešel do práce a ten náš pejsek se rozhodl, že bude kňučet tak dlouho, dokud nevylezu z postele..a co myslíte, vylezla jsem a je celkem klid

panečku, jani, to tak jste toho zmákli hodně..já jsem si zase napsala na lísteček, co ještě potřebuju doma udělat a jak to tak vidím, tak asi počká až po porodu, ode dneška, podle posledního utz, začínám 40.tt a je fakt, že už to je celkem obtížné, všechno to chození, uklízení, dlouho mi to trvá a když už to udělám, tak jsem unavená 😔 takže už se na mímo fakt mooooc těším😉

mercedesse
29. bře 2010

Ahojky holky.
eri: tý jo ty už jsi ve finále, to to letí. 😉
Já vás obdivuju, já zvládla jen uvařit a udělat broučkovi puding a pak jsem ležela, bolí mě břicho, tak se mi nic nechtělo. Pak jsem se teda ukecala a vyžehlila jsem, ale tím to zhaslo. To jsem zvědavá, co budu dělat v 9. měsíci. 😒

eriska
29. bře 2010

mer, nic nedělej, když bolí bříško, tak nejlepší je ležet a vyprdnout se na žehlení..já ležím už od čtvrtka, mám nějakou střevní mrchu, tak si s ní užívám v posteli..doufám, že už bude líp, jinak chudák maličký, ty zvuky, co musí poslouchat 😕 jeeee a o pudinku mi ani nemluv, v sobotu jsem myslela, že už to je dobrý, tak jsem si taky vanilkový uvařila a už to bylo zase jak na horské dráze..ale chuť mám na něj pořád 😉 je to prostě mňamka 😀

evuss
29. bře 2010

Dobré ráno holky, tak mi už jsme taky vzhůru a dokonce v práci 🙂 Ale musím říct, že dnes se mi moc nechtělo... Nějak se toho teď nakupilo a mám pocit, že nestíhám, ale to je asi tím, že je člověk asi třikrát pomalejší 😀 My dnes začínáme 38tt ale vůbec si nepřijdu, že bych měla rodit. Dokonce se ve čtvrtek chystáme do Polska vybrat interierový dveře ať pro ně chlapy pak můžou jen zajet, tak su zvědavá jak tu cestu zvládnu, není to sice daleko, ale stejně. A pro jistotu tu nachystanou kabelu do kufru raději hodím 😅

Eri: neboj za chvílu už budeš držet prcka v náručí. Odpočívej a užívej poslední dny "klidu" a ani se nenaděješ a malej bude s vámi.
Mer: já byla na začátku uplně šíleně unavená, furt bych jen spala. Takže plně chápu jak ti jen. Tak jak Eri pěkně odpočívej a ono to za nějakou dobu přejde 🙂

evuss
29. bře 2010

teda holky vy mě s tím pudinkem děláte pěkný chutě. Já bych si dala čokoládový s piškotama, posipaný strouhanou čokoládou a tom hora šlehačky. Mňam. No jdu si dát aspoň koláč a kafčo 🙂

renys
29. bře 2010

Ahojky holky,

s tim úklidem, ani mi nemluvte, přes okna neni vidět, loni na podzim nám zateplovali barák, takže okna děs a hrůza, no a musí vydržet až po porůdku, teď na to prdim 😀 . Holky, taky máte rádi, když vám při úklidu padají věci z rukou na zem? To sbírání a následný tvrdnutí břicha, fuj.

Holky, zítra je úplněk a to prý jsou narvaný porodnice, tak jsem na nás zvědavá 😀 ..

renys
29. bře 2010

Evuss, ty chodíš ještě do práce??

evuss
29. bře 2010

Reny: ráno jsem se dívala, že je zítra úplněk. No asi se ve středu na prácu vyprdnu páč to bude asi zase probdělá noc. Teda pokud se bude opakovat min. měsíc. Ale raději budu vzhůru doma než v porodnici, ještě by tam mímo mohlo chvílu vydržet. Ale pro Eri je to naděje. Co Eri? 🙂

mercedesse
29. bře 2010

Jojo byl s piškotkama na nich meruňka pak ten čokoládovej puding a spousta šlehačky a granko, mňam. To jsem ale bestie co. 😉
Já odpočívám holky co to jde. Ale neměla bych ani v čem jít do práce, tak jsem vyžehlit musela.

evuss
29. bře 2010

Jo jo ještě chodím. Od 1.4. teda už ofiko nastupuju na mateřskou, ale v pátek ještě půjdu a příští týden nějaký den taky. Chodím pomáhat šéfové s účtem, takže mám klídek a chodím si kdy chci, takže pohoda a klídek 🙂

evuss
29. bře 2010

😠 Teda mer styď se 😀

renys
29. bře 2010

😀 jojo, na pudingu taky ulítávám a horký čokoládičce 😝 .

Evuss, tak to jo, tak to máš klídek 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru