Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

baterka
31. led 2010

ivet, no pravidelně, když nezapomenu 🙂, takže spíš tak obden..., ale myslím, že mega mimi je spíš genetická dispozice stejně jako přibírání nebo strie než že by to bylo z těch bobulí... Já teda douám, že to je ok, abych se pak nedivila 🙂!

crawler
31. led 2010

tak jsem udělala 3 strany bakalářky a víc ani ranu - tfuj:-/

bat: moc děkuju za povzbuzení! musíme ji mít odevzdanou do 31.března čili nějakou rezervu musím mít na vytisknutí, svázání a tak...takže musím makat, ale jsem už za polovinou...a státnicuju během května...Jsem zvědavá, jaké bude šestinedělí, páč jestli budu mít nějaký ty splíny, tak to vidím až na zářijovou státnici... 😝

ivet: já jsem zobat přestala, páč jsem začala hodně tloustnout - přisuzuju to tomu, páč jak jsem je vysadila, tak jsem začala hubnout, pak jsem je nasadila a váha šla zase nahoru, takže jsem druhý balík brát nezačala a začala jsem se cpát ovocem a snažím se přeci jenom i tu zeleninu. Jediný co beru je hořčík na křeče a vápník, páč třetí trim. je náročný - mimimu sílí kostra a vysává z nás vápník - -já jsem sice mega mlíčňák, ale i tak radši doplňuju uměle - předepsala mi to mudr.

jinak v rádiu byl rozhovor s gyndařem a ten říkal, že dnes se obecně rodí větší děti - je to kvalitnější stravou a tak, a myslím, že vitaminy mají vliv jak na koho - mě taky dost lidí říkalo, že tloustnout po nich je blbost, ale na netu jsem našla diskuzi a tam spousty a spousty žen, co měly stejný problém. Stejně tak někomu nesedne HA a může po ní tloustnout, takže já myslím, že v mém případě, když mám vitaminů i tak dost a tloustla jsem i já, tak mimi by třeba bylo taky větší, ale těžko říct - každopádně dokázaný to není a pokud máš stravu na vitaminy chudší, tak bych je radši doplňovala uměle - kdo by stál o to, aby se mu zkazily zuby nebo trpěl potom osteoporozou? 😉

eriska
31. led 2010

ahoj holky,
craw, jojo, jsem ráda, že dostaneme takový dárek🙂 ještě, že jsem to téma nadhodila..já si myslím, že s tím vázáním jde o cvik, tkaničky jsme se taky musely naučit zavázat😉 já chci hlavně baby kvůli tomu, že pro mě je praktičtější, však víš, ze schodů, do schodů a když si představím, že do toho mi řve mimčo a vážu šátek, tak mi stačí baby vak😉

ivet, já vitámy taky už nejím, měla jsem stejný problém jako craw, víc jsem po nich přibírala, takže jsem s nima skončila..příští týden jdu na krev, tak uvidíme, co z toho bude, jinak si myslím, že je blbost, že se po nich rodí větší děti, skoro všechny, s kterými jsem se bavila, tak měli normálně velká mimča..ale pokud ty i manža či přítel jste byli pořádní, tak mimčo má geneticky dáno, že větší bude..

evuss
1. únor 2010

Ahojky holky, tak vás na skok zdravím. Konečně zaučuju nástupnici, takže to sledování vás tady moc nestíhám, ale teď sem dočetla deficit tak sem si řikala, že vás aspoň pozdravím 😉

Jinak co se týče těch vitamínů tak já beru Nutrilite denní a pak když si vzpomenu tak železo a vápník 😀 Jo a teď jsem zase začala s Omega3 je to dobrý na mozek a cévy, takže i to si po večerech dáváme, když nezapomenem. A musím říct, že po nich určitě nepřibírám, brala jsem je už před těhu (ty denní, nejsou speciálně pro těhule) a v poho. Ale známá (čekají mímo v červenci) taky začala brát vitamíny pro těhule a šla rapidně s váhou nahoru, tak jsem ji řikala o zkušenosti craw a už je nebere, tak uvidíme co to s ní udělá😉 A tomu že pak jsou mega mimi taky nevěřím, řekla bych že je to hlavně dědičností....

No nic holky tak piště piště ať mám potom zase co číst 😀 Mějte se pěkně a já se zase zastavím 😉

janinka22
1. únor 2010

Dobré ránko 🙂
Jaký jste měly víkend? Mojí švagrové se v sobotu narodil Martínek,tak jsme se za nima byli včera podívat,je tak roztomilej,takovej malušenkej 😅 těším se až takhle budu chovat našeho kloučka 😵
Dneska jsme vstávali dřív,abysme byli dřív v práci - chtěla bych začít chodit z práce o něco dřív,protože ty odpoledne jsou pro mě nějak náročný,tak ve tři hodiny jsem už unavená z toho celodenního sezení 😒 už se těším až budu doma 😵 ráno se mi vůbec nechtělo z postele!

crawler
1. únor 2010

dobré ránko holky🙂)

eri: to je jasný, že na takový ty kratší pochůzky ze schodů a do chodů nebo venčení hafana je vak praktičtější...já zas ten šátek chci hlavně kvůli nějakým delším procházkám do lesa a tak, tam kam se nedostanu s kočárkem,...uvidíme - nebudu ho za draho kupovat - aukce končí zítra, ale mě pořád trumfuje jedna paní, která chce šátek evidentně taky - začalo se na 350kč a už jsme o 100výš - nepotáhnu to moc daleko, tak uvidíme, zda bude šátek můj nebo její😀

evuss: a nevíš jaký vitamíny přesně tvá známá bere? já brala mamavit a pak calibrum mami, ale ty už jsem nedobrala - největší paseku udělal ten mamavit ;-D
taky myslím, že je to s největším podílem dědičnost (manža měl 3300g a 50cm a já 3850g a 53cm, tak uvidíme😀DD) a nebo taky třeba těhu.cukrovka - to jsou děti běžně nad 4kg...

manža je dnes 1.den v práci, tak jsem zvědavá s jakou příjde😀

evuss: tak ať je zástupkyňka šikovná 🙂

katy007
1. únor 2010

Ahoj holky,
tak u nás vík OK jen jsme relaxovali a v so šli na krátkou procházku. V pá jsm ebyli na plese a bylo super, číslo na myslivce jsme si uložila, příště musím zavolat dříve, abychom chytli více lístků pro všechny. Byly tam 2 večeře jelení svíčková a pak srnčí guláš, ale to jsem už ani neměl sílu sníst. Hráli parádně pořádně jsem trsla jako dříve a v so mě krápek bolelo bříško 😅 tak jsem pak už byli doma a já vyšívala a celkem jsme se posunula tak bych to do velikonoc mohla stihnout 😉

Craw: úplně 1 zaměstnání nebo změna na nové? Tak držím palce aby se mu tam líbilo. Má to někde v okolí bydliště? A co vlastně dělá?

Jinak v tomto týdnu jedu do Sam babyho pro nábytek a zbytek věcí co chybí, musím si napsat seznam jako do obchodu 😀

eriska
1. únor 2010

Hezký den, těhulky,
tak u nás byl víkend taky pohodový, v sobotu dopolko na plaváčku, taky tam přišla paní s dvouměsíšním miminkem, tak jsem toho hned využila a chovala🙂 a pak odpolko jsem zpracovávala příteli otázky z myslivosti, teda, obdivuju vás, co v práci sedítě..mě by to totálně odrovnalo..už po hoďce jsem nevěděla, jak si sednout, aby mě nebolely záda☹ no a neděle, tu jsme trávili na bytečku úklidem, což jsem přehnala a ty záda mě chytlki tak, že blbý vstání z gauče jsem málem obrečela, takže dneska dávám nohy nahoru a budu dočítat knížečku😉

craw, budeme držet pěstičky, ať šátek vyhrajete..já půjdu na aukro mrknout asi na nějaká lehátka, můžu se zeptat, jak to tam chodí? Já ještě přes aukro nic nekupovala..to musím být nějak zaregistrovaná? a platí se za to něco? se ptám jak blbec,co? my nakonec vybrali fakt terenní kočík, ze zkušeností mamin, co bydlí kolem jsem zjistila, že krásně obstojí i v lese, a ne po cestě, ale přes kořeny..a baby vak budeme kdyžtak nosit s sebou, kdyby byl terén, který by nezvládl a museli jsme ho kousek nést..ale musíme si každý říct, co od toho potřebujeme a čekáme a pak se rozhodnout..a co bakule? jak se ti daří? já státnicovala teď v září, se mnou tam bylo dost opakujících a řikali, že v září jim ta komise přišla víc pohodovější..ale nevím, jak u vás na socce..

katy, já už se celkem taky na pátek na myslivce těším..jen tam nikoho neznám, tak uvidíme..ale ty zvěřinové dobroty mi to vynahradí😉 no, seznámek já mám už dávno, ale jaksi z něj stále nic neodškrtávám☹ kromě oblečení, to máme všechno, už i vypráno, vyžehlíno, složeno u maminky ve skříni..a až nám vyprázdní teta komodu, což bude na konci února, tak ji přestěhujeme a naplníme🙂 ale včera mě odchytla sousedka, co mají ročního Peťulku a říkala, jestli nechci podložku na přebalování, že ji bude dávat pryč, tak jsem s ní hned domluvila, že jo a tenhle týden pro ní půjdu..takže přeci jen něco odškrtnu..

tak jsem tak počítala, že podle toho utz, co jsem byla ve čtvrtek, tak dnes začínáme 32.tt..panečku, toto fakt letí..ale já to beru pořád podle toho prvního a počkám si na zítra, to začínáme 31.tt..to je o týden míň a to se mi líbí více😀

crawler
1. únor 2010

katy: ples závidím😀 zaměstnání úplně první 😀 letos dostudoval (Ing. kvality se zaměřením na ochranu životního prostředí v dopravě). Měl velký problém sehnat místo - nabídek dost, ale nikde nechtěli absolventy. Nakonec ho vybrali do projektu od EU a práci sehnal během 1 týdne - z EU fondu totiž za něj budou půl roku zaměstnavateli platit 9,5 tisíce a to bylo důležitější než praxe 😀 Má to autem kousek od bytu - 5km a bude dělat zástupce vedoucího úseku kvality ve firmě, která vyrábí tubusy k větrným elektrárnám. Je to přesně jeho obor, tak moc doufám, že ho to bude bavit 🙂

janinka: však neboj, rychle ti to uteče a budeš doma😀

holky já mám pořád průjmy (asi 4.den) - to je děsný - ještě že jsem doma, páč když nemám do minuty po ruce záchod, tak 😅 ale na druhou stranu je mi lépe, než kdybych měla zácpu - cítím se neustále taková lehčí 😀DD

a abyste mi vy pracující nezáviděly, že jsem doma, tak já zase makám na bakalářské práci, takže žádná flákárna 😀DD

katy007
1. únor 2010

Eri: já mám taky velký seznam, z něj odškrkávám a z něj přepíši na pidi seznam a vyrážíme, asi zítra musím tatíka ukecat aby vzal velké ducato z práce chci pak ještě vyzvednout v květině 3 obří květiny tak ať se nepolámou.
Jinak chůvičky, vaničky, atd. mám od té švagrové a Nanynku budu mít půjčenou od kámošky, pak už bude chybět jen ten kočík. 🙂

A tady chumelí o 106!

zuzi82
autor
1. únor 2010

Ahojky,
jdu Vás jen pozdravit a pak hupsky do postele. Jsem KO. Včera jsem celý den prozvracela a prolítala na záchod. Horem i spodem ze mě šla jen voda a neudržela jsem v sobě ani čaj, takže jsem dneska dost rozlámaná, ale žaludek už se alespoň sklidnil. Večer jsem měla i teplotu, ale teď už je líp. Manžel mě chtěl odvést do nemocnice, ale nějak jsem ho ukecala, ať počká do rána. A ráno už jsem zvládla vypít čaj a sníst nějaké piškoty, takže jsem doma 😉
Jdu si lehnout a odpoledne se na vás příjdu zase juknout.

katy007
1. únor 2010

Craw: tak průjem nezávidím, PA nám na kurzu říkala, že tak začíná porod - tělo se začíná vyprazdňovat a čistit, ale ty máš ještě čas. Občas odlehčení není špatné.
JInak manža má zajímavou práci a hlavně kousek, je mi líto lidí co třeba 2 hod. někde cestují do práce. Paradoxně švagr co bydlí ve Studénce je autem za 15 min. v práci v Rychvaldě za OV a tchýně do LDN jezdila o víkendech skoro 2 hod. a to pracovala v OV jen na opačné straně bydlela a "úžasně" ji navazovaly spoje MHD!

Zuzi: co se děje? něco špatného jsi snědla?

Holky já nevím co dnes vařit k obědu!

eriska
1. únor 2010

teda, jak tak čtu, tak včera vůbec nebyl dobrý den..já seděla na záchodě skoro v kuse od osmi večer do jedné do rána..ale pak mamča vyhrabala smektu, tak jsem si ji dala a celkem dobrý, v noci mě to probudilo jen jednou..teď jsem už taky zvládla mátový čajík a kousek housky (piškoty nám došly) takže bych řekla, že zuzi, že něco bude asi ve vzduchu..i když ten náš vzduch od vašeho je přeci jen dál..ale třeba to přenesl ten vítr a sníh😀

katy, a jaké kytičky jsi vybrala? do pokojíku? nebo někam jinak?

crawler
1. únor 2010

eri: aukro je zdarma, ale musíš se registrovat a oni ti během týdne pošlou dopis s heslem...Je to trošku zdlouhavé, ale to mají skrze to, aby se to nezneužívalo a dají se tam sehnat fakt úžasný věci, takže doporučuju 🙂

katy: doufám, že já se ještě na porod nepřipravuju - jen ať si brouček v bříšku ještě pobude 🙂 Já dnes vařím jen červenou čočku s vejcem a cibulku...Luštěniny miluju - mohla bych je pořád 😀

zuzi: téda, tak se opatruj a hlavně pij ať nejsi dehydrovaná a odpočívej a snad budeš brzy zase OK 😉

crawler
1. únor 2010
katy007
1. únor 2010

Eri: jedno bude do dětského pokojíku a 2 do chodby to co jsme tam měla juku jsme musela dát do šatny nemělo tam moc světla a moc se mu tam nedařilo a ještě chci parožnatku, ale tu koupím až z PL dovezu závěsný koš, musí být zavěšena a ta bude v kuchyni.

Craw: červenou čočku neznám jak to chutná? jinak mě taky luštěniny chutnají.

Tak jdu dát kafíčko bez kofeinu a jdu juknout na Tajuplný ostrov tak zatím pa

eriska
1. únor 2010

katy, tak já dnes dobaštím nudlovou polívečku, nechci po tom včerejšku moc experimentovat, ale jinak máme ještě zbytek bramborové kaše a pečené maso..a mám strašnou chuť na houbovou omáčku se smetanou..ale to si ji radši nechám zajít..třeba během týdne

craw,jojo, zvláštní pupík, takový nahoru..kohopak tam asi schovává? 😀

mandragora10
1. únor 2010

Ahoj holky,

tak vas jdu taky pozdravit. Koukam, ze vcera byl nejaky divny den a hodne z vas potrapila nejaka strevni chripka, ci co. Tak preju, at se zaludky i streva uklidni a je vam dneska lepe. Ja zase obcas bojuju se zacpou, i kdyz oproti 2.trimestru uz je to lepsi, takze bych nejaky prujmovy den privitala. Ale o vikendu, pres tyden v praci ne 😉
Nam dorazila komoda, tak jsem se tesila, jak ji pritel v sobotu postavi a vse si do ni prerovnam. Ale rpisel nam k tomu jen nejaky navod v polstine a jeste jen jedna cast, druha chybela, takze si pritel netroufnul slozit to bez toho, tak misto komody mame v pokoji roztahana dreva, sroubky ☹ Tak jsme zkusili slozit aspon cestovni postylku, ta je moc hezka, ale rozkladani zpet a davani do vaku nam zabralo skoro 20 minut 🙂
Craw, preju at jde bakalarka od ruky a manza at vecer rpijde z prace z dobrym pocitem 🙂
To brisko je dobry 🙂

andrea110409
1. únor 2010

Ahoj tak my měli o víkendu neuveritelnej maratón. Dělali jsme na bytě,dokonce přijeli i naší a tak jsme makali jak šrouby. Máme už koberce a garnyže v dětském a ložnici. Hotová je i kuchyň a jídelna a tak začínáme finišovat🙂 v půlce února přijde postel a pak už se stěhujeme. Postel nám prý k životu zatím stačí. Jinak vitamíny beru jak si vzpomenu. Jen teď si asi budu muset vzpomenout častěji když nesmím ten cukr a moc ovoce. Obdivuju všechny co si dokážou přivstát já sem ráno úplně nemožná. Dokonce ani mrňous ráno nevstává, budí se až tak 15 minut po mě. Asi holt nebudeme ranní ptáčata.🙂

katy007
1. únor 2010

Eeri: tak á budu dělat vidovický gulášek ze sojového masa a těstoviny. Ale v posl. době mi nejvíce chutná dětská krupice tu bych mohla denně. 😅

crawler
1. únor 2010

man: děkujeme za přání - snad se mu tam bude líbit, i když to pozná až po více dnech, né jen po dnešku...S tou komodou -to jsou prevíti, ale kupodivu jsem to četla a slyšela už strašně mockrát, že neposlali návod na složení - to snad dělají schválně...Já jsem zase zvědavá až ta naše bude hotová (dělá ji brácha švagra - je to truhlář), tak jak ji převezeme, máme fabii sedan, kufr je sice prostorný, ale na výšku je otvor malý...nevím, co budeme dělat, když se tam nevejde😀DD 😅

katy: červená čočka je výborná v tom, že ji nemusíš namáčet je hned měkká a nenadýmá - může se i při kojení...chutná spíš jako hrách a dá se dělat i na sladko...jinak nedoporučuju kupovat v albertu, kauflandu a tak - mívají jí nehorázně drahou i přes 50kč!!! já mám biokvalitu z obchodu se zdravou výživou a za půl kila chtěli kolem dvacky 😉 sójový maso mám taky ráda - dělávám z něho guláš spolu s červenýma fazolema - mňamy 🙂

andy: pání tobě už naskočil 31tt 😅 hrome...

k tomu počítání - když jsem dneska 28+4, tak mám říkat, že jsem ve 29tt nebo ve 28tt - vím, že koník píše 29, ale jak je to správně, kdyby se mě ptal třeba nějaký mudr? nevíte? jak to berete vy?

eriska
1. únor 2010

katy, tak to chápu, já krupičku a vločkovou kaši zbožnuju, když už něco teplýho, tak polívečku nebo tohle..holt, náš malý asi dvakrát velký masožravec nebude..teda, ale guláš ze sóji bych si nedala, mně ji v dětství otrávili ve školce a od té doby nee..

katy007
1. únor 2010

Eri: já zase nejím houby, ale moc ráda je sbírám.

Craw: tak já ji někdy zkusím koupit a jak ji děláš na sladko?

zuzi82
autor
1. únor 2010

Tak se hlásím. Už je mi zase o něco lépe. Dala jsem si čajík a uvařila kuřecí vývar, tak jsem do sebe trošičku dostala. Ty potíže jsem si zavinila sama. Vždycky jsem mohla sníst cokoli. Jediné po čem mi kdy bylo špatně, byla bedla smažená jako řízek. Tenkrát mi to strašně chutnalo a přejedla jsem se toho. Pak jsem to vyzvracela a bylo mi dobře. A v sobotu na večeři jsem se rozhodla, že usmažím koblihy. Moc jsem ji sice nesnědla, ale jedla jsem je ještě vlažné. Mám to tak nejraději. Večer mi bylo dobře, ale ráno mi bylo těžko, tak jsem nesnídala s tím, že do oběda to bude v klidu. Ha ha
Pak už to jelo horem i spodem. Večer už jsem byla tak vysílená, že do mě musel manžel ten čajík pomalu lít po lžičkách. Já nebyla schopná ani zvednout ruku. Mimochodem dneska mám o 1,5 kg méně než včera ráno.

zuzi82
autor
1. únor 2010

Jinak já zásadně nejím luštěniny. Ve škole mi je dost zhnusili, takže to fakt nemůžu. Za to houby miluju. Ráda na ně chodím a ráda je i jím.
Taky jsme byli v pátek na plese a bylo to perfektní. Moc jsem si to užila. Dokonce jsme zvládli i jednu lehkou polku. Moc jsme se teda u ní netočili, ale i tak to bylo fajn.
V sobotu jsme měli poslední kurz na kojení. Jsem fakt zvědavá, jak to půjde. Teď si myslím, že když mám ty info, tak že to musí jít, ale praxe bude možná jiná.
Andy: moc to s prací a úklidem nepřeháněj. 31 tt už není žádná sranda, tak ať nezačneš rodit dřív než chceš 😉

eriska
1. únor 2010

craw, když jsi 28 + něco, tak už to je 29.týden..mi to tak vysvětlovala sestřička..

katy, my jsme houbařská rodina, takže milujeme sbírání i pojídání, to nám jde ještě líp😀 ale znám spoustu lidí, co má jako ty..třeba můj přítel chytá ryby, ale nejí, takže většinou máme plný mrazák kaprů, štik, byl tam i úhoř a candát a jen to rozdáváme..já mám na ně alergii, takže taky nedělám..jednou jsem měla snahu udělat obalované rybí filé a dopadlo to tak, že si ho přítel musel usmažit sám, protože mi tak natekly otoči, že jsem už pak nic ani neviděla, v kuse jsem kýchala a o oteklém jazyku nemluvím..takže jsem se rozhodla, že ani prckovi nebudu dávat žádné rybí mastičky (to mi taky vadí), nic, v čem je nějaká stopička po rybě..

jo, červenou čočku jsem taky ještě neměla, ale ségra ji dělá s ananasem a je prý výbroná..a chutná i mamce, což je co říct..😉

ivet6
1. únor 2010

craw: 28+0 a více dní = 29. týden. prostě 28. týden je ukončený a přidáváš k němu další dni, takže jedete 29.tt, koník to má správně 😉

zuzi: ať je líp, si snědla na plese nějakého zkaženého jelena né? 😖

Jinak, jak ste mi tu radily s těma vitamínama pro těhule, tak se mi v noci zdálo, že se mi narodil chlapeček asi už půl roční, co rovnou seděl a lezl po kolenou 😀 a já z toho měla hrůzu, protože mu z naší výbavičky byly jen jedny jediný poslední dupačky, který hnedle poblil 😀

andrea110409
1. únor 2010

Ahoj holky ono k práci mě moc nepustili a tak jsem vařila a štětkou natirala kolem zasuvek a detaily🙂. S doktorkou týdny počítáme tak že sem teď ve 30tt, ale je fakt že je to znát. Za poslední měsíc mám o 2kg víc a vstát z postele není sranda. Nedokážu si představit že bych měla třeba těch 20kg navíc. S těma žaludkama si ale holky uživate já si tím prošla taky a fuj fuj. Teď to tady klati moje kolegy a je to hrůza. Dneska se tu rozmazluju poobědovým kafičkem 2 v 1. S tou komodou jste mě trochu vyděsily má nám totiž přijít postel v podobě prkynek a tak jsem zvědavá na to skládání🙂

crawler
1. únor 2010

holky - díky za osvětlení - páni já jedu už 29tt!!!! honém...vždyť toho ještě kupu nemáme 😅 ...28 nebylo tak strašidelný ;-DDD

katy: já ji nasladko nedělám, ale děti ji prý milují rozmixovano s banánem - to je můj tip na příkrmy, ale to je ještě daleko 😉

andy: a už ti musí z postele pomáhat manža? mamka na to tuhle vzpomínala, že poslední týdny čekala na porod jako na smilování, že se ani sama nezvedla z postele 😅

ivet: no to je teda sen 😀 😀 😀 jsi mě fakt pobavila - mojí mamce se tuhle zdálo, že se nám narodila holčička a mě zase, že se nám narodil klučík a měl 3300g a obvod hlavičky 36cm - víc mi doktor ve snu neřekl 😀

miselaniki
1. únor 2010

Ahoj holky,

ivet: já beru Femibion obden a budu brát až do porodu, no sny máš tedy divokééé🙂
zuzi, eri: no hlavně, že ti je lépe, mně stačí se teď víc najíst a fučím jak stará baba
craw: tak ať je manžel v práci spokojený a tobě ať jde od ruky bakalářka
man: no teda to jsou ale bídáci poslat ne celou komodu a kdy vám mají poslat zbytek?
katy: tak ty budeš z nás nejvíc nachystaná jak pozoruji, tiše závidím

Já jsem o víkendu probrala s manželem co všechno je potřeba udělat, nakoupit a že už toho času až tolik není. Chceme ještě přestěhovat ložnici do pracovny a z ložnice uděláme pokojík. V obou místnostech chceme ještě vymalovat. Manžel ještě bude dělat přebalovací pult a skříň chlapečkovi do pokoje, tak jsem tedy zvědavá jestli to stihnem. Dnes jede vyzvednout k jedné kamošce postýlku a ke druhé pro vaničku a nějaké oblečky. No řeknu vám těch věcí začíná být celkem dost. Nějak to cpu do šatny, ale nevím do kdy🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru