Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

mandragora10
4. kvě 2010

Mis....ja to mela po propusteni z porodnice asi tak 10 dnu a stejne mam pocit, ze jeste ted se potim vic nez pred tehotenstvim...hold hormony pracuji.....
Holky co jste rodily prede mnou...jeste porad spinite ci krvacite nebo uz vam to prestalo?....ve ctvrtek koncim treti tyden a porad mam spotrebu tak 9 vlozek denne....uz bych chtela chodit aspon s intimkou 😉
Holky....jinak tehotenstvi mi leze na mozek...normalne mi obcas i vypadavaji slova, kdyz chci neco rict, tak se do velkych cinnosti radeji ani nepoustim...staci lehky uklid, nakup a vareni 🙂

andrea110409
4. kvě 2010

man: tak já chodim s intimkou uz tak tyden, ale je fakt, ze jich spotrebuju tak 5 za den a spinim jen takovym vytokem zelenozlutym

eriska
4. kvě 2010

misi, tak pocení..to je věčný boj..já se pořád potím, řekla bych, že více než před těhu i při těhu☹ používáte nějaký deodorant,holky? já četla, že se to nemá, protože je mimčo pak zmatený tou vůní, ale co mě štve nejvíc, že se potím pod prsama a to je smrad 😠 a nevím co s tím 😝
man, já už ani intimku😉 ale tak od 4 týdne jsem používala intimky..a ten třetí týden se sice vložky používala, ale intimky by stačily🙂 jinak já mám pocit, že těhu a kojo obdobím fakt dementním..když píšu, tak přemýšlím, jaký tam má být s/z..např..a nejhorší je, že na to třeba ani nemůžu přijít..ale souhlasím s tebou, povrchově poklidit, nakoupit, něco uklohlit a starost o malýho a mám toho plný zuby..

katule01
4. kvě 2010

Ahoj holky...
Jani: Tak víš co mi chybělo ve středu na tom monitoru? No celkem mazec, zabalená taška 🙂 po monitoru si mě tam rovnou nechali... Byla jsem strašně v šoku a hlavně překvapená... Na monitoru jsem byla v 9:30 a v 16:05 jsme měli prďolku u sebe 🙂 Paráda, včera jsme přišli z porodnice. Tak jsem zvědavá jak ty, teda jestli jsi ještě celá? 🙂 Ještě jsem nestihla nic dočíst...

eriska
4. kvě 2010

katule, janince se narodil dneska adámek🙂 a co ty? ani nenapíšeš, jestli holka nebo kluk, jméno..to se nám musíš pochlubit..každopádně gratuluju k mimíškovi😉

evuss
4. kvě 2010

Katula já teda čučím. Se ztratíš a najednou se objevíš s mimčem. Gratuluju! A jak píše Eri šup sem s chlubením 🙂

ivet6
4. kvě 2010

katule 😀
Moc gratuluju a jak se to vůbec stalo 😀 ?

katule01
4. kvě 2010

Jé,tak to je fajn,že už má Adámka taky venku... gratulace...
No já zatím moc nestíhám psát... 🙂 Máme chlapečka Daniela... Musím si to to tu dočíst,abych věděla,jestli je tu nějaké nové mimi co jsem tu nebyla a taky kdo je teď vůbec na řadě... No,ale to zase za chvilku... 🙂

skretik
4. kvě 2010

Jeee Katul gratuluju, prihod fotky a popis porodu 😀 !!!
Zacinam mit nejakou depku, ze se snad nedockam ☹ , asi je to tim, ze mi proste neni dnes dobre. Uz mam uvareny lipovy caj a chystam se zalehnout, tak snad se mi to nerozjede, v lekarne mi poradili akorat hodne pit caj s citronem a lezet....

miselaniki
4. kvě 2010

katule: tak moc gratuluju k Danielkovi, přilož fotečky ať se pokocháme.

mandragora10
4. kvě 2010

Katul, tak velka gratulace 🙂
Holky s miminkem v brisku....uz se taky brzy dockate, vzdyt uz vam vsem zbyvaji tak maximalne 3 tydny....teda krome Mer, ale ta uz zase bude za prvnim trimestrem a bude si pekne uzivat ten druhy.
No tak ja si dneska pujdu koupit do drogerie intimky a treba to me telo nakopne a to krvaceni a spineni uz ustane.
Tak ja jdu rychle neco zakousnout a pomalu nas zacnu chystat k pani doktorce....malej akorat usnul a ja ho budu za pul hodky budit....to zas bude breku ☹
Eri, co Craw...nemas nejake detailnejsi informace k porodu?

skretik
4. kvě 2010

holky co jste jedly lnene seminko? Jak jste ho uzivaly?
Man tak si uzijte prochazku a at prestanes brzy krvacet. Na tohle pry prave pomaha ta Arnica, pry se to pak rychleji hoji, ale kdo vi 😉

ivet6
4. kvě 2010

skret, ty ses do toho nějak položila 😀

skretik
4. kvě 2010

😅 , no jak rikam tak zacinam magorit, no 😅 . Ale za to muzou doktori, nejdriv mi muj doktor, kdyz me predaval rekl, ze jsem drzak a ted ta moje doktorka v porodnici, ze budu prenaset, a ze ona 15.5 odjizdi na dovolenou, takze mi zaridila jineho a pry dobreho doktora, ale ja jsem chtela rodit u ni, protoze ji znam 😖. Tak jsem z toho vseho takova rozhozena... Sice vim, ze nepomuze vubec nic, ale...

ivet6
4. kvě 2010

🙂, já si taky myslim, že to hlavní slovo má špunt bez ohledu na okolnosti....ikdyž trošku popíchnout by mohl jít 😉
Jak se vlastně ten Váš klučina bude jmenovat? Když sme si naposledy psaly, tak ste ještě pořádně nevědeli 😎 ????

skretik
4. kvě 2010

No ja mam dnes nejakou depku, tak vymyslim kraviny 🤐. mozna jeste pridam pomuchlovani s pritelem, kdyby nic, tak mi to aspon trosku zvedne naladu, snad 😅 .

Zrovna vcera jsme vyplnovali papiry do porodnice a jmeno kluka jsme tam nechali volne 😅 , ale vypada to na dalsiho Tomaska, po tatinkovi 😉

ivet6
4. kvě 2010

Se ti z toho vyhánění miminka stane celodenní náplň viď? Ale pomuchlování asi zabírá, pre sem si to lajzla v sobotu a v neděli už sem frčela s poslíčkama k Apolináři 😀

Tý brďo, jméno Tomášek docela frčí 😎 Ale je fakt, že se mu dá říkat krásně zdrobněle, je to hezký jméno 😵

skretik
4. kvě 2010

Prave mi pritel rikal, ze mam vic odpocivat a porad nekde netrajdat, ale kdyz sem doma, tak je to horsi, tak se snazim mit porad nejakou napln, ale ted kdyz na me neco leze, tak me tuplem nikam nepusti a nesmim nic delat☹ .
Tak ja ted po minulem muchlovani a celodennim uklizeni nemela ani tuk a to jsem pred par tydny poslickovala porad. Asi to bude taky trochu o psychice, takze dneska se snad probojuju z nachlazeni 😅 a zitra uz zase hura nekam ven at nemam cas myslet na blbosti 😀 .

A co u Apolinare? Natocili monitor a rekli, ze jsou to poslicci? Byli aspon hodni?

eriska
4. kvě 2010

man, at vam kontrola dobře dopadne a pak písni, kolik vážíte..my jdeme v pondělí..ale určo už přes 4 kilča budeme mít😉 craw mi psala, že to bylo zdlouhavé, že dneska už bude mít snad Išu u sebe, protože včera po císaři byla ještě dost unavená a že se malýmu moc nechce bumbat..no, tak jak to tak vidím, tak musím zaklepat, ale máme zlaté miminečko😉

jj, Tomášek je krásný jméno..my teda měli v záloze ještě Martina a šimona, ale vyhrál tomík, protože z toho jména jdou udělat krásný zdrobnělinky..třeba zabírá tomulka bambulka..to se mu líbí a řehtá se😀

skretik
4. kvě 2010

No ja jsem Tomaska chtela vzdycky, ale vahali jsme prave kvuli tomu, ze se bude jmenovat stejne jako tatinek, ale to nevadi, uz je to pro me stejne Tomik Junior 😝 .

Tak Craw byla nakonec cisarem? Ja myslela, ze to nakonec bylo prirozene. Dulezity je, ale ze je vsechno v poradku a mamka i Frantik jsou zdravy a v poradku!!!

eriska
4. kvě 2010

skret, taky jsem si myslela, že když ji praskla voda, takže nemusela na to středeční vyvolání, že rodila přirozeně, ale co, jak píšeš, hlavně, že jsou zdraví a že už může Išu chovat..na to se mooc těšila..ono, na to se těšíme všechny, že? a když to přijde a držím ho přes dvě hodinky, tak si říkám, že když mi ruka neupadne ted, tak nikdy..

ivet6
4. kvě 2010

eri: 😀

skret: no natočili monitor, doktorka mě prohlídla a řekla, že se to vlastně nedá poznat, jestli je to porod nebo poslíčči, že se uvidí, jestli ještě během dne dorazim znova ..... 😠 Já teda tak na 99% tušila, že o porod nejde, ale byla sem ráda, že mi řekli, že Štěpínek je ok 😉
Hodní byli, ale zároveň z atmošky bylo poznat, že mě tam těžce nechtěj, protože sem registrovaná v jiný porodce (kde do zítřka malujou) a sestry s tím měly největší problém a pořád to řešily, že kdybych jim to řekla už mezi dveřma, tak mě ani nepustí dál ..... 😖
Není u nás to zdravotnictví vůbec dobrý 🙄

skretik
4. kvě 2010

Eri a styska se ti po case kdy byl v brisku?

A kde mas vlastne rodit Ivet? Jo to nase zdravotnictvi je fakt parada 🙄 . Kamosku zrovna u Apolinare poslali domu, ze jeste nerodi (byla tam registrovana) a pak jim malem porodila na lavicce pred porodnici, navic je nemocna, tak by clovek rekl, ze ji budou vic hlidat a nic... Je to proste hruza

miselaniki
4. kvě 2010

skreti: já jsem si ho tedy vařila ( tak deci vody a lžičku semínek, 10 minut vařit), mně rozemleté nějak nesedlo - to se dá dát lžička do jogurtu nebo na chleba. Arnicu beru, tak jsem zvědavá jak dlouho budu špinit.
man: tak příjemnou poradnu a napiš co a jak.-)

skretik
4. kvě 2010

Mis dekuju, zkusim to tak i tak. A myslis, ze se muze dat i do mlika, asi jo,vid?! A Arnicu beres 5granuli rano a vecer? A brala si i pred porodem?

mercedesse
4. kvě 2010

ahojky holky, tak gratulka k dalším mimčům, to je super. Já dnes končím 11tt, teda podle ms, podle utz jsme v půlce 12tt. Akorát mi dneska připadá, že se to zas nějak vleče. No do konce týdne mám práce nad hlavu, tak to snad uteče.

ivet6
4. kvě 2010

skret: na Bulovce a ty? Taky si z Prahy, že jo?

skretik
4. kvě 2010

Mer super, tak to uz budes mit za chvili to nejhorsi za sebou a pak uz si to budes jen uzivat 😵. Super!!!

Ivet ano z Prahy a rodit budu na Vinohradech.

mandragora10
4. kvě 2010

Skretik...a odkud jsi presne z Prahy, ze rodis na Vinohradech? Ja totiz kousek od Vinohradske porodnice bydlim, tak ze bychom pripadne mohli kocarkovat spolecne, kdyby jsi byla nekde z okoli 😉

Eri....Tomulka bambulka Tomaskovi taky rikam, uz jsme vymysleli tolik zdrobnelinek, proste je to kasne jmeno 🙂

Jinak jsme zpet z poradny a z dlouhe prochazky....Tomasek pry papa za dva....no e to na nem i videt....uz ma dvojitou bradu a lehky nabeh na faldiky na stehnech 😀 ....to teda nevim, po kom to ma....za tyden pribral 450 g a uz jsme na 4 180...coz mi teda za dva tydny d propusteni z porodnice pri vaze 3180....prijde docela dost 😉 Asi budu muset zacit posilovat ruce, jinak ho za chvili neunesu 😉

Tak Craw nakonec rodila cisarem? Taky bych cekala, ze kdyz praskne voda, pujde to prirozene...no hlavne ze jsou oba v poradku....rozkojeni po cisari trva trosku dyl, tak snad jim to brzy pujde!

baterka
4. kvě 2010

ahoj holky,
tedy, to je novinek! Taky gratuluji Janince, to tedy byla rychlost 🙂! A Katule!!! Gratulace veliká!!!!
skret: díky, našla jsem to i na netu - Arnica CH9, tak jdu do toho!
no já mám termín dneska...! Ale ačkoliv jsem jela ke kamarádce (starým rozhrcaným panťákem) a pak šla na dvě hodiny glazovat ke kamarádce do dílny keramiku, tak ani ťuk - naopak Marek si tam v bříšku pěkně kope, cvičí, ale ani tvrdnutí břicha, natož poslíčci... Takže budu asi podobně zabetonovaná jako craw..... ☹. No uvidíme, zítra jedu do poradny, tak uvidíme... Už to neřeším, prostě do 14 dnů snad nějak porodím 😎
jinak s tím blbnutím - já si tedy vystačím už teď a tak doufám, že to mlíkem nebude ještě vydatnější 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru