Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

katy007
1. bře 2010

Eri: původně měl být od Abdoru, teď to bude Maxim. ten losovový je bez vzorků. Je celý lososový a občas nějaký vůseč béžová, to nemám jak poslat to mám jen v katalogu co jsme kdysi dostala od paní.
Jinak ten můj má velkou korbu (já budu brát tu větší), tašku, košík, nafukovací kola, dá se houpat i zastavit houpání, zadní kolečka jsou aretovat, korba může být ve směru i po směru jítdy ma 10,3 kg je pidi do auta a pak se z něj poskládá sporťák i golfáč a v ceně je i autosedačku vč. adaptéru a pláštěnky. a moc dobře se s ním jezdí. Ten co dovážel ty Abdory teď vozí Taka, ale do něj bych taky nešla, design sice hezký, ale 2x pozitiva jsme na něj neslyšela.
Ty budeš mít toho V crossa?

And: to zase není taková hrůzza, ale pokud ho nabízí někde lebvněji tak proč ho nekoupit jinde, každá stovka dobrá pravda.

andrea110409
1. bře 2010

Jojo kočárek máme vybraný přes net...po minulých zkušenostech jiných lidí:
http://www.babyhit.cz/kocarek-x-lander-xa-2010-...
Přijde mi nekorektní měnit ceny potom co jsem si ho objednala 700 Kč je teď pro mě dost peněz vzhledem k tomu že za to můžu mít košík na mimino 😉

miselaniki
1. bře 2010

holky díky
zuzi, katy: no děkuji za info, zkusím jí zavolat uvidím jak má termíny a co mi řekne k tomu oblečení
andy: no to není zanedbatelná částka tedy☹(

katy007
1. bře 2010

Andy: a ty ho budeš mít komplet s korbičkou, sportovní verzí i sedačkou? Já jen že ten mi nabízeli ve čt v PL a cena za vše byla kolem 8 tis.

eriska
1. bře 2010

an a to k němu musíš dokoupit tu korbičku, ještě? nebo je v ceně? no, s tou cenou je to od nich sprostý..to určo..

katy, tak maxim jsem viděla u nás v obchodě a vypadá pěkně..i cenově😉 v-cross nakonec brát nebudeme, neslyšela jsem nic dobrýho na sporťák, ale vybrali jsme breaker, mám ho v albíčku, aspoň myslím..sice vzhledově se mi více líbí typy v-cross, ten maxim, nebo camarelo, ale pro mě je praktičtější tento typ, do kterého se dá vložná taška a můžu krásně vyběhnout ty naše tři patra i se spícím mimčem🙂 a taky ty nafukovací kola, všechna stejně velká, budou lepší do terénu, než ty, co má v-cross..jen je škoda, že ten náš kočárek jsem naživo nikde neviděla.,pokud nepočítám tu paní, co s ním stála před námi ve frontě v globusu🙂

eriska
1. bře 2010

tak v albíčku ho nemám, ale vložím🙂

eriska
1. bře 2010

katy, tak je tam..jen nevim, jestli tenhle do modra, nebo do zelena..libi se mi oba🙂

andrea110409
1. bře 2010

Budem muset dokoupit ke sportaku i korbicku a autosedačku budeme mít od jiného kočárku.
Katy: za 8000 komplet a originál od výrobce ? To je hooodně zvláštní
JInak s těma kočárama tápu, ale 20000 prostě dát nemůžu a u tohodle se mi líbí jednoduchá linie, nechci žádná látková monstra

katy007
1. bře 2010

Andy: ano vyrábí Tako POláci! Možná by stálo za to do PL zajet ne? Pošlu ti i odkaz na jeden eshop z Karviné,má taky ty Taka a taky za solidní cenu a je to cena za komplet.

Eri: ten modrý je moc hezký, obdobně šitý byl i ten lososák. A Badýsek je taky fešák 🙂

andrea110409
1. bře 2010

Katy: no ale Xlander není Tako, ale Baby point.....teda aspon co jsem k tomu našla.Určitě, ale pošli, kouknu 😎

andrea110409
1. bře 2010

Eri: hezká kombinace barev ....myslím, že mrňous si bude vegetit 🙂

katy007
1. bře 2010

Andy: X lander je 100% polský kočár co dělá Tako počkej jdu hledat ten web.

zuzi82
autor
1. bře 2010

Andy: X-lander je prý polský kočárek, takže ta cena v Polsku je pochopitelně o dost nižší než u nás. Mě se X-lander taky líbí, ale vadí mi, že patří spíš k těm menším kočárkům.

katy007
1. bře 2010

Andy: beru zpět je to X jumper samé X a pak mám v tom chaos, ale pošlu odkaz možná tě taky osloví, nebo alespoň pro srovnání 😉

http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-nata...

andrea110409
1. bře 2010

zuzi: jojo nad tím jsem taky přemýšlela, ale myslím, že první zimu v tom zvládneme to bude mrnousovi cca 6-10 měsíců a pak už ležet nebude chtít ...bude to asi jen tak tak ale myslím, že to klapne.
Jak velkou korbičku (vnitřní prostor) mají vámi vybrané kočárky ?

andrea110409
1. bře 2010

katy: mě jen vadí, že to nemá natáčivá kola ...přední. Teď o víkendu jsme se byli dívat na kočárek, kterému se to při velkých kolech zaseklo a ta manipulace mi přišla o dost horší 😒

zuzi82
autor
1. bře 2010

Já mám vybrané Camarelo a vnitřní rozměr je nějakých 36x85 cm

katy007
1. bře 2010

Můj (beru větší verzi) má 36x90 cm menší má 34x80 cm.

eriska
1. bře 2010

tak u nás ta vložná taška má rozměry 75 na 34 a když se oddělá, tak máme sporťák a tam jsou rozměry 85 na 36..já si stejně nedělám iluze, že mi bude na zimu v té tašce, ve vašem případě v hluboké korbě..teda, pro dubnovky🙂 kolem půl roku už většinou sedí a to je ležet dlouho neudržíme, takže stejně na zimu budeme ve sporťáku, ve fusaku a když bude chrupkat, tak se ty opěrky sklopí do vodorovné polohy..🙂

an, nám se původně nejdříve líbil x-lander, ale jak píšou holky, je dosti maličký a i se nám zdál nestabilní, tak bouda tam pěkne hrkala.., pak v-cross, ale to jsem na diskuzi četla, že nejsou spokojeni se sportovní verzí a pak camarelo, co má zuzi..to bych koupila i teď, ale pro nás, do terénu jsou lepší všechna kola stejně velká a ta taška je pro nás praktická..takže tak🙂

crawler
1. bře 2010

ahoj holky🙂

tak dnes mi začal letní semestr, tak jsem byla ve škole, pak v knihovně, ale už se zase válím doma 😉

mis: krásné bříško🙂

andy: my máme x-jumpera od Tako a vnitřní rozměr máme 36x85cm...jinak vždyť se může dítě dát spát i do sporťáku - ten náš je plně polohovatelný a dost jsem tady na diskuzi Taka četla, že to maminky využívaly, když už byl hluboký kočár nepoužitelný...

nám dnes PPL dovezla poslední kusy výbavičky, tak pak nafotím 😉

náš mimís má taky každý den škytavku a taktéž se ho třeba 10 minut drží 🙂 je to sranda🙂

tuhle středu (33+0) jdu do poradny - myslíte, že pak už budu chodit častěji než 1x za měsíc? jak to máte vy?🙂

crawler
1. bře 2010

bobíšek má zrovna škytavku 🙂 to je fakt sranda🙂....

vy už tu holky nejste? ☹ tak jsem přišla pozdě...:-/

andrea110409
1. bře 2010

craw: jsem, ale jen na chvilku, musim jít koupit nějakej rohlík ať je co na večeři 😉 ale nechce se mi 😉

eriska
1. bře 2010

ahoj craw, já tu jsem🙂 píšu příteli otázky na zkoušku z myslivosti, tak když už mě to nebaví, tak sem nakouknu😉 to určo nafoť..my snad o víkendu vyrazíme koupit kočárek, u babičky vezmu postýlku, objednám povlečení a taky budeme komplet🙂 no, ten náš prďola je dneska celkově nějaký akční, když neškytá, tak se obrací..tak mu říkám, ať tu plodovku tak moc nehltá, ať se mi celý den neklepe..jinak já jdu taky ve středu na kontrolu a jdu po 3 týdnech to budu 34+1 a podle toho posledního utz to bude 35+2🙂

miselaniki
1. bře 2010

craw: já jsem taky tady🙂, díky, no to já taky nevím jak budu chodit. Já jdu příští týden to budu 34tt a mudr. říkal, že budu chodit častěji a pak do porodnice na monitor, ale nic konktrétně☹.

crawler
1. bře 2010

andy: tak se na to vykašli a dejte si na véču něco jinšího 😀

eri: to tak hrozně letí, viď? už musíme holky pořešit ty telefony, páč za chvíli už nám první začnou odcházet do porodky 🙂 no já budu ve středu 33+0 a dle posledného utz 34+4...no to je prostě fičááák 😀

eriska
1. bře 2010

craw, letí to děsně, jak už se strašně těším, až to budu mít za sebou a držet prcka v náručí, ale na druhou stranu si říkám, ať si tam ještě zůstane, že pořád v podstatě není nic připravený..tak můj mobil máš ty a zuzi a ještě ho mám dát někohu z květnovek? nebo z dubnovek, ale to spíš ty, co rodí ke konci🙂

ty jo, holky, jsem začala aktivně prát celou skříň, protože po tý rekonstrukci je všechno děsně zaprášený, tak jsem to chtěla mít z krku, ale pračka kromě toho, že už asi 10 minut napoští vodu a divně chrčí nic neděla..to jsem zvědavá, jak to ti chlapi zapojili..co s tím? a ten můj nikde a dovolat se mu taky nemůžu..☹

andrea110409
1. bře 2010

eri: nemáš náhodou zavřený uzávěr vody ?

eriska
1. bře 2010

nene,nemám, ale jelikož ty všechny přívody jsou nový, tak jsem se bála a pustila vodu jen malinkato, tak jsem pak přidala a bylo to..si poradím i bez chlapa😀

andrea110409
1. bře 2010

eri: no vidíš, to jsi hlavička....to já tu za par dni budu řídit výměnu plynoveho kotle tak jsem na sebe zvědavá 😀

katy007
2. bře 2010

Ahoj holky,
já jdu na poradnu př. st a to jdu po 5 týdnech, kdy si mě znovu pozve nevím, ale letí to strašně, mě zítra začíná oficiálně MD 🙂

Holky taky vás furt vše bolí? Jak mě nepíchá v břichu tak zase nemůžu chodit jak mě bolí pipi kosti, pak zase záda bolí nebo žebra ach jo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru