Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

soniq
3. zář 2010

@eriska já jsu potom večer úplně totálně vyřízená, protože můžu udělat něco např.uklidit, uvařit když spí, potom když je vzhůru tak děláme kraviny a stejnak u toho nevydrží moc dl ouho....Píšu si se ségrou ta má 11měsíční holčičku a prej už je taky několikátej den na zabití...prej za ségrou malá chodí i na záchod, pořád ji visí na noze, řve....🙂.No, musíme to vydržet, nic jiného nám taky nezbývá, viď?. Já jestli se budu někdy vdávat tak bych taky chtěla od kosmetičky se nechat namalovat a a od kadeřnice se učesat...abych jsem si to aspon jednou užila 🙂. I když se taky nějak extra nemaluju ale chtěla bych to od profíka....přece je fakt, že jak kosmetička tě namaluje tak sama bych jsem si to nedokázala udělat 🙂

ivet6
3. zář 2010

@crawler ahoj, já sem docela mimo, moc nestíhám číst 😠, kdy a která Ikea?

eriska
3. zář 2010

soniq, jojo, mně se tomík už 14 dní budí okolo půl třetí na kojo, teď poslední dva dny začal už chtít o půl 12 a pak, po té třetí to je každou hodinu a od těch cca půl 5 kňourá, pláče, dudlíka nechce, očinka zavřený, občas zabere prso, ale řeknu ti, že jsem taky už vyřízený..kosmetička si dá s těma kruhama pod očima dosti práce 😅 ale tohle já chci, jak píšeš, pořádně si to užít..já se zase maluju, mě to baví a cítím se tak líp, tak chci nějaký výrazný líčení..no, hodím sem pak fotečky, co vykouzlí..přesně, musíme to vydržet..a já při každým usnutí doufám, že zrovna ta dnešní noc bude v poho...a teď mi usnul, spal 5 minut a už tam povídá..tak ho musím ustrojit a vzít do vaku a jít ven s barrysem...ale vůůůůůůůbec se mi nechce 😖

ivet6, já a crawler chceme jet navštívit ikeu na čerňáku a tak jsme si říkaly, jestli by si tam s náma pražandy neudělaly srazík..ať vás poznáme, když tam je cesta😉

ivet6
3. zář 2010

@eriska já sem pro 🙂

crawler
3. zář 2010

@eriska jojo eri - náš tatínek to taky požehnal 😀 já musím na univerzitu v úterý kvůli z´ápisu zk do indexu, pak ve středu - to mám tu poslední zkoušku a možná tam budu muset i ve čtvrtek odevzdat index na studijní ke kontrole - jsou totiž magoři a mají úřední hodiny naprosto dementně 😝 ...takže u nás by připadl až ten týden potom🙂 a myslím, že by to vyhovovalo i pražandám - že se zvládneme snáz domluvit, když bude větší předstih🙂

reakce - už je to v poho - už je to zase hodný mimi a od včerejšího večera už zase kope nožkama - do té doby ho asi bolely, tak ležel jako placička 😢

eriska
3. zář 2010

ivet6, crawler, tak už máme jednu pražandu🙂 takže příští týden ne, až ten potom, třeba 15.9.?

zuzi82
autor
3. zář 2010

Ahojky,

@ivet6 dost, že se taky ukážeš.

@eriska Já se taky nechala nalíčit a učesat a protože se obecně moc nelíčím, tak jsem chtěla, aby to bylo decentní a povedlo se. Byla jsem spokojená a šla bych do toho znova. Máš skoro jistotu, že nebudeš vypadat, jako by sis jen odskočila z kuchyně.

Dneska jsme byli zase na očku a v poradně. Matěj už váží 6,90 kg a na reakci po očku čekáme. Zatím zlatíčko spinká.
Taky jsem se ptala na příkrmy. Má se začít zeleninkou, mrkev, brambůrek, špenát, brokolice, květák a může se i trocha petržele. S ovocem se začíná až od ukončeného 5. měsíce a má se dávat ovoce, které roste u nás, takže jablíčka, broskve, meruňky, švestky. Banán až později. Taky pomalu začneme s kaší na večer, aby se nám Matěj v noci tolik nebudil. Vstáváme teď častěji než, když byl malinký a já jen kojila. 😠

mandragora10
3. zář 2010

@eriska Holky, my jdeme 14.9. na ockovani, tak nevim, jak Tomik bude reagovat, ale kdyby tentokrat nemel horecku, tak bychom se pridali. Rada bych vas taky poznala!!! Ale na 100% to slibit nemuzu, kdyby mel Tomik teplotu, tak bych ho asi radeji mezi lidi netahala.

jasekd
3. zář 2010

Teda holky, takove problemy vubec nemam, spi a ji furt stejne, u nas se to asi pokazi az s tema zubama. V noci jsem ho naposled krmila 20.6. (mel necely 3 mesice a pamatuju si to takhle presne, protoze jsem pritahla z oslavy svejch narozenin kolem pulnoci, hlidal nam tenkrat tata, a vstavali jsme ve3...). My si to sice vyzirame jinde, s tim zdravim atd, ale v tomhle je milionovej. Dneska teda mensi hysterak venku, leteli jsme na detske pro tu zpravu do spitalu a ja zapomnela dudlicek 😅 No nebyl rad 😀 Nakonec teda usnul, ale jak se vzbudil, mazali jsme dom. Kdyz ma dudana, v pohode si kouka, hraje a jezdime dal. Na svatbu jsem se nechala nacesat, to jsem si taky uzila, ale nejlepsi byly stejne ty saty, do tech jsem se uplne zabouchla 🙂

ivet6
3. zář 2010

@zuzi82 náhodou Zuzi, ty tomu taky moc nedáváš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivet6
3. zář 2010

@eriska my ten týden máme čas, takže se podřídíme většině 😉, bylo by prima, kdyby to vyšlo i Man i Skret 😎

skretik
3. zář 2010

@ivet6 @eriska @crawler v tom nasledujicim tydnu muzeme pondeli,streda,patek. Radi vas pozname 😉

verisek
4. zář 2010

ahoj holky,
davate nekdo kasi na noc? Niky se ted budi nejak vic, tak jsem premyslela, ze mu zkusim dat, ale nevim jaka je dobra, jestli do vody nebo do mlicka? asi zustanu u Nestle, protoze papame Bebu, Nutrilon, Hami ani Sunar nam moc nevyhovoval
doktorky se sice zeptam, ale ona je v tomdle takova divna, nechala by ho snad do roku jen na mliku nejradsi 😅

soniq
4. zář 2010

@verisek Ahoj....já malýmu taky dávám už kašu na dobrou noc....já mu dávám od Hipp buď obyč nebo s nějakou příchutí jak např, broskev, meruňka nebo mu dám večer ovoce a to ho taky zasytí, potom mu dám jen čaj. Jinak tu kašu dávám do vody....

katy007
5. zář 2010

Ahoj holy,
vidím, že vy už přikrmujete o 106 🙂 my zatím nemáme dr. povoleno, zatím malé stačí mléko.
Jinak ouška OK, žádné reakce, hnisání, nic, později hodím fotky s naušnicemi.

Holky uvažuje o koupi chodítka, nebo hopsadla co se zavěsí do dveří?

jasekd
5. zář 2010

@verisek Urcite bych zustala u jedne znacky, ktera vam vyhovuje, a pripravovala to podle navodu. Ja kasi nedavam, protoze spi dobre, takze akorat na obed tu zeleninu a dokrmim mlikem a jinam mliko.

@katy007 Nikam se nezen, kojeni je nejpohodlnejsi. Navic ja ted jak je mi zle, tak pri vareni tech zeleninek je mi fakt soufl... Mozna jestli ti spatne spi, zkusit na noc tu kasi? Ale ja bych do pul roka asi pockala. O tom choditku a tak zatim neuvazuju, spis bych potrebovala tipy na nejake hracky, cim se vase deti zabavi...

JInak uz od vcera dost spinim, neni to krvaceni, ale mam trochu nerva, zitra asi zavolam k Dr... Uz by me fakt mrzelo, kdybysme o mimi prisli ☹

katy007
5. zář 2010

Jasekd: malá spí krásně klepu na dřevo, dneska byla úplná šípková, včera jsm ebyli na návštěvě tak vůbec nespinkala tak už v 19,30 zalomila a vzbudila se v 5,45 a pak jsem ji ještě na chvilku ukecala tak jsm evšichni vstávali v 7,10 🙂
Já jsme kupovala hračky pro Aduš na e shopu mají tam dobré ceny a mega výběr, koupila jsme ji už i hračky na pozdější věk, dostane je k vánocům, něco si odkoupiala i babi, aby nemusela lítat a shánět. Jestli chceš pošlu odkaz.

soniq
5. zář 2010

@katy007 jé, mohla by jsi mi poslat ten odkaz na ty hračky, děkuji

jasekd
5. zář 2010

@katy007 urcite, inspirace se hodi 😉

miselaniki
5. zář 2010

ahoj holky,
@verisek - kaši zatím nedávám, ale i Kryštof se začal budit víckrát za noc než předtím. Mám doma nutrilon, hami a nestle, tak snad jedna mu zachutná🙂.
@katy007 - to je fajn že to Adélka zvládla, šikovná holka, jsem zvědavá na naušnice🙂. taky mi prosím pošli odkaz na hračky, díky
@jasekd - tak moc držím pěsti aby přešlo to špinění, hračky - mně se osvědčila látková knížka od lamaze, dá se využít ted, uváže se na postýlku a pak i později - vkládají se tam takové obrazce podle tvarů, malému se moc líbí.

jasekd
5. zář 2010

@miselaniki Diky. Az budeme mit oba po doktorech, tak mu neco za odmenu koupim, at uz ta mikcni dopadne jakkoliv, dostane neco za statecnost 😉

katy007
5. zář 2010

Jasekd: dopadne vše dobře uvidíš, budu držet palce.

JInak tady je odkaz:
http://www.easytoys.cz/

soniq
5. zář 2010

holky, tady nakupuji já i ségra....http://www.funkids.cz/ 🙂

eriska
5. zář 2010

holky pražandy a craw, tak mi z toho vychází pondělí nebo pátek, abYchom se všechny sešly..takže navrhuji co pondělí 13.9.?čas cca kolem 10..

já bych řekla, že tady více dítek noci víve bumbá, takže to přusuzuju nějakým erupcím na slunci, či co.. 😖

jasekd, u nás stále jako ta nej hračka funguje tatínek..ale co teď funguje, tak noviny, taková jezdící mašinka, s tou si začal hrát na bříšku, tím zjistil, že to tam není taková otrava 😵 a taky už od začátku kroužky, pořípadě hračky, kde jsoz kroužky..a dudlík, ten ho fakt baví...

janinka22
6. zář 2010

Ahoj holky,

tak koukám,že brňandy zatím žádný další srazík mít nebudou že..?

Chtěla jsem se zeptat - s tím spaním u drobečků se vám to změnilo jen tak? Nebo nebylo to po očkování? Nám se to totiž právě po očkování pěkně rozhodilo,Adámek už tak pěkně nespinká jako předtím..tak doufám,že se to vrátí jak to bylo 😒

miselaniki
6. zář 2010

Ahoj holky,
@janinka22 - no jani, počasí se zlepšilo až včera a má být hezky dnes a zítra, pak zas hnusně. Ale příští týden už mají být vyšší teploty tak se předběžně můžeme domluvit na příští týden, bohužel já tedy nemůžu pondělí a úterý to chodíme plavat a cvičit.
eri, craw a pražandám - přeji hezký srazík
Holky tak mám od včera pacienta - naštěstí tedy ne Kryštofa, ale našeho psa. Byla jsem s ní na přeočkování a tak jsem si libovala - neděle prázdná čekárna. No za hodinu mně radost přešla, začala se klepat, nemohla chodit, kvílela. Vzala jsem ji odpoledne i ven no ale domů jsem jí nesla na rukou jak nemohla chodit. Dnes se už aspoň najedla a napila, ale naše tryskomyš to pořád není☹.

eriska
6. zář 2010

ahojda,

janinka22, když o tom tak přemýšlím, to spaní může být po očku..dneska jdeme zase, ale už to bude mít za sebou😉

miselaniki, to je mi pesana líto, ale jak baští, tak tryskomyš bude brzo zpátky..my máme pro změnu přežranýho pejska, včera s ním byl přítel u rodičů a maminka ho narvala vším možným..tak ještě dneska chodí jako tělo bez duše..a to jedeme v sobotu na výstavu 😖

miselaniki
6. zář 2010

@eriska - tak do soboty to vyběhá a držím pěsti na výstavu 😎

soniq
6. zář 2010

@janinka22 no, vidéš, to by mohlo být to očko, já pořád vychvaluju jak malej nemá žádný reakce 🙂 a ono ejhle, je to fakt, mlaej začal blbě spát až po očko.
@miselaniki držím pěstičky at pejsek se brzo uzdraví....já taky nemůžu příští týden v úterý , jdeme na očko. Tak snad to nkdy příští týden vyjde, už se těším. Už od zítřka má být tak 18 stupńů, tak to jsu zvědavá 🙂

janinka22
6. zář 2010

@miselaniki jasně,tak příští týden,já tam myslím zatím nic nemám,takže který den by mi asi bylo jedno.

@eriska nám se to rozhodilo určitě po očkování,naštěstí to není žádná hrůza-místo 1x za noc vstávám 2x ale i tak je to rozhozenej režim,kterej mi už vyhovoval..tak snad se to spraví no. My máme zatím jen 1 očkování,takže nás čekají ještě dvě 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru